Serialesitelenovelet
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Andreea_Miha
tiberici
iulianagl
8 participanți

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Mar 2012, 6:10 pm

Ep de azi...
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Mar 2012, 6:11 pm

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Mar 2012, 6:11 pm

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image Smile Smile Smile Asta-mi place.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Mar 2012, 6:13 pm

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image
credit Illyria
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Mar 2012, 6:19 pm

continuarea...
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 28 Mar 2012, 6:20 pm

Buna!Buna la toata lumea!
Frumos, f. frumos! Ce surpriza le-a aranjat Zeita.... Smile Sa m-ai tipe si acum la ea Arnav daca m-ai poate...
Si-l vazura-m si la busul gol... din ce in ce m-ai palpitant....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Mar 2012, 6:21 pm

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Mar 2012, 6:31 pm

A prins curaj Chote, a apărut iar dezbrăcat. Iar Khushi foarte hoață, înțelege tot ce vrea Arnav dar nu a înțeles când i-a cerut prosopul. Și uite așa ne-am clătit noi ochii cu ceva frumos. confused
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 28 Mar 2012, 6:33 pm

narcisa a scris:A prins curaj Chote, a apărut iar dezbrăcat. Iar Khushi foarte hoață, înțelege tot ce vrea Arnav dar nu a înțeles când i-a cerut prosopul. Și uite așa ne-am clătit noi ochii cu ceva frumos. confused


ce obraznicatura sa-i caute in dulap....sunt curioasa ce explicatie da dobitocul nevestei....Ce cauta acolo? Uratul 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 819220
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Mar 2012, 6:44 pm

tiberici a scris:


ce obraznicatura sa-i caute in dulap....sunt curioasa ce explicatie da dobitocul nevestei....Ce cauta acolo? Uratul 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 819220
E urât rolul lui, dar de când i-a crescut părul și-i acoperă urechile actorul arată mai bine. În primele episoade nu-mi plăcea de el cum arată. Acum nu-mi place din cauza rolului.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Mar 2012, 6:45 pm

narcisa a scris:
E urât rolul lui, dar de când i-a crescut părul și-i acoperă urechile actorul arată mai bine. În primele episoade nu-mi plăcea de el cum arată. Acum nu-mi place din cauza rolului.

aceiasi parere... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Mar 2012, 6:57 pm

Skumpyk86 a scris:

aceiasi parere... kiss
Miha sursele tale au fost bune. Despre episodul de mâine n-ai nici o informație?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Mar 2012, 7:12 pm

Bonjourica !
Vad ca sunte-ti tare fericite ca v-ati clatit ochii...merg si eu sa-i vad...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Mar 2012, 7:14 pm

narcisa a scris:
Miha sursele tale au fost bune. Despre episodul de mâine n-ai nici o informație?

momentan nimic....tipa care mai povesteste a zis ca inca nu spune nimic doar a intrebat ce parere avem despre ep de azi?A mai spus ca e un concept diferite si unic de alte seriale...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Mar 2012, 7:14 pm

petronela a scris:Bonjourica !
Vad ca sunte-ti tare fericite ca v-ati clatit ochii...merg si eu sa-i vad...
niic eu nu l-am vazut inca o sa ma uit un pic mai tarziu ...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Mar 2012, 8:12 pm

de pe o pagina de facebook dar NU STIU daca e adevarat..vad ca NU SPUNE SURSA,asa ca nu prea CRED dar totusi va spun ce am gasit ...

O prietena mi-a zis ca e stire veche si ca nu e adevarata!


"Arnav and Khushi to finally accept love for each other in IPKKND?
It seems that the time has finally come for Khushi and Arnav to accept their love for each other in Star Plus' most popular show Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon! Our source says that the two will finally confess to each other in the coming episodes. However, before anyone else can find out, new tension will mount in the show when Shyam hears their confession, and starts to plan no good as always. This time, though, our source states that his evil plan will indeed be successful, and the viewers will surely be surprised with a new plot. To unravel the upcoming twists and turns, be sure to tune into Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? on Star Plus ! Just wait nd watch "
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Mar 2012, 8:24 pm

Buna din nou.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Mar 2012, 8:26 pm

Skumpyk86 a scris:de pe o pagina de facebook dar NU STIU daca e adevarat..vad ca NU SPUNE SURSA,asa ca nu prea CRED dar totusi va spun ce am gasit ...

O prietena mi-a zis ca e stire veche si ca nu e adevarata!


"Arnav and Khushi to finally accept love for each other in IPKKND?
It seems that the time has finally come for Khushi and Arnav to accept their love for each other in Star Plus' most popular show Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon! Our source says that the two will finally confess to each other in the coming episodes. However, before anyone else can find out, new tension will mount in the show when Shyam hears their confession, and starts to plan no good as always. This time, though, our source states that his evil plan will indeed be successful, and the viewers will surely be surprised with a new plot. To unravel the upcoming twists and turns, be sure to tune into Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? on Star Plus ! Just wait nd watch "
Sa speram ca e asa cum a spus prietena ta si nu e adevarata stirea...dar dupa cum ai mai adus stiri si altadata ca Shyam mai are de stat in serial ..cred ca va veni si vremea cand rautatile lui vor avea succes,ca pana acum a reusit doar sa-i uneasca...
Si abia am inceput sa ne obisnuim cu ei pasnici si iubitori...si fara certuri..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 28 Mar 2012, 8:38 pm

Nu poate fi macar 10 min. in fiecare zi (ep.) asa......

tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Mar 2012, 8:42 pm

petronela a scris:
Sa speram ca e asa cum a spus prietena ta si nu e adevarata stirea...dar dupa cum ai mai adus stiri si altadata ca Shyam mai are de stat in serial ..cred ca va veni si vremea cand rautatile lui vor avea succes,ca pana acum a reusit doar sa-i uneasca...
Si abia am inceput sa ne obisnuim cu ei pasnici si iubitori...si fara certuri..

Eu am mai citit stirea asta era intr-un articol dar era cam prin ianuarie si am crezut ca nu se intampla si vad ca fani Iss pyaar au readus stirea spunand ca e noua...prietena mea a zis ca nu e noua stirea asta stiu si eu dar nu stiu daca se va realiza ceva din ea...


adaug:stirea asta e din 31.01.2012...e veche pana acum nu e confirmata.!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Mar 2012, 8:57 pm

Iuli, am ascultat de nu stiu cate ori melodia pusa de tine..."I just call to say I love you" in varianta hindi si mi-a placut tare mult...
daca mai gasesti variante din astea.. bine faci ca te gandesti si la noi... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Mar 2012, 8:58 pm

petronela a scris:Iuli, am ascultat de nu stiu cate ori melodia pusa de tine..."I just call to say I love you" in varianta hindi si mi-a placut tare mult...
daca mai gasesti variante din astea.. bine faci ca te gandesti si la noi... kiss


Si eu pana sa plec am tot ascultat-o chiar suna bine, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 28 Mar 2012, 9:01 pm

Eheee ce disperare.... pe Demonul Ticalos!!!

tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Mar 2012, 9:24 pm


Si o melodie dintr-un film care mi-a placut foarte mult si se potriveste cu Arnav Singh Raizada. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Mar 2012, 9:24 pm

Fetele, n-a apărut filmul subtitrat?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum