Serialesitelenovelet
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Andreea_Miha
tiberici
iulianagl
8 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 29 Mar 2012, 6:19 pm

Buna! Buna la toata lumea!
E bestiala fata asta... Ce atitudine pe ea la negociere..Parca firma era a ei....Si Arnav ce fata facea... Smile Smile
Dobitocul cu ce o fi mintind-o pe A...
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 29 Mar 2012, 6:58 pm

tiberici a scris:Buna! Buna la toata lumea!
E bestiala fata asta... Ce atitudine pe ea la negociere..Parca firma era a ei....Si Arnav ce fata facea... Smile Smile
Dobitocul cu ce o fi mintind-o pe A...
Probabil i-a spus o prostioară. Cred că e timpul ca Anjali să-și pună niște întrebări. O fi dragostea oarbă dar chiar atât de tare?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 7:18 pm

Buna...ce faceti? kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 29 Mar 2012, 7:31 pm

Skumpyk86 a scris:Buna...ce faceti? kiss
Bună Miha. Așteptăm subtitrarea la film că ne-a plăcut dar n-am înțeles decât cea spus Chote. Și cum el n-a spus nimic, cred că ai înțeles ce-am înțeles eu.. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 7:34 pm

narcisa a scris:
Bună Miha. Așteptăm subtitrarea la film că ne-a plăcut dar n-am înțeles decât cea spus Chote. Și cum el n-a spus nimic, cred că ai înțeles ce-am înțeles eu.. Smile


Buna Narcisa...deci pot sa ma uit...nu s-au certat iar?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 7:36 pm

Ep de azi...
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 7:37 pm

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 7:38 pm

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Image
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Mar 2012, 7:44 pm

narcisa a scris:
Nu i-a tăcut gurița o clipă episodul ăsta. Cred că apare greu sbs, că e mult de scris. Smile

La inebunit de cap pe Chote.Pe cat e el de tacut pe atat e ea de varbareata. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 29 Mar 2012, 7:48 pm

Skumpyk86 a scris:


Buna Narcisa...deci pot sa ma uit...nu s-au certat iar?
Păi n-a avut cu cine să se certe Khushi. Deși la sfârșit l-a enervat cu ceva că a pus-o să facă plecăciuni.
În locul ei mă făceam că nu înțeleg ce vrea Chote când e 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754. Cum i-a făcut cu prosopul. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 8:31 pm

narcisa a scris:
Păi n-a avut cu cine să se certe Khushi. Deși la sfârșit l-a enervat cu ceva că a pus-o să facă plecăciuni.
În locul ei mă făceam că nu înțeleg ce vrea Chote când e 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754. Cum i-a făcut cu prosopul. Smile

Multam...
da pai aflasem si apoi am vazut pe video ca ii va cere scuze tinandu-se de urcehi si trebuie sa mai fie si faza in care cere politistul permisul etc.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Mar 2012, 8:38 pm


Vizionare placuta.Eu ma apuc de treaba. kiss Narcisa apare dupa ce termina gogosile.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Joi 08 Noi 2012, 8:17 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 29 Mar 2012, 8:42 pm

iulianagl a scris:
Vizionare placuta.Eu ma apuc de treaba. kiss Narcisa apare dupa ce termina gogosile.
Am auzit că m-ai strigat. Mai durează puțin și încep și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Mar 2012, 8:48 pm

narcisa a scris:
Am auzit că m-ai strigat. Mai durează puțin și încep și eu.


kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 29 Mar 2012, 8:57 pm

Khushi: Cum să vă spun? Nu sună bine. Mai ales când discuția depinde de ceea ce voi spune eu. Luați ca exemplu cartofii, cepele și roșiile.
Man1: Cepele?
Man2: Roșiile?
Khushi: Da! Știți ce scumpe s-au făcut toate? Așa că nu puneți astfel de întrebări. Știți pe ce tipuri de terenuri se cultivă legumele? Cum se numesc oare? A, pesticide. Folosesc pesticide și distrug gustul legumelor. Ai vrut să spui același lucru, nu-i așa? A spus: Ce nai...
Man1: Ce...?!
Man2: Nai...?!
Khushi: Da. Hai, întrebați, întrebați.

Manorama: Ce-mi văd ochii? Ce-i asta?
Nani: De fapt, eu și Payal participăm la un concurs de rochii extravagante. Ea a făcut asta. Voi juca rolul unei păpuși.
Manorama: Și eu?
Nani: Tu nu ai vrut să participi cu Payal, nu-i așa?
Manorama: Mamă soacră am crezut că tu și sari rupt... vreau să spun că... tu participi împreună cu Khushi.
Nani: M-am interesat și am aflat că premiul nu este pentru cea mai bună pereche soacră-noră ci pentru cea mai bună pereche. Și am învățat de la Payal discursul de mulțumire pentru când voi câștiga premiul.
Manorama: Și eu vreau să câștig. Vreau să spun că și eu vreau să port astea. M-am înscris și eu prin Bina și Meena. Eu împreună cu Payal. Adică eu și nora mea.
Nani: A, tu și nora ta? Bine, atunci puteți să mergeți împreună.
Manorama: Mulțumesc mamă soacră.

Khushi: Lăsați această afacere. Vreau să spun, uitați această afacere. Tocmai am început o nouă afacere. Investiții banii în asta. Și vedeți ce profit veți obține. Și e chiar simplu să învățați cum gătesc eu. Spuneți-mi cum preparați Aloo Puri și Malai Kofta. Smile Smile Smile Mai întâi fierbeți cartofii apoi adăugați nuci caju, stafide, ardei iuți verzi, sare, chimen, etc la brânză. E simplu, nu-i așa? Salivez numai la gândul ăsta.
Ce s-a întâmplat? Vrei să spui ceva? Oho, am uitat să vă spun cum să gătiți tărtăcuțele. Asta-i cel mai ușor.
El spune că dacă ați înțeles ideea, putem să trecem mai departe?
Man1: D-nă
Man2: Raizada
Man1: despre ce
Man2: vorbiți?
Khushi: Tocmai v-am spus. Despre afacere, serviciul de catering KKGSR. Un moment vă rog. Asta e cartea mea de vizită. Deci, mâncarea care are grijă de dv. și de portofelul dv. Deci, încheiem afacerea?
Men: Râdeți de noi? O afacere cu dv?
Khushi: Dar spuneți-mi, crud sau gătit, sau jumătate crud, jumătate gătit, hei....
"Ce faci? Oprește prostia asta!" Mai întâi dă-mi drumul.
Akash: Khushi, ce le-ai spus fraților Sethi?
Khushi: Ce e cumnate?
Akash: I-am întâlnit jos. Spuneau că le-ai vorbit despre serviciul tău de catering. De ce? Ce s-a întâmplat de fapt?
Khushi: Am spus ceea ce m-a rugat d-nul Arnav...
Akash: Haide frate, să îndreptăm situația. Voi vorbi eu cu frații Sethi. Trebuia să fi fost și eu la ședință de la început. Khushi ji, a fost o afacere foarte importantă.
Să mai discutăm o dată.
Man: N-a mai rămas nimic de discutat. Și apropo, d-na Raizada a spus o mulțime de prostii. Dar noi am urmărit ascensiunea designerilor de la AR.
Man: Și știm puterea companiei.
Man: Știrea despre reputația companiei dv este deja pe piață dar noi vă asigurăm construirea unei noi fabrici cu un avans de 50% în loc de 25%. Am decis că.
Man: Vă vom construi o fabrică.
Akash: Minunat. Mulțumim foarte mult. Mulțumesc.
Khushi: Dar eu nu voi face nici o afacere cu dv. Nu vreau ca această companie să lucreze cu voi în nici un domeniu.
Akash: Frate. Khushi ji, te rog să pleci de aici.
Polițistul: Luați-i pe amândoi. Arestați-i. Au înșelat mai mulți șefi de companii mici și mijlocii din Mumbai și Bangalore. Așa că poliția din aceste orașe și Departamentul de Infracțiuni Economice îi caută. Au dispărut după ce au luat avansul pentru construcția unei fabrici pe baza experienței în falsuri. Dv. Khushi Kumari Gupta
Khushi: Singh Raizada. Eu v-am telefonat.

"Khushi: Da, sora, am cumpărat medicamentul de care mi-ai spus și-l voi da lui Arnav ji. Bine.
Man: Ai luat dosarul greșit. Am venit aici ca frații Sethi nu ca frații Sanghvi. Cu frații Sanghvi s-a terminat chiar acolo, în MUmbai. Apropo, Arnav Singh Raizada va fi ușor de prins în capcană.
Man2: La început l-am crezut foarte inteligent. Ar fi trebuit cel puțin să investigheze asupra trecutului nostru. Dar ce să facem? Norocul nostru e puternic. De asta nu a făcut-o.
Man1: Lasă-ți norocul să se odihnească astăzi. Doar ia cecul și să plecăm. Ca să nu se transforme într-un caz al poliției. Ia dosarul bun."

Polițistul: Luați-i.
Akash: Frate, Khushi ji ne-a salvat astăzi. Khushi ji, îmi pare rău. Nu te-am ascultat. Cred că orice faci, ai un motiv pentru a face acel lucru.
Khushi: Nu întotdeauna cumnate. Uneori o fac doar pentru a mă distra.
Akash: Frate și eu sunt responsabil până la un punct. Am insistat pentru această afacere după ce am văzut cea mai joasă cotă. Cred că ar fi trebuit să cercetez mai mult trecutul lor.
Khushi: A spus că oricine poate să facă greșeala asta.
Akash: Mulțumesc frate. Ascultă, pentru ce a făcut Khushi azi, fă-i o cinste. Frate, du-te acasă și ai grijă de gâtul tău. Ne întâlnim deseară, după ce-mi termin treburile aici. În regulă.

Khushi: Acum ai înțeles adevărul, nu-i așa? Tu întotdeauna crezi că eu sunt nebună. Dar nu sunt așa de proastă. Când au intrat amândoi purtând ochelari negri, chiar în acel moment mi-am dat seama că era ceva în neregulă. Mincinoșii nu te privesc niciodată în ochi. Iar oamenii sinceri te privesc în ochi în timp ce-ți vorbesc.
Ceea ce i-ai spus cumnatului, chiar crezi sincer că oricine poate greși? Chiar și tu?
Spune-mi Arnav ji, fiecare greșește într-un anumit moment, nu-i așa? Știu de ce te enervezi. Uite, după tot ce am auzit și am văzut nu am avut prea mult timp să-ți explic. De asta am anunțat mai întâi poliția.
Am continuat să vorbesc despre afaceri pentru că mă distram grozav. (Și noi Khushi ji 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 539466 ). Acum gândește-te și tu Arnav ji. Khushi Kumari Gupta Singh Raizada poate să spună orice în mod deschis. Apropo, m-am simțit rău dimineață când nu ai putut să vorbești. Și mi-a fost dor de Ce nai...Vezi, dacă n-aș fi fost acolo, compania ta ar fi fost osândită. Ai putea să-mi mulțumești. Și dacă vrei, poți chiar să-ți ceri și scuze.

Polițist: D-nule, dacă ea a condus atunci trebuie să arate permisul de conducere.
Khushi: Eu nu am permis de conducere.
Polițistul: Dacă nu aveți permis de conducere atunci trebuie să veniți la secție cu noi. Veniți.
Khushi: Cum? Arnav ji, de ce nu spui nimic? Te rog, spune-i că tu conduceai mașina. Bine, acum am înțeles.
Polițistul: E mut?
Khushi: Ce trebuie să fac? Aici?


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Joi 29 Mar 2012, 11:03 pm, editata de 7 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 9:06 pm

Khushi in masina il asteapta pe Arnav vine politistul ea coboara ii cere permisul ..ea pune ca nu conducea ea ci "dictatorul" Smile Smile dupa care sotul si vine si Arnav..si nu vrea sa ii arate permisul politistului sa artate ca el a condus pana nu isi cere scuze Khushi.... Smile Smile Smile ....

offf ce rau e...si el se amuza...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Mar 2012, 9:16 pm

Skumpyk86 a scris:Khushi in masina il asteapta pe Arnav vine politistul ea coboara ii cere permisul ..ea pune ca nu conducea ea ci "dictatorul" Smile Smile dupa care sotul si vine si Arnav..si nu vrea sa ii arate permisul politistului sa artate ca el a condus pana nu isi cere scuze Khushi.... Smile Smile Smile ....

offf ce rau e...si el se amuza...
N-am inteles de sa-si ceara scuze ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Mar 2012, 9:18 pm

Ca l-a facut dictator...? pai il faceam capcaun...demon cu zece capete ..etc..si tot nu-mi ceream scuze cu atatea..matanii cate face ea... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Mar 2012, 9:19 pm

Sper sa vina si ziua ai in care o sa faca el matanii si ea nici sa nu se uite la el... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 3176764736
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 9:23 pm

Se pare ca postul Star Plus nu a acceptat sa dea ep maha pe 7 aprilie la serialul Iss pyaar....
Weekendul acesta este este ep maha pentru seriaul 'Sajda Tere Pyar Mein'
Weekendul celalant este este ep maha pentru seriaul 'Saath Nibhana Saathiya.'

inca nu e confirmat dar e aproape sigur ca nu apare in program...pentru iss pyaar se prelungeste iar..vom vedea se vorbeste de mai multe date inclusiv 28 aprilie..dar vom vedea.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 9:28 pm

petronela a scris:
N-am inteles de sa-si ceara scuze ?


Nu stiu de ce isi cere scuze...sa vedem in ep de maine..dar am vazut ca ii spune lu Khushi sa isi ceara scuze tinandu-se de urechi ca altfel nu ii arata permisul la politist..si de fata cu politisul pe strada face plecaciuni si si se tine de urechi...acasa vine medicul ii da niste indicati lui Arnav sa urmeze....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 9:29 pm

petronela a scris:Ca l-a facut dictator...? pai il faceam capcaun...demon cu zece capete ..etc..si tot nu-mi ceream scuze cu atatea..matanii cate face ea... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754

nu stiu daca pentru asta...ca el e plecat cand ii spune ca dicataorul apoi sotul conducea atunci vine si el...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 9:30 pm

petronela a scris:Sper sa vina si ziua ai in care o sa faca el matanii si ea nici sa nu se uite la el... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 3176764736


Deabia astept ziua ei..el o face pentru amuzamnetul lui...ca se distreaza vazand-o pe Khushi cerandu-si scuze....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 9:32 pm

Skumpyk86 a scris:
Khushi cere scuze de la Arnav....min 0:36

aici arata cand cere ea scuze....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Mar 2012, 9:32 pm

Skumpyk86 a scris:

nu stiu daca pentru asta...ca el e plecat cand ii spune ca dicataorul apoi sotul conducea atunci vine si el...
Vine doctorul ...sper sa-i spuna ca nu mai poate vorbi ..un an... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754 Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum