Serialesitelenovelet
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Andreea_Miha
tiberici
iulianagl
8 participanți

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Mar 2012, 9:35 pm

Ce socata era Khushi cand i-a vazut pe .."gemenii aroganti" ai lui Arnav ...da ce moaca a facut el cand i-a vazut... Smile Smile ..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 9:39 pm

petronela a scris:
Vine doctorul ...sper sa-i spuna ca nu mai poate vorbi ..un an... 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754 Smile


am vazut ca ea incearca sa explice la politist ca el nu poate vb...nu cred nca va avea probleme Khushi ii va arata permisul Arnav dar ma enerveaza ca se distreaza pe seama ei..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Mar 2012, 9:40 pm

Stii ..abia acum ma uit la film...si rad singura... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 9:43 pm

petronela a scris:Stii ..abia acum ma uit la film...si rad singura... Smile

si eu m-am uitat un pic mai devreme.... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 9:54 pm

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 29031204531513.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 29031204543723.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 29031204563833.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2903120502316


promo ep de maine...
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 6CTn03.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Z7PDa3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 J7jZ03.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 RFUeR3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Os3mJ3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 QTY503.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 HONce3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 J2nut
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Mar 2012, 9:55 pm

Skumpyk86 a scris:


Deabia astept ziua ei..el o face pentru amuzamnetul lui...ca se distreaza vazand-o pe Khushi cerandu-si scuze....
Cred ca se razbuna pe ea ..pentru pretul rosiilor,cepelor.. Smile Smile ...si o pune sa faca matanii .. 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Mar 2012, 9:56 pm

Skumpyk86 a scris:Se pare ca postul Star Plus nu a acceptat sa dea ep maha pe 7 aprilie la serialul Iss pyaar....
Weekendul acesta este este ep maha pentru seriaul 'Sajda Tere Pyar Mein'
Weekendul celalant este este ep maha pentru seriaul 'Saath Nibhana Saathiya.'

inca nu e confirmat dar e aproape sigur ca nu apare in program...pentru iss pyaar se prelungeste iar..vom vedea se vorbeste de mai multe date inclusiv 28 aprilie..dar vom vedea.


da iubita am vazut ca-i face reclama si chiar vroiam sa te intreb cand il dau oare si pe Iss.M-ai lamurit acum. Crying or Very sad kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Mar 2012, 9:57 pm

Sper sa-i vina de hac cu ceva Khushi pentru matanii.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Mar 2012, 9:58 pm

petronela a scris:Stii ..abia acum ma uit la film...si rad singura... Smile

Si eu. Smile Smile Smile Ce-i mai turuie gurita cred ca o sa fuga Chote cand o sa mai vina vorba sa vina la birou cu el. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 10:04 pm

petronela a scris:
Cred ca se razbuna pe ea ..pentru pretul rosiilor,cepelor.. Smile Smile ...si o pune sa faca matanii .. 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754


posibil...lui ii place ca ea sa se roage de el si sa nu ii dea ordine si poate e deranjat cand ii cere Khushi sa ii arate permisul la politist...nu stiu...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Mar 2012, 10:08 pm

Ia spune bine ce spune de pesticide si legume pe camp etc...dar Chote nu se prinde.Dar de ce s-ar prinde nu spunea el ca Khushi nu are "creier" si el il are pe tot de aceea nu se prinde ca doar nu e lapte acru, acru este el dar nu lapte poate papa lapte. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 10:09 pm

iulianagl a scris:


da iubita am vazut ca-i face reclama si chiar vroiam sa te intreb cand il dau oare si pe Iss.M-ai lamurit acum. Crying or Very sad kiss

nu se stie nimic de o data fixa circula multe zvonuri ..saptamna aceasta sigur nu e,ca trebuia sa apara promo si nici in programul star plus nu e trecut...
Iar saptamana viitoare ar fii programat 'Saath Nibhana Saathiya.'......gasisem pe un saite programul star plus si spunea acolo ca e programat pentru 28 aprilie Iss pyaar dar nu era site oficial al televiziuni asa ca nu prea am incredere..sper ca nu va fii tocmai atunci...

Dar nu inteleg de ce cei de la televiziune nu sunt de acord sa dea ep maha iss pyaar...ca se pare ca producatori iss pyaar au vrut data de 7 dar star plus nu au fost de acord si se amana....offfff...


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Joi 29 Mar 2012, 10:12 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Mar 2012, 10:12 pm

Ce-mi place cand spune Khushi "Kana banana". Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Mar 2012, 10:13 pm

Skumpyk86 a scris:

nu se stie nimic de o data fixa circula multe zvonuri ..saptamna aceasta sigur nu e,ca trebuia sa apara promo si nici in programul star plus nu e trecut...
Iar saptamana viitoare ar fii programat 'Saath Nibhana Saathiya.'......gasisem pe un saite programul star plus si spunea acolo ca e programat pentru 28 aprilie Iss pyaar dar nu era site oficial al televiziuni asa ca nu prea am incredere..sper ca nu va fii tocmai atunci...

Dar nu inteleg de ce cei de la televiziune nu sunt de acord sa dea ep maha iss pyaar...ca se pare ca producatori iss pyaar au vrut data de 7 dar star plus nu au fost de acord si se amana....offfff...

Stai potolita ca e bine asa ne mai distram si noi cu Kana banana. Smile Smile kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 10:21 pm

iulianagl a scris:

Stai potolita ca e bine asa ne mai distram si noi cu Kana banana. Smile Smile kiss kiss

as vrea ep maha poate nu va mai fii cu Shyam si iar sa se poarte dur Arnav ..poate se vor apropia mai mult Khushi Arnav..Nu imi place sa lungeasca prea mult ca plictiseste...parerea mea...

In program spune ca ar fii pe 28 aprilie..sambata..
http://tv.burrp.com/show/iss-pyaar-ko-kya-naam-doon-star-plus/68069/6435759/1335157200000
dar eu sper poate se mai face modificari si il va da pe 14...nu stiu sa vedem....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Mar 2012, 10:22 pm

Auzi la Akash, Chote sa-i faca cinste lui Khushi pentru ce a facut ea. Smile Smile Smile Ce cinste?O pune sa faca genoflexsiuni ca la educatia fizica si cu mainile la urechi ca asa e la moda in India. Smile Smile Stupid Chote. Evil or Very Mad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Mar 2012, 10:23 pm

Skumpyk86 a scris:

as vrea ep maha poate nu va mai fii cu Shyam si iar sa se poarte dur Arnav ..poate se vor apropia mai mult Khushi Arnav..Nu imi place sa lungeasca prea mult ca plictiseste...parerea mea...

In program spune ca ar fii pe 28 aprilie..sambata..
http://tv.burrp.com/show/iss-pyaar-ko-kya-naam-doon-star-plus/68069/6435759/1335157200000
dar eu sper poate se mai face modificari si il va da pe 14...nu stiu sa vedem....

Rabdare si "tiutiun" draga. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Mar 2012, 10:23 pm

Skumpyk86 a scris:

as vrea ep maha poate nu va mai fii cu Shyam si iar sa se poarte dur Arnav ..poate se vor apropia mai mult Khushi Arnav..Nu imi place sa lungeasca prea mult ca plictiseste...parerea mea...

In program spune ca ar fii pe 28 aprilie..sambata..
http://tv.burrp.com/show/iss-pyaar-ko-kya-naam-doon-star-plus/68069/6435759/1335157200000
dar eu sper poate se mai face modificari si il va da pe 14...nu stiu sa vedem....
De ce e asa asteptat acel episod maha ?..Ce se intampla atunci ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Mar 2012, 10:26 pm

Na ca ia mai dat o vorba de care sa-si dea seama de unele treburi Khushi Ji.Brava Khushi ce fata inteleapta esti dar sa vedem daca o sa-si aduca aminte in viitor Laad Governor.Daca nu inseamna ca si el e la fel de damb ca Anjali.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 10:27 pm

petronela a scris:
De ce e asa asteptat acel episod maha ?..Ce se intampla atunci ?


Ep Maha sunt sambata sau duminica au 40 de minute...si de obicei in ele se intampla lucrurile importante...si pentru asta il astept sper sa se intample ceva sa "miste povestea" mai mult(spre adevar) dar si ca e mai lung episodul...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 10:30 pm

Silence does the Magic for Arnav and Khushi
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 D5df152e20908e75d0017d93f2a154f3_L
I feel like writing again after ages today as I totally enjoyed todays episode. Not that Arnav Singh Raizada talks too much anyway, but his total silence seemed to solve many problems for the couple.
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Arn10
Arnav and Khushi have only been fighting with one another ever since they have gotten married. Even a confession in their semi-conscious state was of no use as both of them went back to their using bickering selves. Khushi's stupidity however turned out to be a blessing in disguise as Arnav was actually allergic to a mosquito coil thus totally impairing his speech.
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Arn3
I loved that scene where Arnav calls Khushi and she senses it despite not being able to hear him. I found it better than all those rabba veys that have been inserted into the episodes off late just to remind us the couple is in love. Arnav's silence today however gave Khushi enough scope to show the fact that, if one of them were ready to lend a ear either forcefully or willingly one can see a love story blossom soon. Beautiful. Arnav and Khushi understand each others silence more than their speech! More than half the times he didnt even have to open his mouth to say what he wanted and she knew it!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Mar 2012, 10:30 pm

Frate eu eram de parere ca Geet e mare belea dar...Khushi e dublu mare belea. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Mar 2012, 10:32 pm

-continuarea articolului-
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Kkgsr
Today the entry of the Sethi brothers actually paved way of a trust factor that will soon begin to rebuild between Arnav and Khushi. While like always he will never understand why she does what she does at first, he will eventually realise she never means harm. Just the way he will perhaps soon realise she agreed to stay married to him not just for her sister but partly for his as well, since she had once thought evil Shyam will change after knowing of his wife's pregnancy.
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Arn6
This also shows how Arnav blindly trusts and relies on people around him since he knows people close to him would never go wrong. He trusted Akash's judgement today as much as he trusted Anjali's when she chose Shyam to be her husband and these are the instances where you see the vulnerable, naive side to the man who poses a cold indifferent exterior.

While I still dont get why Shyam knowing the reason why Khushi and Arnav are married is of any use, I think his learning Khushi actually loves Arnav could do more damage to the couple in the making!

The very fact that Arnav allowed Khushi to be his voice also shows the faith he has in her though he may deny it openly. Otherwise all of us know, when THE ASR says no he means no, and not even his family gets away with dictating terms to him!
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Arn9
The forced honeymoon by the family did bring some issues to the fore. Khushi is unhappy with the way Arnav has caged her emotionally as well as in real. She makes no bones about admitting the same. If he is hurting her, she will not take it silently, neither will she allow him to get away with it. But that doesnt also mean she will forget to care of him, since that comes by default when it comes to Khushi Kumari Gupta. I am waiting for the time when that part of the title song will play where Arnav's heart echos.
"aisa hota hai kyun

hum ko khabar nahi

pehle hua kabhi

aisa asar nahi

jo mere dil ke paas hai

naye jadoo naye ehsaas hai

aise main kya karu

tu hi bata, tu hi bata

is pyaar ko kya naam doon?
Going by the current track, looks like that isnt far away. With a mixed bag of emotions and confusions, the show even almost 9 months post inception continues to stay true to its title "Is Pyar ko kya Naam Doon?" !

Here are some questions we throw open to the fans to discuss this further.

Why does Arnav think he can dictate terms to Khushi and why does Khushi abide by them?

Do you think Shyam learning Khushi and Arnav love each other will change things for the couple?

Do you feel Khushi telling Arnav to meet her in the eye and be truthful means we have a situation where he will admit why he married her coming our way?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Mar 2012, 10:33 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Mar 2012, 10:40 pm

Nu-i asa ca-i spune ca nu poate vorbi ..un an ????Ar fi tare bine... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum