Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Apr 2012, 8:16 pm

Buna...ce faceti?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 8:19 pm



Fetelor ajutor....Barun.... Smile Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 8:20 pm

Skumpyk86 a scris:Buna...ce faceti?


Buna.Bine Tu?Cum a fost la scoala?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 8:24 pm


Ce melodia frumoasa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Apr 2012, 8:25 pm

iulianagl a scris:


Buna.Bine Tu?Cum a fost la scoala?

a fost bine si maine ne-a dat liber.... Smile
acum ma pregateam sa vad filmul...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 8:26 pm

ma gandeam la faptul ca daca Khushi ii spune ca greseala ei cea mai mare in viata eieste ca l-a iubit pe el.El de aici deduce ca e posibil ca Shyam sa-l fi pacalit si ca ea de fapt nu-l iubeste pe Shyam ci pe el.Si de aici incepe sa cerceteze cum si care sunt treburile.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 8:27 pm

Skumpyk86 a scris:

a fost bine si maine ne-a dat liber.... Smile
acum ma pregateam sa vad filmul...


Bun ca a fost foarte frumos.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Apr 2012, 8:27 pm

iulianagl a scris:


Multumim Alex.Dar pe la ce ep. ai ajuns?


Hm episoadele din urma nu le-am vazut cap coada, insa de vreo 2 saptamani ma uit la film zi de zi.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 8:28 pm

Alexa20 a scris:


Hm episoadele din urma nu le-am vazut cap coada, insa de vreo 2 saptamani ma uit la film zi de zi.

L-ai vazut pe cel de astazi?Intr-adevar Nanav e nesuferit rau nu stiu cum de a cazut pacoste pe capul lui Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Apr 2012, 8:32 pm

Bonjourica !
Merg si eu la film...deci astazi nu am motive sa ma enervez...ce-mi plac episoadele astea... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516
Iuli, ultimul video pe care l-ai pus e..super melodia...pacat ca nu inteleg ce spun.. sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 8:33 pm

petronela a scris:Bonjourica !
Merg si eu la film...deci astazi nu am motive sa ma enervez...ce-mi plac episoadele astea... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516
Iuli, ultimul video pe care l-ai pus e..super melodia...pacat ca nu inteleg ce spun.. sad

Nici eu dar am ascultat-o de 2 ori pana acum. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Apr 2012, 8:36 pm

Si eu ma duc la film ca vreau sa il vad pe cel din seara asta kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 02 Apr 2012, 8:36 pm

iulianagl a scris:

Fetelor ajutor....Barun.... Smile Smile Smile Smile


HA!Ha!HA!
Melodia e la fel si aici si la Geet actorii sunt altii....Fain rau de tot!!!!! Mergeti sa vedeti si acolo.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 8:37 pm

Alexa20 a scris:Si eu ma duc la film ca vreau sa il vad pe cel din seara asta kiss

Vizionare placuta. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 8:37 pm

tiberici a scris:


HA!Ha!HA!
Melodia e la fel si aici si la Geet actorii sunt altii....Fain rau de tot!!!!! Mergeti sa vedeti si acolo.....

Si eu am Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Apr 2012, 8:45 pm

iulianagl a scris:


Bun ca a fost foarte frumos.


acum ma uit si eu la el...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Apr 2012, 8:47 pm

kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Apr 2012, 9:03 pm

Foarte tare episodu de astazi. O sa interpreteze piesa Heer & Ranja, aceasi piesa interpretata de Armaan si Ridhima :)).
Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 9:04 pm

Alexa20 a scris:Foarte tare episodu de astazi. O sa interpreteze piesa Heer & Ranja, aceasi piesa interpretata de Armaan si Ridhima :)).
Smile

Exact sa vedem si prestarea lor. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Apr 2012, 9:11 pm

Super episodul..ce moaca avea Arnav cand le-a vazut pe Manorama si Khushi dansand.. Smile Smile dar si ele ce s-au dezlantuit la dans.. Smile
Merg sa vad in continuare ce urmeaza...
Sper ca Arnav nu are un cucui ...daca da ...se ofera cineva sa-l oblojeasca...?...e cineva care nu vrea ???? 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 539466 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 539466


petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Apr 2012, 9:14 pm

A fost haioasa bunica, cik cine o sa imbrace costumul asta ? Smile Ia Ghici cine ? Smile Dl. Arnav Singh Raizada Smile

App la Indieni numele Singh e cum este la noi Vasile, Ion, Gheorghe !

Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 9:14 pm


Vizionare placuta.Eu ma apuc de treaba. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Joi 08 Noi 2012, 8:59 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 02 Apr 2012, 9:54 pm

iulianagl a scris:
Vizionare placuta.Eu ma apuc de treaba. kiss
Încep și eu de la min. 10
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 9:56 pm

narcisa a scris:
Încep și eu de la min. 10

Mersi! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 02 Apr 2012, 10:26 pm

Manorama: Astăzi sigur îi voi dovedi acestei dizarmonioase Bina, care a râs cel mai tare de mine când m-am împiedicat pe rampă. Astăzi e timpul răzbunării. Este vorba de respectul tău.
Hei Payal, dacă faci ceva greșit...
Payal: Nu mamă soacră, totul va fi bine. Sigur vei câștiga.
Manorama: Lasă-mă să ascult cântecul.
Arnav: Nebuna!
Oameni: Încă o dată! Bis!Bis!
Manorama: O, Doamne, ce voce, ce muzică, prea bună! De azi înainte, în fiecare sâmbătă și duminică de la ora 9 seara vom vedea Jo Jeeto Wohi Superstar 2.
Public: Încă o dată! Încă o dată!
Khushi: Mătușa, ăsta e cântecul meu preferat.
Manorama: Și al meu. Hello, Hi, Bye, bye.

Man: Da, da, toată lumea sosește. Vă rog, grăbiți-vă. Hei,voi încă nu sunteți gata? Este rândul vostru după acest cântec, mergeți și vă pregătiți. Da, da, ajung. De fapt... D-nelor Raizada, încă nu sunteți gata? Este rândul dv la nr. 3, vă rog să mergeți să vă pregătiți.
Khushi: Bunica, unde este costumul tău?
Nani: O să verific în timp ce tu te duci să te pregătești.
Khushi: Bine.
Arnav: Asta este, plec. Am să chem un taxi. Bateria...

Prezentator: Doamnelor și domnilor, aplaudați pentru următorul concurent, Shivamm care va interpreta cântecul Tu hi mera.
Khushi: Oau, trebuie să văd asta.
Nani: Khushi dragă, uite ce s-a întâmplat. Netrebnicul de Motilal mi-a trimis costumul greșit. Totul e distrus acum. Mi-a trimis un costum pentru Heer Ranjha.
Khushi: Cum?
Nani: Da, vino.

Payal: Mamă soacră, astăzi arăți foarte bine. La fel ca Lord Krishna.
Femeia: da, Manorama, arăți foarte bine. Nu e nici o concurență pentru tine Manorama.
Manorama: Pentru mine, să arăt ca Lord Krishna este foarte ușor. Pentru că el este fermecătorul Krishna iar eu sunt încântătoarea Manorama.
Payal: Cu adevărat mamă soacră, astăzi vei fi învingătoare.
Manorama: Atât de multă încredere în victorie?
Femeia: Haideți, programul e pe cale să înceapă.
Manorama: Haide, haide.
Payal: Toată lumea e gata, oare și Khushi e gata? Trebuie să mă duc să văd.
Aparna: D-nă Payal!
Payal: Da.
Aparna: Eu sunt Aparna.
Payal: Bună ziua.
Aparna: Bună ziua. Eu sunt nora d-nei Bina. Pot să vorbesc cu dv. un minut?
Payal: Da.
Aparna: Veniți, vă rog.
Payal: Să mergem.

Anjali: Cred că acum e rândul bunicii și al lui Khushi.
Unchiul: Nu, dragă Anjali. Ele au nr. 3 în concurs.

Khushi: Dar bunico, nu-mi amintesc cuvintele de la Heer și Ranjha. Ce voi spune? Iar tu nu ești gata.
Nani: E în regulă. Vom spune ce vom simți. Oricum, știi despre ce vorba în poveste? După nenumărate greutăți, după ce au fost despărțiți foarte mult timp, Heer e pe cale de a-l întâlni pe Ranjha. Dar unchiul lui Heer pune otravă într-o prăjitură. Heer e prima care o mănâncă și moare.
Khushi: Și din cauza durerii de a nu o putea salva pe Heer, Ranjha mănâncă și el din prăjitură și moare. Pentru că fără Heer, Ranhja nu are identitate. În ziua căsătoriei, mor amândoi.
Nani: Asta este. Deja știi totul. Dragă, haide. Tu du-te pe scenă. Voi veni și eu.
Khushi: Dar, bunico...
Nani: Mă voi ocupa de toate, voi pregăti ce-a mai rămas. Tu du-te, du-te.
Arnav: Bunico, dacă nu ați exersat povestea asta stupidă de dragoste, atunci de ce trebuie să o mai interpretați?
Nani: Uită-te la ăsta Arnav. Cum aș putea să port așa ceva?
Arnav: Bunico, Ranjha a fost bărbat. Deci și costumul trebuie să fie de bărbat. De asta întreb, de ce ai lăsat-o pe Khushi să se ducă pe scenă?
Prezentator: D-nă Raizada, unde vă este partenerul?
Khushi: Vine imediat.
Prezentator: Interpretați Heer și Ranjha?
Khushi: Da.
Prezentator: Unde vă e Ranjha?
Nani: Da, tu poți să porți asta.
Arnav: Poftim?
Nani: Da.


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Lun 02 Apr 2012, 11:22 pm, editata de 3 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum