Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
AdrianaMatza
petronela
lica54
iulianagl
Andreea_Miha
Garo
11 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Sam 23 Iun 2012, 11:49 pm

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 1


Uneori ultima persoana cu care ai vrea sa traiesti e singura persoana fara de care nu poti supravietui!
Va prezint o relatie intensa de dragoste si ura intre doua persoane total opuse, luata dintr-o perspectiva diferita de ce ati vazut pana acum evidentiand dilema lor: Nu pot trai unul fara celalalt,dar nici impreuna.
Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) este o poveste de dragoste ce prezinta un contrast de personalitati care se impletesc intr-o relatie, osciland intre iubire si ura. Khushi si Arnav au ideologii opuse total. Daca Khushi crede in viitor, Arnav traieste in trecut. Relatiile sunt cele mai importante pentru Khushi, in timp ce Arnav crede ca relatiile se formeaza numai pentru a manipula oamenii, profitand de orice persoana pentru scopul propriu.
Khushi,o fata simpla din Lucknow, tine extrem de mult la familie, avand valori morale inalte. Sustine ceea ce crede ea si nu se da niciodata batuta, neabandonandu-si principiile in nicio situatie. In polul opus, Arnav este o persoana care se gandeste numai la sine, neiertator,un barbat pentru care "scopul scuza mijloacele". Crede ca totul poate fi cumparat in lume, incluzand iubirea. Nu ia niciodata in consideratie relatiile si nu-l afecteaza deloc felul in care se comporta cu cei din jur si manipularea acestora pentru a-si atinge obiectivul.
In timp ce povestea trece mai departe,situatia lor devine si mai dificila, incepand sa aibe loc conflicte din ce in ce mai dese. Arnav incearca sa-i distruga lui Khushi viziunea sa despre viata doar pentru a dovedi ca poate controla pe oricine; Khushi pe cealalta parte incearca sa-si urmareasca propriile ganduri.

Khushi: Este o fata condusa de valorile morale impuse de familia sa. A suferit mult la o varsta frageda, pierdandu-si ambii parinti, insa fiind apoi adoptata de familia matusii sale , careia i-a spus mama. Nu se va schimba niciodata doar pentru a le face pe plac altor persoana. Este inteligenta si agila,dar in acelasi timp si naiva.

Arnav: Inca putin si ar putea lua si painea cuiva doar ca sa arate ca el este cel care controleaza totul. Niciodata nu a acordat atentie relatiilor din jur, apeland la orice mijloace pentru a-si atince scopul.

/////////////////










un vot si din partea mea...noapte buna, 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 23 Iun 2012, 11:51 pm

Garo a scris:un vot si din partea mea...noapte buna, 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656

Multam..noapte buna kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Iun 2012, 2:04 pm


Buna ziua.Mi-as dori sa le vad pe amandoua adica Drashti si Sanaya dansand pe melodia asta. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 24 Iun 2012, 3:30 pm

Daljeet a spus ca nu va renunta la iss...cateva lucruri interesante din articol:

-She was supposedly unhappy with how her character had shaped up and how it didn't provide her with ample opportunity to showcase her talent....
-I realised that the future track of IPKKND will involve a lot of Anjali's participation
-future episodes will again focus on the brother-sister bond
- For her Shyam is her god and has immense faith in her relationship. She is going to need all the emotional strength and shoulders to cry on. People should give Anjali benefit of the doubt in the future track."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Iun 2012, 3:36 pm

Skumpyk86 a scris:Daljeet a spus ca nu va renunta la iss...cateva lucruri interesante din articol:

-She was supposedly unhappy with how her character had shaped up and how it didn't provide her with ample opportunity to showcase her talent....
-I realised that the future track of IPKKND will involve a lot of Anjali's participation
-future episodes will again focus on the brother-sister bond
- For her Shyam is her god and has immense faith in her relationship. She is going to need all the emotional strength and shoulders to cry on. People should give Anjali benefit of the doubt in the future track."

Da, aha, o sa fie dusmanca lui Khushi in viitorul apropiat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 24 Iun 2012, 3:51 pm

iulianagl a scris:

Da, aha, o sa fie dusmanca lui Khushi in viitorul apropiat.


da dar eu dupa ce am citit tot articolul inteleg ca o sa avem frate sora din plin..se vro concentra pe aceasta parte...plus ca o sa avem parte de Aljali mult mai mult ca pana acum 'future track of IPKKND will involve a lot of Anjali's participation "
-future episodes will again focus on the brother-sister bon

pe mine ma intreseaza mai mult Khushi Arnav nu legatura cu sora..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Iun 2012, 3:53 pm

Skumpyk86 a scris:


da dar eu dupa ce am citit tot articolul inteleg ca o sa avem frate sora din plin..se vro concentra pe aceasta parte...plus ca o sa avem parte de Aljali mult mai mult ca pana acum 'future track of IPKKND will involve a lot of Anjali's participation "
-future episodes will again focus on the brother-sister bon

pe mine ma intreseaza mai mult Khushi Arnav nu legatura cu sora..

Si eu, deja am avut prea mult Shyam si chiar inainte am avut frate si sora, deci...ce e in capul lor? 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 24 Iun 2012, 4:03 pm

iulianagl a scris:

Si eu, deja am avut prea mult Shyam si chiar inainte am avut frate si sora, deci...ce e in capul lor? 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 2743637754
Si inca nu s-a terminat cu Shyam..apoi va incepe cu Anjali ei vor face cat mai multe ep si noi asteptam...poate luna asta daca nu cealanta si tot asa...se vor concentra pe relatia sora frate probabil sa o sustina si cand va afla de Shyam plus cu pierderea copilului cum se auzea..Ma uitam in articol cumea a si punctat "For her Shyam is her god and has immense faith in her relationship."...imi e teama ca toate astea sa nu cada vina pe Khushi...si ca de obicei sa fie singura...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Iun 2012, 4:06 pm

Skumpyk86 a scris:
Si inca nu s-a terminat cu Shyam..apoi va incepe cu Anjali ei vor face cat mai multe ep si noi asteptam...poate luna asta daca nu cealanta si tot asa...se vor concentra pe relatia sora frate probabil sa o sustina si cand va afla de Shyam plus cu pierderea copilului cum se auzea..Ma uitam in articol cumea a si punctat "For her Shyam is her god and has immense faith in her relationship."...imi e teama ca toate astea sa nu cada vina pe Khushi...si ca de obicei sa fie singura...

Pai asa o sa si fie, nu crezi?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 24 Iun 2012, 4:14 pm

iulianagl a scris:

Pai asa o sa si fie, nu crezi?

Ba da.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Iun 2012, 4:22 pm

Skumpyk86 a scris:

Ba da.

Deci vreau sa vad cum sufera si Arnav dupa Khushi dupa cum se aude ca ea o sa incaseze un cartus destinat lui Chote de la Shyam si tot n-o sa creada atunci ea trebuie sa ia masuri impotriva lui adica stii cum as vrea eu, as vrea asa incaseaza cartusul el n-o crede inca ca e nevinovata, ea afla lucrul asta si o sa fie devastata la cate a facut pentrun el crede ca nu merita asta, bine si eu cred tot la fel, ea in covalescenta pleaca la parintii ei ca na de s-a terminate cele 6 luni care a fost 8, el o sa afle adevarul dar o sa fie prea tarziu ca ea deja si-a gasit pe cineva s-o accepte de sotie cu trecutul ei cu tot si atunci vreau sa-l vad pe Chote cum incearca tot posibilul asa cum a rasturnat si ea cerul si pamantul si s-a facut frate cu dracul sa treaca puntea sa-l gaseasca asa vreau si el sa faca ca ea sa nu se marite cu altcineva, ca legaturi ditre frate si sora n-are farmec si nici un rost pentru mine daca vroiau sa faca un asemenea serial in care sa involve legaturi dintre frate si sora nu trebuia sa o aleaga pe Sanaya in caracterul lui Khuhsi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 24 Iun 2012, 6:28 pm

iulianagl a scris:

Deci vreau sa vad cum sufera si Arnav dupa Khushi dupa cum se aude ca ea o sa incaseze un cartus destinat lui Chote de la Shyam si tot n-o sa creada atunci ea trebuie sa ia masuri impotriva lui adica stii cum as vrea eu, as vrea asa incaseaza cartusul el n-o crede inca ca e nevinovata, ea afla lucrul asta si o sa fie devastata la cate a facut pentrun el crede ca nu merita asta, bine si eu cred tot la fel, ea in covalescenta pleaca la parintii ei ca na de s-a terminate cele 6 luni care a fost 8, el o sa afle adevarul dar o sa fie prea tarziu ca ea deja si-a gasit pe cineva s-o accepte de sotie cu trecutul ei cu tot si atunci vreau sa-l vad pe Chote cum incearca tot posibilul asa cum a rasturnat si ea cerul si pamantul si s-a facut frate cu dracul sa treaca puntea sa-l gaseasca asa vreau si el sa faca ca ea sa nu se marite cu altcineva, ca legaturi ditre frate si sora n-are farmec si nici un rost pentru mine daca vroiau sa faca un asemenea serial in care sa involve legaturi dintre frate si sora nu trebuia sa o aleaga pe Sanaya in caracterul lui Khuhsi.

Sincer eu nu mai vreau sa sufere..ca m-am saturat plictisit de numai drama,cand vad numai dram nici nu ma mai atrage sa ma uit...Oricum avem viata noastra grea si sa mai vad si numai draga in serial deja e prea mult...as vrea sa vad o poveste frumoasa intre ei...sa il vad pe Arnav emotionat sa o tina de mana pe Khushi sa isi exprime sentimentele.Nu spun numai bine sa fie dar nici numai drama.

Referitor daca va fii impuscata sau nu ..se vb ca nu o crede o va impusca Shyam din greseala ca glontul e destinat lui Arnav si atunci o va crede Arnav si se va simti vinovat si de aici va incepe el sa regrete dar eu nu mai vreau drama am avut de m-am saturat...am ajuns in acea stare de nu imi mai doresc sa afle adevarul si sa sufere..Inainte cand se purta urat cu ea imi ziceam lasa ca vine si randul lui dar m-au ametit atat de tare cu povestea ca nu mai am interesul asa mare.


Referior la chestia frate sora pai asta e baza serialului s-a zis de la inceput ca cam in asta ar consta povestea ...se stie ca chiar unul dintre nume a fost pentru serial "celanta femeie din viata surori' ceva de genul si au ramas la iss..pana la urma.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Iun 2012, 6:40 pm

Skumpyk86 a scris:

Sincer eu nu mai vreau sa sufere..ca m-am saturat plictisit de numai drama,cand vad numai dram nici nu ma mai atrage sa ma uit...Oricum avem viata noastra grea si sa mai vad si numai draga in serial deja e prea mult...as vrea sa vad o poveste frumoasa intre ei...sa il vad pe Arnav emotionat sa o tina de mana pe Khushi sa isi exprime sentimentele.Nu spun numai bine sa fie dar nici numai drama.

Referitor daca va fii impuscata sau nu ..se vb ca nu o crede o va impusca Shyam din greseala ca glontul e destinat lui Arnav si atunci o va crede Arnav si se va simti vinovat si de aici va incepe el sa regrete dar eu nu mai vreau drama am avut de m-am saturat...am ajuns in acea stare de nu imi mai doresc sa afle adevarul si sa sufere..Inainte cand se purta urat cu ea imi ziceam lasa ca vine si randul lui dar m-au ametit atat de tare cu povestea ca nu mai am interesul asa mare.


Referior la chestia frate sora pai asta e baza serialului s-a zis de la inceput ca cam in asta ar consta povestea ...se stie ca chiar unul dintre nume a fost pentru serial "celanta femeie din viata surori' ceva de genul si au ramas la iss..pana la urma.

Pai daca se afla adevarul se termina si serialul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 24 Iun 2012, 6:48 pm

iulianagl a scris:

Pai daca se afla adevarul se termina si serialul.

Nu cred...revin iar neanatelegeri cu trecutul...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Iun 2012, 6:54 pm

Skumpyk86 a scris:

Nu cred...revin iar neanatelegeri cu trecutul...


Auzi Miha la ce m-am gandit daca asa cum se aude ca alearga din nou prin jungla, daca ii cere Chote sa-si consume casatoria ca s-o creada stii ca lui ii place sa puna pariuri mai ales cu ea.Ce zici ca s-o creada ca nu e adevarat despre ce a spus si poate o sa spuna ii cere "the big think"!! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 24 Iun 2012, 6:59 pm

iulianagl a scris:


Auzi Miha la ce m-am gandit daca asa cum se aude ca alearga din nou prin jungla, daca ii cere Chote sa-si consume casatoria ca s-o creada stii ca lui ii place sa puna pariuri mai ales cu ea.Ce zici ca s-o creada ca nu e adevarat despre ce a spus si poate o sa spuna ii cere "the big think"!! Smile
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 244732 nu stiu ce sa mai cred..ca uitandu-ma poze deja ma ia durerea de cap...sper sa nu ii vada pe ei Manorma ca sigur cand se va afla va iesi scantei rau...ca Arnav deja are o parerea proasta Anjali poate are si ea indoieli si sa ii vada si Manorma..iar cum lui Nk nu i-a zis tot adevarul de trecutul ei si a lui Shaym...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Iun 2012, 7:01 pm

Skumpyk86 a scris:
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 244732 nu stiu ce sa mai cred..ca uitandu-ma poze deja ma ia durerea de cap...sper sa nu ii vada pe ei Manorma ca sigur cand se va afla va iesi scantei rau...ca Arnav deja are o parerea proasta Anjali poate are si ea indoieli si sa ii vada si Manorma..iar cum lui Nk nu i-a zis tot adevarul de trecutul ei si a lui Shaym...

Pai dupa pozele pe care le-ai pus tu asa pare chiar ii vede. sad sad


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Lun 12 Noi 2012, 7:38 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 24 Iun 2012, 7:06 pm

iulianagl a scris:

Pai dupa pozele pe care le-ai pus tu asa pare chiar ii vede. sad sad

Aia unde e cu Shyam e in dormitor si unde e Manorma ea se uita la piscina..dar tinanad cont cu erorile la iss am senatia ca pe ei ii vede ...ca pare cam socata...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Iun 2012, 7:13 pm

Skumpyk86 a scris:

Aia unde e cu Shyam e in dormitor si unde e Manorma ea se uita la piscina..dar tinanad cont cu erorile la iss am senatia ca pe ei ii vede ...ca pare cam socata...


Auzi poate ii vede si o s-o intrebe pe Khushi si atunci Khushi o sa-i spuna adevarul si cred ca Mami n-o s-o creada iar apoi Nk ii confirma si asa ajunge sa afle si Mamiji despre a lor damaji. Smile Vezi ce optimista sunt?Dar ce ma fac ca timp de 4 zile n-o sa vad nici Iss si nici Madhu. sad sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 24 Iun 2012, 7:16 pm

iulianagl a scris:

Auzi poate ii vede si o s-o intrebe pe Khushi si atunci Khushi o sa-i spuna adevarul si cred ca Mami n-o s-o creada iar apoi Nk ii confirma si asa ajunge sa afle si Mamiji despre a lor damaji. Smile Vezi ce optimista sunt?Dar ce ma fac ca timp de 4 zile n-o sa vad nici Iss si nici Madhu. sad sad

Bonjur dragalaselor!O dupa-amiza frumoasa va doresc...da unde pleci draga de nu vezi filmele...cine ne mai traduce noua...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 24 Iun 2012, 7:18 pm

iulianagl a scris:


Auzi poate ii vede si o s-o intrebe pe Khushi si atunci Khushi o sa-i spuna adevarul si cred ca Mami n-o s-o creada iar apoi Nk ii confirma si asa ajunge sa afle si Mamiji despre a lor damaji. Smile Vezi ce optimista sunt?Dar ce ma fac ca timp de 4 zile n-o sa vad nici Iss si nici Madhu. sad sad

super ..tu esti optimista...nu stiu vom veda..uite aici pare ca e in camera lui Shyam si Anjali..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Iun 2012, 7:28 pm

lica54 a scris:

Bonjur dragalaselor!O dupa-amiza frumoasa va doresc...da unde pleci draga de nu vezi filmele...cine ne mai traduce noua...

Bonjurel Dadi plec la mare ca numai tace asta mic vrea la mare si vrea la mare si asa m-am hotarat sa plec dar nu pierd decat 4 episoade care o sa le traduc dupa ce ma intorc iar la Madhu sunt 5 ep. care tot asa o sa recuperez dupa ce ma intorc.Imi pare rau dar trebuie sa-i fac pe plac.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Iun 2012, 7:30 pm

Skumpyk86 a scris:

super ..tu esti optimista...nu stiu vom veda..uite aici pare ca e in camera lui Shyam si Anjali..

Poate asa se intampla cum spun eu dar mi-ar placea sa afle si Mami despre Shyam eu mai acum cateva zile in urma ma gandeam ca o sa afle Mami singura despre Shyam dar acum cu pozele care le-ai pus m-am gandit la varianta asta de aceea sunt asa de optimista ceva trebuie sa se intample cu neintelegerea asta si cu rapirea lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 24 Iun 2012, 7:33 pm

Buna seara fetelor !
Imi plac scenariile voastre..ce bine ar fi daca le-ar citi CV-ul .lor.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 283516
Iuli tu inca mai ai dorinte cu privire la A-K..eu m-am lasat pagubasa, iau totul asa cum e..nu mai visez..(pe caldura asta am mai mult cosmaruri decat vise.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 3794725983)
Daca revin la povestea sora-frate...mi-a pierit tot interesul pentru film...bine ca sunt episoade frumoase pana aici si bine ca Alexa ne bucura cu ele.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 283516
Manorama e sportiva rau..cred ca s-a molipsit de la Barun.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Iun 2012, 7:38 pm

petronela a scris:Buna seara fetelor !
Imi plac scenariile voastre..ce bine ar fi daca le-ar citi CV-ul .lor.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 283516
Iuli tu inca mai ai dorinte cu privire la A-K..eu m-am lasat pagubasa, iau totul asa cum e..nu mai visez..(pe caldura asta am mai mult cosmaruri decat vise.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 3794725983)
Daca revin la povestea sora-frate...mi-a pierit tot interesul pentru film...bine ca sunt episoade frumoase pana aici si bine ca Alexa ne bucura cu ele.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 283516
Manorama e sportiva rau..cred ca s-a molipsit de la Barun.. Smile


Pilijiii!!!Hello, hi, 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum