Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 9:17 pm

iulianagl a scris:De ce apare asa greu traducerea? Crying or Very sad




mai dureaza un pic pana se termina urcarea pe net.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Apr 2012, 9:20 pm

Skumpyk86 a scris:




mai dureaza un pic pana se termina urcarea pe net.

Stiu dar se urca, ca melcul.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 09 Noi 2012, 4:11 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 9:23 pm

iulianagl a scris:

Stiu dar se urca, ca melcul.

cum poate...
uite pe un alt site...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Apr 2012, 9:28 pm

[quote="Skumpyk86"]

cum poate...
uite pe un alt site...


Aha hai ca-i bine am inceput sa traduc prima parte.Mersi! kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 09 Noi 2012, 4:11 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 9:31 pm

iulianagl a scris:

Aha hai ca-i bine am inceput sa traduc prima parte.Mersi! kiss

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Apr 2012, 9:37 pm

Bonjourica !
E super Arnav ..ce dor i-a fost de ea ..doar n-a vazut-o ...24 de ore din 24... Smile Smile e ocupata rau Kushi...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Apr 2012, 9:54 pm

iulianagl a scris:

Aha hai ca-i bine am inceput sa traduc prima parte.Mersi! kiss
Am luat și eu partea a doua.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Apr 2012, 9:57 pm

Khushi: Și Gopi de pe Starplus face la fel. De asta m-am gândit să o imit.
Arnav: Ce dramă e asta?
Khushi: Nu e un serial nou. Rulează de foarte multă vreme.
Arnav: Eu vorbesc despre drama ta (teatrul tău).
Khushi: Teatru? Tu nu mă înțelegi. Asta e datoria mea.
Arnav: Lasă astea. Încetează asta, de acord?
Khushi: Te rog ascultă.
În afară de zahăr și bețișoare parfumate ești alergic și la dragoste. Acum voi face din asta cea mai importantă armă a mea.

Manorama: Hello, Hi, Bye bye, dragă Akash. Trezește-te repede.
Payal: Mamă soacră, atât de devreme? E totul bine?
Manorama: Dacă îți văd fața de dimineață, cum ar putea să fie bună ziua mea? Scuză-mă. Akash dragă!
Akash: Da mamă. Ce s-a întâmplat?
Manorama: Nu-ți voi spune. Va trebui să ghicești.
Akash: Gaz?
Manorama: Nu e vorba de gaz. Vreau să spun să ghicești ceva când ți se cere. Spune-mi. Cine crezi că vine? Curând. Haide ghicește.
Akash: Cine?
Manorama: Domnișoara B.
Akash: Cum?! Chiar așa?! Când?

Khushi: O ceapă nu va fi de ajuns. Uite, am lacrimi în ochi.
Khushi Kumari Gupta Singh Raizada, nu da înapoi de la îndatoririle tale.
Ascultă. Haide, trezește-te. Am spus trezește-te, dragul meu soț. La momentul de bun augur al acestei zile. Îți ofer o ceașcă de ceai fierbinte. Începe această nouă zi cu o gură din acest ceai dragul meu soț.
Arnav: Ce?
Khushi: Ceaiul tău, dragul meu soț. Și din cauza timpului pe care îl pierzi spunând Ce nai... ceaiul se răcește.
Arnav: Cui îi spui dragul meu soț?
Khushi: Ție, cui altcuiva?
Arnav: Khushi, ce nebunie e asta, așa de dimineață?
Khushi: Nebunie? Am fost nebună înainte. Complet nebună. Acum mi-am revenit.
Te rog să mă ierți dragul meu soț.
Arnav: Ce? Khushi, ce s-a întâmplat cu tine? Și dă-ți jos vălul ăsta. Nu-mi spune dragul meu soț.
Khushi: Cum să nu-ți spun dragul meu soț? Tu ești într-adevăr dragul meu soț. Abia acum am realizat asta. E felul meu de a-mi cere scuze.
Arnav: Felul tău de ce?
Khushi: De a-mi cere scuze. Te rog să mă ierți dragul meu soț. Pentru toate greșelile pe care le-am făcut, pentru comportamentul meu. Te rog, iartă-mă. Am realizat că tu ești dragul meu....
Arnav: Nu, nu din nou. Nu-mi mai spune așa.
Khushi: Atunci spune-mi tu? Cum ar trebui să mă adresez ție? Dragul meu soț.
Arnav: Încetează! Termină odată! Nu știu de ce faci asta. Dar încetează!
Khushi: Nu, nu poți să-mi iei această șansă de ispășire/îndreptare. Ți-am pus deoparte prosopul și parfumul, poți să te duci la baie.
Arnav: Poftim?
Khushi: Puf puf... parfumul. Al tău. Pregătește-te.
Arnav: Ai făcut tu toate astea pentru mine? Sunt sigur că e ceva în neregulă.
Khushi: Eu... am să-ți aduc niște apă.
Apă.
Arnav: Khushi, toate astea...
Khushi: Da, dragul meu soț.
Arnav: Of! Modul în care mi te adresai înainte era mult mai bun.

Manorama: Vine peste patru ore.
Akash: Oau, ce grozav! Vine domnișoara B.
Payal: Domnișoara B?
Manorama: Babli.
Akash: Babli. Vine Babli.
Payal: Dar...
Akash: Îi spun fratelui și-mi iau liber astăzi. Am multe de vorbit, au trecut atâtea luni.
Manorama: Eu sunt deja gata. Hello, Hi, Bye bye.
Akash: Mamă, mi-ai făcut dimineața bună. Chiar sunt foarte fericit.
Payal: Cine e această Babli?

Arnav: Ce nai....?
Khushi: Iartă-mă dragul meu soț dacă ai o problemă. De fapt eu am făcut asta.
Arnav: Astea nu sunt ale mele. Unde sunt hainele mele?
Khushi: Sunt ale tale. Dacă am făcut o greșeală...
Arnav: Atunci ce? Unde sunt hainele mele Khushi?
Khushi: Cămășile tale parcă erau un film vechi.
Arnav: Poftim?
Khushi: Vreau să spun ca un film alb-negru. Așa că le-am aruncat.
Arnav: Cum? Le-ai aruncat?
Khushi: Dar ți-am cumpărat altele noi. Uite la asta. Vei arăta proaspăt ca o floare dacă o porți. Ca o floare cu spini. Nici o problemă. Sigur asta o să-ți placă. Vezi asta? Tu ești foarte atașat de plante și copaci, nu-i așa? Dacă vei purta asta vei simți că grădina ta se plimbă împreună cu tine, toată ziua. Te rog, îmbracă-te cu ce vrei. Eu am să-ți pregătesc micul dejun... dragul meu soț.
Arnav: Fii atentă!
Khushi: Mulțumesc.
Arnav: Ce naiba? Aici nu-i nici măcar o singură cămașă ca lumea.
Alo, Akash. Poți să-mi aduci, te rog, o cămașă decentă? Orice, negru sau alb. Cum? De ce? La naiba. Unde? Bine. Poți să o rogi pe Payal? Akash ești prima persoană care ține cheile de la dulap cu el. Bine, în regulă. Nu contează. Nu, nu s-a întâmplat nimic. Vorbim mai târziu.
Hari Prakash! Hari Prakah! Ce vrei să spui prin câteva trimise la curățătorie?
Hari Prakash: Domnule, doamna Khushi mi-a spus să nu vă spun. A luat toate cămășile cu ea.
Arnav: Du-te! Du-te!
Hari Prakash: Da domnule.

Unchiul: Dă-mi doar una dragă.
Payal: Da.
Unchiul: Manorama, câte zile are de gând să stea de data asta Babli?
Manorama: Babli nu plănuiește niciodată, doar face.
Unchiul. Da, ai dreptate. Noră Payal unde sunt Anjali și cumnatul?
Payal: De fapt cumnata s-a dus la spital pentru un control.
Manorama: Hello, Hi, Bye bye. Dar Arnav unde este?


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Mar 10 Apr 2012, 11:35 pm, editata de 4 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Apr 2012, 9:58 pm

narcisa a scris:Khushi: Și Gopi de pe Starplus face la fel. De asta m-am gândit să o imit.
Arnav:
Khushi: Nu e un serial nou. Rulează de foarte multă vreme.

kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 10 Apr 2012, 10:39 pm

Dragalaselor noapte buna! kiss kiss kiss kiss dulci pe obrajori pe maine 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 155656 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 155656

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 0195
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 10:50 pm

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 05041206455854.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 10041204014544.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 10041204030414.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 10041204041434.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 1004120407126
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Apr 2012, 10:53 pm

lica54 a scris:Dragalaselor noapte buna! kiss kiss kiss kiss dulci pe obrajori pe maine 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 155656 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 155656



4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 155656 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 155656 kiss kiss

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 10:54 pm

Noapte buna lica.. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 517793

Arnav and Khushi in the fight mode in ‘Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon’
In the coming episode of the serial ‘Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon’, Khushi and Arnav are shown to have had a fight and stopped talking to each other. Arnav is being avoided by Khushi and not finding her around, he starts missing her.On the other hand, Khushi plans to teach little kids and the famous story Beauty and the Beast is narrated by her to the children. In the midst of the story, she tells the children about the beast being put in plants. Arnav who notices the children taking away the plants is unable to tell Khushi as he is not talking to her.

He communicates the same by passing chits via the children. Arnav misses Khushi but is too egoistic to accept the fact. He goes around looking for her as he feels that she is up to some new crazy ideas in order to create problems for him. Khushi, on the other hand is enjoying passing her time,teaching the children. Will the children be successful in making Khushi and Arnav patch up and talk to each other?To find out, keep watching Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon on Star Plus from Monday to Friday at 8 pm

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 11:02 pm

acum am citit ce spuneam mai devreme de ce se banuieste si vorbesc uni ca in iunie se poate afla ceva ..sau adevarul 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 244732 ...ca atunci serialul face un an....pe 6 iunie..si se gandesc ca poate face ceva important..desi de la acesti regizori te poti astepta la oricie...
Desi alti viseaza ca poate atunci va fii prima noapte intre cei doi.... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 244732

Eu nu mai sper nimic ca ma surprinde de fiecare data.... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Apr 2012, 11:09 pm

Skumpyk86 a scris:acum am citit ce spuneam mai devreme de ce se banuieste si vorbesc uni ca in iunie se poate afla ceva ..sau adevarul 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 244732 ...ca atunci serialul face un an....pe 6 iunie..si se gandesc ca poate face ceva important..desi de la acesti regizori te poti astepta la oricie...
Desi alti viseaza ca poate atunci va fii prima noapte intre cei doi.... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 244732

Eu nu mai sper nimic ca ma surprinde de fiecare data.... Smile
Zic sa lasam lucrurile asa cum sunt si sa ..asteptam... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 2743637754 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 2743637754
Zici de prima noapte...tot o pacaleala "a la Geet"...... stupid stupid ce fac, daca nu se imbata iar ..din dragoste...nu prea vad ...nopti de vis... slap
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Apr 2012, 11:11 pm

Fratilor sa va spun ce m-a pocnit cand ma uitam la Iss acum cateva minute voi stiti cu cine seamana Manorama?Ei bine nu cred ca nici macar nu banuiti.Ia priviti. The very Jungle VIP.Urangutanul care a uitat ce este si vrea sa fie si el om. Smile Smile Smile Smile Leit el este The King Louie. Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mar 10 Apr 2012, 11:14 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 11:13 pm

petronela a scris:
Zic sa lasam lucrurile asa cum sunt si sa ..asteptam... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 2743637754 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 2743637754
Zici de prima noapte...tot o pacaleala "a la Geet"...... stupid stupid ce fac, daca nu se imbata iar ..din dragoste...nu prea vad ...nopti de vis... slap

pai probabil ca tot ceva de genul acela va fii ..tot asa "a la Geet"...indiferent cand va fii....dar scenaristi acestia surprind de fiecare data...nu stii la ce sa te mai astepti.... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Apr 2012, 11:14 pm

iulianagl a scris:Fratilor sa va spun ce m-a pocnit cand ma uitam la Iss acum cateva minute voi stiti cu cine seamana Manorama?Ei bine nu cred ca nici macar nu banuiti.Ia priviti. The very Jungle VIP.Urangutanul care a uitat ce este si vrea sa fie si el om. Smile Smile Smile Smile Leit el este.
Smile Smile Smile Smile Smile Mi-l si imaginam cantand.. Hello.Hi Bay Bay Smile Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Apr 2012, 11:27 pm

Si acum de noapte buna si 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 155656 va las cu o trompeta favorita mie dar nu stiu daca si voua.
kiss kiss 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 1742856061
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Apr 2012, 11:45 pm

Noapte bună fetele. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Apr 2012, 11:46 pm

Pupici pentru traducere, doamnelor ! kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Apr 2012, 11:50 pm

petronela a scris:Pupici pentru traducere, doamnelor ! kiss kiss
Încă nu te-ai culcat? Sau aștepți prima noapte Arnav Khushi? Eu încep să mă îndoiesc că vom vedea vreodată așa ceva.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Apr 2012, 11:55 pm

narcisa a scris:
Încă nu te-ai culcat? Sau aștepți prima noapte Arnav Khushi? Eu încep să mă îndoiesc că vom vedea vreodată așa ceva.
Asa devreme sa ma culc... Smile
Prima noapte... daca servesc... si ei si eu ...canabis sau lassi negru...poate..vad mai multe nopti... Smile Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Apr 2012, 11:58 pm

petronela a scris:
Asa devreme sa ma culc... Smile
Prima noapte... daca servesc... si ei si eu ...canabis sau lassi negru...poate..vad mai multe nopti... Smile Smile Smile
Noi putem visa, doar nu costă nimic. Și chiar asta am să mă duc să fac. Noapte bună Petro. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 11 Apr 2012, 12:03 am

narcisa a scris:
Noi putem visa, doar nu costă nimic. Și chiar asta am să mă duc să fac. Noapte bună Petro. kiss
Noapte buna ! kiss
Si uite asa ramanem doar cu vise... stupid stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum