Serialesitelenovelet
26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
michiper68
victorelalove
DENISA
7 participanți

Pagina 26 din 43 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Urmatorul

In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Apr 2012, 6:59 pm

Spor la treaba , Dubai !!! kiss

Dar cata impacare filmeaza fratilor ???????
Se impaca tot episodul ? 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 244732

Beren and Engin are on the island today filming again :D
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 09 Apr 2012, 7:04 pm

am ajuns fetelor. si tot peste indicii dau.


71 WILL BE THE BEST EPISODE EVER ...fatmagul and kerim will sing together ( I announced my love to the world )

gata au facut din serialul social un musical de succes. urmatorul proiect al lui engin va fi in barbierul din sevilla. de asta se chinuie scenaristele sa-l remarce si pe engin vreun producator de muzica, sa-l trimita la eurovision sau.. lui beren nu-i iese decat cu cantaciosi si atunci canta si kerim. or avea alt fel de surubelnite cantaciosii... muzicala, scoate sunete
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Apr 2012, 7:07 pm

Pai doar nu ar canta tot episodul , Michi ... Smile
Cred ca va fi frumos ... mie mi-au placut in episodul 32 cand au cantat . Cred ca asa va fi si acum ... doar ca dupa ce ajung acasa ...VREAU SA INTRE GULIA PESTE KERIM IN CAMERA CAND EL SE DEZBRACA ... este randul ei . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 09 Apr 2012, 7:11 pm

victorelalove a scris:
manzatul e bun ..aici era vorba de carnea de vaca
eu ai dau fiica-mii curcan si peste,atat...de fapt si noi tot aici ne limitam
porc si mezeluri nu mancam deloc ,


Nu inteleg . kiss

acum 5 ani faceam o emisiune medicala si doctorul, un profesor cunoscut, nu dau nume a zis, spre shocul meu..copiii pana in 4 ani nu trebuie sa manance carne de animal tanar-pui, manzat , ca sunt toxice. carne de gaina si vita!!! m-a durut in bascheti. dar saptamana trecuta la emisiune alt doctor a zis...fara carne de pui, porc , vita curcan pentru toata lumea , toate sunt injectate cu hormoni. doar curcan daca e crescut in batatura cu boabe, peste si ..cruciti-va STRUTZ!!! exact asha a zis..invatati sa gatiti carne de strutz. si ...nici un fel de legume umflate ca sunt cu hormoni-ardei gras, vanata, dovlecel, roshii...doar varza, fasole verde, mazare. toate carnuirile si alimentele injectate cu hormoni duc la dezvoltarea de noduli si tumori in organism....

eu mananc pui. injectat. pisica vecinului nu mananca decat pieptul. fuge de copane si aripi desi i le prepara la fel.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Apr 2012, 7:13 pm

michiper68 a scris:... fuge de copane si aripi desi i le prepara la fel.

Smile Smile Smile
Multumim , Michi !! kiss
Pai atunci ne-om apuca sa facem fotosinteza ... sau si asta este periculoasa ? Stratul de ozon este cu gauri ? stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 09 Apr 2012, 7:14 pm

victorelalove a scris:Pai doar nu ar canta tot episodul , Michi ... Smile
Cred ca va fi frumos ... mie mi-au placut in episodul 32 cand au cantat . Cred ca asa va fi si acum ... doar ca dupa ce ajung acasa ...VREAU SA INTRE GULIA PESTE KERIM IN CAMERA CAND EL SE DEZBRACA ... este randul ei . Smile

tu ai auzit melodia aia? nici la inmormantare nu merge. te iubesc, te iubesc , te iubesc..de 3 ori, vreau sa stie toata lumea ca doar nu ti-am omorat tatal!!! mai bine canta ,,corul orbilor''!!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 09 Apr 2012, 7:17 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Multumim , Michi !! kiss
Pai atunci ne-om apuca sa facem fotosinteza ... sau si asta este periculoasa ? Stratul de ozon este cu gauri ? stupid

eu nu mananc strutz!! si nici nu vreau sa invatz. au facut colegele mele reportaje la crescatoriile de strutz , e o carne roshie . nu au gustat-o. dar se comercializeaza si nu e scumpa. dar...snitzel de strutz . cordon bleo de strutz, ...nuuuuuu
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Apr 2012, 7:17 pm

michiper68 a scris:

tu ai auzit melodia aia? nici la inmormantare nu merge. te iubesc, te iubesc , te iubesc..de 3 ori, vreau sa stie toata lumea ca doar nu ti-am omorat tatal!!! mai bine canta ,,corul orbilor''!!!

affraid affraid affraid
Serios ?
Eu nu am "cetit" cum suna cantecul ...
O fi traducerea gresita ... sau sunt iar certati Kerim si Gullia ... si-si reproseaza unul altuia reproseaza prin versuri de dor si jale ... si criminalistica ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 09 Apr 2012, 7:18 pm

victorelalove a scris:

affraid affraid affraid
Serios ?
Eu nu am "cetit" cum suna cantecul ...
O fi traducerea gresita ... sau sunt iar certati ... si-si reproseaza prim versuri de dor si jale ... si criminalistica ...


I let everybody know that I love you
Why are you frowning?
It's not like I killed your father

sigur eu am interpretat-o in versiune proprie, dar nu inteleg unde s-a gandit eul liric cand a scris versurile.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Apr 2012, 7:24 pm

michiper68 a scris:
It's not like I killed your father


Bine ...ei in loc de father ... ar trebui sa spuna Mukka .
Desi vipera aia cu chip de ...vroiam sa scriu om ...dar tot de vipera are fata . Merita din plin sa dispara din peisaj .
Si unde canta copii ?
Pe insula ? Cu ce ocazie ?
Offfffffffffffffff ... si auzi si tu ca 71 este cel mai bun episode ever ... inseamna ca se culca Kerim cu Gullia ... si eu sunt plecata . sad sad sad sad sad sad
Cred ca ma intorc mai repede din concediu ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 09 Apr 2012, 7:27 pm

doar canta. sa-si incalzeasca si corzile vocale. polenizeaza mai tarziu. canta ca sa crape de ciuda vecinii aia care tot nu-i vor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Apr 2012, 7:29 pm

michiper68 a scris:doar canta. sa-si incalzeasca si corzile vocale. polenizeaza mai tarziu. canta ca sa crape de ciuda vecinii aia care tot nu-i vor.

Pai nu cred ca sunt acasa ... ca cica filmaza pe nu stiu ce insula de cateva zile Beren si Engin .
Poate ca se duc in tabara ...stau un cort ... vorbesc despre ei ... si brusc se intampla cok guzelul . Si eu pierd faza . sad sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 09 Apr 2012, 7:31 pm

au filmat doua zile pe insule. sigur vom vedea 3 minute. cred ca nu era bun nisipul pe prima insula. sau nu putea sa o arunce in aer. de cantat canta acasa. la ei in batatura. poate fac si o hora. dar e lenta muzica.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Apr 2012, 7:34 pm

michiper68 a scris:au filmat doua zile pe insule. sigur vom vedea 3 minute. cred ca nu era bun nisipul pe prima insula. sau nu putea sa o arunce in aer. de cantat canta acasa. la ei in batatura. poate fac si o hora. dar e lenta muzica.

Ahaaaaaaaaa ... inteleg . Deci pe insula se impaca si acasa canta ... probabil ca unde sunt emotionati ca este prima lor noapte singuri .

Offfffffffffffffff ... parca imi pare rau ca pierd episodul . Totusi ... mereu continui sa ma uit ... chiar daca ma enerveaza teribil cateodata .
Dar eu tot mai am asteptari ca vine caldura si doarme Kerim dezbracat . kiss Smile 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946 Se duce noaptea sa bea apa ...Gullia se duce si ea ... si apoi nu stiu ce ar putea face . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Lun 09 Apr 2012, 7:35 pm

Melodia este de la finalul filmului Guz Sancisi unde este interpretata de Beren cu un canaret grec si o canta foarte frumos dar acolo se potrivea aici nu prea cred.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 09 Apr 2012, 7:37 pm

victorelalove a scris:

Ahaaaaaaaaa ... inteleg . Deci pe insula se impaca si acasa canta ... probabil ca unde sunt emotionati ca este prima lor noapte singuri .

Offfffffffffffffff ... parca imi pare rau ca pierd episodul . Totusi ... mereu continui sa ma uit ... chiar daca ma enerveaza teribil cateodata .
Dar eu tot mai am asteptari ca vine caldura si doarme Kerim dezbracat . kiss Smile 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946 Se duce noaptea sa bea apa ...Gullia se duce si ea ... si apoi nu stiu ce ar putea face . Smile


nici nu vreau sa ma gandesc. noi am facut atatea scenarii, fanii au facut unele superbe si sa vezi cand o sa li se intample o sa necrucum de unde le-a venit. poate se blocheza in vreu lift si ii apuca. scenaristele astea au reusit sa faca cele mai absurde episoade si situatii.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Apr 2012, 7:40 pm

michiper68 a scris: poate se blocheza in vreu lift si ii apuca. scenaristele astea au reusit sa faca cele mai absurde episoade si situatii.

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 648483 Gix !! Multumim ... nici mie nu mi se pare ca se potriveste aici . Dar poate ca au vrut sa promoveze melodia asta .


Smile Smile Smile In lift este prea mult .
Eu as vrea sa-i prinda pe acolo PRIN LIFT ... dar cred ca tot pe banca se intampla . Smile
Imi place si acolo ...DAR SA SE INTAMPLE ODATA . 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 244732

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 10mr7s7
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 09 Apr 2012, 10:09 pm

daca se filmeaza pe insula inseamna ca filmeaza ptr ep 71, nu ?.....
au terminat cu marea si nisipul si trecura pe insula ...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 09 Apr 2012, 10:09 pm

gix a scris:Melodia este de la finalul filmului Guz Sancisi unde este interpretata de Beren cu un canaret grec si o canta foarte frumos dar acolo se potrivea aici nu prea cred.

asa este Gix..dar acolo Beren o canta cu Murat
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Apr 2012, 10:12 pm

bună seara !!!

fetelor a apărut trailerul ?? ceva indicii incendiare ???
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Apr 2012, 10:13 pm

dubaisport a scris:daca se filmeaza pe insula inseamna ca filmeaza ptr ep 71, nu ?.....
au terminat cu marea si nisipul si trecura pe insula ...
Da ... cred ca pentru 71 . kiss
Au trecut la devastat insula ... NU CRED CA MAI SCAPA GULLIA .

Am gasit asta la araboaice pe pagina . Sa fie asta parfumul ?
Cum au aflat ? Au luat o mostra de la Engin ?
Dar vad ca collectorul este editie limitata . Ai idee cum miroase ?

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 648483 Denisa !! kiss
Pai cica filmeaza de zor pe insula ... si vor canta un cantec in episodul 71 .kiss


26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 15h6wx


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Lun 09 Apr 2012, 10:14 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 09 Apr 2012, 10:14 pm

versurile cantecului :
I will spread out the carpet in front of your house
So many times I didn’t see that I loved you
Summer came, spring came, and the green leaves opened
I didn’t hear you, may the black earth hear you.

sa-nteleg ca Gulli pana acum a fost oarba ? pai si cu trauma violului cum ramane?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 09 Apr 2012, 10:15 pm

Buna Denisa ...maine promo
nici la KG nu l-au dat
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Apr 2012, 10:16 pm

dubaisport a scris:

sa-nteleg ca Gulli pana acum a fost oarba ? pai si cu trauma violului cum ramane?

Pai tocmai asta este ... ca vor sa arate ca se vindeca . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Apr 2012, 10:17 pm

ne lasă să mai fierbem niţel în suc propriu
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 43 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum