Serialesitelenovelet
28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
gix
Mirela Maria
dubaisport
michiper68
DENISA
9 participanți

Pagina 7 din 44 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Urmatorul

In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Joi 19 Apr 2012, 7:18 pm

michiper68 a scris:

sper sa nu-l loveasca pe baiat. poate de asta s-au certat si au dat vina pe ceai. cine stie ce i-a facut beren baiatului...si toti fanii au dat bina pe beren . daca l-a lovit in zonele sensibile-la cuier de exemplu ...nici nu mai vorbesc cu ea.
Smile Smile Smile pai cum era sa fie sarutul ala filmat,trebuiau sa se apropie cumva Smile
cred ca faza cu ceaiul a fost inversa;ceaiul rece in zona etna si nu fierbinte pe bratul berenei Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 19 Apr 2012, 7:19 pm

mita baston a scris:

da,da in plin sezon ,e mai cald cupidon ,haine mai putine,poate face kerimu' si o cishmea in curte si mai trage cate-un dush,de vara,fatma iese transpirata de la bucatarie,si uite asa se termina sezonu! nu mai zic de vreo eventuala evadare a lui musti,un rapit de copil,o spitalizare,au cu ce umple ei doua luni,doar ne-au aburit doi ani stupid

intai face garduri de 2 metri sa nu-i vada vecinii aia invidiosi. altfel si vara va iesi fatma cu paltonul pe ea. in casa sper sa le iasa mai multe-poate se strica robinetul ca-n asi, pana gaseste engin surubelnitza i se uda lui fatma infloriturile de pe halat. ca nu pot numi rochii prelatele alea inflorate cu care e ea imbracata.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 19 Apr 2012, 7:22 pm

mita baston a scris:
Smile Smile Smile pai cum era sa fie sarutul ala filmat,trebuiau sa se apropie cumva Smile
cred ca faza cu ceaiul a fost inversa;ceaiul rece in zona etna si nu fierbinte pe bratul berenei Smile


a varsat ceai pe bietul baiat. sigur l-a oparit . ca ei asha beau ceaiul. de aia in pozele de la filmari el sta departe de ea. daca i-a trebuit cantacios cu surubelnitza mica e mereu agitata. eu sunt sigura ca ea a varsat ceaiul pe el. de oftica , sa i se ude blugii si sa-i intre la apa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Joi 19 Apr 2012, 7:24 pm

michiper68 a scris:

intai face garduri de 2 metri sa nu-i vada vecinii aia invidiosi. altfel si vara va iesi fatma cu paltonul pe ea. in casa sper sa le iasa mai multe-poate se strica robinetul ca-n asi, pana gaseste engin surubelnitza i se uda lui fatma infloriturile de pe halat. ca nu pot numi rochii prelatele alea inflorate cu care e ea imbracata.
ei ash! ai vazut ce camerute au?cred ca enginu ajunge cu picioarele in sufragerie direct din pat,daca o incapea si patul,daca nu, le unesc pe cele doua din casa avocatului,si doarme fiecare pe partea lui
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Joi 19 Apr 2012, 7:26 pm

michiper68 a scris:


a varsat ceai pe bietul baiat. sigur l-a oparit . ca ei asha beau ceaiul. de aia in pozele de la filmari el sta departe de ea. daca i-a trebuit cantacios cu surubelnitza mica e mereu agitata. eu sunt sigura ca ea a varsat ceaiul pe el. de oftica , sa i se ude blugii si sa-i intre la apa.
28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466
pai daca intra si blugii la apa ,n-o mai lasa al bano ala cantacios nici sa citesca scenariul,daramite sa faca scenele cu tandreturi! sau pune o pila la scenariste sa-l sinucida accidental pe kerim
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 19 Apr 2012, 7:26 pm

mita baston a scris:
ei ash! ai vazut ce camerute au?cred ca enginu ajunge cu picioarele in sufragerie direct din pat,daca o incapea si patul,daca nu, le unesc pe cele doua din casa avocatului,si doarme fiecare pe partea lui

partea lui kerim e fix pe partea ei si o sa doarma peste ea . dupa ce-i trece blocajul. si-i cumpara fatma o camasa fara nasturi. nici nu cred ca-l va atinge fatma, abia astept sa vad , dar cred ca face un gest vag in aer in timp ce el cade peste ea pe nisip ca stateau pe un damb.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 19 Apr 2012, 7:30 pm

mita baston a scris:
28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466
pai daca intra si blugii la apa ,n-o mai lasa al bano ala cantacios nici sa citesca scenariul,daramite sa faca scenele cu tandreturi! sau pune o pila la scenariste sa-l sinucida accidental pe kerim

prin oparire cu ceai de tei. cantaciosu e ocupat cu gama si cu do de sus. el nu prea ajunge la do de sus ca e mic si trebuie sa se urce pe scaun. fanii lui beren abia asteapta sa se termine serialul ca sa faca beren mai multe filme de cinema ca asha a anuntat. si ay yapim? ramane engin la ay yapim? acum dupa ce s-a urcat si extaziata de sultana pe el deja fanii vad conspiratia ..ay yapim o va aduce si pe sultana... sa nu joace pufoshenia roshcata cu baiatul ca nu vreau , ea sa stea acolo cu haremul ei.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Joi 19 Apr 2012, 7:30 pm

in Asi, m-am uitat de drag ,la amandoi.aici,rusine sa-mi fie,daca nu era engin cred ca lasam balta filmul.cred ca-i vine sa se zgarie pe ochi berenei ca i-a luat fatza, stiind ca ea l-a propus! sau poate tocmai de-aia,stiind-ul??
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 19 Apr 2012, 7:32 pm

mita baston a scris:in Asi, m-am uitat de drag ,la amandoi.aici,rusine sa-mi fie,daca nu era engin cred ca lasam balta filmul.cred ca-i vine sa se zgarie pe ochi berenei ca i-a luat fatza, stiind ca ea l-a propus! sau poate tocmai de-aia,stiind-ul??

eu l-am vazut de la primul ep. mi-au placut baietii. toti patru. pozele de inceput cu baietii. si am citit ca au filmat mult scena cu violul si am ras ca nu le-a iesit violul. primul ep a fost naucitor-echipa foarte buna, muzica foarte buna, se vedea asha bine pe kanal d online...nu am ratat nici un ep in 2 ani. pana la ep 9 mai mult am ghicit ce se intampla.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Joi 19 Apr 2012, 7:35 pm

michiper68 a scris:

prin oparire cu ceai de tei. cantaciosu e ocupat cu gama si cu do de sus. el nu prea ajunge la do de sus ca e mic si trebuie sa se urce pe scaun. fanii lui beren abia asteapta sa se termine serialul ca sa faca beren mai multe filme de cinema ca asha a anuntat. si ay yapim? ramane engin la ay yapim? acum dupa ce s-a urcat si extaziata de sultana pe el deja fanii vad conspiratia ..ay yapim o va aduce si pe sultana... sa nu joace pufoshenia roshcata cu baiatul ca nu vreau , ea sa stea acolo cu haremul ei.

nu-mi place nici mie de "pepenashul' cel roscat,nici prea bine turceste nu stia,se cam chinuia la premii sa lege cuvintele
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 19 Apr 2012, 7:37 pm

mita baston a scris:

nu-mi place nici mie de "pepenashul' cel roscat,nici prea bine turceste nu stia,se cam chinuia la premii sa lege cuvintele

pai a fost sezonul strainezelor. doar ca pe ea nu au dublat-o. si ea si tipa din oyle bir nu vorbesc turceste bine. si firat celik vorbeste cu accent dar pe el il dubleaza. dar oare se va termina sultanul? nu mai au cadane? ca eu credeam ca e serial de 4-5 sezoane.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Joi 19 Apr 2012, 7:39 pm

michiper68 a scris:

partea lui kerim e fix pe partea ei si o sa doarma peste ea . dupa ce-i trece blocajul. si-i cumpara fatma o camasa fara nasturi. nici nu cred ca-l va atinge fatma, abia astept sa vad , dar cred ca face un gest vag in aer in timp ce el cade peste ea pe nisip ca stateau pe un damb.

Smile Smile Smile las ca termina casa de varuit mai la vara si nu mai au nevoie de pijamale Smile nu e bine nici cu cazutul ,ca la cat de mare e engin o ingroapa in nisip si-o mai gasim la vara ,copiii cu lopetutele cand vor sa faca turnulete Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 19 Apr 2012, 7:41 pm

mita baston a scris:

Smile Smile Smile las ca termina casa de varuit mai la vara si nu mai au nevoie de pijamale Smile nu e bine nici cu cazutul ,ca la cat de mare e engin o ingroapa in nisip si-o mai gasim la vara ,copiii cu lopetutele cand vor sa faca turnulete Smile

o baga in nisip. ii lasa doar partile esentiale, narile si alte organe vitale. si dupa isi aminteste si el de copilarie cand se juca cu ...-n nisip...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Joi 19 Apr 2012, 7:42 pm

michiper68 a scris:

pai a fost sezonul strainezelor. doar ca pe ea nu au dublat-o. si ea si tipa din oyle bir nu vorbesc turceste bine. si firat celik vorbeste cu accent dar pe el il dubleaza. dar oare se va termina sultanul? nu mai au cadane? ca eu credeam ca e serial de 4-5 sezoane.
haiti! sa sti ca nu am avut habar ca musti e dublat! da mnealui din ce meleaguri are accent?
la sultan nu ma uit,nu-mi place halit,si are barba aia de pirat exilat..
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Joi 19 Apr 2012, 7:43 pm

michiper68 a scris:

o baga in nisip. ii lasa doar partile esentiale, narile si alte organe vitale. si dupa isi aminteste si el de copilarie cand se juca cu ...-n nisip...
28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 nu face filmul cat comentariile tale kiss
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 19 Apr 2012, 7:46 pm

mita baston a scris:
haiti! sa sti ca nu am avut habar ca musti e dublat! da mnealui din ce meleaguri are accent?
la sultan nu ma uit,nu-mi place halit,si are barba aia de pirat exilat..

cel mai potent actor al sezonul e halit. musti e nascut in germania. cred ca si scolit acolo.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 19 Apr 2012, 7:48 pm

mita baston a scris:
28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 nu face filmul cat comentariile tale kiss

nu stiu ce o sa mai comentez dupa fatmagul. ca vad ca turcii sunt loviti de criza si fac numai seriale violente.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Joi 19 Apr 2012, 7:50 pm

michiper68 a scris:

nu stiu ce o sa mai comentez dupa fatmagul. ca vad ca turcii sunt loviti de criza si fac numai seriale violente.
pai lasa ca si asta era drama sociala si tot ne-am descurcat,principalul e sa ne atraga cu vreun actor mai carismatic,de restul ne ocupam noi
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 19 Apr 2012, 7:52 pm

mita baston a scris:
pai lasa ca si asta era drama sociala si tot ne-am descurcat,principalul e sa ne atraga cu vreun actor mai carismatic,de restul ne ocupam noi

pai era social moderat. social de spitalul 9 e suskunlar si valea lupilor, ucurum si firar.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Joi 19 Apr 2012, 7:52 pm

michiper68 a scris:

cel mai potent actor al sezonul e halit. musti e nascut in germania. cred ca si scolit acolo.
potent adica,se numara dupa cadane sau dupa ofertele de la casele de filme?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 19 Apr 2012, 7:53 pm

mita baston a scris:
potent adica,se numara dupa cadane sau dupa ofertele de la casele de filme?

numai dupa cadane si numarul de copii.

pai engin de cate ori a zarit vrabiutza serialul asta...zero. si ceilalti actori. halit le-a vazut pe toate , testat, schimbat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Joi 19 Apr 2012, 7:58 pm

michiper68 a scris:

pai era social moderat. social de spitalul 9 e suskunlar si valea lupilor, ucurum si firar.

dupa Demir,pe Murat nu l-am mai putut vedea langa nici o actoreasa credibila. nurgula mi se parea vulgara si nu m-am uitat.mie si varianta in engleza a filmului "sleepers" mi-a fost greu sa o vad,si dura 2 ore,ce sa fac doi ani,plini de negura si tragedie turceasca? mai bine valea lupilor decat murat aratand ca o fotografie umblatoare

michiper68 a scris:pai engin de cate ori a zarit vrabiutza serialul asta...zero. si ceilalti actori. halit le-a vazut pe toate , testat, schimbat..
Smile ar trebui sa mai faca schimb,poate vreo dublura ceva,sa-i faca si engin niste cascadorii lui halit,sa se mai pastreze pentru berg Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 19 Apr 2012, 8:00 pm

mita baston a scris:

dupa Demir,pe Murat nu l-am mai putut vedea langa nici o actoreasa credibila. nurgula mi se parea vulgara si nu m-am uitat.mie si varianta in engleza a filmului "sleepers" mi-a fost greu sa o vad,si dura 2 ore,ce sa fac doi ani,plini de negura si tragedie turceasca? mai bine valea lupilor decat murat aratand ca o fotografie umblatoare


nici mie nu-mi place suskunlar. nu-mi place nici acest murat pe post de marioneta plimbat pe la terase ca sa scrie presa ca a venit fana din america sa sara pe el. si nu-mi place ca unii sunt mai fani decat altii .

daaa. ai vazut ce paturi imense avea sultanul? el nu statea in vilau confort 3.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Joi 19 Apr 2012, 8:07 pm

am uitat ca a inceput ozetul! se vede bine pe site-ul oficial ,sa vedem pana cand,ca cu asha un promo si cu atatea araboaice ce traduc aproape instant filmul,nu cred ca apucam faza cu plaja! bine ca n-a venit popa,pot sa mai pacatuiesc si la noapte,in gand,cu enginu Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 19 Apr 2012, 8:09 pm

buna seara fetelor !

ceva nou ? de la pranz de cand v-am lasat ati vorbit o groaza ...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 44 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum