Serialesitelenovelet
28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
gix
Mirela Maria
dubaisport
michiper68
DENISA
9 participanți

Pagina 25 din 44 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Urmatorul

In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 22 Apr 2012, 4:03 pm

michiper68 a scris:au facut in clip. cu toate saruturile din fatmagul. de unde au plecat si unde au ajuns.



l-am vzt si eu dimi ,l-am si pus aici
dar e frumos clipul ....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Apr 2012, 4:04 pm

dubaisport a scris:
l-am vzt si eu dimi ,l-am si pus aici
dar e frumos clipul ....

da. are o ordine cronologica. cred ca voi revedea primul sezon. am uitat multe din ele.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Apr 2012, 4:06 pm

am scris aproape 100 de pagini. nu cred ca va recupera vic. pe mp i-am pus cateva poze dar au fost asha de multe stiri...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 22 Apr 2012, 4:06 pm

michiper68 a scris:

da. are o ordine cronologica. cred ca voi revedea primul sezon. am uitat multe din ele.
eu l-am revazut acum 2 sapt iar seara ma mai uit la arabi pe MBC ...au ajuns la ep 20 ,dar astia dau 30-35 min din episod / zi ,au f multe reclame
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 22 Apr 2012, 4:07 pm

michiper68 a scris:am scris aproape 100 de pagini. nu cred ca va recupera vic. pe mp i-am pus cateva poze dar au fost asha de multe stiri...

Smile Smile Smile
la noapte nu doarme .....maine dimineata e la curent cu tot !
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Apr 2012, 4:07 pm

dubaisport a scris:
eu l-am revazut acum 2 sapt iar seara ma mai uit la arabi pe MBC ...au ajuns la ep 20 ,dar astia dau 30-35 min din episod / zi ,au f multe reclame

il vezi online? eu am tot sperat ca il va da la kanal d ro. dar vad ca nu avem nici o sansa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Apr 2012, 4:09 pm

dubaisport a scris:

Smile Smile Smile
la noapte nu doarme .....maine dimineata e la curent cu tot !

a fost cea mai plina saptamana cu stiri, poze, evenimente si un ep superb. ma gandesc fie sa astept subtitrarea facuta de erkan si sa pastrez ep , fie sa-l caut fara traducere varianta hd ca sa-l am. ep 71 e de colectie.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 22 Apr 2012, 4:10 pm

michiper68 a scris:

il vezi online? eu am tot sperat ca il va da la kanal d ro. dar vad ca nu avem nici o sansa.

il vad la tv , am antena parabolica pe bloc ,prindeam toate canalele din ASIA, si cateva turcesti ,dar din Ianuarie s-au mutat satelitii si nu mai vad decat vreo 100 canale....trebuie sa schimb LNB
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 22 Apr 2012, 4:12 pm

michiper68 a scris:

a fost cea mai plina saptamana cu stiri, poze, evenimente si un ep superb. ma gandesc fie sa astept subtitrarea facuta de erkan si sa pastrez ep , fie sa-l caut fara traducere varianta hd ca sa-l am. ep 71 e de colectie.
eu le vad cu traducerea in engl ,nu stiu unde au ajuns fetele care faceau traducerea in Ro
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Apr 2012, 4:13 pm

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 5wh1mv


We arrived on set at around 1pm, shortly after the trucks arrived and they started off loading the equipment.
They were doing "night shooting" so all the windows were blacked out.
We knew Engin would be arriving from the back so we moved towards the back (of the house). We saw
Engin's car, but Engin wasn't inside. Someone else was driving it to the set.
We then moved to the front and began to wait. Beren arrived and went straight inside, 10 minutes later Engin
arrived and I was a goner (meaning like she almost fainted) :th_blush-anim-cl:

Engin arrived in 'Kerim's' car, he was wearing his set clothes. The moment he got
out of the car he stroked his hair with his hand. We asked if we could take photo's. He said "ok', but pointed to his
set clothes, and said photos' weren't allowed with his set outfit. (The way he said 'ok' was amazing)
Meanwhile I shook Engin's hand, it was so warm (as in temperature) and beautiful. Someone came from the
set and was calling Engin away. It seemed like Engin did want to talk for a bit, but we think it was his bodyguard
that came so Engin had to leave.
We waited another 15 minutes and we saw Engin peer out of the doorway, he looked so sweet.
He looked more attractive then normal, and he's very tall, and the way he looks at you....it was a beautiful day.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Apr 2012, 4:14 pm

dubaisport a scris:

il vad la tv , am antena parabolica pe bloc ,prindeam toate canalele din ASIA, si cateva turcesti ,dar din Ianuarie s-au mutat satelitii si nu mai vad decat vreo 100 canale....trebuie sa schimb LNB

norocoaso!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 22 Apr 2012, 4:14 pm

au ramas la epi 60 cu traducerea in Ro ....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Apr 2012, 4:16 pm

dubaisport a scris:au ramas la epi 60 cu traducerea in Ro ....

nu mai stiu nimic. l-am vazut mereu in engleza.primul sezon. al doilea nu am simtit nevoia sa revad episoadele, e adevarat ca au inceput si fanii sa traduca din ce in ce mai multe replici
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 22 Apr 2012, 4:18 pm

michiper68 a scris:

nu mai stiu nimic. l-am vazut mereu in engleza.primul sezon. al doilea nu am simtit nevoia sa revad episoadele, e adevarat ca au inceput si fanii sa traduca din ce in ce mai multe replici
eu multe replici le uitasem,de asta am simtit nevoia sa revad prima serie , in special ca se apropie finalul si vor fi rememberuri din noaptea nuntii.

ce frumos din partea lui engin ca a fct poze cu fanii....are mana calda si e f inalt....de inalt stiam si noi ,inca suntem nelamurite cum e cu mirosul
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Apr 2012, 4:19 pm

prima parte nu a tradus-o ca era doar asteptarea fanilor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Apr 2012, 4:20 pm

dubaisport a scris:
eu multe replici le uitasem,de asta am simtit nevoia sa revad prima serie , in special ca se apropie finalul si vor fi rememberuri din noaptea nuntii.

ce frumos din partea lui engin ca a fct poze cu fanii....are mana calda si e f inalt....de inalt stiam si noi ,inca suntem nelamurite cum e cu mirosul

fanii astia nu l-au mirosit. doar i-au masurat temperatura. era in hainele de la filmari. toata lumea specifica asta. fara haine inca nu l-a prins nimeni.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 22 Apr 2012, 4:23 pm

michiper68 a scris:

fanii astia nu l-au mirosit. doar i-au masurat temperatura. era in hainele de la filmari. toata lumea specifica asta. fara haine inca nu l-a prins nimeni.
asta se intimpla ieri , nu ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Apr 2012, 4:25 pm

dubaisport a scris:
asta se intimpla ieri , nu ?

ieri la pranz. cand administratorul de pe forum s-a dus sa-i duca revista. eu invarteam in sarmale si ei aveau filmare ,,de noapte'' cu paturile in geamuri. nu am inteles prea multe ca nu ne zice nimic de cadouri, de revista, doar de temperatura lui si hainele de la filmari. cred ca nu au voie sa apara in poze cu hainele de la filmari.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 22 Apr 2012, 4:25 pm

clip nou .....Fatmagül & Kerim Kiss Me

https://www.youtube.com/watch?v=dJ6vNF3Tcg4&feature=player_embedded
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 22 Apr 2012, 4:28 pm

michiper68 a scris:

ieri la pranz. cand administratorul de pe forum s-a dus sa-i duca revista. eu invarteam in sarmale si ei aveau filmare ,,de noapte'' cu paturile in geamuri. nu am inteles prea multe ca nu ne zice nimic de cadouri, de revista, doar de temperatura lui si hainele de la filmari. cred ca nu au voie sa apara in poze cu hainele de la filmari.
pai ce haine de serviciu ,Michi ....alea sunt hainele lor de acasa

tu cu sarmalele ei cu filmarile ..fiecare cu norocul lui Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Apr 2012, 4:30 pm

dubaisport a scris:
pai ce haine de serviciu ,Michi ....alea sunt hainele lor de acasa

tu cu sarmalele ei cu filmarile ..fiecare cu norocul lui Smile

a specificat ca sunt hainele de filmare. poate doar s-a referit ca va fi in poza kerim nu engin akyurek? numai ei stiu de ce mereu amintesc asta cu hainele. sa le dea jos. sa ramana in chiloti daca nu sunt de la filmare. eu nu ma supar.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 22 Apr 2012, 4:33 pm

michiper68 a scris:

a specificat ca sunt hainele de filmare. poate doar s-a referit ca va fi in poza kerim nu engin akyurek? numai ei stiu de ce mereu amintesc asta cu hainele. sa le dea jos. sa ramana in chiloti daca nu sunt de la filmare. eu nu ma supar.

astept sa-l vad pe Ker in slip ,pe malul marii ,imbracat l-am vazut ,vreau si al plaja
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Apr 2012, 4:35 pm

dubaisport a scris:

astept sa-l vad pe Ker in slip ,pe malul marii ,imbracat l-am vazut ,vreau si al plaja

am vazut-o pe mukko. nu cred ca vor merge la plaja. poate doar in tricou sa-l vedem . daca ii deschide baba atelierul nu mai are concediu. sta acasa. si ii repara hidroforul fatmagulei, zi de zi, numai cu surubelnita.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Apr 2012, 4:36 pm

ma duc sa pregatesc pranzul. ca micul dejun a fost la 12. si cina la 2 noaptea va fi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 22 Apr 2012, 4:37 pm

michiper68 a scris:ma duc sa pregatesc pranzul. ca micul dejun a fost la 12. si cina la 2 noaptea va fi.

Smile Smile Smile
asta vroiam sa zic si eu acum ......
pe mai tarziu ...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 28.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 44 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum