Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
petronela
tiberici
Andreea_Miha
iulianagl
Admin_dea05
narcisa
11 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Apr 2012, 5:26 pm

Eu stiu ca numai de Enriche si Andreceva si mai nou de la star plus uk nu stiu de unde au aparut si astea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 26 Apr 2012, 5:32 pm

iulianagl a scris:Eu stiu ca numai de Enriche si Andreceva si mai nou de la star plus uk nu stiu de unde au aparut si astea.


la care astea te referi?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Apr 2012, 5:40 pm

Wauuu cel mai frumos rabba vey de pana acum. 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 26 Apr 2012, 5:41 pm

iulianagl a scris:Wauuu cel mai frumos rabba vey de pana acum. 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 283516

Ok..va las sa va uitati ..eu ies mai am sa ma uit la un ep de la Alexa si la Geet... kiss kiss kiss

poate mai intreu mai tarziu..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Apr 2012, 5:45 pm

Si-a pus vata in urechi sa nu mai auda zgomutul. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Apr 2012, 5:50 pm

Si ce gaseste Shyam in seiful lui Chote TESTAMENTUL.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Apr 2012, 5:51 pm

Mama ce ma enerveaza dar oare pe el nu-l gaseste nimeni tot cotrobaind prin lucrurile altora?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Apr 2012, 5:55 pm

Chote sa-si deschida un atelier de maintenance. Smile Si cred ca in testament Arnav a pus o conditie drastica probabil Anjali sa nu se poata desparti de Shyam altfel pierde tot, sincer abia sstept sa-l vad tradus.A super episodul asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 26 Apr 2012, 6:19 pm

iulianagl a scris:Chote sa-si deschida un atelier de maintenance. Smile Si cred ca in testament Arnav a pus o conditie drastica probabil Anjali sa nu se poata desparti de Shyam altfel pierde tot, sincer abia sstept sa-l vad tradus.A
super episodul asta.

Super episodul de azi....si faza cu scara, florile care cadeau peste ei, privirile lor...... si ma m-ai bucur ca Shyam nu a gasit ce dorea in seif, asta dupa mecla lui ca in rest nu am inteles nimic......
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 26 Apr 2012, 6:24 pm

iulianagl a scris:Si ce gaseste Shyam in seiful lui Chote TESTAMENTUL.

testamentul cui?Inseamna ca au mai avansat un pic...pai da dar daca fam a lasat un testament nu prea ar trebui sa aiba mare lucru..ca din cate imi aduc aminte afacerea lui Arnav bani si i-a castigat singur...cu ajutorul fam Manorma etc...
Dar daca e de la familie si Arnav are grija de tot atunci poate asa e in testament sa aiba el grija si cand se intampla ceva cu el sa intre in posesia lu Anjali...
Sau poate e doar un testament facut de el..si el sa fii lasat in marea parte din averea lui surori si acum Shyam sa incerce sa il omoare...
Sunt doar presupuneri!

Maine seara ma uit si eu dupa ep..cred ca o sa ma uit cam la o saptamana de acum... kiss


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Joi 26 Apr 2012, 6:33 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Apr 2012, 6:32 pm

tiberici a scris:

Super episodul de azi....si faza cu scara, florile care cadeau peste ei, privirile lor...... si ma m-ai bucur ca Shyam nu a gasit ce dorea in seif, asta dupa mecla lui ca in rest nu am inteles nimic......

A gasit testamentul si cred ca Arnav a lasat partea lui Anjali doar lui Anjali fara sa-l mentioneze si pe el in testament si sigur nu ia convenit ce a vazut acum sper sa nu se razbune pe cineva intre ei adica Anjali sau Khushi sau chiar Arnav.Intr-un fel e bine ca a vazut testamentul ca acum isi stie locul adica zero zip.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 26 Apr 2012, 6:36 pm

A fost un adevarat balamuc..din care am inteles doar gesturile... Smile
... o cadere teatrala ..nu mai spun de neconcordante..cand erau unul langa altul pe scara ..cand era el mai jos...nu mai intelegeam.. Smile
...dar super ..ce coada era la el la usa... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 26 Apr 2012, 6:39 pm

Mi-a placut ca a ras..sau a zambit.. nu sunt sigura...Smile
si ce grijuliu, nu cumva sa pateasca ceva Khushi.....era cu ochii pe ea ca pe butelie... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 26 Apr 2012, 6:41 pm

petronela a scris:A fost un adevarat balamuc..din care am inteles doar gesturile... Smile
... o cadere teatrala ..nu mai spun de neconcordante..cand erau unul langa altul pe scara ..cand era el mai jos...nu mai intelegeam.. Smile
...dar super ..ce coada era la el la usa... Smile Smile

trecand peste neconcordante a fost emotionant totusi, nu s-au certat..... tot cartierul avea ceva de reparat.... Smile
am si eu un uscator de par stricat, sa ma duc?
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 26 Apr 2012, 6:44 pm

tiberici a scris:

trecand peste neconcordante a fost emotionant totusi, nu s-au certat..... tot cartierul avea ceva de reparat.... Smile
am si eu un uscator de par stricat, sa ma duc?
Cred ca gasim fiecare ceva de reparat la el... 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 244732 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 244732 cupidon cupidon cupidon
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 26 Apr 2012, 7:01 pm

tiberici a scris:

trecand peste neconcordante a fost emotionant totusi, nu s-au certat..... tot cartierul avea ceva de reparat.... Smile
am si eu un uscator de par stricat, sa ma duc?
Și eu am inima frântă. Stau și eu la coadă la reparații.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 26 Apr 2012, 7:02 pm

Bună seara fetele, am intrat fără să salut. Scuze. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 26 Apr 2012, 7:04 pm

narcisa a scris:Bună seara fetele, am intrat fără să salut. Scuze. kiss

Te salut cu mult drag Narci! kiss
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 26 Apr 2012, 7:34 pm

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 PsljI6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 DEG5E6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 VdkN06.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 KUlj06.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 SoGlv6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 CI89y kiss kiss kiss 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Apr 2012, 8:31 pm

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 SoGlv
Bublia!Hmmm.....stau si ma gandesc ce rol are ea in acest serial?Nu inteleg adica pe Akash il iubeste si vrea sa-l indeparteze de Payal care are cu Akash o relatie prospera de casnicie, un copil nu face asa ceva eu asa cred.Pana acum ne-a aratat cat de rea este si din cate am inteles o sa-i aduca impreuna pe Chote si Khushi adica ii desparti pe unii care se iubesc si ii apropii pe altii care se urasc de moarte si nici nu stiu daca sunt casatoriti mai ales Khushi.Ca sincer eu nu cred ca Arnav o sa-si arate iubirea fata de Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 26 Apr 2012, 8:51 pm

iulianagl a scris:


Si care ti-a placut? Smile Smile

Amandoua....la Kushi a fost hazlie....iar la Arnav gen Maan Smile Smile Smile Smile Smile dar nu ii iese k lu Maan Smile Smile Smile Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Apr 2012, 9:00 pm


Eheei vizionare placuta.Eu incep! kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Sam 10 Noi 2012, 7:50 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 26 Apr 2012, 9:01 pm

iulianagl a scris:
Bublia!Hmmm.....stau si ma gandesc ce rol are ea in acest serial?Nu inteleg adica pe Akash il iubeste si vrea sa-l indeparteze de Payal care are cu Akash o relatie prospera de casnicie, un copil nu face asa ceva eu asa cred.Pana acum ne-a aratat cat de rea este si din cate am inteles o sa-i aduca impreuna pe Chote si Khushi adica ii desparti pe unii care se iubesc si ii apropii pe altii care se urasc de moarte si nici nu stiu daca sunt casatoriti mai ales Khushi.Ca sincer eu nu cred ca Arnav o sa-si arate iubirea fata de Khushi.
Nici mie nu-mi place umflata aia mica ...
Tu crezi ca filmul asta o sa fie tot timpul o mare lupta intre Arnav si Khushi...si ei n-o sa recunoasca niciodata ca se iubesc...???? 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 26 Apr 2012, 9:09 pm

petronela a scris:
Nici mie nu-mi place umflata aia mica ...
Tu crezi ca filmul asta o sa fie tot timpul o mare lupta intre Arnav si Khushi...si ei n-o sa recunoasca niciodata ca se iubesc...???? 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754

Nu cred ca o sa fie o continua lupta si mai cred caci cu timpul Arnav o sa-si dea seama ca o iubeste pe Khushi si ea pe el dar la momentul actual eu cred ca la Khushi asta e o cale de a se apara si a sta in fata rautatii lui fata de viata ca nu cred ca el e suparat pe cineva anume acum da e suparat pe Khushi dar vorbesc de restul timpului pana sa o vada si sa auda ce ia spus Shyam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 26 Apr 2012, 9:26 pm

iulianagl a scris:
Eheei vizionare placuta.Eu incep! kiss
Și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum