Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
petronela
tiberici
Andreea_Miha
iulianagl
Admin_dea05
narcisa
11 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 23 Apr 2012, 12:25 am

Gata, acum ies de tot, că m-am distrat suficient cu pozele. 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 155656 Mâine avem episod. 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 165638
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 7:29 am

Buna dimineata.6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 318285_423903657638858_238910379471521_1529637_106744603_nArnav ii spune de ce s-a casatorit cu ea.Tot in public.Frate astia isi spala rufele in public.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 7:35 am

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 La-multi-ani-tuturor-prietenilor-si-prietenelor-cu_35a97c8fbae55a
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 7:53 am


"Cand totul este pe cale sa se sparga...Eu vreau ca tu sa stii cine sunt!"
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 8:00 am


6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 23 Apr 2012, 8:34 am

Dragalaselor buna dimineata la o cafea!o saptamana cat mai placuta kiss kiss kiss kiss

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Cafea-2
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 58900a9ac3e841ee825027588add3a94_400000429.jpg_600x600
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 11:35 am

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon has a long way to go, opines Barun Sobti!
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Barun_sobati_post_1335160097
Talk of TV and the world of daily soaps, and the first name to strike all minds as of late is of Barun Sobti aka Arnav Singh Rayzada from Star Plus' Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon.

Though his is not a new name in the town, as the actor in the past was seen in shows like Baat Hamari Pakki Hai on Sony TV but there's something unique about his role Arnav, which has made him the new heartthrob of TV town. In fact, his on-screen chemistry with co-star Sanaya Irani aka Khushi is simply a killing one and even the stunner agrees to that. The handsome hunk has a number of female fans and despite the fact that he is married, his popularity hasn't gone down among his female fans.

In fact, the actor's modesty and humbleness is what has fetched him so much of attention. On screen he might seem to be a hard to please one but off screen he is a very chilled out guy. Braun talks high of his upbringing and the morale he has clearly vouches for the same. Being married to his childhood sweetheart, Barun says that his circle of life revolves entirely around his wife.

Talking of his professional front and the show facing a downfall in TRPs, Barun makes it clear that the show is still on the right track and it's just that the CVs are waiting for the right time to blast the big bomb all have waiting eagerly for. Without killing the suspense, Barun stated that the show will soon witness a high point which will not only boost up the TRPs but might even make it to top the charts.

On being quizzed if he feels insecure regarding the future of the show, quick comes the reply in the true ASR style, "IPKKND is one of the highly watched shows and has a long way to go. It is yet to unfold many mysteries and is definitely at the safer and stronger side".

Well, even we want the show to continue its run and are hopeful that the fans would keep on rendering their support.


Source: TSK
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 11:45 am

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 403378_2985053273131_467153166_n
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 306241_2985063553388_1465987526_32129125_942327232_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 11:54 am

Oho deci o sa fie ceva tare, nu?Rabdare sa avem.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 12:00 pm

Anrav Ki Halat Kharab E24 ...23rd April


Cand au facut scena de turna Arnav apa pe el cu paharul nici macar nu era Khushi langa el..min 0:22 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 12:02 pm

iulianagl a scris:Oho deci o sa fie ceva tare, nu?Rabdare sa avem.

unde stau eu cel mai prost... Smile

Incepuse sa existe barfe ca il vor scoate din grila de programe daca scade audienta..am inteles ca exista un astfel de serial care l-au scos...dar au zis cei de la star plus ca nu au de gand acum scoaterea serialului..si ca ne vom bucura de el in continuare...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 12:06 pm

Skumpyk86 a scris:Anrav Ki Halat Kharab E24 ...23rd April


Cand au facut scena de turna Arnav apa pe el cu paharul nici macar nu era Khushi langa el..min 0:22 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 2743637754


Cate pahare de apa nu o fi turnat pe el pana cnd ia iesit scena. Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 09 Noi 2012, 5:31 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 12:07 pm

Emailul de la Star Plus...am lasat si adresa lor de email..poate vrei sa le dati un email..pe mine ma tenteaza sa le spun ca vreau Iss pyaar in Romania..desi stiu ca televiziunile de la noi ar trebui sa ceara serialul dar..dar...


Thank you so much for writing into us. It's always a great pleasure to hear from our viewers, and to know their involvement with our channels & shows. We value your patronage towards Star Plus.

With regards to your specific query on the "Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon" going of air, we would like to clarify that the news is completely untrue and we have no such plans in near future. We understand your connect with Khushi and her journey and would like to reassure you that your favorite show will continue to entertain you with its twist and turns in the coming future.

We deeply regret the discomfort caused due to these rumors about the show.

Star India promises to continue bringing quality entertainment that goes beyond television and touches lives of our viewers in every way.

Warm Regards,

Consumer Response Cell.

Response |STAR India
Tel: + | 1800 3000 7827
Email: response@hellostarindia.com
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 12:07 pm

Skumpyk86 a scris:

unde stau eu cel mai prost... Smile

Incepuse sa existe barfe ca il vor scoate din grila de programe daca scade audienta..am inteles ca exista un astfel de serial care l-au scos...dar au zis cei de la star plus ca nu au de gand acum scoaterea serialului..si ca ne vom bucura de el in continuare...


Smile Smile Smile Nu cred ca o sa faca asta pentru ca sunt iubiti de audienta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 12:09 pm

Skumpyk86 a scris:Emailul de la Star Plus...am lasat si adresa lor de email..poate vrei sa le dati un email..pe mine ma tenteaza sa le spun ca vreau Iss pyaar in Romania..desi stiu ca televiziunile de la noi ar trebui sa ceara serialul dar..dar...


Thank you so much for writing into us. It's always a great pleasure to hear from our viewers, and to know their involvement with our channels & shows. We value your patronage towards Star Plus.

With regards to your specific query on the "Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon" going of air, we would like to clarify that the news is completely untrue and we have no such plans in near future. We understand your connect with Khushi and her journey and would like to reassure you that your favorite show will continue to entertain you with its twist and turns in the coming future.

We deeply regret the discomfort caused due to these rumors about the show.

Star India promises to continue bringing quality entertainment that goes beyond television and touches lives of our viewers in every way.

Warm Regards,

Consumer Response Cell.

Response |STAR India
Tel: + | 1800 3000 7827
Email: response@hellostarindia.com


Uite vezi deci nu e adevarat ce se spune mereu.Deci nici Barun nu-si iubeste nevasta. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 12:09 pm

iulianagl a scris:


Cate pahare de apa nu o fi turnat pe el pana cnd ia iesit scena. Smile Smile Smile

da dar ma referam ca nu e asa cum vedem noi ..apropierea acea...in scena care am vazut-o la tv pare ca sunt unul langa altul dar de fapt ea nici nu era prin zona...iar cand facea exercitile ea era cu spatele la el..poate ca asa o putea filma camera mai bine..dar ..dar...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 12:10 pm

iulianagl a scris:


Uite vezi deci nu e adevarat ce se spune mereu.Deci nici Barun nu-si iubeste nevasta. Smile Smile

ce bine ar fii..ca eu m-am saturat de cate ori zice de ea.dar nici Sanaya nu vb de Mohit asa...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 12:10 pm

Skumpyk86 a scris:

da dar ma referam ca nu e asa cum vedem noi ..apropierea acea...in scena care am vazut-o la tv pare ca sunt unul langa altul dar de fapt ea nici nu era prin zona...iar cand facea exercitile ea era cu spatele la el..poate ca asa o putea filma camera mai bine..dar ..dar...


Smile Smile Smile Pai vroiaia s-o ude ca n-ai vazut cat de imprastiat este?Uda tot!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 12:11 pm

Skumpyk86 a scris:

ce bine ar fii..ca eu m-am saturat de cate ori zice de ea.dar nici Sanaya nu vb de Mohit asa...

Smile Smile Smile Nici nu trebuie!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 12:12 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Smile Nu cred ca o sa faca asta pentru ca sunt iubiti de audienta.

da dar daca scade mereu ...atunci cred ca il vor scoate...sunt iubiti dar daca continua asa omul se plictiseste si va scade mereu ...ma uitam cati de multi s-au suparat ca Khushi il scoate dezbracat pe Arnav afara...
Star Plus a spus ca nu scoate acum....dar daca va scade...eu totusi am incredere ca isi va reveni serialul..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 12:14 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Smile Pai vroiaia s-o ude ca n-ai vazut cat de imprastiat este?Uda tot!

Si ce avea daca o uda?In fine...dar dincolo cand au filmat scena ca face el exerciti?Acolo nu ii mai facea nimic...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 12:15 pm

Skumpyk86 a scris:

da dar daca scade mereu ...atunci cred ca il vor scoate...sunt iubiti dar daca continua asa omul se plictiseste si va scade mereu ...ma uitam cati de multi s-au suparat ca Khushi il scoate dezbracat pe Arnav afara...
Star Plus a spus ca nu scoate acum....dar daca va scade...eu totusi am incredere ca isi va reveni serialul..


Si eu am incredere sa vezi ca o sa ne pregateasca ei de o sa ramanem cu gura cascata.Oricum mereu au reusit sa ne surprinda cat de cat.Cel putin pe mine. Smile Smile Gata ies ma duc sa-mi iau kinder-ul de la gradi.Ne auzim mai tarziu. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 12:16 pm

Apropo intradevar el nu stie unde il duce Khushi va ramane socat cand va vedea unde l-a dus..si se va infuria....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 12:17 pm

Skumpyk86 a scris:

da dar daca scade mereu ...atunci cred ca il vor scoate...sunt iubiti dar daca continua asa omul se plictiseste si va scade mereu ...ma uitam cati de multi s-au suparat ca Khushi il scoate dezbracat pe Arnav afara...
Star Plus a spus ca nu scoate acum....dar daca va scade...eu totusi am incredere ca isi va reveni serialul..

Aia care faca sta sunt fani de a lui Arnav sunt sigura de asta ca odata am comentat ceva de felul cum se poarta el cu Khushi in acel episod si tot asa nu le-a prea convenit ca ma zis de Chote.ASa ca eu cred ca multi mai multi se bucura de ce-i face ea lui Chote decat invers.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 12:17 pm

iulianagl a scris:


Si eu am incredere sa vezi ca o sa ne pregateasca ei de o sa ramanem cu gura cascata.Oricum mereu au reusit sa ne surprinda cat de cat.Cel putin pe mine. Smile Smile Gata ies ma duc sa-mi iau kinder-ul de la gradi.Ne auzim mai tarziu. kiss kiss

Eu asa sper ca daca continua asa va scadea..eu invat...(cu Arnav si Khushi)..si ma "lupt" cu gripa...nu mai pot nici vb.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum