Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
petronela
tiberici
Andreea_Miha
iulianagl
Admin_dea05
narcisa
11 participanți

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 12:18 pm

Skumpyk86 a scris:Apropo intradevar el nu stie unde il duce Khushi va ramane socat cand va vedea unde l-a dus..si se va infuria....

De aia se si cearta cu ea stai sa vezi ce o sa fie.O nebunie. Smile Smile Smile 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 155656 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 12:22 pm

iulianagl a scris:

Aia care faca sta sunt fani de a lui Arnav sunt sigura de asta ca odata am comentat ceva de felul cum se poarta el cu Khushi in acel episod si tot asa nu le-a prea convenit ca ma zis de Chote.ASa ca eu cred ca multi mai multi se bucura de ce-i face ea lui Chote decat invers.

Indiferent pe cine place mai mult..Khushi sau Arnav..important e sa vada serialul sa aduca audienta...
Eu nu sunt chiar convinsa ca le place prea mult ce ii face Khushi lui Arnav...pe forumurile lor in marea parte sunt femei si il plac pe Arnav ...ma uitam aseara era un pool si intrebarea era ceva de genul ..cu umilirea in plublic a lui Arnav de Khushi..si care erau de acor erau vro 300 si ceva si impotriva erau aproape 800...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 12:26 pm

in acest moment la voturi sunt aproape..49.67% sunt de acord si 50.33% sunt importiva...
Vom vedea ce va fii eu sper sa revina serialul...

Inca o chestie care am citit-o pe un forum ..in primele ep "presa" era foarte interesata de ASR...viata lui,intrebau si de casatorie..apoi la logodna cu Lavanya tot asa au dat in presa etc....
Dar acum cu Khushi nimic!!!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 12:37 pm

Si cu scenele de azi....



Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 1:26 pm

Se pare ce e confirmat ca nu e ep maha pe 28 aprilie...

e confirmat de Abhaas Mehta (Shyam )..acesta a spus ca e mutat undeva pe la mijlocul luni mai ..

"it has been moved to mid may."..sper sa nu il mute iar si atunci...

intr-un fel ma bucur ca poate atunci afla cat de cat adevarul...daca deabia acum afla de Khushi ca Arnav stie de Shyam...
Cred ca acum a fost schimbata data nu de star plus ci de cei de la iss pyaar..cred eu din cauza ca Sanaya va fii plecata la sf luni si 1 mai in Londra si nu va putea filma ep maha..mai ales ca acesta e mai lung ...
Motivul oficial nu se stie..aceasta e parerea mea.

Eu inca nu am gasit postarea lui Shyam...sunt mai multe pagini pe facebook si nu stiu care e cea reala...dar cred ca e adevarat...

desi pe unele saituri ramane confirmat pe 28...
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 575764_105959202872934_100003765634079_26597_909659061_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 1:43 pm

Skumpyk86 a scris:

Eu asa sper ca daca continua asa va scadea..eu invat...(cu Arnav si Khushi)..si ma "lupt" cu gripa...nu mai pot nici vb.


Mama gata ai ramas fara voce?Ce nasol e ca stiu eu am luarepede niste trachisan tot asa de frica sa nu raman fara voce.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 1:45 pm

Skumpyk86 a scris:Se pare ce e confirmat ca nu e ep maha pe 28 aprilie...

e confirmat de Abhaas Mehta (Shyam )..acesta a spus ca e mutat undeva pe la mijlocul luni mai ..

"it has been moved to mid may."..sper sa nu il mute iar si atunci...

intr-un fel ma bucur ca poate atunci afla cat de cat adevarul...daca deabia acum afla de Khushi ca Arnav stie de Shyam...
Cred ca acum a fost schimbata data nu de star plus ci de cei de la iss pyaar..cred eu din cauza ca Sanaya va fii plecata la sf luni si 1 mai in Londra si nu va putea filma ep maha..mai ales ca acesta e mai lung ...
Motivul oficial nu se stie..aceasta e parerea mea.

Eu inca nu am gasit postarea lui Shyam...sunt mai multe pagini pe facebook si nu stiu care e cea reala...dar cred ca e adevarat...

desi pe unele saituri ramane confirmat pe 28...
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 575764_105959202872934_100003765634079_26597_909659061_n

Este sau nu este?Ca numai inteleg nimic.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 1:52 pm

iulianagl a scris:


Mama gata ai ramas fara voce?Ce nasol e ca stiu eu am luarepede niste trachisan tot asa de frica sa nu raman fara voce.

da...naspa..si miercuri cursuri etc..si nu ma simt bine deloc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 1:55 pm

iulianagl a scris:

Este sau nu este?Ca numai inteleg nimic.

Nici eu nu stiu...o fata a zis ca a confirmat interpretul lui Shyam ca nu este iar celanta fata a venit cu acea captura pe pe un site cu program...

Eu tind sa cred ca nu este cum Barun s-a simtit rau Sanaya plecata nu cred ca au timp sa filmeze un ep maha...doar sa il filmeze mai inainte..eu astept sa apara promo...daca va fii ep maha vor anunta in acel promo....


apropo tu ai vrea sa fie?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 1:58 pm

Skumpyk86 a scris:

da...naspa..si miercuri cursuri etc..si nu ma simt bine deloc...

Mama ce fel am scris fir-ar sa fie nu ma pot obisnui cu tastatura asta deloc.Cred ca tu trebuie sa iei niste anti ca numai tine cu tralala.Ia din timp sa nu fie si mai rau.Si eu am zis ca merg la medic dar vine la cab tocmai miercuri asa ca trebuie sa mai iau niste hapuri obisnuite pana una alta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 1:59 pm

Uite i-a raspuns fetei care a pus acea captura si a zis ca va fi ia raspuns cealanya fata care a zis ca Shyam a spus ca nu va fii si a zis:

"Well Abhaas himself said that he got a msg from the prodcution house that no Maha episode on 28th, instead in Mid May now "
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 1:59 pm

Skumpyk86 a scris:

Nici eu nu stiu...o fata a zis ca a confirmat interpretul lui Shyam ca nu este iar celanta fata a venit cu acea captura pe pe un site cu program...

Eu tind sa cred ca nu este cum Barun s-a simtit rau Sanaya plecata nu cred ca au timp sa filmeze un ep maha...doar sa il filmeze mai inainte..eu astept sa apara promo...daca va fii ep maha vor anunta in acel promo....


apropo tu ai vrea sa fie?

Da cum sa nu ca abia se mai misca serialul si ii vedem si pe ei cat mai mult.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 2:01 pm

Skumpyk86 a scris:Uite i-a raspuns fetei care a pus acea captura si a zis ca va fi ia raspuns cealanya fata care a zis ca Shyam a spus ca nu va fii si a zis:

"Well Abhaas himself said that he got a msg from the prodcution house that no Maha episode on 28th, instead in Mid May now "

Damn!Vedem noi poate saptamana asta la promo-uri.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 2:03 pm

iulianagl a scris:

Mama ce fel am scris fir-ar sa fie nu ma pot obisnui cu tastatura asta deloc.Cred ca tu trebuie sa iei niste anti ca numai tine cu tralala.Ia din timp sa nu fie si mai rau.Si eu am zis ca merg la medic dar vine la cab tocmai miercuri asa ca trebuie sa mai iau niste hapuri obisnuite pana una alta.

Sincer nu am luat medicamente si nici la medic nu am mers...am luat pt gat niste dropsuri..habar nu am cum se numeste ca scrie in chineaza pe ele Smile ..le-am primit de la o amica si am inteles ca sunt foarte bune..si recunosc ca am luat doua si s-a mai calmat gatul...dar in rest dureri de cap cu totul la pachet...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 2:05 pm

Smile Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 09 Noi 2012, 5:33 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 2:06 pm

iulianagl a scris:

Da cum sa nu ca abia se mai misca serialul si ii vedem si pe ei cat mai mult.

eu nu prea as dori ca am senzatia ca daca e ep maha atunci acea scena in care ii va spune ca stie de shyam va fii in ep maha..

Ma gandesc ca daca nu ar fii si ar fii ep maha in mai ...atunci saptamana aceasta cealanta ii spune de shyam si apoi in ep mha va merge si mai departe si se va apropia de adevar...pentru ca si atunci trebuie sa mai fie ceva ...sa-i ii zic asa mai mare...chiar daca duce spre adevar sau drama iar...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 2:06 pm

iulianagl a scris: Smile Smile Smile Smile

dap e pus..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 2:07 pm

Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 09 Noi 2012, 5:33 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 2:08 pm

Skumpyk86 a scris:

dap e pus..

Scuze eu acum le vad mai bine. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 2:09 pm

iulianagl a scris:

Damn!Vedem noi poate saptamana asta la promo-uri.

sati sa vezi daca il da saptamana aceasta..eu nu uit ca pt promo de holi am asteptat 2 saptamani si ceva sa apara..stiam de el de la fata care lucreaza acolo cu 2 sapt inainte..stii ca vb prin mesaje private ca poate a mintit..ca nu mai aparea...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 2:10 pm

Ce o sa se enerveze ca la scos la piata sa se spele la pompa lui i se pare ceva iesit din comun dar la astia e o obisnuinta sa faca asta zi de zi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 23 Apr 2012, 2:12 pm

iulianagl a scris:Ce o sa se enerveze ca la scos la piata sa se spele la pompa lui i se pare ceva iesit din comun dar la astia e o obisnuinta sa faca asta zi de zi.

Sigur se va enerva....
Cum punea cineva...umilirea publica versus umilirea privata...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 2:12 pm

Ce frumos abia astept sa vad ep de astazi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 2:15 pm

Skumpyk86 a scris:

Sigur se va enerva....
Cum punea cineva...umilirea publica versus umilirea privata...

Pai eu merg mai bine pe umilirea publica bravo Khushi barem ea e sincera si isi arata viata ei din mahala de zi cu zi.Dar stii mi-a placut cand ia spus el ca bineintelesc ca trebuia sa-si dea seama de partea de pat a ei ca face zgomot ca si ea defapt ca nu-i mai tace mielita toata ziulica e mai ceva ca un canar. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 23 Apr 2012, 2:18 pm

Si-mi mai place vocea lui nazala mai ales cand vorbea cu vecinii ei cu greutatile.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum