Serialesitelenovelet
30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
gix
michiper68
dubaisport
victorelalove
8 participanți

Pagina 13 din 44 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 44  Urmatorul

In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Apr 2012, 11:25 am

dubaisport a scris:


am citit ca vor fi prinsi de rahmi ...intr-un fel e bine ca nu-i prinde Mukk....Rahmi e ca si cum nu i-a vazut deloc
dar ce fac noaptea prin padure ? sau era vorba de cararuia care duce la casa lor?

nu stim unde-i prinde. doar stim ca ii ia valul noaptea si-i vede rahmi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 29 Apr 2012, 11:29 am

dar Mustafa ce are de gand sa faca ?
ai transfera banii lui Asu ? l-a cuprins sentimentul patern brusc ?

sigur pune ceva la cale sa le strice nunta copiilor...sper ca nu artificii
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Apr 2012, 11:31 am

dubaisport a scris:dar Mustafa ce are de gand sa faca ?
ai transfera banii lui Asu ? l-a cuprins sentimentul patern brusc ?

sigur pune ceva la cale sa le strice nunta copiilor...sper ca nu artificii

asha am citit. ca o va ruga pe asu sa faca nu stiu ce impotriva nuntii si-i promite banii.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 29 Apr 2012, 11:38 am

michiper68 a scris:

asha am citit. ca o va ruga pe asu sa faca nu stiu ce impotriva nuntii si-i promite banii.
eu nu cred ac asu se va conforma .....ba di-mpotrica cred ca-i va pune in garda si pe copiii
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Apr 2012, 11:40 am

dubaisport a scris:
eu nu cred ac asu se va conforma .....ba di-mpotrica cred ca-i va pune in garda si pe copiii

da. asu e personaj pozitiv. sper sa ramana cu sami, cel mai uman peste din serialele vazute.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 29 Apr 2012, 11:43 am

michiper68 a scris:

da. asu e personaj pozitiv. sper sa ramana cu sami, cel mai uman peste din serialele vazute.

dar dupa ce naste vor pleca in Germ sa divorteze ? eu asa am inteles....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 29 Apr 2012, 11:44 am

la asu e povestea incalcita .....casat cu Mustafa nu era valabila fiind deja maritata cu Demir .....cand va naste copilul va fi pe numele sotului ? o fi ca la noi ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 29 Apr 2012, 11:53 am

DUMINICA PLACUTA IN CONTINUARE !

vorbim mai pe seara !
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Apr 2012, 12:05 pm

Buna ziua , dragi copii !!!
De ce va fi suparat Kerim ?
Iar ii trimite flori Mustafa ,Gulliei ? Iar il impusca pe Kerim ?
Deci 73 va fi cu plansete ...74 cum o fi ? Nici ala nu cred ca este prea grozav .


Multumim pentru gif . Michi !! kiss Cineva a vazut ce este frumos . kiss Smile

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 F260m1
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Apr 2012, 3:34 pm

http://bilgiyasam.com/haber_detay.asp?haberID=1514


HOW WILL FGSN SHOW WILL END?

We all know FGSN will end June 21st. As much we are wondering how this show will end ? Newspapers also asking the same question. Is it will be happy ending or sad ending? If anyone read original book written by Vedat Turkali and movie which was made many many years ago ended happy.
We hope writers sticked to original ending finish this story happy for FG and Kerim. I think this show deserve to end HAPPY..
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Apr 2012, 3:35 pm

michiper68 a scris:

HOW WILL FGSN SHOW WILL END?


30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 600626 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 600626 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 600626 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 600626 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 600626 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 600626
De ce fac asta ?
De ce ??????????????? Daca se termina sad ... nu ma mai uit in veci la vreun serial de-al turcilor .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Apr 2012, 3:38 pm

victorelalove a scris:

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 600626 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 600626 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 600626 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 600626 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 600626 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 600626
De ce fac asta ?
De ce ??????????????? Daca se termina sad ... nu ma mai uit in veci la vreun serial de-al turcilor .

e un articol din presa. nu cred ca vor schimba sfarsitul cartii. nici la ask i memnu nu au schimbat .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Apr 2012, 3:40 pm

michiper68 a scris:

e un articol din presa. nu cred ca vor schimba sfarsitul cartii. nici la ask i memnu nu au schimbat .
Ar fi groaznic daca s-ar termina tragic . Dupa ce ca au suferit 80 de episoade ... sa se mai termine si cu moartea vreunuia chiar ca ar fi sadismul suprem din partea scenaristelor.
Dar cred ca este un final happy . Si apoi de ce au mai spus ca este un episod mai lung cel cu finalul ? Doar pentru a plange fanii mai mult ? Nuuuuuuuuuuuu ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Apr 2012, 3:42 pm

pai de asta l-au scris. pentru a ne linisti. e o carte cu final fericit. asha va fi si filmul. vreau si eu cartea sa vad cand au polenizat...ca am inteles ca va avea final fericit dar de cand incepe finalul? suntem pe finalul fericit?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Apr 2012, 3:43 pm

michiper68 a scris:...ca am inteles ca va avea final fericit dar de cand incepe finalul? suntem pe finalul fericit?
Pai eu cred ca finalul ferict a inceput de cand i-a pus Gullia mana pe picior lui Kerim . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Apr 2012, 3:50 pm

victorelalove a scris:
Pai eu cred ca finalul ferict a inceput de cand i-a pus Gullia mana pe picior lui Kerim . Smile

si finalizarea? saracul de el ...ce o fi simtit. deci suntem pe fericire maxima. sa vedem joi cum zburda kerim pe serpentine. eu cred ca tot pe plaja vor poleniza. asha a inceput totul , asha se va sfarsi. numai acolo vor uita.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Apr 2012, 3:51 pm

The writer said she doesn't know the the final features of the last 6 episodes yet
Hilal asked the fans to be optimistic about the end of the series; it's gonna be a happy ending because the main point of the series is victory for the raped girls , and Toygar stated that he is currently working on a romantic music made specially for the last episode to shape the love story between kerim and fatmagul, he also pointed that it will stay in the minds of the fans. (enginakyurek.biz/forum/)
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Apr 2012, 3:54 pm

michiper68 a scris:

si finalizarea? saracul de el ...ce o fi simtit. deci suntem pe fericire maxima. sa vedem joi cum zburda kerim pe serpentine. eu cred ca tot pe plaja vor poleniza. asha a inceput totul , asha se va sfarsi. numai acolo vor uita.

Finalizarea ... cred ca prin episodul 75 .
Da. Abia astept si eu sa-l vad pe Engin zburdand pe serpintine ... si noi focalizate pe alta serpentina , mult mai interesanta . Sa vezi ce unghiuri apetisante ... nici nu este de mirare ca iar ii apuca prin pustietatea noptii . Numai cat s-o uita si Gullia la curbura fermoarului . Smile Smile Smile
Si crezi ca se va intampla pe plaja in luna de miere ...MAREA POLENIZARE ? cupidon

Eeeeeeeeeee ... nu stiu finalul . Haida de !!!! 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754 Cand ii vad asa . Finalul il stii de la inceput .
Stii finalul si inceputul ...si restul este de umplutura .
Fac asta cu hai ca poate este sad ...tocmai pentru a ne tine in suspans . Dar este un serial care trebuie sa se termine cu bine . Si ei ( cum si spusera ...stiu asta . )
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Apr 2012, 3:58 pm

victorelalove a scris:

Finalizarea ... cred ca prin episodul 75 .
Da. Abia astept si eu sa-l vad pe Engin zburdand pe serpintine ... si noi focalizate pe alta serpentina , mult mai interesanta . Sa vezi ce unghiuri apetisante ... nici nu este de mirare ca iar ii apuca prin pustietatea noptii . Numai cat s-o uita si Gullia la curbura fermoarului . Smile Smile Smile
Si crezi ca se va intampla pe plaja in luna de miere ...MAREA POLENIZARE ? cupidon

da. se vor intoarce in sat. dar dupa ce vor fi pedepsiti yasaranii. vor merge intr-o scurta vizita acolo, sa-i treaca blocajele baiatului.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Apr 2012, 3:58 pm

michiper68 a scris:

da. se vor intoarce in sat. dar dupa ce vor fi pedepsiti yasaranii. vor merge intr-o scurta vizita acolo, sa-i treaca blocajele baiatului.
Pai prin ce episod ? kiss
Prin 80 ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Apr 2012, 4:00 pm

victorelalove a scris:
Pai prin ce episod ? kiss
Prin 80 ?

eu sper ca procesul sa fie in penultimul ep. asha ar fi frumos. nu in ultimul sa le inghesuie pe toate. ultimul sa fie aerisit si plin de fericire.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Apr 2012, 4:02 pm

michiper68 a scris:

eu sper ca procesul sa fie in penultimul ep. asha ar fi frumos. nu in ultimul sa le inghesuie pe toate. ultimul sa fie aerisit si plin de fericire.
Eu cred ca de asta au mai alocat bani pentru un episod . Ala va fi cu ei dupa ce toti ceilalti vor fi , ba pedepsiti , ba morti ...fiecare ce merita .
Cred ca de asta ne si bat la cap cu surprizele . Vom vedea copii , casa frumoasa , Kerim frumos .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Apr 2012, 4:04 pm

victorelalove a scris:
Eu cred ca de asta au mai alocat bani pentru un episod . Ala va fi cu ei dupa ce toti ceilalti vor fi , ba pedepsiti , ba morti ...fiecare ce merita .
Cred ca de asta ne si bat la cap cu surprizele . Vom vedea copii , casa frumoasa , Kerim frumos .


da. dupa doi ani meritam si noi cateva momente fericite.chiar sunt optimista.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Apr 2012, 4:09 pm

michiper68 a scris:


da. dupa doia ani meritam si noi cateva momente fericite.chiar sunt optimista.
Asa si eu . kiss
Am mai spus ca daca il omoara pe Kerim ... nu mai vreu sa aud de seriale turcesti . Si asa asta mi-a mancat viata ,serialul asta , cu totul . Macar sa avem satisfactia ca s-a terminat cu bine dupa tot chinul . 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 244732
Nu au cum sa afaca un final tragic ...decat daca sunt cu adevarat batuti in cap . Pentru ca mai este si aspectul cu tratarea victimelor cu "terapia Kerim ' despre care tot vorbesc . Cum ar fi sa "moara tratamentul" ??????????????? sad sad sad sad
Nu. ar fi inuman .

Si apoi vad ca ai postat ca nenea compozitor face o doina intru marirea dragostei dintre copii . Ma gandesc ca daca este tragic finalul ... nu ne mai spuneau ei asta , si nici nenea nu mai compunea despre dragoste ( chiar asa de jale cum este la ei . )

Si eu sunt optimista !!!!!!!!!! 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 165638
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Apr 2012, 4:12 pm

victorelalove a scris:
Asa si eu . kiss
Am mai spus ca daca il omoara pe Kerim ... nu mai vreu sa aud de seriale turcesti . Si asa asta mi-a mancat viata ,serialul asta , cu totul . Macar sa avem satisfactia ca s-a terminat cu bine dupa tot chinul . 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 244732
Nu au cum sa afaca un final tragic ...decat daca sunt cu adevarat batuti in cap . Pentru ca mai este si aspectul cu tratarea victimelor cu "terapia Kerim ' despre care tot vorbesc . Cum ar fi sa "moara tratamentul" ??????????????? sad sad sad sad
Nu. ar fi inuman .

Si apoi vad ca ai postat ca nenea compozitor face o doina intru marirea dragostei dintre copii . Ma gandesc ca daca este tragic finalul ... nu ne mai spuneau ei asta , si nici nenea nu mai compunea despre dragoste ( chiar asa de jale cum este la ei . )

Si eu sunt optimista !!!!!!!!!! 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 165638

daaa. toata lumea va canta in final. o melodie vesela despre morti si ucigasi in serie!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 44 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum