Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
gix
victorelalove
dubaisport
michiper68
DENISA
9 participanți

Pagina 3 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Urmatorul

In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 12:24 pm

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Ifsj86
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 12:25 pm

http://dosyalar.hurriyet.com.tr/altinkelebek_2012/defaultmain.html


sa il propunem pe engin.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 11 Mai 2012, 12:25 pm

michiper68 a scris:

s-a dus sa o sustina pe peri. a fost frumos gestul ei. maica-sa e neiertatoare dar meltem e mai umana.
nu prea merge motivul asta ..si Perihan l-a injunghiat pe la spate pe Resat ,dar Meltem putea sa mearga sa o sustina alta data...iar au dat-o in bara genialele
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 11 Mai 2012, 12:26 pm

michiper68 a scris:http://dosyalar.hurriyet.com.tr/altinkelebek_2012/defaultmain.html


sa il propunem pe engin.
la care categorie Michi ? stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 11 Mai 2012, 12:29 pm

Engin ce vrea sa-si cumpere , apa sau inghetata?
i s-o fi uscat gura de cat a pupat-o pe Berenica Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 12:48 pm

deci...

En iyi yerli drama -cea mai buna drama
En iyi dizi yönetmeni -cel mai bun regizor
En iyi dizi müziği -cel mai bun compozitor sau cea mai buna muzica de serial
En iyi kadın oyuncu -cea mai buna actrita
En iyi erkek oyuncu -cel mai bun actor

numele si numarul de telefon cu codul romaniei. care este +4 sau 004...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 11 Mai 2012, 12:53 pm

michiper68 a scris:deci...

En iyi yerli drama -cea mai buna drama
En iyi dizi yönetmeni -cel mai bun regizor
En iyi dizi müziği -cel mai bun compozitor sau cea mai buna muzica de serial
En iyi kadın oyuncu -cea mai buna actrita
En iyi erkek oyuncu -cel mai bun actor

numele si numarul de telefon cu codul romaniei. care este +4 sau 004...
ok ..mersi michi kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 12:54 pm

voi vota de pe toate adresele de email pe care le am
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 12:56 pm

la sfarsit trebuie sa apara multumesc , votul a fost....trimis.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 12:58 pm

Anketimizi doldurduğunuz için teşekkür ederiz.
Hurriyet.com.tr


asta trebuie sa apara
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 11 Mai 2012, 1:01 pm

m-am descurcat Michi . kiss ....nu stiam unde e categoria actorilor , si nici pe google nu am cautat
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 1:06 pm

dubaisport a scris:m-am descurcat Michi . kiss ....nu stiam unde e categoria actorilor , si nici pe google nu am cautat

da. nu e complicat.poate avem noroc sa-l vedem in iunie la premii. asta se da la tv. plus tone de poze.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 11 Mai 2012, 1:07 pm

pe mai tarziu..ies sa-mi termin treburile

o zi buna tuturor in continuare !!! 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 1:08 pm

pa dubai1 si eu plec spre servici.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 1:14 pm

Multumim . Michi !! kiss
O zi buna fetele .

Pe Engin l-am propus si eu . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 2:37 pm

Check engin akyurek worldwide for 75 episode tip. Kerim asks her he could sleep in the other room if she is uncofrtalble. Of yaaa why did they marry?

Eu nu gasesc tipsul ... dar incep sa doarma in camere diferite ????? Crying or Very sad


Gata ...l-am gasit la USA fans .


By : EA USA Admins

5/11/12
NEW TIPS Source :ENGİN AKYÜREK HAYRAN SAYFASI- Unknown said

Not we waited for this one , but look like just happened just tobe happened ...Are they ever be free from trauma
KERİM:You are not comfortable ..You want me to sleep in the other room ? What is going on here...?


Asu will find out Mustafa dead the day she hold her son is this her end or Is this new begining for Asu?..For Deniz did she make a decision ? Mehmet or Emre?
Is Mehmet in pain for love ?


Ceeeeeeeeeeeeeeeeeeee ? Cand ii spune ca poate dormi in alta camera ?
Astia nu au facut nimic .. si o fi inceput ea sa planga de durere . sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 2:49 pm

nu au facut nimic vic, cred ca si in traducere scria. i-a zis doar ca are nevoie de odihna si se intelege ca o lasa sa doarma.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 2:52 pm

michiper68 a scris:nu au facut nimic vic, cred ca si in traducere scria. i-a zis doar ca are nevoie de odihna si se intelege ca o lasa sa doarma.
Da . Poate ca este mai bine ca nu au facut nimic .
Ca as vrea ca prima lor noapte sa fie frumoasa . Si nu neaparat cum scriu fanii bezmetici ...cum ca ce atat sex ? De parca despre asta ar fi vorba . Ci sa se sarute si sa se imbratiseze . Sa-l vedem pe Kerim cat de cat vindecat .
Dar cand s-o culca cu ea ?
Barem acelasi pat sa-l imparta . Desi ... nu cred . Sper ca si-au luat o canapea confortabila . 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 2:58 pm

victorelalove a scris:
Da . Poate ca este mai bine ca nu au facut nimic .
Ca as vrea ca prima lor noapte sa fie frumoasa . Si nu neaparat cum scriu fanii bezmetici ...cum ca ce atat sex ? De parca despre asta ar fi vorba . Ci sa se sarute si sa se imbratiseze . Sa-l vedem pe Kerim cat de cat vindecat .
Dar cand s-o culca cu ea ?
Barem acelasi pat sa-l imparta . Desi ... nu cred . Sper ca si-au luat o canapea confortabila . 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 244732

pai dupa cum o intreaba pe ea e clar ca au dormit in acelasi pat si el simte si a simtit ca ea nu e bine. foarte ciudat construit personajul kerim. pt cineva care are atatea regrete si blocaje eu ma mir ca a vrut si a putut sa o sarute . ca de purtat frumos pot pune pe seama remuscarilor dar ma intreb cum de nu s-a blocat cand a sarutat-o atata si acum brusc nu a mai putut .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 3:03 pm

michiper68 a scris:

pai dupa cum o intreaba pe ea e clar ca au dormit in acelasi pat si el simte si a simtit ca ea nu e bine. foarte ciudat construit personajul kerim. pt cineva care are atatea regrete si blocaje eu ma mir ca a vrut si a putut sa o sarute . ca de purtat frumos pot pune pe seama remuscarilor dar ma intreb cum de nu s-a blocat cand a sarutat-o atata si acum brusc nu a mai putut .
Da . Ciudat . Si eu ma intreb cum de a putut sa o sarute asa de frumos ? Dupa ce a avut caderea ...si apoi dimineata este iar suparat ...sau cum o fi .
Parca vad ca incearca sa stea si ei in acelasi pat ... si apoi Gullia nu se simte bine .
El isi ia patura ...si pleaca pe blatul de la bucatarie .
Nu mai pot ... imi mananca viata serialul asta , cu toata asteptarea . 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754
Si acum cat doarme departe de ea ? De ce s-au mai casatorit ?
Uite ca si eu imi pierd coerenta ... pentru ca nici scenaristele nu sunt . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 3:06 pm

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Fols90


Fatmagül sürekli telefonda! (Fatmagul constantly on the phone !)




Fatmagul'un suçu ne? star Beren Saat was seen shopping in Kanyon Mall.

Her phone never leaves her hand, and she was wandering alone in the evening in Kanyon Mall where she shops frequently.


http://www.posta.com.tr/magazin/magazinde/HaberDetay/Fatmagul_surekli_telefonda_.htm?ArticleID=120830&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 3:07 pm

victorelalove a scris:
Da . Ciudat . Si eu ma intreb cum de a putut sa o sarute asa de frumos ? Dupa ce a avut caderea ...si apoi dimineata este iar suparat ...sau cum o fi .
Parca vad ca incearca sa stea si ei in acelasi pat ... si apoi Gullia nu se simte bine .
El isi ia patura ...si pleaca pe blatul de la bucatarie .
Nu mai pot ... imi mananca viata serialul asta , cu toata asteptarea . 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754
Si acum cat doarme departe de ea ? De ce s-au mai casatorit ?
Uite ca si eu imi pierd coerenta ... pentru ca nici scenaristele nu sunt . stupid

ea il va ajuta. si asta ii va demonstra lui ca il vrea cu adevarat si il iubeste. nu e ushor sa-l vada ca se blocheaza si sa-l ajute. asta vor sa ne demonstreze. cat de solida va fi relatia lor si cum se vor sustine reciproc .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 3:09 pm

michiper68 a scris:

ea il va ajuta. si asta ii va demonstra lui ca il vrea cu adevarat si il iubeste. nu e ushor sa-l vada ca se blocheaza si sa-l ajute. asta vor sa ne demonstreze. cat de solida va fi relatia lor si cum se vor sustine reciproc .
Da . Ai dreptate . I-a si spus cand se sarutau ca se vor vindeca . kiss
Dar cred ca vindecarea asta care a inceput acum 100 de ani ... ca incepe in noua casa cu Kerim dormind in living . stupid S-or mai intalni si ei noaptea din greseala ... ca este cald si vor amandoi gheata ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 3:19 pm

victorelalove a scris:
Da . Ai dreptate . I-a si spus cand se sarutau ca se vor vindeca . kiss
Dar cred ca vindecarea asta care a inceput acum 100 de ani ... ca incepe in noua casa cu Kerim dormind in living . stupid S-or mai intalni si ei noaptea din greseala ... ca este cald si vor amandoi gheata ?

exista si categoria sex din intamplare? cred ca ei il vor inventa. stiam de sex ca sa taca nevasta dar la ei va fi ca se vor intalni pe holul ala stramt si va uita kerim de blocaje.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 3:23 pm

indiciu e de la mechul. ne intreaba pe noi. ala cu dormitul pe prispa. ca eu nu am vazut decat 3 camere mobolate. salonul, bucataria si camera cu pat imens , ca nu-i pot spune dormitor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum