Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
gix
victorelalove
dubaisport
michiper68
DENISA
9 participanți

Pagina 4 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Urmatorul

In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 3:23 pm

michiper68 a scris:

exista si categoria sex din intamplare? cred ca ei il vor inventa. stiam de sex ca sa taca nevasta dar la ei va fi ca se vor intalni pe holul ala stramt si va uita kerim de blocaje.

Smile Smile Smile
Cred ca asa va fi la ei . Sa nu stea sa se gandeasca prea mult . Nici Gullia la ce va fi ...si nici Kerim la ce a fost . Smile
Cred ca va fi la bucatarie ... Parca ii si vad pe gresia aia culoarea piersicii . Si gata si cu vindecarea ... vezi daca nu au vorbit despre noaptea aia pana acum ? Incepe Kerim sa planga . sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 3:25 pm

michiper68 a scris:indiciu e de la mechul. ne intreaba pe noi. ala cu dormitul pe prispa. ca eu nu am vazut decat 3 camere mobolate. salonul, bucataria si camera cu pat imens , ca nu-i pot spune dormitor.

Si eu tot pe astea le-am vazut mobilate . Si cand i-a aratat casa lui Deniz ... tot astea 3 erau . Baia nu cred ca o vedem ... si livingul probabil ca nu va fi mobilat prea in curand . Asta ca sa se chinuie cat mai mult Kerim . Sa doarma pe la vecine ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 3:27 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Cred ca asa va fi la ei . Sa nu stea sa se gandeasca prea mult . Nici Gullia la ce va fi ...si nici Kerim la ce a fost . Smile
Cred ca va fi la bucatarie ... Parca ii si vad pe gresia aia culoarea piersicii . Si gata si cu vindecarea ... vezi daca nu au vorbit despre noaptea aia pana acum ? Incepe Kerim sa planga . sad

dar sa sti ca e mai bine. ei nu au vorbit niciodata. trebuia sa vina si momentul asta . ma oftic ca l-au facut pe kerim un neajutorat. si pare alt kerim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 3:29 pm

michiper68 a scris:

dar sa sti ca e mai bine. ei nu au vorbit niciodata. trebuia sa vina si momentul asta . ma oftic ca l-au facut pe kerim un neajutorat. si pare alt kerim.
Da .Cred ca va fi asa si episodul viitor . Un neajutorat . Insa cand va afla de Mustafa ... iar isi revine .
Gullia s-a dus in camera ca un fel de obligatie ... pare mai repede ca vrea sa termine odata si cu consumarea . El nu poate ... se gasira . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 3:30 pm

am pus stirea cu beren la cumparaturi singurica pt ca ieri a aparut in ayakli o poza cu cantaciosu la o terasa cu mai multi prieteni. ciudata viata au. fiecare cu a mamii lui. eu nu vad nimic la el si beren ...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 3:33 pm

michiper68 a scris: eu nu vad nimic la el si beren ...
Pai nici nu ai ce sa vezi .

La faza cu sarutul de langa pat ... Engin pana si cum sa respire stie . Se aude respiratia lui ... mama, mama . 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 3:33 pm

victorelalove a scris:
Da .Cred ca va fi asa si episodul viitor . Un neajutorat . Insa cand va afla de Mustafa ... iar isi revine .
Gullia s-a dus in camera ca un fel de obligatie ... pare mai repede ca vrea sa termine odata si cu consumarea . El nu poate ... se gasira . Smile

mie mi s- A parut ca nu avea oricum unde altundeva sa se duca. acolo era unicul sifonier, unicul pat, casa nu a fost gandita pt un cuplul care sa locuiasca in 2 camere separate.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 3:34 pm

victorelalove a scris:
Pai nici nu ai ce sa vezi .

La faza cu sarutul de langa pat ... Engin pana si cum sa respire stie . Se aude respiratia lui ... mama, mama . 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946

daa. dornic baiatul dar sunt prieteni de 8 ani. si beren a insistat sa joace cu el ca il stie de mult si ea nu a vazut bbo .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 3:35 pm

michiper68 a scris:

mie mi s- A parut ca nu avea oricum unde altundeva sa se duca. acolo era unicul sifonier, unicul pat, casa nu a fost gandita pt un cuplul care sa locuiasca in 2 camere separate.
Deci vaide Kerim . Va dormi pe prispa casei . Dimineata vor pune micul dejun pe masa pe care va dormi el . Acum este bine ... este cald , pana episodul viitor se vor impaca si vindeca .
Sa o vedem pe Gullie ce face ... cum va fi ea cu el ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 3:36 pm

michiper68 a scris:

daa. dornic baiatul dar sunt prieteni de 8 ani. si beren a insistat sa joace cu el ca il stie de mult si ea nu a vazut bbo .
Smile Crezi ca nu a vazut BBO Beren ?
Poate ca de asta a si vrut sa joace cu el .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 3:37 pm

victorelalove a scris:
Deci vaide Kerim . Va dormi pe prispa casei . Dimineata vor pune micul dejun pe masa pe care va dormi el . Acum este bine ... este cald , pana episodul viitor se vor impaca si vindeca .
Sa o vedem pe Gullie ce face ... cum va fi ea cu el ? kiss

o sa-i faca ciorba de gard viu ca au in curte. cred ca va dormi cu lodos ca ai vazut ce cushca superba avea? cu acoperish in dungi alb-albastru, o fi microbist lodos...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 3:38 pm

victorelalove a scris:
Smile Crezi ca nu a vazut BBO Beren ?
Poate ca de asta a si vrut sa joace cu el .

ei nu a vazut!! nu-l vedeam noi dar presa din turcia speculeaza orice secventa care iese din tipar. sigur si atunci au fost articole despre tanti aia in chiloti pe care a arunca-o engin in pat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 3:40 pm

michiper68 a scris:

o sa-i faca ciorba de gard viu ca au in curte. cred ca va dormi cu lodos ca ai vazut ce cushca superba avea? cu acoperish in dungi alb-albastru, o fi microbist lodos...
In cusca aia nu are loc Kerim ca este inalt . Dar pe prispa ...se incadreaza perfect . Isi pune si plasa de tantari sa nu intre tantarii si ...vecinele .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 3:44 pm

victorelalove a scris:
In cusca aia nu are loc Kerim ca este inalt . Dar pe prispa ...se incadreaza perfect . Isi pune si plasa de tantari sa nu intre tantarii si ...vecinele .

si-i miroase gura a flori daca doarme printre muscatele alea.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 3:49 pm

why u just retweeting the good words ??? Why u don't retweet the Criticism too

catre ece


https://twitter.com/#!/1Loula/status/200929720454483968/photo/1


vai ce bine-mi pare!!!ca s-a luat de ece.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 3:50 pm

michiper68 a scris:

si-i miroase gura a flori daca doarme printre muscatele alea.
Cred ca totusi vor imparti acelasi pat . Ca nu este nicio problema . Nu sare Kerim pe Gullie ... asa ca sat si ea linistita . Sau s-o agita ea mai mult acum ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 3:51 pm

michiper68 a scris:


vai ce bine-mi pare!!!ca s-a luat de ece.
Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 3:53 pm

victorelalove a scris:
Smile kiss

pai numai laude sunt la ea pe twitter. au facut-o geniala. savant de renume mondial, cea mai iubita si stimata...nu i-o ustura limba pe toti lingaii?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 3:55 pm

michiper68 a scris:

pai numai laude sunt la ea pe twitter. au facut-o geniala. savant de renume mondial, cea mai iubita si stimata...nu i-o ustura limba pe toti lingaii?
Smile
Sa inteleg ca fanii sunt multumiti de cum s-a desfasurat faza cu noaptea nuntii ?
Mie una nu mi-a placut ca au dat rochia 3 minute . Doamne fereste !!!! slap Evil or Very Mad Mai bine ne lasau in pace ... si nu mai aratau nimic .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 3:57 pm

Si concluziona fanul dezamagit :

well, ididn't understand a single word , i think indeed to study Turkish language .but any way fatma is the last Turkish series i watch.. farewell Turkish shows .beautiful scene Engine good luck with your career and May Allah b pleased with u.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 4:03 pm

asta e foarte ciudat vic si nu putem analiza. fanii turci sunt in extaz. poate asha privesc ei viata. bine ca exista si un barbat care s-a blocat si nu a facut ce fac toti barbatii. fanii straini sunt foarte dezamagiti. fanii straini dezamagiti sunt irationali. unul din ei a postat pe secretos la suskunlar ca in bulgaria au asteptat noaptea nuntii si au fost dezamagiti crunt si a postat la suskunlar un clip cu murat si tuba din asi , ceva in genul...asha arata o scena de dragoste. nu am inteles deloc paralela intre fatmagul si asi, nici nu am avut in indicii ca va fi noaptea nuntii.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 4:06 pm

victorelalove a scris:
Smile
Sa inteleg ca fanii sunt multumiti de cum s-a desfasurat faza cu noaptea nuntii ?
Mie una nu mi-a placut ca au dat rochia 3 minute . Doamne fereste !!!! slap Evil or Very Mad Mai bine ne lasau in pace ... si nu mai aratau nimic .

daca ti-as spune ca in televiziune in primul rand conteaza minutajul. si la noi la coreene dupa ce fac un episod daca e mai lung taie. de oriunde. ce conteaza. ii doare-n bascheti de fani. sa iasa la minute. noi discutam in minute nu in conceptie, mesaj...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 4:09 pm

michiper68 a scris:.. nici nu am avut in indicii ca va fi noaptea nuntii.
Corect . Nu ne-au spus nimic despre nicio polenizare . Ei ne-au spus ca va fi long si big . Imediat se gandira toti fanii straini ...si irationlali ...la Engin . Smile cupidon
Si apoi ... mai este si faza cu lenjeriile pe care le-au cumparat . Pe alea cand le vedem ? Smile
Nu s-a intamplat nimic ... si cred ca ne vor surprinde cu motivul pentru care s-au gandit ca nu este seara de culcat . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Mai 2012, 4:10 pm

victorelalove a scris:
Corect . Nu ne-au spus nimic despre nicio polenizare . Ei ne-au spus ca va fi long si big . Imediat se gandira toti fanii straini ...si irationlali ...la Engin . Smile cupidon
Si apoi ... mai este si faza cu lenjeriile pe care le-au cumparat . Pe alea cand le vedem ? Smile
Nu s-a intamplat nimic ... si cred ca ne vor surprinde cu motivul pentru care s-au gandit ca nu este seara de culcat . kiss

daca se culcau urmatoarele 6 episoade ar fi fost inutile. dar fanii au scris ca vor polenizare. i-au scris prea multi fani ca sa nu inteleaga. acum stie ce vrem. sa vedem.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Mai 2012, 4:15 pm

michiper68 a scris:

daca se culcau urmatoarele 6 episoade ar fi fost inutile. dar fanii au scris ca vor polenizare. i-au scris prea multi fani ca sa nu inteleaga. acum stie ce vrem. sa vedem.
Pai au spus cu cuvintele :"polenization" ," long night" , "big moment" ?
Depinde si de hilara ... dar cred ca-i transmite Ece ... cam se scriu fanii . Si astia din afara ... strainezii disperati de sex . Smile vor sa vada ca s-a produs ceva .

I didn't expect that the wedding night was perfect..., but because of her, that in the last moment was uncomfortable and not ready yet, but that they sleep together, and so, she get used of him, and in a short time, it was she who went to him... But I dont like that it's him who reminds her of that night, AGAIN, with his feeling of guilt. Why hasn't he solve that matter time ago? For me it's unfair for her, now that she was willing and fighting really to overcome it... kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum