Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
dubaisport
michiper68
DENISA
7 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 10:23 am

Da . Nu cred ca avem promo 2 . Totul va fi dramatic in episodul de maine .

Ai vazut pozele astea ?
Cat de frumos o saruta in poza din stanga jos . S-a aplecat de tot Engin . Smile

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 33f83rt
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 16 Mai 2012, 10:26 am

in pozele astea e Mustafa ,nu Kerim ... Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 10:29 am

dubaisport a scris:in pozele astea e Mustafa ,nu Kerim ... Smile
Da. Mie imi place ca Mustafa Bulut . 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516
Mai ales ca s-a culcat si cu nevasta , si cu amanta , si cu Narin . Acolo nu te mai rugai pentru polenizari . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 16 Mai 2012, 10:31 am

victorelalove a scris:
Da. Mie imi place ca Mustafa Bulut . 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516
Mai ales ca s-a culcat si cu nevasta , si cu amanta , si cu Narin . Acolo nu te mai rugai pentru polenizari . Smile Smile Smile
acolo era indecis ,nu stia pe care sa o aleaga Smile Smile
in fg e mai complicat ,are nevasta dar nu are instalatie
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 10:34 am

dubaisport a scris:
acolo era indecis ,nu stia pe care sa o aleaga Smile Smile
in fg e mai complicat ,are nevasta dar nu are instalatie

Smile Smile Smile
Da . Cat o regreta el filmarile de la BBO . Mai ales polenizarile cu telenovelista ( vorba lui Michi . Smile ) . Aici ... doar suparat sta . Dar las ca stie ce rol trebuie sa-si aleaga in continuare . cupidon

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 21m7p12
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 16 Mai 2012, 10:42 am

s-ar putea ca lui engin sa nu-i placa scenele de dragoste din filme....de asta tind sa cred ca rolul Ker e manusa ptr el ., si dpdv al scenelor "hot"
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 10:45 am

dubaisport a scris:s-ar putea ca lui engin sa nu-i placa scenele de dragoste din filme....de asta tind sa cred ca rolul Ker e manusa ptr el ., si dpdv al scenelor "hot"

Nu cred . Daca era asa nu accepta rolul lui Mustafa Bulut . kiss
Pare sa-i placa chiar . Imi place cum saruta . Pune suflet ...poate prea mult . cupidon cupidon cupidon

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 66b4ft
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 16 Mai 2012, 10:56 am

flash-urile lui Kerim Smile

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Photo-sleepmombaby
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 16 Mai 2012, 10:57 am

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 544982_436155686395685_244567358887853_1653059_1710297088_n
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 16 Mai 2012, 10:58 am

pacat ca nu se copiaza toata poza ,se vedea diferenta dintre scenele cu dormitul pe umarul lui Ker
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 11:01 am

dubaisport a scris:flash-urile lui Kerim Smile


Smile Smile Smile
Da . Si pisicile sunt alese bine . Pisica Gullie este micutza ... Motanul Kerim este mare . Smile

In pozele cu ea dormind pe umarul lui : in prima era doar obosita , el era mandru din cale afara .
In a doua ... ea pare linistita langa el . El nu stiu ce are in minte . sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 16 Mai 2012, 11:05 am

in prima poza muncise Gulli toata ziua la rest singura.....
in a doua ,Ker are in minte tot felul de scenarii
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 11:14 am

dubaisport a scris:in prima poza muncise Gulli toata ziua la rest singura.....
in a doua ,Ker are in minte tot felul de scenarii

Offffffffffffffffffffffff ... Da . Sper ca de data asta chiar sa se inchida subiectul Mustafa ...si sa nu ajunga Gullia sa dea vina tot pe Kerim pentru moartea ornitorincului .
Cel mai rau este faptul ca ma gandesc ca Kero se va simti si mai vinovat dupa ce vor afla ca s-a dus in iad pescarul . El va incepe sa se gandeasca iar ... ca daca nu era el sa o vada pe Gullie ...si etc , etc ... Mustafa ar fi devenit sotul ei , asa cum stabilisera ...si acum ar fi trait in casuta lor de la malul marii .
Kerim a schimbat tot , tot . sad
De asta pana Gullia nu-i spune exact ce simte , ce a simtit ... cum il vede acum , ce are de gand sa faca si ca l-a iertat ... numai asa de suparat si negru il vom vedea . sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 16 Mai 2012, 11:16 am

eu sper sa continue terapia Ker ,sa nu abandoneze,poate chiar sa faca sedinte comune cu Gulli ,ca doar acolo ea se destanuie cel mai bine ,asa afla si el ce gandeste ea ....

VIC ...plec la treburi ,ne auzim mai pe dupa-amiaza !!!

kiss 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 11:22 am

O zi buna , draga Dubai !!! kiss 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656
Vom vedea ce va mai fi . Dar bine ca se termina . 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Mier 16 Mai 2012, 6:01 pm

cred ca s-au suparat scenaristele pe noi si yok promo si indicii mai de doamne-ajuta! ne lasa in suspence pana maine Smile poate ne pica si netul de la ploi si gata,razbunarea maxima ,ca am vrut sa vedem si jartiera fatmei nu numai shtrampii Smile cica nush ce site a fost blocat de moderator din cauza de prea multe reclamatii ale fanilor!!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 8:07 pm

mita baston a scris:.. cica nush ce site a fost blocat de moderator din cauza de prea multe reclamatii ale fanilor!!

Buna , Mita !!! kiss
Ce mai faci ?
Pai ce promo sa mai dea ? Ca nu au ce sa arate in el . Smile Smile Smile

Aaaaaaaaaaaaaaaaa ? Si asa se faca acum ? Daca sunt critici ... blocheaza ? Smile
DA. Tactica tot a turcilor ... Smile

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Ei1shc
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 8:34 pm

buna seara!!!

fanii de pe blog vor sa trimita prin alti administratori cateva intrebari pt engiin. si pt ca lista e mare au cerut sa facem un top 10 al intrebarilor. aveti idei?


Ok ladies. I collected all yours questions (excluding personal). Here we are:

1 What has been the most difficult and/or the most rewarding part in playing the character of Kerim?
2 Do you follow the script word for word, or are you ever allowed to improvise?
3What he will do after FGSN? Will he play in another series or he prefer to play in some movie(s)?
4 What is his working week, when he filming the series?
5 As a professional actor, How will u deal with an opposite heroine or hero whom u don't share any chemistry with?
6What do you think of Kerim's character? What you like in him? And what you don't like in him?
7What you love more in your profession and what made you choose acting?
8 Have you ever felt that acting is more than some lines on a paper, and if yes.
9 Where do you go to find the truth of each character you play in your mind or in your soul?
10 If you had not chosen acting (or acting hadn't chosen you), what other profession would you have chosen?
11 What do you think your character (Kerim) symbolizes or represents in the story?
12 On FGSN? you were dealing almost only with women, the director, the scenarists, Beren... How was it being surrounded by all those women???
13 If you didn't get the role of Kerim, which other role would you have liked to play in the series FGSN?
14 You have some extreme fans, how do you feel about the over adoration you get, are you scared of some of them lol ?
15 I was wondering about your next Dizi , and if you gonna be part any movies / films in near future?
16Is it hard to play a villain character like Mustafa Bulut in Bir Bulut Olsam your character was having a dark side unlike Kerim Ilgaz in FGSN ?
17 I was wondering if you like Hollywood movies /actress /actors etc ... and if yes who is your Favorite and which Hollywood actress your keen on working with?
18 If Hollywood want you to be part of any movies ...would u accept working with them?
19Considering that he isn`t educated actor is he satisfied with he`s acting skills or he want to improve them?
20 Does he have role model in acting?
21 Does it surprise you that you have fans from different corners of the world?
22 Why do you think Turkish dramas have captured the hearts of so many people outside Turkey?
23 Do you have a favorite piece of literature?
24 Why is acting so special to you?
25 If you could play any character, who would you choose and why?
26 It seems that your agent is a woman. Why did u choose a woman rather than a man (to be your agent)?
27 With whom will you continue to be a friend after the show is over? Did you manage to get along with someone on set so you think you will be friends after it's done?
28 How do you relax after the hard day at filming?
29 Do you have a support of your family for this job you chose? is it hard to them since you are mostly at set?
30 If you didn't chose to be an actor what other profession would you pick?
31 Is it hard to play such an emotional character as Kerim because we see that every now and then Kerim cries, how is it for you to manage to get into those variations of feelings?
32 Have you ever felt stage fright and if so, how do you deal with it?
33 What kind of music you like?!
34 Does you work influence your personality and how? While you are working on a series you are spending most of your time on the set (so to say in your character's shoes) and your acting is very convincing, so one could presume that you should be thinking your character's thoughts and living your character's emotions while playing a role. But, doing this all day long for one/ two years, how do you manage to be yourself at the end of the day? Isn't there a risk to mix reality and fiction sometimes?
35 What do you love most in your profession and is there something you do not like in it?
36 What do you love doing in your free time? What are your favorite books/authors/films/directors/music?
37 Was Serdar Gökhan an influence in your choosing this career path and did you ever imagine you would be working with him one day?
38 A lot of people look up to you, who inspires you, who is your role model?
39 What role would you love to perform, what’s your dream role?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 8:39 pm

Buna , Michi !!! kiss

Mie imi place : 2,12,14,15,21,28,30,34 ( care mi se pare cea mai interesanta ) , 35,39 ( sper sa nu spuna ca deja a jucat rolul de vis ...si este Kerim . )
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 8:42 pm

vezi ca nu-l in treaba fanii de pozitia banca? au zis ca pe forumul ala facut de cei de la enginciller i-au facut cont sa intre si sa citeasca. nu au pagina in engleza, acum se urnesc.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 8:44 pm

michiper68 a scris:vezi ca nu-l in treaba fanii de pozitia banca? au zis ca pe forumul ala facut de cei de la enginciller i-au facut cont sa intre si sa citeasca. nu au pagina in engleza, acum se urnesc.

Smile Smile Smile
Pai da-le tu o idee . Dar cum ar trebui formulata intrebarea cu banca ? Cu pozitia ?

Da ? Si va intra pe cont ? kiss

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Mier 16 Mai 2012, 8:46 pm

victorelalove a scris:

Buna , Mita !!! kiss
Ce mai faci ?
Pai ce promo sa mai dea ? Ca nu au ce sa arate in el . Smile Smile Smile

Aaaaaaaaaaaaaaaaa ? Si asa se faca acum ? Daca sunt critici ... blocheaza ? Smile
DA. Tactica tot a turcilor ... Smile

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Ei1shc

salutare! pai puteau sa ne dea scrisoarea lui musti,cuvant cu cu lacrima ,sa vedem daca pica si a fatmei drept la tinta Smile
Michi,e prea mult de citit si acum il astept pe house pe pr.1 ,vezi ca-ti fac audienta Smile
ce sa-l intrebam saracul,numai de noi n-are el timp de stat la plaja.omul isi face treaba si trece la alt rol.as fi avut intrebari pentru scenariste,dar acum e prea tarziu,mi-au ucis si ultimul neuron ,zici ca scrie stephen hawking nu niste cucoane
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 8:49 pm

mita baston a scris:mi-au ucis si ultimul neuron ,zici ca scrie stephen hawking nu niste cucoane
Smile Smile Smile

Pai eu cred ca Engin stie ca fanii fac parte din meseria lui . Si cred ca ar raspune la cateva intrebari . Nu la tot pomelnicul ala . Ca de asta se si aleg doar 10 intrebari . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 8:53 pm

mita baston a scris:


Michi,e prea mult de citit si acum il astept pe house pe pr.1 ,vezi ca-ti fac audienta Smile
e


mie? nici eu nu-mi fac audienta mie. joi la 14 .45 de obicei sunt pe drum si o vad pe yt sau pe facebook, miercuri seara de la 23.00 nu stau pe net ca internationalul nu-l prind iar sambata da la 7.00 la 7.50 de dimineata este exclus sa ma trezesc. si audienta super a avut duminica gimnastica, a batut tot la ora aia, eu fac emisiuni economice , nu punem invitatii sa fara tzucahara.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 8:55 pm

mita baston a scris:


ce sa-l intrebam saracul,numai de noi n-are el timp de stat la plaja.omul isi face treaba si trece la alt rol.as fi avut intrebari pentru scenariste,dar acum e prea tarziu,mi-au ucis si ultimul neuron ,zici ca scrie stephen hawking nu niste cucoane


sunt pe blog, eu le-am gasit la engin si m-au redirectionat pe pagina cu intrebari.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum