Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
dubaisport
michiper68
DENISA
7 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 8:57 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Pai da-le tu o idee . Dar cum ar trebui formulata intrebarea cu banca ? Cu pozitia ?

Da ? Si va intra pe cont ? kiss

]

the banck pozition? of polenization? furculision? ca nu stie engleza. trebuie sa fie ceva turco-international. za best, za great, za duf.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Mier 16 Mai 2012, 8:58 pm

michiper68 a scris:


mie? nici eu nu-mi fac audienta mie. joi la 14 .45 de obicei sunt pe drum si o vad pe yt sau pe facebook, miercuri seara de la 23.00 nu stau pe net ca internationalul nu-l prind iar sambata da la 7.00 la 7.50 de dimineata este exclus sa ma trezesc. si audienta super a avut duminica gimnastica, a batut tot la ora aia, eu fac emisiuni economice , nu punem invitatii sa fara tzucahara.
am notat orele,ma ocup sa creasca ratingul Smile
ati vazut ce balacareala si pe forum? saracele or sa ajunga ca aia de pe hunili,sa ne puna catuse la gura si sa ne injure daca vrem prea multe traduceri
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:00 pm

victorelalove a scris:

Ati putea . Smile Smile Smile

si asha ne-au dat la carcotasi ca a omorat o musca si nu si-a dat seama ca e camera pe el. cu o saptamana inainte la alta emisiune a trecut pisica prin studio si iar au dat carcotasii. acum pisicile toate lumea le hraneste , mustele nu le hranim si i-a curmat viatza brusc si nemilos. Smile Smile dar daca baleteaza in direct va fi in toata presa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Mier 16 Mai 2012, 9:00 pm

michiper68 a scris:

the banck pozition? of polenization? furculision? ca nu stie engleza. trebuie sa fie ceva turco-international. za best, za great, za duf.
ciok za-duf !!! Smile ca altfel nu merge! pa fetele kiss
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 9:00 pm

michiper68 a scris:

the banck pozition? of polenization? furculision? ca nu stie engleza. trebuie sa fie ceva turco-international. za best, za great, za duf.
za oan and only ... Smile
Trebuie sa o dam noi pe turca . Smile
Cu za duf ... da , va intelege imediat . cupidon

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155656 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155656 Mita !!
Vizionare placuta ! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:02 pm

mita baston a scris:
am notat orele,ma ocup sa creasca ratingul Smile
ati vazut ce balacareala si pe forum? saracele or sa ajunga ca aia de pe hunili,sa ne puna catuse la gura si sa ne injure daca vrem prea multe traduceri

daaa. eu sunt pe blogul ala de la inceput si era liniste. acum e turnul babel cu limbile amestecate. fiecare cu a lu mama lui. ideea acelui blog a fost senzationala si au facut treaba buna dar a avut etape totul s-a schimbat de cand a inceput fatmagul la arabi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:04 pm

victorelalove a scris:
za oan and only ... Smile
Trebuie sa o dam noi pe turca . Smile
Cu za duf ... da , va intelege imediat . cupidon

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155656 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155656 Mita !!
Vizionare placuta ! kiss

but i am za pudic fan. cum sa-l intreb? daca e stas? how many centimetrii u have? 40 de centimetrii, gheatza la mal? e bine? ca la cotele apelor raurilor...poate-mi da un raspuns de genteleman si-mi spune unde sa-mi bag centimetrii aia...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 9:06 pm

michiper68 a scris:

but i am za pudic fan. cum sa-l intreb? daca e stas? how many centimetrii u have? 40 de centimetrii, gheatza la mal? e bine? ca la cotele apelor raurilor...poate-mi da un raspuns de genteleman si-mi spune unde sa-mi bag centimetrii aia...

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466

Abia astepti ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:07 pm

si mai e o zi si avem dovada!!!! dicutam pe fapte!!! avem reconstituirea!!!! farfuriei.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:07 pm

victorelalove a scris:

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466

Abia astepti ...

exact. eu mi-s grea de cap , mie sa-mi arate cu sageti. sa puna degetul sa priceapa si fata!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 9:09 pm

michiper68 a scris:

exact. eu mi-s grea de cap , mie sa-mi arate cu sageti. sa puna degetul sa priceapa si fata!

Bine ...si banuiesc ca si tu trebuie sa te convingi cu size-ul . Smile Smile Smile
Tu vrei sa stii cun este cu cok normalul . Hai ca asta va intelege .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:09 pm

[quote="mita baston"]

fa-ti cont pe vplay si vezi anatomia cui vrei tu. eu ma uit acolo la the borgias si la games of throne, dintre cele mai bune seriale ale momentului.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 9:10 pm

michiper68 a scris:si mai e o zi si avem dovada!!!! dicutam pe fapte!!! avem reconstituirea!!!! farfuriei.

O fi terminat Kerim in 2 minute ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:11 pm

victorelalove a scris:

Bine ...si banuiesc ca si tu trebuie sa te convingi cu size-ul . Smile Smile Smile
Tu vrei sa stii cun este cu cok normalul . Hai ca asta va intelege .

vreau sa vad daca la turci traditia cu cioc este altfel. ca la romani e la toti la fel si dragostea trece prin stomac si se duce repede de tot. si doar prima data e cel mai super!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:12 pm

victorelalove a scris:

O fi terminat Kerim in 2 minute ... Smile Smile Smile

multttt. doua minute. el terminase de cand s-a brabushit plangand. dar daca lacrima i-a curs pe umarul ei , saliva si-a lasat-o pe unde a putut, au mai facut schimb si de alte lichide?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 9:15 pm

michiper68 a scris:

... au mai facut schimb si de alte lichide?
Pai cica da ... dar in mod nereusit si obligatoriu .
Ce nu o fi mers ? Ca aratau bine cand se pupau . Erau hotarati .
Si-au dat seama ca nu este salteaua pe care o doreau . Vezi ? Daca nu au incercat-o inainte .
Poate ca nu se potrivesc la pat ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:17 pm

victorelalove a scris:
Pai cica da ... dar in mod nereusit .
Ce nu o fi mers ? Ca aratau bine cand se pupau . Erau hotarati .
Si-au dat seama ca nu este salteaua pe care o doreau . Vezi ? Daca nu au incercat-o inainte .
Poate ca nu se potrivesc la pat ... Smile

deci. eu la fatmagul am invatat doua chestii noi. sexul din obligatie. si sexul nereushit. pai daca a fost nereushit se mai numeste ca a u facut dragoste? s-au jucat ca adolescentii nauci. nu se pune. nici in dictionar la noaptea nuntii nu exista varianta...nereushita , ori e ori nu e.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 9:18 pm

michiper68 a scris:

deci. eu la fatmagul am invatat doua chestii noi. sexul din obligatie. si sexul nereushit. pai daca a fost nereushit se mai numeste ca a u facut dragoste? s-au jucat ca adolescentii nauci. nu se pune. nici in dictionar la noaptea nuntii nu exista varianta...nereushita , ori e ori nu e.

Aveau fanii o dilema astazi : Kerim s-a mai culcat cu altcineva ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:21 pm

victorelalove a scris:

Aveau fanii o dilema astazi : Kerim s-a mai culcat cu altcineva ?

am citit daaa. curiosi. si daca ar sti cu cine s-a mai culcat ce? lui nu i-a iesit cu femeia pe care o iubea mai presus de toate.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 9:25 pm

michiper68 a scris:

am citit daaa. curiosi. si daca ar sti cu cine s-a mai culcat ce? lui nu i-a iesit cu femeia pe care o iubea mai presus de toate.
Da . Aiurea facuta noaptea nuntii . Putea sa mai astepte cu supararile Kerim . Ce sadice scenaristele . Aaaaaaaaaaaaaaa ...vreti amore ? Luati ...dar nereusit . hahahaha 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2743637754



Ai vazut asta ?
Este o gluma ?

Engin Akyurek USA Fans

Engin mania takes over the world
http://kelmetnamag.com/article/40980#.T7OiRegtjBY
“WHEN I SLEEP, I DREAM ABOUT HIM, I FEEL AS IF HE COMES FROM ANOTHER PLANET"

An Egyptian Young Actress is called “Menna Fodali” is wishing to marry “Kerim” :D:D

Actress “Menna Fodali” is talking about her wishes about marrying with the Turkish actor “Engin Akyurek” who is famous with “Kerim”.

She doesn’t think about the marriage at present, but if she will take a step, he won’t be an Egyptian, and she said that to MBC site, and wants him to be from Turkey, and said I love the actor who acts “Kerim” character in “Fatma” series, and she said: “WHEN I SLEEP, I DREAM ABOUT HIM, I FEEL AS IF HE COMES FROM ANOTHER PLANET" :))

The young Turkish actor makes a big fame since series “Fatma” shows on Arab Televisions.

Translated by "We love Engin Akyurek"


34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 14xcrxv
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:28 pm

victorelalove a scris:
Da . Aiurea facuta noaptea nuntii . Putea sa mai astepte cu supararile Kerim . Ce sadice scenaristele . Aaaaaaaaaaaaaaa ...vreti amore ? Luati ...dar nereusit . hahahaha 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2743637754



Ai vazut asta ?
Este o gluma ?

Engin Akyurek USA Fans

Engin mania takes over the world
http://kelmetnamag.com/article/40980#.T7OiRegtjBY
“WHEN I SLEEP, I DREAM ABOUT HIM, I FEEL AS IF HE COMES FROM ANOTHER PLANET"

An Egyptian Young Actress is called “Menna Fodali” is wishing to marry “Kerim” :D:D

Actress “Menna Fodali” is talking about her wishes about marrying with the Turkish actor “Engin Akyurek” who is famous with “Kerim”.

She doesn’t think about the marriage at present, but if she will take a step, he won’t be an Egyptian, and she said that to MBC site, and wants him to be from Turkey, and said I love the actor who acts “Kerim” character in “Fatma” series, and she said: “WHEN I SLEEP, I DREAM ABOUT HIM, I FEEL AS IF HE COMES FROM ANOTHER PLANET" :))

The young Turkish actor makes a big fame since series “Fatma” shows on Arab Televisions.

Translated by "We love Engin Akyurek"



paranoici. totul s-a schimbat de cand dau fatmagul la arabi. asha a fost si cu murat. araboaicele cum vad un mascul superb cum isi pierd mintile. toateee.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 9:32 pm

michiper68 a scris:

paranoici. totul s-a schimbat de cand dau fatmagul la arabi. asha a fost si cu murat. araboaicele cum vad un mascul superb cum isi pierd mintile. toateee.

Dar stai ca innebunira si fanele . Smile Smile Smile

Nooooooooo what Is wrong withy her ...engin akyurek he is mine he is not gonna be hers ......does he know about that

WTF is this all about-what does she want from Engin im really tired of these type of cheap whores drooling all over engin-ive had enough of these type of bitches

she is just an actress... and, she likes him as many of us like him too....No way she can meet him lol...don't worry :))


She's gotta die or she will ruin our dreamz.: ( no way that she is gonna marry him

stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:33 pm

victorelalove a scris:

Dar stai ca innebunira si fanele . Smile Smile Smile

Nooooooooo what Is wrong withy her ...engin akyurek he is mine he is not gonna be hers ......does he know about that

WTF is this all about-what does she want from Engin im really tired of these type of cheap whores drooling all over engin-ive had enough of these type of bitches

she is just an actress... and, she likes him as many of us like him too....No way she can meet him lol...don't worry :))


She's gotta die or she will ruin our dreamz.: ( no way that she is gonna marry him

stupid

bataie!!! sa vezi paruieli. mie imi place asta..she is just an actress, daca era procuroare sau ginecoloaga avea voie?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 9:36 pm

michiper68 a scris:

bataie!!! sa vezi paruieli. mie imi place asta..she is just an actress, daca era procuroare sau ginecoloaga avea voie?
Smile Smile Smile
Fana cu is just an actress ...era fana impaciuitoare . Dar nu i-a mers . Smile
A sarit puhoiul de fane mai inflacarate ... de parca ar putea schimba ceva .
Mai bine tacea femeia cu meseria de actrita... dar o fi vrut si ea putina publicitate .
Asteptam alte meserii .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:39 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile
Fana cu is just an actress ...era fana impaciuitoare . Dar nu i-a mers . Smile
A sarit puhoiul de fane mai inflacarate ... de parca ar putea schimba ceva .
Mai bine tacea femeia cu meseria de actrita... dar o fi vrut si ea putina publicitate .
Asteptam alte meserii .

el a incercat si cu just an actress pt adulti si nu i-a placut, acum are si el o propunere de la o actrita decenta. din tzarile arabe unde nici pe frunte nu se pupa, e pura si imaculata. eu zic sa incerce. saracul engin o mai dormi noaptea stiind cate femei se bat pt el??
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum