Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
dubaisport
michiper68
DENISA
7 participanți

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 9:41 pm

michiper68 a scris: saracul engin o mai dormi noaptea stiind cate femei se bat pt el??

Nu stiu . Hai sa zicem ca doarme linistit gandindu-se ca sunt fane care il admira de la distanta . kiss

O avea si fane care nu se multumesc cu ...distanta ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:43 pm

victorelalove a scris:

Nu stiu . Hai sa zicem ca doarme linistit gandindu-se ca sunt fane care il admira de la distanta . kiss

pana acum l-au adimirat de la distanta. de ceva timpp au miscorat distanta, ca se duc la filmari, se urca in pomi si pe mashina lui si fac poze. in curand le va gasi pe preshul de la usha dormind doar ca sa-l prinda dimineata la prima ora cand pleaca el la filmari.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 9:48 pm

michiper68 a scris:

pana acum l-au adimirat de la distanta. de ceva timpp au miscorat distanta, ca se duc la filmari, se urca in pomi si pe mashina lui si fac poze. in curand le va gasi pe preshul de la usha dormind doar ca sa-l prinda dimineata la prima ora cand pleaca el la filmari.

Da . De la un timp si natura comploteaza impotriva lui . Daca evolutia a produs copaci ...cu crengi ...si fani disperati care profita de evolutie . Nu putea sa ia alt curs ? Asta este ... cu celebritatea vine si reversul medaliei : Fane la usa ... Cat s-o chinui saracul baiat sa le dea din drum ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:50 pm

victorelalove a scris:

Da . De la un timp si natura comploteaza impotriva lui . Daca evolutia a produs copaci ...cu crengi ...si fani disperati care profita de evolutie . Nu putea sa ia alt curs ? Asta este ... cu celebritatea vine si reversul medaliei .
Fane la usa ... Cat s-o chinui saracul baiat sa le dea din drum ... Smile


eu inteleg asta cu urcatul , dar nu in pomi. omul are si alte componente care merita un cocotzat. dar ma deprima isteria asta cu fanii. sper sa nu-l faca sa-si ia o vacanta prelungita si sa se mute in pestera.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 9:52 pm

michiper68 a scris:... dar ma deprima isteria asta cu fanii. sper sa nu-l faca sa-si ia o vacanta prelungita si sa se mute in pestera.
Da . Sa speram ca-i place sa aibe fani ... chiar si isterici . 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 244732
Pana acum nu mi se pare a fi deranjat de atentia primita . kiss
Dar si fanii ... sa mai lase pomi . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 9:55 pm

victorelalove a scris:
Da . Sa speram ca-i place sa aibe fani ... chiar si isterici . 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 244732
Pana acum nu mi se pare a fi deranjat de atentia primita . kiss
Dar si fanii ... sa mai lase pomi . Smile

vic ma duc sa-mi termin treburile. ca numai mi-am facut de lucru zilele astea si m-am legat la cap fara sa ma doara.daca nu avem trailer nu mai imi place.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 16 Mai 2012, 9:57 pm

Spor la treburi , Michi !!! kiss
Vedem maine ce si cum . Obligatie ? Aberatie ? Sex nereusit ?
Crying or Very sad

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155656

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 30s7nt2
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 16 Mai 2012, 11:02 pm

ati vazut? invitat la o emisune vedat turkali s-a suparat cand a fost intrebat de fatmagul si a plecat. vedat turkali este scriitorul cartii fatmagulun sucu ne, si tatal actritei care o interpreteaza pe perihan.



https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=L595dRZ1Dlc


He was talking about some serious matters in Turkey; and then anchor asks if he ever watches FGSN. And he says he doesn't want to talk about it. Anchor says "our time is almost over...". Turkali says "when you invited me here you said we have an hour and we can talk about as long as we want and now I understand that I disturbed you." Anchor tries to correct what he did and says "no not all,l please.." He says I am not ready to talk about it and I don't want to talk about it" and then he leaves.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 17 Mai 2012, 8:44 am

buna dimineata dragelor !
diseara avem episod .....sper ca macar finalul sa fie frumos 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 244732

Michi ..dar ce l-a nemultumit pe scriitor ? mie mi se pare scenariu f bine gandit ,varianta oroginala e valabila ptr anii '70,unde femeia se supunea barbatului iar psiholog nu cred ca exista nici macar in cartile turcesti.

cafea 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 433230
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 17 Mai 2012, 10:33 am

dubaisport a scris:buna dimineata dragelor !
diseara avem episod .....sper ca macar finalul sa fie frumos 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 244732

Michi ..dar ce l-a nemultumit pe scriitor ? mie mi se pare scenariu f bine gandit ,varianta oroginala e valabila ptr anii '70,unde femeia se supunea barbatului iar psiholog nu cred ca exista nici macar in cartile turcesti.

cafea 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 433230

nu stiu daca l-a nemultumit ceva despre serial. ideea este ca el fusese invitat sa discute despre politica, actulaul context, probleme si brusc moderatorul l-a intrebat despre fatmagul. fanii zic ca personajele din romanul lui, sau nuvela lui ca nu m-am edificat sunt total diferiti. dar el oricum nu poate spune nimic pt ca fiica lui joaca in fatmagul, el e intr-un conflict de interese. ce putea sa zica? ca i-a macelarit o inshiruitoare de vorbe creatia ?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 17 Mai 2012, 10:39 am

michiper68 a scris:

nu stiu daca l-a nemultumit ceva despre serial. ideea este ca el fusese invitat sa discute despre politica, actulaul context, probleme si brusc moderatorul l-a intrebat despre fatmagul. fanii zic ca personajele din romanul lui, sau nuvela lui ca nu m-am edificat sunt total diferiti. dar el oricum nu poate spune nimic pt ca fiica lui joaca in fatmagul, el e intr-un conflict de interese. ce putea sa zica? ca i-a macelarit o inshiruitoare de vorbe creatia ?
pana la urma genialele au acoperire , FGSN nu este o ecranizare ,este pur si simplu un dizi.
ai dreptate ,atata timp cat fiica-sa joaca in acest dizi nu are ce comm.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 17 Mai 2012, 10:43 am

dubaisport a scris:
pana la urma genialele au acoperire , FGSN nu este o ecranizare ,este pur si simplu un dizi.
ai dreptate ,atata timp cat fiica-sa joaca in acest dizi nu are ce comm.

e adaptare. e adaptarea adaptarii . are ceva din romanul de baza-numele unor personaje si are si din film cate ceva. restul e din putzul gandirii lui ece si melek.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 17 Mai 2012, 10:47 am

diseara aflam clar, cine cu cine si mai ale cum. daca aflam. ca sunt in stare sa o lase in coada de peste. dar luna de miere a tinerilor tine o zi? ei au ziua de miere? si tocmai ziua aceea in care ei isi vorbesc cateva ore. deci, orele de miere ale copiilor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 17 Mai 2012, 10:52 am

michiper68 a scris:diseara aflam clar, cine cu cine si mai ale cum. daca aflam. ca sunt in stare sa o lase in coada de peste. dar luna de miere a tinerilor tine o zi? ei au ziua de miere? si tocmai ziua aceea in care ei isi vorbesc cateva ore. deci, orele de miere ale copiilor.

Smile Smile Smile
cred ca ajung la secunda de miere Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 17 Mai 2012, 10:55 am

dubaisport a scris:

Smile Smile Smile
cred ca ajung la secunda de miere Smile
daaa. si sta doar atunci cand incepe kerim sa vorbeasca. si nu se mai opreste vreo 3 episoade.

e ceva cu ece ca nu a intrat triumfatoare aseara la kuzey guney.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 17 Mai 2012, 11:00 am

michiper68 a scris:
daaa. si sta doar atunci cand incepe kerim sa vorbeasca. si nu se mai opreste vreo 3 episoade.

e ceva cu ece ca nu a intrat triumfatoare aseara la kuzey guney.
o fi si al KG o lalaiala interminabila ...s-o feri de fani pana la finalul lui iunie
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 17 Mai 2012, 11:07 am

dubaisport a scris:
o fi si al KG o lalaiala interminabila ...s-o feri de fani pana la finalul lui iunie

a fost pe locul 4 aseara. sultanul pe 1 si fotbal pe 2.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 17 Mai 2012, 11:08 am

michiper68 a scris:

a fost pe locul 4 aseara. sultanul pe 1 si fotbal pe 2.

cine se uita la Kg se uita ptr Kivanc ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 17 Mai 2012, 11:15 am

eu nu l-am vazut pe engin in emisiunea asta veche.

https://www.dailymotion.com/video/xj3k7m_engyn-akyurek-pazar-suprizi-4-6-2011_people
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 17 Mai 2012, 11:15 am

dubaisport a scris:

cine se uita la Kg se uita ptr Kivanc ?

nu e pe gustul fanilor lui kivanc si i-au criticat alegerea.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 17 Mai 2012, 11:19 am

poza asta am cautat-o. dar eu nu pot sa vad pe dailymotion . doar pe yt. ce obosit era!!


34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 16gk36d
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 17 Mai 2012, 11:24 am

poza asta e din iarna asta ?
cred ca citeste ceva,nu cred ca era f obosit ,altfel nu iesea in oras
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 17 Mai 2012, 11:32 am

dubaisport a scris:poza asta e din iarna asta ?
cred ca citeste ceva,nu cred ca era f obosit ,altfel nu iesea in oras

cred ca e din clipul pe care l-am pus. de pe dailymotion. scrie 6.4 2011
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 17 Mai 2012, 11:34 am

in clip e incaltat cu incaltarile din dizi ....
de aici concluzia : ptr el nu exista sponsori !!!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 17 Mai 2012, 11:36 am

dubaisport a scris:in clip e incaltat cu incaltarile din dizi ....
de aici concluzia : ptr el nu exista sponsori !!!!

o fi intr-o pauza. si nu se mai schimba. ca vad ca sponsori la farfurii au. in 2 ani gaseau si ei niste sponsori la incaltaminte. aici sunt foarte receptivi si daca apar pe generic dau pt toata echipa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum