Serialesitelenovelet
6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

+11
pufy2010
Admin_dea05
simi
axxa246
michiper68
Mirela Maria
lica54
victorelalove
andradamaria
Camelia_Monica
DENISA
15 participanți

Pagina 23 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Urmatorul

In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Mar 05 Iun 2012, 11:31 pm

Noapte buna Vic,Denisa! Ma bucur ca v-ati intors.

Pe maine! kiss

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 523120
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 05 Iun 2012, 11:34 pm

Denisa eu sunt in urma cu stirile...ce te-a suparat asa de tare...a fost vreun interviu cu Murat unde ia ridicat iar osanele vrajitoarei? si-a declarat iar dragostea in public?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Iun 2012, 11:40 pm

Lica am tradus nemulţurile lui Murat vineri seara

unele comentarii la adresa lui Burcin ce l-au deranjat foarte mult , l-au deranjat şi discuţiile cu privire la o posibilă relaţie a lui cu Tuba, la cum e îmbrăcat dacă are sau nu are vergheta pe deget , la apariţiile lui publice , cum reacţionează, "fanii adevăraţi nu vorbesc despre aceste lucruri ( asta să o creadă el , niciodată nu mi-a plăcut să ridic osanale , un fan adevărat îi spune şi când greşeşte că doar nu o fi el perfecţiunea întruchipată?
În plus, pe unele pagini există comentarii negative despre traducerile lui Cennet , şi acest lucru îl deranjează şi .... spune că acest lucru arată că unii dintre "fani" nu sunt fani şi sunt extrem de ingraţi şi că el a sperat că nu am luat aceste comentarii personal.

e supărat că există mai multe pagini de facebook cu numele lui , unde sunt preluate comentariile şi sunt traduse probabil cu google-ul.
Noi nu suntem aici să vă spunem tot ceea ce se scrie şi unde se scrie, cu toate acestea, din moment ce toată lumea de aici este un fan Murat cu toate acestea este prima dată când el a refuzat să fie fotografiat , Gonul mi-a cerut să traduc comentariile făcut astăzi de către Murat.

Gonul personal a vrut să adauge că el este extrem de întristat de aceste comentarii ..... ea a putut vedea durerea din ochii lui , el i- a explicat acest lucru ei. Acest lucru a fost foarte deprimant pentru ea, va rugam să nu adresaţi orice intrebări referitoare la pagini sau cine sau ce comentarii au fost scrise.

Această pagină de culise este închisă, astfel încât comentariile scrise aici nu sunt văzute de nimeni, dar membrii săi ştiu care este regula ...... sper că toată lumea de aici respectă regulile... dacă cineva a postat ceva scris aici, pe o altă pagină, altele decât fragmantul şi traducerea ozetului vor fi eliminate


Somn uşor Monica !!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 05 Iun 2012, 11:58 pm

Mai da ce vrea el!sa fie tot timpul laudat si ridicat in slavi....fani vad si ce e rau nu numai bine..

Noapte buna dragalaselor somn usor vise placute 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 517793 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 517793

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 2074734341 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 1621748489
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mier 06 Iun 2012, 7:36 am

DENISA a scris: ... am tradus nemulţurile lui Murat vineri seara
...

... ce m-amuză!!!! Smile Smile Smile

Murat e stresat.... cauza :Burcin, normal. Vorba românului: Când unul își spune că ești beat, zici că are ceva cu tine, când mai mulți spun că ești beat, te duci și te culci.

Lume, lume!!! ... după ani de zile în care pe toate forumurile s-a comentat despre relația Tuba-Murat, a venit vreamea în care el a recunoscut... indirect, prin acțiunele/solicitările ce au ca scop atenuarea crizelor Burcinei. Murat mai avea puțin și , printre lacrimi de crocodil, zicea: RECUNOSC, dar lăsați-mă draq în pace că m-am săturat să tot îi explic Burcinei că gemenele Tubei nu sunt și ale mele .

Atenție , să nu cumva să fie o reacție necesară pentru a-și proteja căsnicia... Murat/Demir ce credeți că ar alege între fani și căsnicie?
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 06 Iun 2012, 7:46 am

Buna dimi!
O cafea sa va reveniti 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 433230
In privinta lui Muri nu am ce sa mai comentez este tipic lui ..pana acum a stat ca strutul cu capul in pamant iar acum cand se vede din ce in ce mai iubit din toate partile ,da cu sutul la tot. :nh8:
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 06 Iun 2012, 8:56 am

viki a scris:Buna seara stie cineva de ce nu mai difuzeaza Kanal D ASI ?
6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 251638 :sdf:
La multi ani!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 06 Iun 2012, 9:14 am

Buna dimineata dragalaselor!O zi buna incepe cu o cafea buna kiss kiss kiss kiss

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Buna-dimineata-1878_33318994af9cca
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Iun 2012, 10:33 am

pufy2010 a scris: Murat mai avea puțin și , printre lacrimi de crocodil, zicea: RECUNOSC, dar lăsați-mă draq în pace că m-am săturat să tot îi explic Burcinei că gemenele Tubei nu sunt și ale mele .


Smile Smile Smile Foarte tare comentariul tau Pufy :drunken:

Buna dimineata , dragi copii !!! kiss
O zi frumoasa va doresc . kiss cafea

Ai dreptate , Dea . kiss
Multumim , Lica ! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Iun 2012, 10:49 am

pufy2010 a scris: pe toate forumurile s-a comentat despre relația Tuba-Murat, a venit vreamea în care el a recunoscut... indirect, prin acțiunele/solicitările ce au ca scop atenuarea crizelor Burcinei. Murat mai avea puțin și , printre lacrimi de crocodil, zicea: RECUNOSC, dar lăsați-mă draq în pace că m-am săturat să tot îi explic Burcinei că gemenele Tubei nu sunt și ale mele .

bravo Pufy , ai pus punctul pe I

între fani şi căsnicie normal şi logic e să acorde încă o şansă căsniciei şi noi am face acelaşi lucru dar să tacă din gură şi să nu mai încerce să ne convingă cu fericirea lui cea inexistentă.


Neaţa!!!!!

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Coffee-Showcase6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Hot-dog
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Iun 2012, 10:51 am

Buna , Denisa ! kiss

Murat cred ca si daca s-ar tavali in chinuri , pe strada , langa soata ...tot ar spune ca face asta din prea multa iubire si fericire .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Iun 2012, 10:54 am

ce să-i faci Vic, chinurile dragostei 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 1667763765
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 06 Iun 2012, 10:55 am

Buna dragilor! kiss
Denisa te vad suparata,ai dreptate si eu am avut un gust amar dupa acele comentarii. stupid
Da mi-am pus intrebarea daca merita sa imi pierd timpul meu cu el cand am vazut lipsa lui de respect fata de noi. stupid stupid
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Iun 2012, 10:57 am

Buna , Simi ! kiss
Da. Problema la Murat este ca ar fi in stare sa-si supere mereu fanii doar pentru a fi c.urca fericita . 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 2743637754

Da . draga Denisa ... dragostea doare . Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 06 Iun 2012, 11:03 am

Buna Vic kiss kiss
De pitica nu-mi place si pace,nu ma poate obliga nici Murat sa-i ridic osande,sant scarbita sa vad cate poze cu ea au aparut de la comentariile alea. stupid
Imi este suficient ca o vad peste tot,mai ales la intalnirile lui Murat cu fanii LUI stupid stupid
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Iun 2012, 11:05 am

Sper ca Murat sa-si dea seama ca a gresit si sa spuna ca-i pare rau . Ca a reactionat impulsiv . Si ca fanii lui nu sunt obligati sa-i placa soata .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Iun 2012, 11:06 am

Simi încep să cred că nu merită timpul meu, am început să nu mai deschid pag lui , mi-e silă să-i văd faţa Curcinicăi .

Vic or să mă lase rece regretele lui, eu am să o rog pe Gonul să îi explice că, căzătura de sus după piedestal e dureroasă rău şi ustură rău şi e foarte greu să urce iar pe piedestal.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Iun 2012, 11:10 am

Da, Denisa ...Insa pentru el se pare ca este mult mai grea viata langa soata . Atat de rea incat este ca si cum le-a spus fanilor ...ei si ce ? ... nu voi traiti cu ea ...nu voua va manaca zilele . Pacat de el .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 06 Iun 2012, 11:12 am

Nu cred ca e in stare sa-si ceara scuze,e capos Exclamation Exclamation
Cel mai tare m-a deranjat ca spuneau ca cei din Balcani,mi se pare ca santem marginalizati pentru ca ne exprimam liber si nu-i ridicam osande piticii!!! stupid
Si sincera sa fiu nu sant convinsa ca a zis Murat asa ceva,cred ca mai degraba pitica a facut cartile aici,fiind prietena cu stim noi cine,au bagat-o pe cealalta la inaintare sa ne spuna ce spun ele ca a zis el... stupid stupid
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Iun 2012, 11:12 am

cred că muşcă şi din el de e aşa grăsuţ Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Iun 2012, 11:13 am

simi a scris:au bagat-o pe cealalta la inaintare sa ne spuna ce spun ele ca a zis el... stupid stupid

Cu atat mai bine ar putea sa spuna cu nu sunt cuvintele lui . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 06 Iun 2012, 11:15 am

Altfel de ce ar fi sters cele 100 de comentarii despre acest subiect??? 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 343827 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 343827
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Iun 2012, 11:16 am

Vic el nu are cuvintele la el şi uneori are lacune de memorie
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Iun 2012, 11:18 am

simi a scris:Altfel de ce ar fi sters cele 100 de comentarii despre acest subiect??? 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 343827 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 343827

Si-a dat seama ca a gresit . Ar putea sa si recunoasca .

Corect , Denisa ... mai ales cand trebuie sa uite ce o deranjeaza pe soata .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Iun 2012, 11:24 am

TUBA BÜYÜKÜSTÜN’ÜN BEBEKLERİ, AYAKLARI, DİŞLERİ


BU HABERİN EKLENME TARİHİ 2012-06-06

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 2012-06-06-tuba-buyukustunun-bebekleri,-ayaklari,-disleri
Ünlü olmak böyle bir şey. Ünlüyseniz insanlar sizinle ve hayatınızla ilgili en küçük detaya bile takılabiliyor. Bu bilinen bir şey ama bu gece Google aramalarını incelerken pes dedim. ozgurdurum.net’e Tuba Büyüküstün ile ilgili çok farklı aramalar ile ziyaretçi geliyor bu alışılageldik bir durum ama aramaların detaylarına baktığımda bunu yazmak istedim. Tuba Büyüküstün hayranlığının farklı olduğu konusunda onlarca sayfa yazdım belki ama altta paylaşacağım arama kelimelerini görünce sizlerde şaşıracaksınız. Bir ünlünün hayatı ve o ünlüyle ilgili detaylar bu kadar mı çeşitli olur ?

Konuyu fazla uzatmaya gerek yok. Aslında konu Tuba Büyüküstün ise elbette olur


http://www.ozgurdurum.net/Tubabuyukustun-tuba-buyukustun%E2%80%9 … isleri-75860.html

lăsaţi mă , acum e Curc.a fericită peste tot apare şi faţa ei de bidon turtit, parcă are faţa prinsă cu uşa
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 6.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum