Serialesitelenovelet
10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
Alexa20
Admin_dea05
petronela
iulianagl
tiberici
narcisa
11 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 06 Iun 2012, 6:29 pm

Skumpyk86 a scris:

Sa vadem..nu cred ca asa de simplu..mai ales cand va auzi si de actele semnate..
Eu in general nu prea cred ce spun articolele pentru ca nu au cum sa stie tinand cont ca ei filmeaza cu o zi doua inainte si scenaristi schimba mereu..presupun ca ultimul articol e un scenariu din mai multe de ce ar putea sa urmeze...tousi din articol cred ca chestia ca Anjali nu va naste copilul e adevarata...

Si eu am banuit asta maai demult ca ceva se va intampla cu Anjali's beby dar nu vreau sa fie din vina lui Khushi ca altfel stii ce o sa faca o sa inverseze roata acum o s-o urasca Anjali si o s-o iubeasca Arnav, intr-adevar vreau ca s-o iubeasca Arnav da nu vreau s-o urasca Anjali.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 06 Iun 2012, 6:32 pm

Ok va lsa acum ma cam doare capul si revin un piculet mai tarziu. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 06 Iun 2012, 6:39 pm

iulianagl a scris:

Si eu am banuit asta maai demult ca ceva se va intampla cu Anjali's beby dar nu vreau sa fie din vina lui Khushi ca altfel stii ce o sa faca o sa inverseze roata acum o s-o urasca Anjali si o s-o iubeasca Arnav, intr-adevar vreau ca s-o iubeasca Arnav da nu vreau s-o urasca Anjali.

vom vedea dar am indoieli ca Arnav va recunoaste ca o iubeste sau ca va fii mai calm prea curand..cred ca mai dureaza ceva timp...

Eu acum ies...10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 06 Iun 2012, 7:16 pm

Skumpyk86 a scris:

da si eu la fel ma bucur ca afla adevarul si imi pare rau de copil...dar ma gandesc ca cu aflarea adevarul poate o va acuza si pe Khushi...ca din cate spune Shyam va da vina pe Khushi..iar cum Arnav l-a crezut din prima ma astept si la Anjai bunica etc..si imi e teama ca dupa asta o va da afara pe Khushi din casa...

Da am vazut ca Shyam o acuza pe Khushi. Dar sincer Khushi a fost de foarte mult timp in casa aia, si toata lumea a vazut ca l-a evitat pe Shyam cu orice pret. Si ce vina ar avea Khushi cand Shyam s-a dus singur la ele in casa si a stat cu chirie ? L-a legat Khushi de picior sa stea cu ele ? Si ma gandesc ca poate Chote o sa ii sara in aparare si lui Khushi. Adica nu prea il vad eu sa stea fara Khushi. Si chiar daca ar pleca Khushi din casa, el tot dupa ea s-ar tine. Mai ales cu NK prin aproprire. Smile Smile Totusi eu numai imi fac niciun scenariu, ca altfel iar o sa fac dus cu apa rece cum am facut in episodul de luni Crying or Very sad Crying or Very sad slap
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 06 Iun 2012, 8:21 pm

Alexa20 a scris:

Da am vazut ca Shyam o acuza pe Khushi. Dar sincer Khushi a fost de foarte mult timp in casa aia, si toata lumea a vazut ca l-a evitat pe Shyam cu orice pret. Si ce vina ar avea Khushi cand Shyam s-a dus singur la ele in casa si a stat cu chirie ? L-a legat Khushi de picior sa stea cu ele ? Si ma gandesc ca poate Chote o sa ii sara in aparare si lui Khushi. Adica nu prea il vad eu sa stea fara Khushi. Si chiar daca ar pleca Khushi din casa, el tot dupa ea s-ar tine. Mai ales cu NK prin aproprire. Smile Smile Totusi eu numai imi fac niciun scenariu, ca altfel iar o sa fac dus cu apa rece cum am facut in episodul de luni Crying or Very sad Crying or Very sad slap

Exact poate daca-si aminteste Arnav de asta ca el a vazut mult mai mult.Da NK e un caracter si mi-a placut de fapt imi place de el.As vrea ca sa-l incinga un pic pe Chote.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 06 Iun 2012, 9:53 pm


Vizionare placuta.Eu am inceput treaba.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 8:42 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 06 Iun 2012, 10:08 pm

Buna seara !
Am citit si eu ce ati comentat..adica se afla adevarul.. varianta Shyam, iar Khushi este iar vinovata de ceva ce n-a facut.. stupid
Arnav nu cred ca ii va lua apararea lui Khushi..iar sa vad ca o iau de la capat cu drama ...e deja prea mult,nu mai sunt curioasa...si tocmai erau si ei in urcare in top....
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 06 Iun 2012, 10:13 pm

Buna dragalaselor!Mai da cei cu Narcisa absenteaza cam mult in ultimul timp.... kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 06 Iun 2012, 10:13 pm

lica54 a scris:Buna dragalaselor!Mai da cei cu Narcisa absenteaza cam mult in ultimul timp.... kiss

Are treaba. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 06 Iun 2012, 10:27 pm

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Hpmyfamily1glv014fnorma
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 06 Iun 2012, 10:28 pm

lica54 a scris:
laxmiji si Khushi! 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 06 Iun 2012, 11:13 pm

Ce misto a fost episodul de astazi. Superrrrrrrrrrrrrrrr Si ce frumos a fost lantisorul de la NK. Superbbbb
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 06 Iun 2012, 11:45 pm

Alexa20 a scris:Ce misto a fost episodul de astazi. Superrrrrrrrrrrrrrrr Si ce frumos a fost lantisorul de la NK. Superbbbb

Si mie mi-a placut inca se vede ca Khushi o sa ramana in inima lui mult timp si asta ma bucura intr-un fel ca el a fost singururl care a fost de partea ei in momentele cele mai dificile din viata lui Khushi si mereu ia luat apararea mai ales cand era certata de Nanav.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 06 Iun 2012, 11:47 pm

Dragutele va spun si eu noapte buna.Vise placute. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 06 Iun 2012, 11:54 pm

Noapte buna kiss kiss kiss kiss

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Good_night_012
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Joi 07 Iun 2012, 8:28 am

Dragalaselor buna dimineata la o cafea!O zi super kiss kiss

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pizapcom13330086190151
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 07 Iun 2012, 10:07 am

Alexa20 a scris:

Da am vazut ca Shyam o acuza pe Khushi. Dar sincer Khushi a fost de foarte mult timp in casa aia, si toata lumea a vazut ca l-a evitat pe Shyam cu orice pret. Si ce vina ar avea Khushi cand Shyam s-a dus singur la ele in casa si a stat cu chirie ? L-a legat Khushi de picior sa stea cu ele ? Si ma gandesc ca poate Chote o sa ii sara in aparare si lui Khushi. Adica nu prea il vad eu sa stea fara Khushi. Si chiar daca ar pleca Khushi din casa, el tot dupa ea s-ar tine. Mai ales cu NK prin aproprire. Smile Smile Totusi eu numai imi fac niciun scenariu, ca altfel iar o sa fac dus cu apa rece cum am facut in episodul de luni Crying or Very sad Crying or Very sad slap

Buna..
Nici eu nu fac scenari pentru ca intodeauna se intampla invers de ce vb noi pe forum..L-a evitat Khushi dar cand va auzit Anjali crezi ca o va crede?Ca in fata ei e sotul perfect Shyam,la fel si pentru bunica si ceilanti!Iar Arnav va tine cont ca l-a evitat?Nu va uita?Ca el a uitat si ca Khushi i-a zis numele logodnicului cu mult inainte sa ii vada el pe ea si Shyam.Sau ca a vazut-o suparata si ea intrebat-o ce ia fscut logodnicul??????
Ea nu ar avea nici o vina asta o stim noi dar ei nu cred asa repede..ca sa creda ar trebui sa vada ceva..fie imagini de pe camera lui Nk,sau o discutie intre Shyam si Khushi fara va ei sa stie ca ii aude/vede..
Pe Arnav nici eu nu il vad fara ea si ea fara el invers.s-a vazut asta ca nu sta unul fara altul de exemplu atunci cand avea ea grija de copiii si la ea acum ca e el rapit..ea din prima zi ii era dor de el...dar poate sa il tina departe pe Nk nu ca ar avea incredere in ea..
Si cum ei au interesul sa faca cat mai multe ep in mod sigur nu vor rezolva situatia asa repede cu increderea lui Arnav etc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 07 Iun 2012, 10:17 am

petronela a scris:Buna seara !
Am citit si eu ce ati comentat..adica se afla adevarul.. varianta Shyam, iar Khushi este iar vinovata de ceva ce n-a facut.. stupid
Arnav nu cred ca ii va lua apararea lui Khushi..iar sa vad ca o iau de la capat cu drama ...e deja prea mult,nu mai sunt curioasa...si tocmai erau si ei in urcare in top....

Petro in articol spune ca se afla adevarul ca Shyam va da vina pe Khushi si ca Anjali va avea una avort..
Nu spune nimic daca Arnav o va crede sau nu..asta discutam noi va crede sau nu...fetele spun ca da eu ma indoiesc..as vrea sa am asa surpriza din partea celor de la Iss ca de cand astept increderea asta si aflarea adevarului m-am saturat de asteptat dar eu nu cred ca se va rezolva asa unsor lucrurile..mereu cei de la casa de productie ne-a facut o surpriza...

Dar cred ca totusi vom avea de asteptat,nu cred ca au decis lucrurile credc ca spuneau in articol e dor un scenariu posibil..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 07 Iun 2012, 10:42 am

Skumpyk86 a scris:

Buna..
Nici eu nu fac scenari pentru ca intodeauna se intampla invers de ce vb noi pe forum..L-a evitat Khushi dar cand va auzit Anjali crezi ca o va crede?Ca in fata ei e sotul perfect Shyam,la fel si pentru bunica si ceilanti!Iar Arnav va tine cont ca l-a evitat?Nu va uita?Ca el a uitat si ca Khushi i-a zis numele logodnicului cu mult inainte sa ii vada el pe ea si Shyam.Sau ca a vazut-o suparata si ea intrebat-o ce ia fscut logodnicul??????
Ea nu ar avea nici o vina asta o stim noi dar ei nu cred asa repede..ca sa creda ar trebui sa vada ceva..fie imagini de pe camera lui Nk,sau o discutie intre Shyam si Khushi fara va ei sa stie ca ii aude/vede..
Pe Arnav nici eu nu il vad fara ea si ea fara el invers.s-a vazut asta ca nu sta unul fara altul de exemplu atunci cand avea ea grija de copiii si la ea acum ca e el rapit..ea din prima zi ii era dor de el...dar poate sa il tina departe pe Nk nu ca ar avea incredere in ea..
Si cum ei au interesul sa faca cat mai multe ep in mod sigur nu vor rezolva situatia asa repede cu increderea lui Arnav etc...

Nu stiu, ma gandesc si eu ca poate o tine cineva si cu Khushi. Sau macar o sa vina Bhua si o sa le spuna adevarul. Dar stii ce mi-ar place cel mai mult ? Sa poata vorbi tatal lor, si sa spuna tot adevarul. Acum sincer, nu imi mai fac scenarii pentru ca iar o sa iau teapa. De fiecare data cand m-am gandit la ceva, s-a intamplat altceva. Cine stie, poate o sa se afle si motivul din spatele casatoriei .... Vom trai si vom vedea ....
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 07 Iun 2012, 10:53 am

Alexa20 a scris:

Nu stiu, ma gandesc si eu ca poate o tine cineva si cu Khushi. Sau macar o sa vina Bhua si o sa le spuna adevarul. Dar stii ce mi-ar place cel mai mult ? Sa poata vorbi tatal lor, si sa spuna tot adevarul. Acum sincer, nu imi mai fac scenarii pentru ca iar o sa iau teapa. De fiecare data cand m-am gandit la ceva, s-a intamplat altceva. Cine stie, poate o sa se afle si motivul din spatele casatoriei .... Vom trai si vom vedea ....

Da dar cand s-a casatorit nu a tinut nimeni cu ea..ar fii super sa isi revina tatal lor sa poate vb..nu stiu ce va fii ..scenari nu fac ca exact cum spui si tu se intampla altceva mereu..oricum nu am mai sperante de romantism..mai mult de drama..nu imi fac sperante ca sa nu cad de pe norisor...clipa cu aflarea adevarului si increderea/iubirea lui Arnav de cand astept.....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 07 Iun 2012, 11:08 am

Zn:
"One thing u ppl need to keep in mind, CVs in all shows, not only IPKKND CVs finalised a track for an upcoming week, not more... Such things never happen overnight, usually actors don't even know which scenes they r gone shoot before the exact same day...
U can get hints, but not entire track, as things change overnight..."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 07 Iun 2012, 11:19 am

Skumpyk86 a scris:

Da dar cand s-a casatorit nu a tinut nimeni cu ea..ar fii super sa isi revina tatal lor sa poate vb..nu stiu ce va fii ..scenari nu fac ca exact cum spui si tu se intampla altceva mereu..oricum nu am mai sperante de romantism..mai mult de drama..nu imi fac sperante ca sa nu cad de pe norisor...clipa cu aflarea adevarului si increderea/iubirea lui Arnav de cand astept.....

Nici eu numai sper la iubire. In filmul asta asa a fost mereu. Au fost vreo 5 episoade love, apoi vreo 30 de episoade ura, apoi a disparut Arnav a fost disperare ca unde e Arnav, apoi 3 zile love acum iar e disperare .... o sa mai astept inca vreo 50-60 de episoade pentru inca 3 zile de love. Au complicat povestea asta, de numai inteleg nimic de ea stupid
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 07 Iun 2012, 11:22 am

Iar noi nu cerem imposibilul, vrem si noi sa vedem cum isi marturisesc si ei dragostea. Vrem sa vedem cum incepe adevarul sa iasa la suprafata etc etc etc .... Este foarte clar, ca filmul va avea peste 500 de episoade. si Geet ar fi ajuns peste 500 de episoade, doar ca Star One se desfiinta, si au trebuit sa isi incheie toate serialele. De aceea Iubire intunecata si Geet s-au terminat amandoua odata.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 07 Iun 2012, 11:31 am

Alexa20 a scris:

Nici eu numai sper la iubire. In filmul asta asa a fost mereu. Au fost vreo 5 episoade love, apoi vreo 30 de episoade ura, apoi a disparut Arnav a fost disperare ca unde e Arnav, apoi 3 zile love acum iar e disperare .... o sa mai astept inca vreo 50-60 de episoade pentru inca 3 zile de love. Au complicat povestea asta, de numai inteleg nimic de ea stupid

Smile asa am patit si eu ..nu mai inteleg nimic..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 07 Iun 2012, 11:42 am

Alexa20 a scris:Iar noi nu cerem imposibilul, vrem si noi sa vedem cum isi marturisesc si ei dragostea. Vrem sa vedem cum incepe adevarul sa iasa la suprafata etc etc etc .... Este foarte clar, ca filmul va avea peste 500 de episoade. si Geet ar fi ajuns peste 500 de episoade, doar ca Star One se desfiinta, si au trebuit sa isi incheie toate serialele. De aceea Iubire intunecata si Geet s-au terminat amandoua odata.

Imi aduc aminte Sanaya si Barun au fost intrebati intr-un interviu ca ce ii aduce pe Khushi si Arnav impreuna...iar ei au rasp amandoi scenariul Smile
La ce caracter puternic are si mandru ..eu la Arnav astept sa recunoasca ca o iubeste...de la amandoi de fapt.

Si eu astept multe ep..la cum evolueaza lucrurile..Geet era altfel adica erau si momente de drama dar si romantism..nu aveai timp sa te plictisesti..nici la iss nu ma plictisesc dar predomina drama si sunt mult mai multe zile de plans decat de ras...Poate ca din cauza ca eu cand am inceput sa vad Geet era aproape de final si nu a trebui sa astept sa vad un ep in fiecare zi deasta am senzatia asta ca la Iss prea lungeste dar cum si spui si tu "noi nu cerem imposibilul, vrem si noi sa vedem cum isi marturisesc si ei dragostea. "
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum