Serialesitelenovelet
10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
Alexa20
Admin_dea05
petronela
iulianagl
tiberici
narcisa
11 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 13 Iun 2012, 5:36 pm

" Barun he is in Nashik frm past 3 days fr his movie shoots..
He wl be bk on 16th june on sets as thr wl b party of 1 year completion of d shw..

He wl nt cum permanently on sets on 16th.. He wl cum permanently aftr 22nd of june..

Daljeet is still thnkng dat nt to leave d shw nd MAY B she wl nt leave as she didnt said to PH yet dat she wantd to leave d shw."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Iun 2012, 5:39 pm

Au inceput panda cea mare Khushi si Nanhe. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Iun 2012, 5:40 pm

Mama ce la intrbat Anjali pe Shyam ca inainte el obisnuia sa calatoreasca acum de ce nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Iun 2012, 5:49 pm

Astia doi se joaca cu focul, Khushi si NK.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Iun 2012, 5:50 pm

Khushi vrea sa deschida diplomatul lui Shyan cu clama din cap dar ce crede ea ca-i portbagajul masinii lui Chote?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Iun 2012, 5:53 pm

Hai mai repede Khushi ca o sa te prinda Shyam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Iun 2012, 5:59 pm

Deci ce gaseste Khuhsi in diplomatul lui Shyam?Pasaportul si biletul de avion a lui CHote.Bineee!Deci la ei promo-urile sunt facute altfel deci ar da un fel de hint de sugestie in serial faza nu se intampla ca in promo deci si cel cu ea in genunchi si-si cere iertare fata de Shyam e posibil ca in serial adica la episodul resepectiv sugestia este de a-si cere iertare si de a sw face frate cu dusmanul dar in episod o sa se petreaca altfel ca si acum ei aratau cum ea se roaga la zeita si trece Shyam si scapa din dosar cele doua lucruri iar maine se intampla exact ce am scris mai sus adica le gaseste in diplomatul lui.La ei prmo-urile sunt diferite de cele ca la turci.Dar mi-a placut episodul de astazi.Acum ies ne auzim mai tarziu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 13 Iun 2012, 6:05 pm

iulianagl a scris:Deci ce gaseste Khuhsi in diplomatul lui Shyam?Pasaportul si biletul de avion a lui CHote.Bineee!Deci la ei promo-urile sunt facute altfel deci ar da un fel de hint de sugestie in serial faza nu se intampla ca in promo deci si cel cu ea in genunchi si-si cere iertare fata de Shyam e posibil ca in serial adica la episodul resepectiv sugestia este de a-si cere iertare si de a sw face frate cu dusmanul dar in episod o sa se petreaca altfel ca si acum ei aratau cum ea se roaga la zeita si trece Shyam si scapa din dosar cele doua lucruri iar maine se intampla exact ce am scris mai sus adica le gaseste in diplomatul lui.La ei prmo-urile sunt diferite de cele ca la turci.Dar mi-a placut episodul de astazi.Acum ies ne auzim mai tarziu.

Da asa e..am spus si eu mai inainte .. am observat ca promo difera de atunci de cand cu holi sau mai e acel promo cand sunt undeva afara si Khushi ii spune ca daca nu ii spune fam adevarul ei sau familiei ei de ce s-a casatorit cu ea ....ea nu se mai intoarce acasa la fam.Raizada dar in serial acel promo s-a intamplat in casa..si deasta nici nu am mai analizat promo de ce spune sau cum e in incapere..pentru ca unele sunt diferite de ce e in serial..incepand de la haine pana la fapte..dar sunt promo care sunt la fel ca cel unde ne gandeam noi ca s-a putea sa fie "prima noapte intre ei" sau nu...unele se aseamna altele nu.

kiss 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 13 Iun 2012, 7:22 pm

fetelor am fost la pescuit de Barun Smile 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 187894

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 13 Iun 2012, 8:38 pm

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 13 Iun 2012, 10:06 pm

Admin_dea05 a scris:fetelor am fost la pescuit de Barun Smile 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 187894
Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 13 Iun 2012, 10:14 pm

Ai avut noroc la pescuit...cred ca mai bine dansa la bara.. 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 13 Iun 2012, 10:51 pm

petronela a scris:Ai avut noroc la pescuit...cred ca mai bine dansa la bara.. 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 3891662330
Cel mai mult mi-au placut pantaloni Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Iun 2012, 11:23 pm

Noapte buna. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 14 Iun 2012, 8:02 pm

Ce faceti fetelor, unde ati disparut astazi ? Vizonare placuta !
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 14 Iun 2012, 8:08 pm

Alexa20 a scris:Ce faceti fetelor, unde ati disparut astazi ? Vizonare placuta !


Buna.Mersi Alex pt. surpriza.Eu am inceput sa traduc Madhu. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 14 Iun 2012, 9:29 pm

iulianagl a scris:


Buna.Mersi Alex pt. surpriza.Eu am inceput sa traduc Madhu. kiss

Cu placere, a durat foarte mult, pana am selectat toate imaginile din film. Mai am o melodie pentru Khushi si Arnav, foarte frumoasa si sunt absolut sigura ca o sa va placa si voua. Spor la tradus kiss kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 14 Iun 2012, 9:30 pm

Alexa20 a scris:

Cu placere, a durat foarte mult, pana am selectat toate imaginile din film. Mai am o melodie pentru Khushi si Arnav, foarte frumoasa si sunt absolut sigura ca o sa va placa si voua. Spor la tradus kiss kiss

Mersi! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Joi 14 Iun 2012, 11:49 pm

Noapte bunaaaaaaaaa kiss kiss kiss kiss

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 0076
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 15 Iun 2012, 7:44 am

Dragalaselor buna dimineata la o cafea!O zi superba va doresc kiss kiss kiss kiss

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Heartcoffee-1GLv0-16Q-normal
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 15 Iun 2012, 10:16 am

Buna...
De pe pagina de twitter a lui Akshay Dogra (Akash)

-Is Barun never gonna make a twitter account???
NEVER!

-who eats the most in the sets...?????:)
BARUN!

-akshay ! I love you.. When will we have a full interview with u? Do you have a pet? And yeah are you really married? Reply
yes I am married and I have a pet cat...She irritates the hell out of me.. No not my wife the cat! But I love her, yes my wife!

-that is the cutest thing ever! how about sending me a smiley cup? stupid
inside of a cup I painted for my wife... So When she finishes her coffee she sees a smile


-Can u tell us y Barun was excited to see de MANGO CAKE on de 1yr celebration party on de sets...His expressions were amazing

he was imitating someone else

-who hs a bttr sense f humor? Sanaya or daljeet!?
ummmmmmmmmmm...... Barun stupid

-Will you request to Daljeet on my behalf to join twitter? Please
sorry buddy, even Daljeet has no intentions of coming on to twitter

-Why is it that only AnJhali and Shyam get new clothes? Bechara Arnav (cont)
that's cos all of Arnavs money is spent on buying puja ki thaal for anjali Di. Poor boy has only 2 suits..he washes them

-whom are more close to????...(except for BARUN...Lol)
sanaya and Daljeet equally

-can u tell us how many poolside room does Shanthi Van have???
all rooms look into the pool.. Well not akash's his looks out into the estate garden

Ok one last time Barun and sanaya will never come online.. They are just not interested.. I think they are technologically blind!


if u cud of played any other character in IPKKND who would you choose?
Shyam




Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 15 Iun 2012, 10:18 am

Si de asemnea...

Daljeet left for the day from the shoot that's all I know I swear


1. Not sure when baruns gonna be back.. That boy is working his ass off to get back to the show as soon as possible tho..

2. balwant kaur is a woman! The whole point is she doesn't exist.. It's like waiting for godot!

3. Shyam was exposed in one of the episodes... Don't you guys remember when he came out of a bath. Not a pretty site that one.. Sheesh
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 15 Iun 2012, 1:52 pm

Buna!E funny rau Akshay.Imi place de el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 15 Iun 2012, 4:15 pm

iulianagl a scris:Buna!E funny rau Akshay.Imi place de el.

Da..si mie imi place de el...si a inceput sa imi placa si intrepretul lui Shyam..inainte nu prea imi placea...acum da...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 15 Iun 2012, 4:33 pm

Skumpyk86 a scris:

Da..si mie imi place de el...si a inceput sa imi placa si intrepretul lui Shyam..inainte nu prea imi placea...acum da...

Care interpret?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum