Serialesitelenovelet
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Pbucket

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nurgül Yesilçay

+20
simi
andreea90
dana79i
elena50
carmen_
GUMUS-NOOR
asi demir
lacramyyoara
sadece_ozge
DENISA
mioaranita60@.com
vivi
florina1989
Hatice2J
Mic
crem.caramel
Admin_dea05
iulia1965
dea05
octaviana1989
24 participanți

Pagina 9 din 15 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Urmatorul

In jos

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Empty Re: Nurgül Yesilçay

Mesaj Scris de carmen_ Sam 04 Iun 2011, 10:42 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 29774398879767932222
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 7388
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 7441
carmen_
carmen_
vip
vip

Data de inscriere : 26/09/2010
Localizare : in vestul tari

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen_ Mar 07 Iun 2011, 12:16 am

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Amasendenayrgezen
carmen_
carmen_
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen_ Dum 12 Iun 2011, 11:45 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Ac9682d6
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 6f0b35d0
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 66a91cf2
carmen_
carmen_
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen_ Dum 12 Iun 2011, 11:48 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Bd0a04bc
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 0ac9d61d
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 80c270df
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 E20fd7ce
carmen_
carmen_
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen_ Lun 13 Iun 2011, 5:14 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 2715

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 2718
carmen_
carmen_
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen_ Sam 18 Iun 2011, 12:19 am

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 239c602d
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 7c72fb55
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 C83b650d
carmen_
carmen_
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen_ Lun 20 Iun 2011, 10:39 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Cats411-600x3691
carmen_
carmen_
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen_ Mar 21 Iun 2011, 10:57 am

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 243068c1
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 744f23ef
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 8b5b06ec
carmen_
carmen_
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen_ Mar 21 Iun 2011, 11:00 am

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 41a06979
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 0cc2c735
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 82baf5b2
carmen_
carmen_
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen_ Vin 24 Iun 2011, 11:58 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 12755
carmen_
carmen_
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen_ Vin 24 Iun 2011, 11:59 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 6b0d99c3
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 1d1efb02
carmen_
carmen_
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen_ Sam 25 Iun 2011, 12:00 am

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 5d59001e
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 63dffdc4
carmen_
carmen_
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen_ Sam 25 Iun 2011, 12:02 am

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Cafc29ad
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 E365261d
Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Ba2d57e5
carmen_
carmen_
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 1:41 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Thumbphpq

NURGÜL YEŞİLÇAY NEDEN ‘BEN CANLI YAYIN İÇİN TEHLİKELİYİM’ DEDİ?

Editör - 30 Haziran 2011

Kanal D’nin merakla beklenen yeni yarışma programı “Artiz Mektebi”, bu akşam başlıyor. Moderatörlüğünü Osmantan Erkır’ın üstlendiği yarışmanın jüri koltuğunda Müjde Ar, Nurgül Yeşilçay ve Sinan Çetin oturuyor.

“Artiz Mektebi”, nasıl bir program?

Nurgül Yeşilçay: “Artiz Mektebi”, sinemaya, televizyona, tiyatroya, hatta müzikallere oyuncu yetiştirmeyi amaçlayan bir program. O yüzden seçmelerde de aday dans edebiliyor mu, şarkı söyleyebiliyor mu, vücudunu iyi kullanıyor mu, ona bakıldı. Birtakım sorular sorarak doğaçlama yeteneklerinin olup olmadığına da baktık. Türk sineması son dönemde çok gelişti. Çok da fazla dizi çekiliyor. Ama bunu karşılayacak altyapı yok. İşte “Artiz Mektebi” de bu altyapıyı oluşturmak amacıyla yapılan bir program.

Osmantan Erkır: Bu, bizim 2003 yılında düşündüğümüz bir projeydi. İlk etapta “Müzikal Star” adını düşünmüştük. “Artiz Mektebi”, dans edebilen ve şarkı söyleyebilen oyuncular aradığımız bir yarışma programı. Bir başka yönü de formatının orijinal olması, yani yerli malı yurdun malı.

Jüride Nurgül Yeşilçay, Sinan Çetin ve Müjde Ar var. Bu üç isim nasıl bir araya geldi?

Osmantan Erkır: Böyle bir işin jürisi olabilecek zaten çok az kişi var. Jürideki kişilerin, öğrencilerin idolü olabilmeleri gerekiyordu. Nurgül Yeşilçay, yurtiçinde ve yurtdışında yaptığı işlerle başarısını ortaya koymuş bir oyuncu. Sinan Çetin, oyuncu olmayanı bile oynatan bir yönetmen. Müjde Ar da zaten bir duayen. O yüzden en doğru isimleri bir araya getirdiğimizi düşünüyorum ve bu yüzden çok mutluyum.

BEN CANLI YAYIN İÇİN TEHLİKELİYİM

Nurgül Hanım, bu programdan teklif geldiğinde hiç tereddüt etmeden ‘evet’ mi dediniz?

N.Y: Aslında tereddüt ettim. Çünkü benim hiç canlı yayın tecrübem yok. Yapıp yapamayacağım konusunda tereddütlerim oldu. Ben Müjde Ar’ı çok seviyorum.
Hatta benim manevi annemdir diyebilirim. O çok güzel konuşur, espriyi nerede patlatacağını, lafı nerede başlatıp nerede sonlandıracağını iyi bilir. Ama ben kendi adıma çok iyi konuşabildiğimi söyleyemem. Aklıma ilk geleni söyleyebilirim çoğu zaman. Bu da canlı yayın için bir tehlike. Bu konu üzerinde konuştuk ama yapacak bir şey yok. Neler olacağını hep beraber göreceğiz.

O zaman şimdiden ilginç gelişmelere hazırlıklı olalım…

N.Y: Bomba açıklamalarım olacak! (Gülüyor) Jüri üyeleri arasında programla ilgili toplantılar yapıyoruz, “aman ağzımızdan bir şey kaçırmayalım” diye.
Bu anlamda en riskli kişi kim peki? Bana Müjde Ar gibi geldi…

O.E: En risksizi Müjde Ar diyebiliriz.

En risklisi Nurgül Yeşilçay mı yani?

N.Y: Sen bir de Sinan Çetin’i gör! (Gülüyor)

İNŞALLAH BU PROGRAMDAN YENİ BEREN SAATLER ÇIKAR

Nurgül Hanım, siz Osmantan Bey’in dediği gibi öğrencilere idol olmak gibi bir sorumluluk taşıyor musunuz?

N.Y: Hayır, hiç öyle bir ağırlık hissetmiyorum. Ben oraya bilgi satmaya gitmiyorum. Zaten bilgi satamayan bir insanım, bunu belki ilerleyen yaşlarda yapabilirim. O an yaptıkları bir şeyle ilgili bir anım falan aklıma gelirse, ancak o zaman araya girebilirim. Yoksa ben öyle çok yüksekte olan bir insan değilim. O yüzden çocuklara “Öyle yapma, böyle yap” diyemem. Sadece beğendiklerimi ya da beğenmediklerimi söyleyebilirim, onları teşvik edebilirim, onlarla birlikte çok eğlenebilirim.

Bu tarz yarışmalarda jüri üyelerinde bir ‘iyi polis-kötü polis’ durumu olur. Sizde de böyle bir durum söz konusu olur mu?

O.E: Şunu samimiyetle söyleyebilirim; biz bir rol dağılımı yapmıyoruz. Sadece jüri üyelerimizden gerçekten inandıkları şeyi söyleyip yorum yapmalarını istiyoruz. Bu programda iyi polis-kötü polis yok. Burada amaç doğru mesajların verilmesi.

Bu tarz yarışmalardan çıkıp da çok başarılı olan isimler var. Beren Saat ve Engin Akyürek bu isimlerden ikisi. Siz nasıl buluyorsunuz onları?

N.Y: Çok başarılılar. Engin Akyürek’i çok takip edemedim ama Beren Saat’in çok akıllı ilerlediğini söyleyebilirim. Kendini geliştirecek projelere evet diyor. İnşallah bizim programımızdan da yeni Beren Saat’ler çıkar.

İKİNCİ UYARIYI ALAN YARIŞMADAN ELENECEK

Programın eğitmen kadrosunda kimler var?

O.E: Müzikal denince akla ilk gelen isim; Haldun Dormen var. Diğer eğitmenlerimiz de kendi alanlarında başarılı olan isimler; Levent Ülek, Pelinsu Pir, Uğur Demirpehlivan, Engin Hepileri, Suat Sungur, Nur Sonbahar, Süheyla Yengi.

Elemeler nasıl olacak?

O.E: Normalde gecenin en düşük puanını alan elenir ama biz en düşük puan alan kız ve erkeğe uyarı vereceğiz. İkinci uyarıyı alan kişiler yarışmadan elenecek. Biz yine de elememek için elimizden geleni yapacağız, çünkü önemli olan yarışmacıların burada eğitim almalarını sağlamak.

Sinan Çetin: Sadece güzellik yeterli

Sinan Bey, siz elemelerde seçim yaparken nelere dikkat ettiniz?

- Adayın sahne sempatisi var mı, ona dikkat ettim. Bir insan sahneye çıktığında kendisine bakma isteği uyandırıyorsa, sahne sempatisi var demektir. Bazı insanlara bakmak bile istemezsiniz, kafanızı çevirirsiniz. O “sahne ışığı” dedikleri, insanların enerjisinde gizli. Biz de enerjisi parlak olanları seçtik.

Başka nelere dikkat ettiniz?

- Samimiyete… Bir de ben tiyatroyu sevmiyorum, tiyatro gibi oynayanlardan hiç hoşlanmıyorum. Ses tonuna bir ahenk veren, o pozör oyunculardan tiksindiğim için, adaylarda da bunların olup olmadığına dikkat ettim.

Daha önce jüri üyeliği yapmış mıydınız?

- Galiba yapmadım. Bazı jürilere katılmıştım da böyle bir programda ilk kez görev alıyorum. Osmantan o kadar güzel sundu ki bize bu projeyi, reddetmek imkansızdı. Aslında çok da hevesli değildim ama üstüme düşen görevi yaparım. Bir de Nurgül ve Müjde’ye güveniyorum.

Canlı yayınla seyirci karşısına çıkacaksınız…

- Bu çok tehlikeli bir şey aslında, Allah yardım etsin.

Sizin için mi, yoksa yarışmacılar için mi?

- Benim adıma. Ben bir sinirlendiğim zaman kendime hakim olamıyorum.

Yarışmacıları sert şekilde eleştirmek, son dönemde moda. Sizde de olacak mı bu tarz eleştiriler?

- Eleştirilerin yapıldığı dönemi elemelerde geçirdiler zaten. Buraya gelen çocuklar, çok tatlı çocuklar. Belli bir kalitedeler. Onlar zaten bağırılacak kişiler değiller. Bağırsanız, daha iyi oynayamazlar. Ben oyuncuları severim, sevmediğimi sete sokmam. Hayatımda oyunculardan çok teknik ekibe sinirlenmişimdir ben.

Her hafta eleme yapacaksınız, bu elemelerde neye bakacaksınız?

- Yine yeteneğe ve samimiyete. Bazen sadece yetenekli olmak yetmiyor.

Bazen sadece güzel olmak yetiyor mu peki?

- O da yeterli…

Oyunculuk eğitimi alanlar boşuna mı okuyor yani?

- Boşuna okuyorlar, evet. Sadece güzel olsun, sahne ışığı varsa o kadar okumasına gerek yok. Allah’ın hediyesi bu. İnsan kendi için okur ve hayattan karşılığını kendi için alır.

Müjde Ar: Amaç kırmak değil, eğlenmek

Müjde Hanım, siz bu programda jüri üyesi olmayı neden kabul ettiniz?

- Daha önce TRT’nin bir yarışmasında Osmantan Erkır’la çalışmıştık ve çok eğlenmiştik. İyi bir ekip olursa, çok eğlenceli oluyor bu tip işler ve o eğlence ekrana da yansıyor. Bir de normal olarak tek başına program yapmanın gerginliğini taşımıyorsunuz.

Siz tek başınıza program yaparken de pek gergin durmuyordunuz ama…

- Yansıtmıyorum ama iki-üç gün önceden hazırlanmaya başlıyorum. Konuk kim olacak, neleri konuşacağız gibi… Hem emeği çok fazla, hem de insanı geren bir şey o.

Sinan Bey ve Nurgül Hanım, size güvendiklerini söylediler. Hatta Nurgül Hanım, “Müjde Hanım lafı gediğine koyan biri” dedi…

- Bu programda amaç insanları kırmak ya da rencide etmek değil, eğlenmek. Bizim başarılarımız, başarısızlıklarımız, tecrübelerimiz o gençlere yol gösterici olacak.

Sivri dilli bir jüri değilsiniz yani…

- Ben artık eğlenmeyeceğim hiçbir şey yapmıyorum. Beni üzecek, sıkacak bir işte yer almam. Sinan’la pek çok konuda anlaşamasak da o benim 30 senedir birlikte çalıştığım bir arkadaşım. Nurgül’ü de çok seviyorum. Birlikte keyifli bir işe imza atacağız.

Eleme süreci nasıl geçti?

- Biz eleme sürecinin son aşamasında dahil olduk. Zor oldu tabii, “Acaba eğri mi yapıyorum, doğru mu” diye düşündük. Tartışa tartışa, konuşa konuşa yaptık elemeleri.

Sizin kriterleriniz neydi?

- Bir kere herkes çok heyecanlıydı. Kolay değil tabi bu jürinin karşısına çıkıp da heyecanlanmamak. Ben de olsam orada hiçbir şey yapamazdım. O nedenle heyecanlarını göz ardı ettim. Esneklikleri öncelikliydi. Danslardaki performanslarına ve vücutlarını kullanmalarına dikkat ettim.

Sizce bu tarz yarışmalar yeni nesil için bir şans mı? Sizin döneminizde olsa katılır mıydınız?

- Şans tabii ki. Ben 8 yaşında tiyatroya başladım, tırnaklarımla kazıdım ve çok uzun bir süre sonra “Aşk-ı Memnu”da kendimi oyuncu olarak gösterebildim. Benim dönemimde bu tarz yarışmalar olsaydı, ben de katılır, kendimi göstermek isterdim.
andreea90
andreea90
vip
vip

Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 2:05 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 21673010150146376206290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 24799510150196394186290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 24750710150198004401290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 23013110150175233636290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 22639510150183827996290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 21529610150149743016290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 20506110150155494071290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 19754310150114688371290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 19726010150114688536290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 19715710150114688846290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 19623010150114688446290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 19600910150114688951290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 18855310150114688751290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 18958810150114688686290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 22934110150165907386290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 23023710150175244471290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 25296710150201649206290

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 20561210150146380666290

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 2:11 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 26801510150219237346290Nurgül Yesilçay - Pagina 9 26015310150219527786290

YENi YILDIZLAR GELiYOR

‘Artiz Mektebi’ bu akşam Kanal D’de başlıyor. 20 genç, her hafta canlı yayında Nurgül Yeşilçay, Müjde Ar ve Sinan Çetin’den oluşan jürinin karşısına geçecek. 13 hafta sürecek programın detaylarını, jüri üyeleri ve sunucu- yapımcı Osmantan Erkır’la konuştuk

Nurgül Yeşilçay

“Başrol oyuncuları güzel olmalı”

* Yarışmacıları 20’ye indirmekte bile çok zorlandık. Format konservatuara giriş sınavı gibi. Dans edebiliyorlar mı, şarkı söyleyebiliyorlar mı, oyunculuk yetenekler var mı diye bakıyoruz. Algılarının açık olması, zeki olmaları da önemli.
* Eğer hep başrol oynamayı düşünüyorsa yarışmacı, tabii ki güzellik önemli. Ama adaylar arasında kilo sorunu olan arkadaşlar da var. Biz güzelliğe bakmadık. Yüzü elverişli mi, bedenini, sesini doğru kullanıyor mu ona baktık.
* Bu eleme sürecinde role konsantre olmaya ne kadar önem verdiğimi fark ettim. Çünkü öncesinde ne kadar çalışırsan çalış, sahneye çıktığında ya da oynarken role yüzde yüz kendini kaptıramıyorsan, çalıştıkların çöpe gider.
* Adaylara her rolü denemelerini öneriyorum. Çünkü aynı rolü çok iyi oynayan biri, çok iyi oynadığını bildiği için pek çok rolü oraya çeker.

Osmantan Erkır
“Hiç eleme olmayabilir”
*‘Artiz Mektebi’ formatı bize ait bir yetenek yarışması. Temel noktası; dans edebilen, şarkı söyleyebilen oyuncular yetiştirmek. Bunun içinde oyunculuk temelli şovlar hazırlıyor çocuklar.
*13 hafta devam edecek program. Elemeleri beş şehirde yaptık ve 2 bin 300 kişi izledik. Bu sayıyı da 20 kişiye indirdik. Bayağı zorlu bir süreç oldu.
*Haldun Dormen, Pelinsu Pir, Suat Sungur, Engin Hepileri gibi eğitmenlerimiz var.
* Jüri üyelerinin isimlerine karar verirken çok zorlanmadık. Böyle bir programda olabilecek insan sayısı, sanatçı sayısı çok az zaten. Biz en iyilerle çalışmak istiyoruz her zaman.
* Bu tarz yarışmalar Beren Saat, Engin Akyürek gibi çok iyi oyuncular yetiştiriyor ama kaybolanlar da oluyor.
* Bir kadın, bir erkek birinci seçeceğiz. Elemelerde de bir farklılık var. Diğer yarışmalarda her hafta en düşük puanı alan elenirken, biz mektep havasını sürdürmek istiyoruz. Sadece uyarı vereceğiz yarışmacılara, iki hafta üst üste uyarı alan yarışmaya veda edecek. Öğrencileri olabildiğince içeride tutmak istiyoruz. Ortalama puanı en yüksek olan kişi birinci olacak.

Sinan Çetin

“Yara izi bile sıradan bir oyuncuyu yıldız yapabilir”
* Sonunda bu bir yetenek yarışması ve ‘artiz’ seçiyoruz. Ben de epey bir ‘artiz’le çalıştım. Benim çok uzağında olduğum bir iş değil açıkçası. Ayrıca Osmantan da reddedilmesi zor bir insan. O kadar nazik ve düşünceli ki onun olduğu her işe gözü kapalı girebilir insan.
* Eleme sürecinde öncelikle yarışmacıların yeteneklerine baktım. Ayrıca enerji çok önemli. O ışık birinde varsa vardır, yoksa yoktur.
* Oyunculukta fizik önemli ama ben güzel görünmekten bahsetmiyorum. Farklılık yaratmaktan bahsediyorum. Bir yara izi bile sıradan bir oyuncuyu yıldız yapabilir.
* Bir yönetmen gözüyle baktığımda; başarı yapan edenlerden olursanız gelir. Şikayet edenlerin safına geçerseniz zamanla erir ve yok olursunuz.
* Nurgül ve Müjde çok sevdiğim arkadaşlarım. Sırf onlarla zaman geçirmek için bile bu işte olurdum!

Müjde Ar
“Bİzde şöhret olmak kolay”
* Programın Kanal D’de oluşu, Osmantan’ın daha önce yaptığımız işlerde beni hiç üzmemesi projeye “Evet” dememi sağladı. Yoksa nazlı birisiyim ben televizyona iş yaparken.
* İlk eleme süreci çok zor geçmiş, ön jürinin canı çıkmış. Haldun Dormen ve diğer isimler bu arkadaşları çalıştırırken inanılmaz bir emek sarf etmiş belli ki.
*Bu yarışmada birinci olmanın, ikinci olmanın hiçbir önemi yok. Gerçekten bu işe gönül koyarlarsa, bu işin bir tarafı da onları mutlaka sevecektir.
* Oyuncu birden bire olunmuyor. Yetenek, istek, ekrana ya da sahneye yakışma... Bütün bunların bir arada olması gerekiyor. Oyuncu olmak; hayata bir anlam katmaktır bence. Yoksa bizde kolay şöhret olunuyor.
* Güzellik oyunculukta belki avantaj ama tek başına yeterli değil. Ben hep kendimden örnek veririm; hiçbir zaman ağzı burnu, kaşı gözü tarif edilemeyecek bir kadın değildim. 1.64 boyum var. Ama ekranın sevdiği güzellik başka bir şeydir.
* Jüri üyelerinden Nurgül de benim gibi çatlaktır, lafını esirgemez.

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Fft16mf1446953

Yeni ‘artiz’ adayları
‘Artiz Mektebi’nin 20 finalistinin isimleri; Ahmet Uğur Say, Ali Akdal, Alican Aytekin, Anıl Yülek, Aslı Şahan, Behtan Mehter Nasıroğulları, Bennur Duyucu, Burcu Biricik, Elit Çam, Kıvanç Baran Arslan, Kübra Balcan, Mahir Berkant Varol, Mehmet Günay Narlı, Nazlı Yanılmaz, Ozan Demir, Özgür Şeker, Şeyma Burcu Gül, Tülay Köneçoğlu, Yağmur Çağlan, Yiğit Yapıcı.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Vin 01 Iul 2011, 12:37 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 89733746

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 22382386

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 58370581

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 27683997

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 92658239

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 24755741

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Vin 01 Iul 2011, 1:14 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 25833b

NURGÜL YEŞİLÇAY:SEN BENİ BİR DE İKİNCİ PROGRAMDA GÖR

Artiz Mektebi Jüri üyeleri güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay ve ünlü yönetmen Sinan Çetin reklam arasında Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi.

Setarkası.com’un haberine göre , Nurgül Yeşilçay ” Yarışmacılar kadar heyecanlıyım” derken; Sinan Çetin “ Jüri üyesi olmanın hiçbir heyecanı yok açıkçası. Bizde ukalalık ediyoruz. Ukalalık edip puan vermek çok zor bir durum” dedi.

BOL KESE PUAN DAĞITIYOR

Nurgül Yeşilçay ile yarışmacıların performansı hakkında hiçbir zaman aynı kararda olmayacağını belirten Sinan Çetin “ Nurgül Hanım tribünlere oynuyor. Bol kese puan dağıtıyor.” Dedi.

Nurgül Yeşilçay ise “ Ben beğendiysem beğendim. Diyorum. İlk program çocuklar zaten heyecanlı biraz toleranslı olmamız gerekiyor. Sen beni bir de ikinci program gör.” Diyerek Sinan Çetin’e cevap verdi.

Görüntülerde Sinan Çetin ve Nurgül Yeşilçay’ın sürekli birbirilerine laf atması dikkat çekti.

Sinan Çetin’in Nurgül Yeşilçay’a ” Hep 90 veriyorsun. Sonlara doğru bana özenip 40 falan verdin” demesi eğlenceli sahnelere neden oldu.

NURGÜL’ÜN SAHNEYE ÇIKMASI GEREKİYOR

Oynadığı ‘7 Kocalı Hürmüz’ filminin skecini nasıl bulduğu sorulan Nurgül Yeşilçay” Ben çok beğendim zaten güzel bir konusu var.” Diyerek yanıtladı.
Nurgül Yeşilçay’ı da sahnede görmek istediğini belirten Sinan Çetin” Oyunculara doğru olanı göstermesi gerekiyor” dedi.

Şıklığıyla dikkatleri üzerine toplayan Nurgül Yeşilçay “Ben zamanında böyle bir programa katılsaydım belki kötü belki de iyi olurdu bilmiyorum” Dedi.

Aşk ve Ceza dizisinin final verdiği hatırlatılan ve başka projeler olduğu sorulan Nurgül Yeşilçay “ Onları daha sonra konuşuruz “diyerek sözlerini tamamladı
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Sam 02 Iul 2011, 1:19 am

Nurgül Yeşilçay'ın gözlerini yaşartan performans / Video
Artiz Mektebi'nde duygusal dakikalar

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Nurgulel304t

Dün akşam izleyicilerine "Merhaba" diyerek perde açan Artiz Mektebi'nin başarılı oyuncuları jüriyi şaşırttı. Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, "Sen hiç ateş böceği gördün mü" adlı oyundan alınan, Artiz Mektebi oyuncularından Kübra Balcan ve Elit Çam'ın oynadığı kısım Nurgül Yeşilçay'ın gözlerini doldurdu. Yılmaz Erdoğan'ın kaleme aldığı oyunda daha önce Gülseren karakterini Demet Akbağ canlandırmıştı. Mektebin Gülseren'i Elit Çam'ın da gözyaşlarını tutamadığı oyunun ardından iki oyuncu da jüriden yüksek puanlar ve övgüler aldı.

Görüntüler için tıklayınız.

1 Temmuz 2011 Cuma 12:34:31 Televizyon Gazetesi

SALYALARI AKTI!

Nurgül Yeşilçay, Sinan Çetin ve Müjde Ar’ın jüri koltuğunda oturduğu ‘Artiz Mektebi’nin ilk bölümü neşeli geçti.

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Fft85mf1452447

Yarışmacılardan David’i beğeniyle seyreden Yeşilçay, şovu salyaları akarak izlediklerini söyledi. Müjde Ar ise lafı gediğine koydu: “Bu her hafta gelsin. Yavrum benim.”
MAGAZİN SERVİSİ
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Sam 02 Iul 2011, 1:36 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Nurgulyesilcay44

Nurgül Yeşilçay tatili değil serveti seçti
Genç oyuncu Nurgül Yeşilçay meslektaşlarının aksine yaz ayında çalışmayı tercih edince servet kazandı.

Yeşilçay, yer alacağı iki projeden 1 milyon 170 bin lirayı peşin olarak alıp kasasına koydu. Çalışkan bir kadın olduğunu her fırsatta dile getiren oyuncu Nurgül Yeşilçay, birçok sanatçı dostu Bodrum ve Çeşme'de güneşlenmeyi seçerken İstanbul'da kalıp çalışmayı tercih etti. Yeşilçay, bu sayece yer aldığı iki projeden 1 milyon 170 bin lira kazandı. İlk olarak 'Sensiz Olmaz' adlı bir diziyle ekrana gelecek oyuncu, dizinin yapımcı şirketi Gold Film'le 13 bölümlük anlaşma imzaladı. Bölüm başına 55 bin lira alacağı öğrenilen ve parayı peşin isteyen Yeşilçay, dizi başlamadan 715 bin lirayı hesabına koydu.

ARTİZ MEKTEBİN'DEN 455 BİN LİRA

Bununla da yetinmeyen Yeşilçay, geçtiğimiz hafta da yaz aylarında ekranlarda olacak ve Osmantan Erkır'ın yapımcılığını yaptığı Artiz Mektebi isimli programda Sinan Çetin ve Müjde Ar ile jüri koltuğunda oturacak. Yeşilçay, 13 bölüm sürecek yarışma programı için Erkır ile 35 bin liraya el sıkıştı ve yine 13 bölüm parasını peşin istedi. Toplamda 455 bin lira vermeyi kabul eden Erkır, genç yetenek yarışması olan Artiz Mektebi'ne önceki gün start verdi. Yer alacağı iki projeden toplamda 1 milyon 170 bin lirayı kasasına koyan güzel oyuncu, böylece sezonu en karlı bitiren oyunculardan oldu.

Batuhan ÖZKARDEŞLER
2 Temmuz 2011 Cumartesi 10:05:16 Televizyon Gazetesi
Aktüel /

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Mar 05 Iul 2011, 1:09 pm

MİTHATCAN İLE DE AYNI MEKANDA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Thoiumbphp

Cem Özer’den ayrıldıktan sonra Mithatcan Özer ile aşk yaşayan Nurgül Yeşilçay, uzun zamandır ortalarda görünmüyordu. Yeşilçay, önceki akşam Bebek Lucca’da ortaya çıktı. Bir erkek arkadaşıyla sohbet ederken görüntülenen Yeşilçay; Mithatcan Özer ile de ilk kez aynı kafede sohbet ederken görüntülenmişti. Daha sonra ikilinin ilişkisi ortaya çıkmıştı.

GEÇ SAATTE AYRILDILAR

Uzun süre ismi bilinmeyen erkek arkadaşıyla sohbet eden, ardından bir grup arkadaşıyla aynı mekanda pasta kesen Yeşilçay, mekandan geç saatlerde ayrıldı.(Setarkası.com)
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de simi Vin 08 Iul 2011, 9:08 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Xcvbnhj-2Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Xcvbnhj-1Nurgül Yesilçay - Pagina 9 N-1_1Nurgül Yesilçay - Pagina 9 N-3_1Nurgül Yesilçay - Pagina 9 Sdf4dd-5
simi
simi
vip
vip

Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen_ Vin 15 Iul 2011, 9:11 am

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 68670352
carmen_
carmen_
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum 17 Iul 2011, 7:20 pm

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 D047182fNurgül Yesilçay - Pagina 9 C6c9343cNurgül Yesilçay - Pagina 9 4fa3a7b4Nurgül Yesilçay - Pagina 9 000cc195Nurgül Yesilçay - Pagina 9 D1bf5e9eNurgül Yesilçay - Pagina 9 D90feb85
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Lun 18 Iul 2011, 1:12 am

EVET BİRBİRİMİZİ SEVİYORUZ

Nurgül Yesilçay - Pagina 9 BBB3

İZMİR’in Çeşme İlçesi’ndeki Marrakech Beach Club’ın sahibi Mehmet Özener, oyuncu Nurgül Yeşilçay ile aşk yaşadıklarını itiraf etti.

Basında yer alan, Nurgül Yeşilçay ile Çeşme Aya Yorgi Koyu’ndaki Marrakech Beach Club’un sahibi Mehmet Özener’in aşk yaşadığı iddiları doğrulandı. Basında kendileriyle ilgili saptırılmış bazı haberlerin yer aldığını öne süren Mehmet Özener, “Bana sorsalar doğrusunu söylerdim” dedi. Nurgül Yeşilçay ile ilişkilerinin henüz çok yeni olduğunu belirten Mehmet Özener, “Evet bir ilişkimiz var zaten bunu kimseden saklamıyoruz” diye konuştu. (Setarkasi.com)

Hürriyet

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat