Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

5 participanți

Pagina 2 din 43 Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 10:42 am

Universal fans Club sunt din Miami ?

Engin Akyurek Universal Fans Club


Miami is more fun with Engin.... ; )

Miami plajlar Engin ile daha keyifli oluyorlar..

(Miami fanler'den bir alinti; from fans in Miami, Florida)


43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2ptt990

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 20gbolv
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 10:52 am

neatza!!! cum se bronzeaza unii linistiti cu palaria pe cap!!
dubai i-ai ratat si pe ei.

Bodrum tatilinde görüntülendi.
Türkbükü 5 Oda Otel’e

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 N6yw7k

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2m2yr10

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2cwqvc3

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 35l9nc2
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 10:56 am

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/21055827.asp

de aici sunt pozele. relaxati rau baietii. sigur vor avea proiect la ay yapim...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 10:56 am

michiper68 a scris:neatza!!! cum se bronzeaza unii linistiti cu palaria pe cap!!
dubai i-ai ratat si pe ei.

Bodrum tatilinde görüntülendi.
Türkbükü 5 Oda Otel’e


Smile Smile Smile
Buna , Michi !
Da. Vad ca pe la turci se poarta sa stai la plaja cu parpalacul pe tine .
Doar pe Engin nu l-am vazut stand la soare . Crying or Very sad Nu erau fani pe plaja ? Nu erau fani in mare ? Nu erau fani ... ? Smile

Eu vreau sa-l vad mai repede in noul rol . Mi se pare ca i se potriveste . Sigur vom avea si poveste de dragoste . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 10:58 am

vic am fugit de stiri ca daca mai citesc ca va fi din ianuarie dau in depresie!! nervii mei nu suporta atatea luni pana in octombrie cand se vor apuca de filmari!!! sa-l faca mai repede...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 10:59 am

michiper68 a scris:vic am fugit de stiri ca daca mai citesc ca va fi din ianuarie dau in depresie!! nervii mei nu suporta atatea luni pana in octombrie cand se vor apuca de filmari!!! sa-l faca mai repede...
Daa . Sa-l faca mai repede . De maine .
Eu sper ca nu este adevarat ca incepe peste un an si ... sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 11:03 am

la anul trebuie sa merg in concediu in bodrum. am ratat toate vedetele anul asta. si pe tuba si pe firat si pe sarp si pe riza. nu am palarie si nici costum de baie cu gluga dar ma descurc. kaan se ducea in piscina imbracat? parca a intins mana sa ajute pe cineva sa iasa din apa...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 11:05 am

victorelalove a scris:
Daa . Sa-l faca mai repede . De maine .
Eu sper ca nu este adevarat ca incepe peste un an si ... sad

eu cred ca au finalizat distributia. mai au mici probleme pana ii fac lui engin costumele masura lui, palariile le gasesc, si mai ales pana vor gasi casa cu 3 etaje unde se muta familia pricopsitului...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 11:06 am

michiper68 a scris:

eu cred ca au finalizat distributia. mai au mici probleme pana ii fac lui engin costumele masura lui, palariile le gasesc, si mai ales pana vor gasi casa cu 3 etaje unde se muta familia pricopsitului...

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 539466
Vreau sa-l vad !!!
Imi este dor de el . Tare . Nu mai au fanii vreo poza cu parul lui . ochii ... shlapii lui ...cu boxerii ? Orice ...

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 5b65mq
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 25 Iul 2012, 11:11 am

neata fetelor !!!!

Michi ..mai bine ca i-am ratat ,altfel imi stricam concediu .Sa stii ca asta e costumul lor de baie impotriva caldurii,la 44-46 grade asa se protejeaza ei ;dimineata ,pe la 7 stau mai dezbracati.

eu nu mai vreau sa citesc nimic de proiectul lui Engin,inebunesc de atata nesiguranta si zvonistica.....

caldura mare si azi ,am vazut prognoza ,asa va fi cel putin pana duminica
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 11:14 am

dubaisport a scris:

eu nu mai vreau sa citesc nimic de proiectul lui Engin,inebunesc de atata nesiguranta si zvonistica.....


kiss 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 648483 Dubai !!!
Pai cica este sigur ca va juca rolul lui Refik . kiss
Dar hai mai repede !!! 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732 Nu mai pot de nerabdare . Si ei ne tin in suspans . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 11:16 am

intai il rezolva pe kenan . apoi se vor ocupa si de engin...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 11:17 am

michiper68 a scris:intai il rezolva pe kenan . apoi se vor ocupa si de engin...

Inseamna ca vor incepe din ianuarie . Nu au cand sa se ocupe si de Engin toamna asta . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2681204924

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 1zxs8k9
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 25 Iul 2012, 11:18 am

sa-l rezolve mai repede pe Kenan,ca m-am saturat eu de cand il tot promoveaza ptr sezonul asta.

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 11:18 am

dubaisport a scris:neata fetelor !!!!

Michi ..mai bine ca i-am ratat ,altfel imi stricam concediu .Sa stii ca asta e costumul lor de baie impotriva caldurii,la 44-46 grade asa se protejeaza ei ;dimineata ,pe la 7 stau mai dezbracati.

eu nu mai vreau sa citesc nimic de proiectul lui Engin,inebunesc de atata nesiguranta si zvonistica.....

caldura mare si azi ,am vazut prognoza ,asa va fi cel putin pana duminica

dar la ei nu exista si concediul in pestera? ei la munte nu se duc? stau toti in bodrum in balta aia doar doar i-o vedea paparatele?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 11:19 am

dubaisport a scris:sa-l rezolve mai repede pe Kenan,ca m-am saturat eu de cand il tot promoveaza ptr sezonul asta.


Cred ca este pretentios . Si eu m-am saturat de cat s-au scremut . Si parca vad ca nu este nimic . stupid
Si daca nu au ce sa faca cu Kenan ... nu mai fac cu nimeni . Si adio Engin . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 11:21 am

dubaisport a scris:sa-l rezolve mai repede pe Kenan,ca m-am saturat eu de cand il tot promoveaza ptr sezonul asta.


daaa. anul asta ay yapim a gasit o noua metoda de promovare. pe kenan l-au im,bracat in slip cu flori. o minunatie. cred ca lalele avea pe posterios... ne-a placut mult cum arata ... mai frumosi chilotii lui decat cei cu labe ai lui engin. pe engin il vor promova direct in palton.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 25 Iul 2012, 11:21 am

victorelalove a scris:

Inseamna ca vor incepe din ianuarie . Nu au cand sa se ocupe si de Engin toamna asta . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2681204924


asa cred si eu ;asta inseamna ca trebuie sa ne gasim alt dizi de care sa ne legam pana in ianuarie.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 25 Iul 2012, 11:22 am

michiper68 a scris:

dar la ei nu exista si concediul in pestera? ei la munte nu se duc? stau toti in bodrum in balta aia doar doar i-o vedea paparatele?

nu stiu cum este la ei la munte ,ei au mai mult dealuri
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 11:24 am

victorelalove a scris:

Cred ca este pretentios . Si eu m-am saturat de cat s-au scremut . Si parca vad ca nu este nimic . stupid
Si daca nu au ce sa faca cu Kenan ... nu mai fac cu nimeni . Si adio Engin . Crying or Very sad

pai daca va juca cu berg...o termina psihic si pe ea. va ajunge sa danseze si ea pe mese. si asha e putin dusa ca a ajuns sultanul la sezonul 3 si-i aduc prospaturi ...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 11:24 am

dubaisport a scris:

asa cred si eu ;asta inseamna ca trebuie sa ne gasim alt dizi de care sa ne legam pana in ianuarie.

Eu nu cred ca ma uit la altceva . Nu am rabdare ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 11:24 am

vic nu gasesc decat poze neutre cu el. sa-ti treaca dorul...

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 T9wm0l-1-2-1
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 25 Iul 2012, 11:25 am

michiper68 a scris:

pai daca va juca cu berg...o termina psihic si pe ea. va ajunge sa danseze si ea pe mese. si asha e putin dusa ca a ajuns sultanul la sezonul 3 si-i aduc prospaturi ...

Berg nu-l scapa din ochi pe barbasu ....e geloasa foc pe sultana
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 11:25 am

dubaisport a scris:

nu stiu cum este la ei la munte ,ei au mai mult dealuri

pai ele sunt vipe. sa se duca in elvetia. in austria...stau toti ca mormolocii in bodrum...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 11:26 am

michiper68 a scris:

daaa. anul asta ay yapim a gasit o noua metoda de promovare. pe kenan l-au im,bracat in slip cu flori. o minunatie. cred ca lalele avea pe posterios... ne-a placut mult cum arata ... mai frumosi chilotii lui decat cei cu labe ai lui engin. pe engin il vor promova direct in palton.

Mie mi-au placut mai mult ai lui Engin . kiss
Eu mor de dorul baiatului . Daca il vad abia in ianuarie ... vaide capul meu . Crying or Very sad
Vreau sa vina mai repede iarna !! 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 43 Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum