Serialesitelenovelet
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
AdrianaMatza
iulianagl
Alexa20
Garo
Andreea_Miha
petronela
11 participanți

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 11:21 pm

Andreea_Miha a scris:Maine se fac 6 luni reale de casatorie... Smile

Noapte buna kiss 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155656
Deci maine vine infernul...exact dupa 6 luni se afla adevarul..sa vedem cat din el.. Smile si sper sa vina infernul pentru ASR.. Smile
Noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 13 Aug 2012, 11:24 pm

petronela a scris:
Deci maine vine infernul...exact dupa 6 luni se afla adevarul..sa vedem cat din el.. Smile si sper sa vina infernul pentru ASR.. Smile
Noapte buna ! kiss

Si cand imi aduc aminte ca banuiam ca cele 6 luni sa fie exact 6 luni reale..tot aveam speranta mica ca vor fi mai putine...paote si maine avem ep frumos...macar maine sad 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155656

pe 13 feb ia vazut pe Shyam Khushi impreuna ...
pe 17 feb aui aparut casatoriti in fata familiei.


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Lun 13 Aug 2012, 11:28 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 11:27 pm

Andreea_Miha a scris:

Si cand imi aduc aminte ca banuiam ca cele 6 luni sa fie exact 6 luni reale..tot aveam speranta mica ca vor fi mai putine...paote si maine avem ep frumos...macar maine sad 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155656
Chiar sunt curioasa ce vor face ca maine sa fie ep frumos..la cum s-a terminat..nu stiu ce sa zic... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 13 Aug 2012, 11:29 pm

petronela a scris:
Chiar sunt curioasa ce vor face ca maine sa fie ep frumos..la cum s-a terminat..nu stiu ce sa zic... Smile

Nu stiu ca si eu sunt curioasa...de fapt maine face 6 luni de cand i-a vazut pe Shyam si Khushi...
pe 13 feb ia vazut pe Shyam Khushi impreuna ...
pe 17 feb au aparut casatoriti in fata familiei.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 13 Aug 2012, 11:33 pm

nb feteleee 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 11:34 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu ca si eu sunt curioasa...de fapt maine face 6 luni de cand i-a vazut pe Shyam si Khushi...
pe 13 feb ia vazut pe Shyam Khushi impreuna ...
pe 17 feb au aparut casatoriti in fata familiei.
Da ce analiza simbolism la ep de azi ... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 13 Aug 2012, 11:34 pm

petronela a scris:
Blestemata..dar uite dupa cele 6 luni de chin tot aici i-a strigat ca o iubeste... Smile

Da dar pacat ca a tipat in felul ala si apoi a si plecat, putea sa stea si sa dezvolte mai departe sentimentul.Pe cand el a urlat te iubesc la naiba si a mai si impins-o de parca ia parut rau ca ia spus asta, ma mir ca n-a cazut Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 11:35 pm

AdrianaMatza a scris:nb feteleee 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 517793
kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 13 Aug 2012, 11:38 pm

Pentru el n-are importanta decat sentimentele, cica!Dar eu sincer nu-i inteleg sentimentele.Ce fel de dragoste simte el pentru Khushi..n-am idee.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 13 Aug 2012, 11:38 pm

petronela a scris:
Da ce analiza simbolism la ep de azi ... stupid

Smile ..gata ..noapte buna kiss 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 13 Aug 2012, 11:43 pm

Parerea mea este ca lui Arnav ii este teama sa faca cele 7 cercuri nuptiale, si oare motivul sa fie ca sora lui si Shyam le-au facut, parintii lui tot la fel si s-au dovedit a fi esecuri dar cred ca n-are nimic de a face cu asta.Ce sunt singurele cupluri care au facut cercuriel nuptiale?Nu-l mai inteleg.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 11:49 pm

iulianagl a scris:Pentru el n-are importanta decat sentimentele, cica!Dar eu sincer nu-i inteleg sentimentele.Ce fel de dragoste simte el pentru Khushi..n-am idee.
Asa a fost de la inceput..de cand era cu Lavania, el a spus clar ca nu crede in casatorie si in toate ritualurile..accepta sa participe la ele pentru scumpa lui Di...dar pentru khushi a vrut sa faca aceste ritualuri, chiar daca nu crede in ele, dar in stilul lui..ori fara preot..fara familie era clar ca nu va accepta Khushi...
La ei sunt casatorii stabilite intre familii, probabil fara iubire, daca mai vine pe parcurs cred ca trebuie sa fie fericiti, de asta pentru el cred eu ca e mai important ce simt unul pentru celalalt decat aceste formalitati sociale...stii cateodata acel act nu reprezinta mare lucru pentru doi oameni care se iubesc...
dar este nevoie de acest act tocmai pentru a confirma iubirea dintre doi oameni in fata lumii...
sunt curioasa ce vor face creativii ca banuiesc ca si-au ridicat iar in cap fanii cu acest ep..
Iuli multumesc pentru traducere ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 13 Aug 2012, 11:55 pm

petronela a scris:
Asa a fost de la inceput..de cand era cu Lavania, el a spus clar ca nu crede in casatorie si in toate ritualurile..accepta sa participe la ele pentru scumpa lui Di...dar pentru khushi a vrut sa faca aceste ritualuri, chiar daca nu crede in ele, dar in stilul lui..ori fara preot..fara familie era clar ca nu va accepta Khushi...
La ei sunt casatorii stabilite intre familii, probabil fara iubire, daca mai vine pe parcurs cred ca trebuie sa fie fericiti, de asta pentru el cred eu ca e mai important ce simt unul pentru celalalt decat aceste formalitati sociale...stii cateodata acel act nu reprezinta mare lucru pentru doi oameni care se iubesc...
dar este nevoie de acest act tocmai pentru a confirma iubirea dintre doi oameni in fata lumii...
sunt curioasa ce vor face creativii ca banuiesc ca si-au ridicat iar in cap fanii cu acest ep..
Iuli multumesc pentru traducere ! kiss

N-ai pentru ce, iubita placerea e de partea mea.
Dar acum dupa ce ia spus ca o iubste ce o sa faca, ma intreb?Daca doreste o asemenea casatorie adica in stilul lui trebuia s-o pastreze pe Lavania si sa plece unde stiau ei ca pot trai in felul asta, dar nu sa faca cu Khushi asa sincer eu sunt o familista si nici eu nu sunt de acord sa traiesc asa cum ar vrea Chote cu toata dragostea lui si cu toata dragostea mea.Deci el cum ar veni s-a casatorit civil dar nu si bisericeste cum s-ar spune pe cand pentru Khushi asta din urma e cea mai importanta si oricum cred ca Khushi nu merita asta.Nu stiu asta este parerea mea si va rog sa nu mi-o luati in nume de rau.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 14 Aug 2012, 12:00 am

Fetelor va spun Noapte buna!
V-am pus capturi la poze>.... 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155656
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 12:00 am

iulianagl a scris:

N-ai pentru ce, iubita placerea e de partea mea.
Dar acum dupa ce ia spus ca o iubste ce o sa faca, ma intreb?Daca doreste o asemenea casatorie adica in stilul lui trebuia s-o pastreze pe Lavania si sa plece unde stiau ei ca pot trai in felul asta, dar nu sa faca cu Khushi asa sincer eu sunt o familista si nici eu nu sunt de acord sa traiesc asa cum ar vrea Chote cu toata dragostea lui si cu toata dragostea mea.Deci el cum ar veni s-a casatorit civil dar nu si bisericeste cum s-ar spune pe cand pentru Khushi asta din urma e cea mai importanta si oricum cred ca Khushi nu merita asta.Nu stiu asta este parerea mea si va rog sa nu mi-o luati in nume de rau.
Si parerea mea e tot ca a ta, eu doar am spus ce cred ca gandeste ASR..si era de asteptat ca ea sa nu fie de acord sa duca relatia lor la un alt nivel fara o casatorie asa cum o visa..si el nici nu a tinut cont de dorintele ei..pentru el a fost mai mare dorinta lui... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 12:01 am


Si ce fel a lasat-o sa cada?Inca odata s-a lovit la cap din cauza lui daca asta o sa-si piarda memoria vreodata deci nu trebuie sa ne miram.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 16 Noi 2012, 8:10 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 12:01 am

Admin_dea05 a scris:Fetelor va spun Noapte buna!
V-am pus capturi la poze>.... 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155656

Noapte buna.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 12:03 am

iulianagl a scris:

Si ce fel a lasat-o sa cada?Inca odata s-a lovit la cap din cauza lui daca asta o sa-si piarda memoria vreodata deci nu trebuie sa ne miram.
Ce doamne era cu lada aia ???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 12:03 am

petronela a scris:
Si parerea mea e tot ca a ta, eu doar am spus ce cred ca gandeste ASR..si era de asteptat ca ea sa nu fie de acord sa duca relatia lor la un alt nivel fara o casatorie asa cum o visa..si el nici nu a tinut cont de dorintele ei..pentru el a fost mai mare dorinta lui... Smile

Exact, dorinta ei nu conteaza doar a lui si alor lui sa fie indeplinita.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 12:04 am

petronela a scris:
Ce doamne era cu lada aia ???

Decoratiunile pentru Bal Gopal sau cum naiba ii mai spune.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 12:05 am

Noapte buna Anda ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 12:09 am

Si apropo de melodie..e superba, dar eu ma asteptam sa o modifice..nu stiu sa o personalizeze cumva pentru ei doi..cand am auzit-o mi-a amintit de videoclip si de cei doi pe care i-am vazut ieri..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 12:12 am

petronela a scris:Si apropo de melodie..e superba, dar eu ma asteptam sa o modifice..nu stiu sa o personalizeze cumva pentru ei doi..cand am auzit-o mi-a amintit de videoclip si de cei doi pe care i-am vazut ieri..

Si eu tot la fel. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 12:17 am

Va spun si eu noapte buna. kiss Si totusi ma gandesc ca Arnav ar putea face casatoria cu Khushi asa cum trebuie macar atat merita si ea dupa tot ce a indurat din partea familiei lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 12:19 am

iulianagl a scris:Va spun si eu noapte buna. kiss Si totusi ma gandesc ca Arnav ar putea face casatoria cu Khushi asa cum trebuie macar atat merita si ea dupa tot ce a indurat din partea familiei lui.
Si eu sper sa faca o casatorie asa cum visa ea.. daca mai raman impreuna... Smile
Si imi pare rau ca cea care va fi blamata, insultata in continuare de Dadi va fi tot Khushi..sa vedem ce va face Arnav ..oricum creativii au vrut sa demonstreze nu stiu ce din caracterul lui ..
Noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum