Serialesitelenovelet
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
AdrianaMatza
iulianagl
Alexa20
Garo
Andreea_Miha
petronela
11 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 3:16 pm

Iuli, ce zici se recasatoresc ? sau se despart ?
eu nu mai cred nimic din articolele astea...mai mult m-au ametit...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 3:20 pm

petronela a scris:Iuli, ce zici se recasatoresc ? sau se despart ?
eu nu mai cred nimic din articolele astea...mai mult m-au ametit...

Normal si corect asa ar trebui dar ca si tine m-au ametit atat de mult articolele astea incat sincer chiar nu-mi mai dau seama acum ce s-ar putea intampla dar inima imi spune ca vor incerca sa se casatoreasca dar ceva o sa se intample in timpul casatoriei, nu stiu asta imi sta ca un ghimpe in inima.Doamne poate fac vreun infarct din cauza asta. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 3:21 pm

Nu vezi noi vedem ca o palmuieste dar articolul spune altceva, ce sa mai inteleg?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 14 Aug 2012, 3:25 pm

iulianagl a scris:

Normal si corect asa ar trebui dar ca si tine m-au ametit atat de mult articolele astea incat sincer chiar nu-mi mai dau seama acum ce s-ar putea intampla dar inima imi spune ca vor incerca sa se casatoreasca dar ceva o sa se intample in timpul casatoriei, nu stiu asta imi sta ca un ghimpe in inima.Doamne poate fac vreun infarct din cauza asta. Smile


Draga iati masuri de precautie nu vrem sate omoare indieni ca avem mare nevoe de tine...nu mai pune si tu tot la corason mai punele si la partea dorsala. Smile
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 3:25 pm

Iar probabil ca dupa ce primeste palma Khushi atunci spune si Chote ceva stii ca dupa razboi multi viteji se arata ca nu cred eu ca Bua o sa-l palmuiasca pe Chote ca-l respecta cat de cat ceea ce nu prea merita magarusul.Iar Khushi acum ar fi momentul ca sa spuna tot de s-a intamplat sau stai asa poate Bua afla ca a amenintat-o cu Payal si Akash si atunci nu se mai poate abtine si vrea sa-i traga si lui una asa cado'. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 3:25 pm

iulianagl a scris:

Normal si corect asa ar trebui dar ca si tine m-au ametit atat de mult articolele astea incat sincer chiar nu-mi mai dau seama acum ce s-ar putea intampla dar inima imi spune ca vor incerca sa se casatoreasca dar ceva o sa se intample in timpul casatoriei, nu stiu asta imi sta ca un ghimpe in inima.Doamne poate fac vreun infarct din cauza asta. Smile
Cum sa faci infarct ?? Doamne-fereste...
Crezi ca ajung pana la momentul casatoriei ? fac si eu ca tine ..am o presimtire ca nu ajung pana acolo...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 3:26 pm

lica54 a scris:


Draga iati masuri de precautie nu vrem sate omoare indieni ca avem mare nevoe de tine...nu mai pune si tu tot la corason mai punele si la partea dorsala. Smile

Ca sa fac asta n-ar trebui sa vad si sa aud nimic. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 3:26 pm

petronela a scris:
Cum sa faci infarct ?? Doamne-fereste...
Crezi ca ajung pana la momentul casatoriei ? fac si eu ca tine ..am o presimtire ca nu ajung pana acolo...

Tocmai asta presimt si eu ca ceva o sa se intample.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 3:28 pm

iulianagl a scris:Iar probabil ca dupa ce primeste palma Khushi atunci spune si Chote ceva stii ca dupa razboi multi viteji se arata ca nu cred eu ca Bua o sa-l palmuiasca pe Chote ca-l respecta cat de cat ceea ce nu prea merita magarusul.Iar Khushi acum ar fi momentul ca sa spuna tot de s-a intamplat sau stai asa poate Bua afla ca a amenintat-o cu Payal si Akash si atunci nu se mai poate abtine si vrea sa-i traga si lui una asa cado'. Smile
Sincer nu stiu ce se intampla..si nu pot decat sa-mi imaginez ca totusi Chote va avea decenta sa spuna ca nu e vinovata de casatoria lor...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 3:31 pm

petronela a scris:
Sincer nu stiu ce se intampla..si nu pot decat sa-mi imaginez ca totusi Chote va avea decenta sa spuna ca nu e vinovata de casatoria lor...

Ar trebui sa aibe decenta sa faca asta si cred ca o s-o faca de aceea spun ca Bua poate incearca sa-l palmuiasca.Si chiar ca el intr-un fel si-a batut joc de ea sa presupunem ca nu se indragostea de ea si o ura incontinuare dupa cele 6 luni ce naiba facea ea?Isi punea streangul de gat?Sincer intr-un fel si el s-a crezut Dumnezeu pentru 6 luni(vorba vine.)
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 3:57 pm

Iubitele o sa ne vedem la traducere ca la ep nu cred ca o sa ajung. 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 14 Aug 2012, 4:07 pm

iulianagl a scris:Iubitele o sa ne vedem la traducere ca la ep nu cred ca o sa ajung. 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656


16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656 Iuliana..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 4:46 pm

KSG in Teri meri love story...

kiss 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 6:07 pm

Ep de azi


povestit in engleza...


updatarile complete se fac in cateva minute...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 6:21 pm

Andreea_Miha a scris:Ep de azi


povestit in engleza...


updatarile complete se fac in cateva minute...
Miha ai vazut ep ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 6:26 pm

petronela a scris:
Miha ai vazut ep ?

acum ma uit la el...am avut dreptate sa nu am iau dupa sbs...ca Arnav a aparat-o pe Khushi si nu i-a permis sa o loveasca...nici macar odata!Si intodeaua se schimba lucrurile..plus ca acolo se vedea ca ei exersau...
Si Shyam a instalat camere in toata casa?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 6:29 pm

Andreea_Miha a scris:

acum ma uit la el...am avut dreptate sa nu am iau dup sbs...ca Arnav a aparat-o pe Khushi si nu i-a permis sa o loveasca...nici macar odata!
Si Shyam a instalat camere in toata casa?
Stii cat m-am bucurat ca de data asta nu a mai fost palmuita... Smile
Shyam e culmea..a pus si in dormitorul lor camere ?
Oricum vor fi ep super pana la casatorie..care bineinteles nu va avea loc .. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 6:35 pm

petronela a scris:
Stii cat m-am bucurat ca de data asta nu a mai fost palmuita... Smile
Shyam e culmea..a pus si in dormitorul lor camere ?
Oricum vor fi ep super pana la casatorie..care bineinteles nu va avea loc .. Smile

si eu la fel..cu Shyam prin zona slabe sanse de casatorie..
Vai i-a zis si ea te iubesc la naiba Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 6:37 pm

Andreea_Miha a scris:

si eu la fel..cu Shyam prin zona slabe sanse de casatorie..
Vai i-a zis si ea te iubesc la naiba Smile
Am vazut secventa aia de nu stiu cate ori...dar ce ii spune dupa ?? ca il va astepta sau ce ???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 6:41 pm

petronela a scris:
Am vazut secventa aia de nu stiu cate ori...dar ce ii spune dupa ?? ca il va astepta sau ce ???

da asa am inteles si eu ca il va astepta..
deci Shyam a promis ca atat timp cat traieste Khushi Arnav nu vor fi impreuna,si ca va face orice sa opreasca casatoria....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 6:44 pm

Andreea_Miha a scris:

da asa am inteles si eu ca il va astepta..
deci Shyam a promis ca atat timp cat traieste Khushi Arnav nu vor fi impreuna,si ca va face orice sa opreasca casatoria....
Sa stii ca va incerca totul..dar eu cred ca in final de fapt va iesi la iveala caracterul lui ... Smile dar ei doi vor fi impreuna cine stie cand... Smile cum Abhaas va fi in serial pana la final ?? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 6:50 pm

petronela a scris:
Sa stii ca va incerca totul..dar eu cred ca in final de fapt va iesi la iveala caracterul lui ... Smile dar ei doi vor fi impreuna cine stie cand... Smile cum Abhaas va fi in serial pana la final ?? Smile

Si eu cred ca va incerca totul cu camerele instalate si stie tot..
Da dar pana se va afla de Shyam cred ca mai e mult si bine..si va avea de suferit Khushi Arnav...
Intr-un fel imi pare bine ca a plecat Khushi departe de Shyam dar in acelasi timp imi pare rau ca e departe de Arnav ....
Incepe drama...raman cu amintirile acestea cu te iubesc la naiba..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 6:51 pm

U wl c nw all d wedding functions (rasam nd riwaz) nd remarriage of ARSHI in d shw..

mishti

deci pana la urma casatoria va avea loc?????????????? stupid
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 6:52 pm

Andreea_Miha a scris:

Si eu cred ca va incerca totul cu camerele instalate si stie tot..
Da dar pana se va afla de Shyam cred ca mai e mult si bine..si va avea de suferit Khushi Arnav...
Intr-un fel imi pare bine ca a plecat Khushi departe de Shyam dar in acelasi timp imi pare rau ca e departe de Arnav ....
Incepe drama...raman cu amintirile acestea cu te iubesc la naiba..
Sa vezi de acum ce amintiri...si ce vise au amandoi...eu cred ca ne asteapta ep frumoase...sa vedem...macar pana la nunta... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 6:54 pm

Andreea_Miha a scris:U wl c nw all d wedding functions (rasam nd riwaz) nd remarriage of ARSHI in d shw..

mishti

deci pana la urma casatoria va avea loc?????????????? stupid
Deci totusi are loc ??? Rabba ve ... 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 3899832340 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 3899832340
tu asta ai inteles din ce ai scris acolo...eu nu am inteles nimic.. Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum