Serialesitelenovelet
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Andreea_Miha
Garo
Admin_dea05
iulianagl
lica54
Alexa20
10 participanți

Pagina 24 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 2:12 pm

Andreea_Miha a scris:

scuze..nu mi-am dat seama ca te referi la tmls..e Jennifer Winget...am citit si eu parca Alexa spuea ca a avut cateva replici...dupa ce il descarc ma uit si eu la 5 si 6.

Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 2:17 pm

Mie si in DMG mi s-au parut ca colegii au ajutat-o foarte mult ca si aici, de fapt.Singura nu cred ca ar avea farmec adica vreau sa spun ca nu e ca Shilpa sau DRashti sau Sanaya.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 2:20 pm

iulianagl a scris:Mie si in DMG mi s-au parut ca colegii au ajutat-o foarte mult ca si aici, de fapt.Singura nu cred ca ar avea farmec adica vreau sa spun ca nu e ca Shilpa sau DRashti sau Sanaya.

Nu sunt fanul ei...eu in dmg nu prea am vazut ep cu ea...sa o vad si eu acum in 6.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 2:22 pm


Ceva distractiv.Cum se intelege un englez pur cu unul din Barcelona. Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 16 Noi 2012, 9:53 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 2:23 pm

eu ies..poate revin mai tarziu..nu stiu ca nu ma simt prea bine...ma duc si ma uit la TMLS pe dvd kiss 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 2:23 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu sunt fanul ei...eu in dmg nu prea am vazut ep cu ea...sa o vad si eu acum in 6.

Da chiar te rog, eu abandonat la minutul 21:01.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 2:24 pm

Andreea_Miha a scris:eu ies..poate revin mai tarziu..nu stiu ca nu ma simt prea bine...ma duc si ma uit la TMLS pe dvd kiss 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 155656

Eu de duminica ma lupt cu asa ceva sa nu dea raceala peste tine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 2:29 pm

iulianagl a scris:

Da chiar te rog, eu abandonat la minutul 21:01.

ok...sa vad si eu cum e..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 29 Aug 2012, 2:29 pm

iulianagl a scris:

Eu de duminica ma lupt cu asa ceva sa nu dea raceala peste tine.

Nu stiu ce am ca ma simt foarte rau..sper sa nu fie raceala. kiss 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 2:30 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu ce am ca ma simt foarte rau..sper sa nu fie raceala. kiss 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 155656

Ia ceva preventiv.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 2:35 pm


ASta e ultima ca poate iau bataie de la Anda.Dare comica rau. Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 16 Noi 2012, 9:53 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 29 Aug 2012, 2:54 pm

iulianagl a scris:Mie si in DMG mi s-au parut ca colegii au ajutat-o foarte mult ca si aici, de fapt.Singura nu cred ca ar avea farmec adica vreau sa spun ca nu e ca Shilpa sau DRashti sau Sanaya.

Mie imi place de Jenny. Si-a interpretat bine rolul, doar ca m-a enrvat ca nu a facut chimie buna cu celalat actor, nici cu sotul ei din film. Iar Jenny a jucat foarte bine in DMG cu KSG. Deci sa fiu sincera, am renuntat la episoadele cu Shilpa, pentru episoadele cu ea. Dar mi s-a parut ca rolul asta, din TMLS a fost prea mic pentru ea. Adica merita un rol mai vioi, mai sweet. Ceva in care sa poata sa se joace mai mult cu rolul. Asta a fost super naspa. Nici povestea lui Shilpa nu mi-a placut cine stie ce, a fost asa si asa. Mi-a placut TMLS cu Tarun si Sunaina, Tmls cu Karan SG, Karan Wahi, si TMLS 5. Restul nu mi-au placut.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 29 Aug 2012, 3:03 pm

Si sa inteleg ca povestea IPKKND se complica din ce in ce mai mult. Nu stiu de ce ma face sa nu ma mai uit la serialul asta. Deci mi se pare absurd, toata situatia asta. Cat are de gand sa mai complice povestea ? Pentru ca numai inteleg nimic din film. Eu inteleg ca un film sa aibe conflicte, drama etc etc. Dar trebuie sa iti dea si iubire nu ? Povestea asta a ajuns deja sa numai aibe nicio legatura, ci un amestec. In Geet ai avut continuitate la poveste, pana in sfarsit. Aici a avut continuitate povestea pana la casatoria lor. Dupa a inceput sa fie o talmaceala. Cu toate astea, fani au acceptat talmaceala lor. Dupa lungi asteptari s-a aflat adevarul, si a fost rapit Arnav. Dupa iar ditamai talmaceala. Acum cand toata lumea se gandeste, in sfarsit si-au martuisit dragostea, se casatoresc etc etc. Pac ce se gandeste CV's, nu nu nu se poate asa ceva. povestea e prea simpla, hai sa o plasam pe Garima la mijloc, ca sa ne bage in ceata cu un mister in plus. What the hell ? What the f *** ? Unde e capul si unde sunt picioarele ? Eu sincer, m-am ratacit in filmul asta. Iar daca mai strica si nunta, s-ar putea sa aibe ratind 0, 01 %
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 3:14 pm

Alexa20 a scris:Si sa inteleg ca povestea IPKKND se complica din ce in ce mai mult. Nu stiu de ce ma face sa nu ma mai uit la serialul asta. Deci mi se pare absurd, toata situatia asta. Cat are de gand sa mai complice povestea ? Pentru ca numai inteleg nimic din film. Eu inteleg ca un film sa aibe conflicte, drama etc etc. Dar trebuie sa iti dea si iubire nu ? Povestea asta a ajuns deja sa numai aibe nicio legatura, ci un amestec. In Geet ai avut continuitate la poveste, pana in sfarsit. Aici a avut continuitate povestea pana la casatoria lor. Dupa a inceput sa fie o talmaceala. Cu toate astea, fani au acceptat talmaceala lor. Dupa lungi asteptari s-a aflat adevarul, si a fost rapit Arnav. Dupa iar ditamai talmaceala. Acum cand toata lumea se gandeste, in sfarsit si-au martuisit dragostea, se casatoresc etc etc. Pac ce se gandeste CV's, nu nu nu se poate asa ceva. povestea e prea simpla, hai sa o plasam pe Garima la mijloc, ca sa ne bage in ceata cu un mister in plus. What the hell ? What the f *** ? Unde e capul si unde sunt picioarele ? Eu sincer, m-am ratacit in filmul asta. Iar daca mai strica si nunta, s-ar putea sa aibe ratind 0, 01 %

Exact pe zi ce trece apare cate ceva care ne baga in ceata ori l arunca, ca momeala sa vada ce spun fanii ori chiar sunt duis de al binelea ca alta explicatie nu vad sa existe .Nu inteleg acum ce vina are Khushi doar pentru simplu fapt ca Garima e matusa ei?Din contra ar trebui apreciata si mai mult iar daca mama lui s-a sinucis n-a fost din vina lui KHushi eu cred ca ea a ispasit si pacatele generatiilor trecute pentru familia asta.Ca sa le fie lor bine s-a sacrficat pe ea insasi.Dar probabil la Arnav cand vine vorba despre familia lui uita tot ce s-a intamplat si ce a fost intre ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 3:16 pm

Alexa20 a scris:

Mie imi place de Jenny. Si-a interpretat bine rolul, doar ca m-a enrvat ca nu a facut chimie buna cu celalat actor, nici cu sotul ei din film. Iar Jenny a jucat foarte bine in DMG cu KSG. Deci sa fiu sincera, am renuntat la episoadele cu Shilpa, pentru episoadele cu ea. Dar mi s-a parut ca rolul asta, din TMLS a fost prea mic pentru ea. Adica merita un rol mai vioi, mai sweet. Ceva in care sa poata sa se joace mai mult cu rolul. Asta a fost super naspa. Nici povestea lui Shilpa nu mi-a placut cine stie ce, a fost asa si asa. Mi-a placut TMLS cu Tarun si Sunaina, Tmls cu Karan SG, Karan Wahi, si TMLS 5. Restul nu mi-au placut.

Mie nu-mi place cum joaca sincer n-are sarea si piperul si eu nu o pot vedea intr-un rol mai vioi, in fine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 29 Aug 2012, 3:18 pm

iulianagl a scris:

Exact pe zi ce trece apare cate ceva care ne baga in ceata ori l arunca, ca momeala sa vada ce spun fanii ori chiar sunt duis de al binelea ca alta explicatie nu vad sa existe .Nu inteleg acum ce vina are Khushi doar pentru simplu fapt ca Garima e matusa ei?Din contra ar trebui apreciata si mai mult iar daca mama lui s-a sinucis n-a fost din vina lui KHushi eu cred ca ea a ispasit si pacatele generatiilor trecute pentru familia asta.Ca sa le fie lor bine s-a sacrficat pe ea insasi.Dar probabil la Arnav cand vine vorba despre familia lui uita tot ce s-a intamplat si ce a fost intre ei.

Inca nu putem face presupuneri. Intr-un alt articol spune ca Shyam umbla la panul electric, si ca o sa ramana casa fara curent, iar Khushi o sa cada pe scari. Iar in altul spune ca se afla secretul lui Garima, iar Arnav anuleaza nunta. Pe care sa il cred ? Sincer pe nicunul. Amandoua mi se par 2 idei tampite, dar sunt sigura ca la una dina ceste 2 idei, s-a gandit creativul lor.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 29 Aug 2012, 3:19 pm

iulianagl a scris:

Mie nu-mi place cum joaca sincer n-are sarea si piperul si eu nu o pot vedea intr-un rol mai vioi, in fine.

Stii si tu cum e, fiecare cu placerea lui. La asta chiar nu comentez, ca avem pareri diferite.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 3:21 pm

Alexa20 a scris:

Inca nu putem face presupuneri. Intr-un alt articol spune ca Shyam umbla la panul electric, si ca o sa ramana casa fara curent, iar Khushi o sa cada pe scari. Iar in altul spune ca se afla secretul lui Garima, iar Arnav anuleaza nunta. Pe care sa il cred ? Sincer pe nicunul. Amandoua mi se par 2 idei tampite, dar sunt sigura ca la una dina ceste 2 idei, s-a gandit creativul lor.

Smile S-a gandit zici si atunci oare ii mai casatoreste sau nu?Mie la ora actuala inima imi spune ca nu parca o si vad pe Khushi cum pleaca din casa lui si o sa dea mediatatii la copii in casa lui Bua si o sa fie tare nefericita.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 3:24 pm

Alexa20 a scris:

Stii si tu cum e, fiecare cu placerea lui. La asta chiar nu comentez, ca avem pareri diferite.

Eu prima data pe ea am vazut-o in DMG si nu-mi displacea dar cand am vazut ce fel joaca Shilpa si sa stii ca nu sunt fanul inrait al Shilpei doar ca, comparativ mi se pare mai buna Shilpa ca actrita.Asta este tot iar in TMLS6 chiar ca a fost mai mult figurativ rolul la ea deci un rol principal figurativ.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 5:36 pm

A inceput nasol epi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 5:40 pm

Cred ca se deghizeaza in cantaret Shyam ca sa poata intra in casa. 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 5:50 pm

Episodul asta mi-a scos o multime de peri albi. 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 5:54 pm

N-am inteles nimic?Zau asa!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 5:56 pm

What crap!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Aug 2012, 6:00 pm

Am plecat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum