Serialesitelenovelet
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
lica54
Admin_dea05
narcisa
Andreea_Miha
AdrianaMatza
petronela
iulianagl
12 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 3:47 pm

Andreea_Miha a scris:gata... kiss 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 155656

Mama ce m-am speriat am crezut ca pleci ca deja a inceput serialul. Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Lun 19 Noi 2012, 8:10 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 3:48 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu... 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 1450537109

Pai cam asa pare, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 3:48 pm

iulianagl a scris:

Mama ce m-am speriat am crezut ca pleci ca deja a inceput serialul. Smile

merg la magazin la profi sa imi iau niste fructe si revin mai tarziu kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 3:49 pm

iulianagl a scris:

Pai cam asa pare, nu?

stupid
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 3:49 pm

Andreea_Miha a scris:

merg la magazin la profi sa imi iau niste fructe si revin mai tarziu kiss

Fosta albinuta, nu-i asa?Bine. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 07 Sept 2012, 4:11 pm

Vrei sa iti spun ceva Miha, dupa felul cum conduc povestea, mie chiar imi da impresia ca au ramas in pana de idei. Adica am citit pe IF, o continuare mult mai placuta, facuta de diverse persoane. Si crede-ma, suna mult mai bine, decat porcaria asta. Cum sa ii ia apararea Khushi lui Shyam ? Adica mi se pare deja mult prea de tot. Dupa cate a facut ? A vrut sa se casatoreasca cu ea desi era casatorit, a pus-o pe Khushi in ipostaze penibile cand s-a casatorit cu Arnav, apoi l-a rapit pe Arnav, iar apoi cand a aflat Shyam, a legat-o si a lasat-o in mijlocul soselei. Cum sa ii iei apararea unui astfel de om ? 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2743637754 Sincer, mie imi pare foarte taru de Barun si Khushi. Sunt niste actori foarte buni, si puteau avea o poveste mult mai frumoasa decat asta. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2743637754

da am vazut-o..am pus stirea dincolo mai devreme e pe pag 105,si vb cu Alexa ca au ramas in pana de idei astia....daca e asa cum spune in articol nu imi place ce face Khushi,nu ar trebui sa se bage ca nu e sota ei momentan nici cumnata...si il stie pe Shyam si tot face contra lui Arnav....
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 4:17 pm

Alexa20 a scris:Vrei sa iti spun ceva Miha, dupa felul cum conduc povestea, mie chiar imi da impresia ca au ramas in pana de idei. Adica am citit pe IF, o continuare mult mai placuta, facuta de diverse persoane. Si crede-ma, suna mult mai bine, decat porcaria asta. Cum sa ii ia apararea Khushi lui Shyam ? Adica mi se pare deja mult prea de tot. Dupa cate a facut ? A vrut sa se casatoreasca cu ea desi era casatorit, a pus-o pe Khushi in ipostaze penibile cand s-a casatorit cu Arnav, apoi l-a rapit pe Arnav, iar apoi cand a aflat Shyam, a legat-o si a lasat-o in mijlocul soselei. Cum sa ii iei apararea unui astfel de om ? 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2743637754 Sincer, mie imi pare foarte taru de Barun si Khushi. Sunt niste actori foarte buni, si puteau avea o poveste mult mai frumoasa decat asta. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2743637754

da am vazut-o..am pus stirea dincolo mai devreme e pe pag 105,si vb cu Alexa ca au ramas in pana de idei astia....daca e asa cum spune in articol nu imi place ce face Khushi,nu ar trebui sa se bage ca nu e sota ei momentan nici cumnata...si il stie pe Shyam si tot face contra lui Arnav....

Sun niste nebuni dar cred ca au o tinta ca nu cred ca fac ei asta degeaba, eu asa cred.Alex dar TMLS ep, 8 n-a aparut?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 4:18 pm

Am inceput sa ma uit la Arjun cui ii place serialele politiste il recomand.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 07 Sept 2012, 4:22 pm

iulianagl a scris:Am inceput sa ma uit la Arjun cui ii place serialele politiste il recomand.
Mie imi plac serialele politiste... Smile detalii ?? kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 07 Sept 2012, 4:22 pm

iulianagl a scris:

Sun niste nebuni dar cred ca au o tinta ca nu cred ca fac ei asta degeaba, eu asa cred.Alex dar TMLS ep, 8 n-a aparut?

A aparut, doar ca nu am avut timp sa ma ocup si eu de el, si am lasat-o doar pe Nad. Iar ea este la inceput, si subtitreaza mai inceput. Plus de asta, ea a inceput si liceul (liceu privat). Iar dupa ce subtitreaza ea, eu am de corectat o groaza, ca nu subtitreaza cum subtitrezi tu. Poate reusesc sa il postez in seara asta. Sa vedem.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 07 Sept 2012, 4:22 pm

Scuze.. Buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 4:29 pm

petronela a scris:
Mie imi plac serialele politiste... Smile detalii ?? kiss

E cu Lavanya din Iss iar actorul care joaca Arjun e super.Primul episod este despre o rapire a unei fete si pana sa ajunga la ea echipa care investigheaza trece prin mai multe crime e fain.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 4:30 pm

Alexa20 a scris:

A aparut, doar ca nu am avut timp sa ma ocup si eu de el, si am lasat-o doar pe Nad. Iar ea este la inceput, si subtitreaza mai inceput. Plus de asta, ea a inceput si liceul (liceu privat). Iar dupa ce subtitreaza ea, eu am de corectat o groaza, ca nu subtitreaza cum subtitrezi tu. Poate reusesc sa il postez in seara asta. Sa vedem.

Zi daca ai nevoie de ajutor.Dar cine e Nad, o cunosc, cumva?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 07 Sept 2012, 4:34 pm

iulianagl a scris:

E cu Lavanya din Iss iar actorul care joaca Arjun e super.Primul episod este despre o rapire a unei fete si pana sa ajunga la ea echipa care investigheaza trece prin mai multe crime e fain.

Cum se numeste exact filmul..si cum il gasesc ..sper ca nu in hindi..ca nu ma incanta sa ma uit la film mut.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 4:35 pm

petronela a scris:
Cum se numeste exact filmul..si cum il gasesc ..sper ca nu in hindi..ca nu ma incanta sa ma uit la film mut.. Smile

Oy e pe star plus la dessiripers si e in engleza.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 07 Sept 2012, 4:37 pm

iulianagl a scris:

Oy e pe star plus la dessiripers si e in engleza.
kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 4:42 pm

petronela a scris:
kiss kiss

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 155520
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 4:47 pm

iulianagl a scris:

Fosta albinuta, nu-i asa?Bine. kiss

Gata am revenit...
da...da profi il am la un bloc distanta ...fata de cora care e la o jumate de statie si ma duc la care e mai aproape... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 4:52 pm

Alexa20 a scris:Vrei sa iti spun ceva Miha, dupa felul cum conduc povestea, mie chiar imi da impresia ca au ramas in pana de idei. Adica am citit pe IF, o continuare mult mai placuta, facuta de diverse persoane. Si crede-ma, suna mult mai bine, decat porcaria asta. Cum sa ii ia apararea Khushi lui Shyam ? Adica mi se pare deja mult prea de tot. Dupa cate a facut ? A vrut sa se casatoreasca cu ea desi era casatorit, a pus-o pe Khushi in ipostaze penibile cand s-a casatorit cu Arnav, apoi l-a rapit pe Arnav, iar apoi cand a aflat Shyam, a legat-o si a lasat-o in mijlocul soselei. Cum sa ii iei apararea unui astfel de om ? 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2743637754 Sincer, mie imi pare foarte taru de Barun si Khushi. Sunt niste actori foarte buni, si puteau avea o poveste mult mai frumoasa decat asta. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2743637754

da am vazut-o..am pus stirea dincolo mai devreme e pe pag 105,si vb cu Alexa ca au ramas in pana de idei astia....daca e asa cum spune in articol nu imi place ce face Khushi,nu ar trebui sa se bage ca nu e sota ei momentan nici cumnata...si il stie pe Shyam si tot face contra lui Arnav....

Total de acord cu ty!!!!!!!!!!!!!!!
eu am spus mie personal de la casatorie nu mi-a mai placut asa tare povestea...a fost comedie dar pt mine nu a mai avut acelasi efect,drama mult prea multa si puternica si au si incurcat povestea de nu mai intelegi nimic...si mie asta cu Khushi sa ii ia aparare e prea de tot...eu nu inteleg de ce se baga ea,in povestea asta...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 4:56 pm

Mama dar ce namila are Arjun in echipa. Smile Si ce fel a imbratisat-o pe Riya{Lavanya}.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 4:56 pm

petronela a scris:
Cum se numeste exact filmul..si cum il gasesc ..sper ca nu in hindi..ca nu ma incanta sa ma uit la film mut.. Smile

Filmul Arjun se numeste si se gaseste cu sub in engleza..e super dar e la inceput si se difuzeaza doar sambata duminica...ti-am trimis linkul in engleza pe pm.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 4:58 pm

iulianagl a scris:

Sun niste nebuni dar cred ca au o tinta ca nu cred ca fac ei asta degeaba, eu asa cred.Alex dar TMLS ep, 8 n-a aparut?

mereu am crezut asa dar nu am vazut decat mai multa incurcatura si intrebari nimic rezolvat...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 5:04 pm

Andreea_Miha a scris:

mereu am crezut asa dar nu am vazut decat mai multa incurcatura si intrebari nimic rezolvat...


Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 5:04 pm

Noutati de KSG...
http://www.filmyfolks.com/kmh/qubool-hai-zee-tv-new-show.shtml

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 5:10 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile

nu sti ca vb si atunci cand s-a mutat la fam Gupta ca au o tinta,ca invata ...nimic..rapirea au uitat toti..inclusiv Manorma Anjali...si sunt multe...am senzatia cum spune Alexa ca au ramas fara idei si fac cum bate vantul,cat mai multe ep,cum spunea e suficent Ak sa se priveasca in ochi si fac rating..daca nu mai asta conteaza atunci e clar ca nu se mai complica cu povestea....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum