Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
Garo
corinagalit
Alexa20
Admin_dea05
petronela
lica54
anyta
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
14 participanți

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 10:20 am

Andreea_Miha a scris:Khushi And Arnav are all dressed for their wedding but Dadi has a planned something for them. What could be Dadi's plan? Dadi reveals the dark truth in front of Arnav, while Khushi is eagerly waiting for Arnav at the altar. Will Arnav turn up at the altar? Khushi realizes that Arnav has dumped her at the wedding altar and walks out of the venue. Khushi goes missing. Will Arnav be able to find her? (What's On India)

asta a spus Zn..dar eu nu am increderefoarte mare in ea..inainte le mai ghicea dar de la un timp nu..tot ea a zis ca va fi impuscata dar nu a fost asa...

ce spune aici a aparut intr-un ziar dar zilele trecute am pus un articol la noutati despre asta ..e cam acelasi lucru...vom vedea...ca am vazut ca se vb inclusiv sa fi fost noaptea inctre ei ca sa fie ea gravida si nunta sa nu aibe loc...dar scenari...vom vedea.....

Mama pai cum am asteptat un an si ceva sa aflam si noi cate ceva si dupa numai o noapte sa ramana gravida?Este prea de tot.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 22 Sept 2012, 10:31 am

iulianagl a scris:

Mama pai cum am asteptat un an si ceva sa aflam si noi cate ceva si dupa numai o noapte sa ramana gravida?Este prea de tot.

La indieni totul e posibil Smile Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 10:33 am

Alexa20 a scris:

La indieni totul e posibil Smile Smile Smile

Alex sincer pe mine m-a cam socat ca acum nici nu ma mai pot concentra. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 10:44 am

Alexa20 a scris:

La indieni totul e posibil Smile Smile Smile

exact!eu sper sa nu fie asa..dar am inteles ca mai sunt seriale care sa se fi intamplat asta...sincer eu nu am vazut..desi am cateva seriale indiene vazute...

dar daca s-a intamplat..cred ca 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155656 nunta
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 10:46 am

Andreea_Miha a scris:

exact!eu sper sa nu fie asa..dar am inteles ca mai sunt seriale care sa se fi intamplat asta...sincer eu nu am vazut..desi am cateva seriale indiene vazute...

dar daca s-a intamplat..cred ca 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155656 nunta

Dar nu se poate una ca asta, voi fi foarte dezamagita daca se intampla asta ca Arnav sa-si bata joc de ea si apoi s-o paraseasca si pe deasupra sa ramana gravida intr-un timp atat de scurt.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 10:54 am

iulianagl a scris:

Dar nu se poate una ca asta, voi fi foarte dezamagita daca se intampla asta ca Arnav sa-si bata joc de ea si apoi s-o paraseasca si pe deasupra sa ramana gravida intr-un timp atat de scurt.

nici eu nu imi doresc deja Khushi cu copil dar orice e posibil la indieni cum spunea Alexa...
Nu stiu daca voi fi dezamagita prefer sa astept sa vad cum e...sper ca LM nu ma va dezamagi,chiar daca va fi chestia cu sarcina sper sa iasa totul bine....momentan e doar un zvon..inca e confuzie ..Zn sia exprimat parerea eu sincer nu prea am incredere in ce zice..dar orice e posibil la ei.......

ZN:
"I think the CVs showed this today to lead it to maybe pregnancy track..."

"I am only guessing regarding the pregnancy track, but why would they show a CON before marriage, when they held to do it the 6 months they were together, Why would they do it now? Even thought they were in fight that time, but there were some close moments too..."

"No need to be over emotional, let the CVs show what they planned, they know it better and they surely care for the show as it's their product... Usually so much fans interference ruin the show and I saw this in many shows..."

"No, it happened in many other shows, will not mention names here, as it's not allowed... One thing u need to keep in my mind while watching serials and films, don't relate logic to it, most of it aims to spread magical moments which has nothing to do with logic...

About the pregnancy it could be not true, I am only guessing, the editing of the scene was bad a end of it or maybe they r aiming to confuse the viewers to think being it a dream or true? Since they showed Khushi wake up next..."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 10:55 am

Hai ca mi-a mai venit inima la loc. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 10:58 am

iulianagl a scris:Hai ca mi-a mai venit inima la loc. kiss

Smile deaia nu ma complic eu ca nu am inceredere in ea prea multa..e posibil ce zice dar e posibil sa nu fie asa...
Nu mai sti ca ea zicea ca Khushi va fi impuscata sa il apere pe Arnav??Si nu a fost asa..poate nici aici nu va fi asa...vom vedea...eu sper ca LM va face treaba buna ca ultimele ep..dar ma astept la orice sincer...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 22 Sept 2012, 10:58 am

iulianagl a scris:

Alex sincer pe mine m-a cam socat ca acum nici nu ma mai pot concentra. Smile

Daca o iei asa, si Geet a ramas gravida dupa prima noapte cu Dev. Ciudat dar adevarat. Oricum, nu prea imi vine mie sa cred, ca o sa se intample asta, atat de curand. Dar sa vedem. Cel putin, nu as vede eu pe Sanaya sa poarte baby bump, si ar fi iar o caricatura ca la Di. Asa ca mai bine nu vreau niciun copil.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 11:04 am

Nici eu nu-mi doresc asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 11:05 am

Alexa20 a scris:

Daca o iei asa, si Geet a ramas gravida dupa prima noapte cu Dev. Ciudat dar adevarat. Oricum, nu prea imi vine mie sa cred, ca o sa se intample asta, atat de curand. Dar sa vedem. Cel putin, nu as vede eu pe Sanaya sa poarte baby bump, si ar fi iar o caricatura ca la Di. Asa ca mai bine nu vreau niciun copil.

exact de asta mi-am adus aminte de Geet si Dev...si ca Lm deasemena a lucrat la Geet Smile
sper sa nu ...dar ma astept la orice...

Arnav had lipstick mark on his face Smile Smile
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Rdt6C
credit:trishy13
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 11:19 am

Chestia e ca nu se stie daca e vis sau nu, chiar acolo am ajuns dar trebuie sa plec undeva si continui mai tarziu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 11:22 am

iulianagl a scris:Chestia e ca nu se stie daca e vis sau nu, chiar acolo am ajuns dar trebuie sa plec undeva si continui mai tarziu.

asta o sa aflam sapt viitoare..sper...a lasat suspans
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 22 Sept 2012, 12:54 pm

Sunt curioasa, ce rating a avut episodul de ieri. Cred ca a fost cel mai bun episod de pana acum. Inca nu imi pot scoate din minte dansul lui Sanaya. Smile Saracu Arnav Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 12:54 pm

Andreea_Miha a scris:

asta o sa aflam sapt viitoare..sper...a lasat suspans

M-am intors sti de ce spun pentru ca atunci cand a venit ea imbracata pentru dans in acel sari negru el mi-a dat de inteles ca isi inchipuie iar dimineata s-a trezit ea si si-a amintit ultima fazaa adica sarutul lui si ce naiba o mai fi urmat. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 12:56 pm

Alexa20 a scris:Sunt curioasa, ce rating a avut episodul de ieri. Cred ca a fost cel mai bun episod de pana acum. Inca nu imi pot scoate din minte dansul lui Sanaya. Smile Saracu Arnav Smile


Arata bine, nu? Smile Ata-i spuneam lui Pedro ca Barun de asta si-a luat liber ca la facut praf Sanaya.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 12:59 pm

Ii sade asa de bine lui Sanaya cand danseaza. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 1:17 pm

Alexa20 a scris:Sunt curioasa, ce rating a avut episodul de ieri. Cred ca a fost cel mai bun episod de pana acum. Inca nu imi pot scoate din minte dansul lui Sanaya. Smile Saracu Arnav Smile

Smile asta spuneam si eu aseara ..ce rating o fi avut?...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 1:19 pm

iulianagl a scris:

M-am intors sti de ce spun pentru ca atunci cand a venit ea imbracata pentru dans in acel sari negru el mi-a dat de inteles ca isi inchipuie iar dimineata s-a trezit ea si si-a amintit ultima fazaa adica sarutul lui si ce naiba o mai fi urmat. Smile

da dar asta e sa analizam gesturile nu ce spun...ca asa am zis si eu ca plecarea ei si revenirea lu Khushi pare mai mult o inchipuire...dar ce au vb nu mi-a dat nimic mie de inteles ca ar fi real sau vis,mai rau m-au bagat in ceata... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 1:20 pm

Andreea_Miha a scris:

da dar asta e sa analizam gesturile nu ce spun...ca asa am zis si eu ca plecarea ei si revenirea lu Khushi pare mai mult o inchipuire...dar ce au vb nu mi-a dat nimic mie de inteles ca ar fi real sau vis,mai rau m-au bagat in ceata... Smile

Chiar ca sunt ciudati. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 1:21 pm

Smile Auzi cica nepotica mea cu baiatul se joaca nu stiu de a ce si asta al meu ii spune sa se duca nu stiu unde cu masina lui dar ea de colo cica nu ma duc ca e barbatul meu acasa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 1:29 pm

iulianagl a scris:

Chiar ca sunt ciudati. Smile

asta a fost scopul sa analizam pana sapt viitoare...si sa vezi ca cu nunta o vor lungi toata sapt ca vineri sa ramana sa analizam pt celanta sapt daca se casatoresc sau nu,sau daca dispare Khushi cum se zice unde e?etc.. Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 1:29 pm

iulianagl a scris: Smile Auzi cica nepotica mea cu baiatul se joaca nu stiu de a ce si asta al meu ii spune sa se duca nu stiu unde cu masina lui dar ea de colo cica nu ma duc ca e barbatul meu acasa.


Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 22 Sept 2012, 1:37 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile asta spuneam si eu aseara ..ce rating o fi avut?...

Sa speram ca au mai crescut si ei in rating putin. Deja ajung la limita, daca continua tot asa. Cred ca de asta l-au si adus pe Lm.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 22 Sept 2012, 1:39 pm

Andreea_Miha a scris:

asta a fost scopul sa analizam pana sapt viitoare...si sa vezi ca cu nunta o vor lungi toata sapt ca vineri sa ramana sa analizam pt celanta sapt daca se casatoresc sau nu,sau daca dispare Khushi cum se zice unde e?etc.. Smile

Evidentttttttttttttttttttttttt. Pai luni arata pregatirile care le face Khushi, marti cum se imbraca si cum ajunge la RM, miercuri nitel romantism cu Chote, joi vine preotul, vineri toata lumea il asteapta pe Arnav si parca vad, ca vineri nu avem nicun promoo Smile Smile Amuzant nu ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum