Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
Garo
corinagalit
Alexa20
Admin_dea05
petronela
lica54
anyta
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
14 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 22 Sept 2012, 1:43 pm

Ok deci sunt confuza acum, ca am vazut serialul. Ei chiar au facut ceva, sau a fost un vis ? Oare sa fi fost vis ? stupid
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 1:44 pm

Alexa20 a scris:

Sa speram ca au mai crescut si ei in rating putin. Deja ajung la limita, daca continua tot asa. Cred ca de asta l-au si adus pe Lm.

la fel si eu cred..ca au vazut la maha sub 2...le e frica ca il scoate star. si au acceptat cond lui cred.

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 1:45 pm

Alexa20 a scris:

Evidentttttttttttttttttttttttt. Pai luni arata pregatirile care le face Khushi, marti cum se imbraca si cum ajunge la RM, miercuri nitel romantism cu Chote, joi vine preotul, vineri toata lumea il asteapta pe Arnav si parca vad, ca vineri nu avem nicun promoo Smile Smile Amuzant nu ?

asa se intampla...si dupa cum se aude la mine sapt viitoare spre sf o sa plec iar....eee...am scapat de scenari 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 918686
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 1:49 pm

Alexa20 a scris:Ok deci sunt confuza acum, ca am vazut serialul. Ei chiar au facut ceva, sau a fost un vis ? Oare sa fi fost vis ? stupid


asta ne intreb si noi Smile ..tu ce crezi?
ca ne-a lasat 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754
dar daca a fost mie mi-a placut sa fie prima noapte a lor adica...cum a pegatit el tot ...cu cerul stelute frumos 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 283516
iar daca a fost vis...atunci Khushi are imaginatie ..plus ca ziceam de Arnav ca vrea dar si ea Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 1:54 pm

Dupa cum s-a trezit Khushi si si-a amintit ultimul sarut parca nu mai e vis, si banuiesc ca ea a cedat in fata lui Chote si la nunta o lasa balta in fata altarului iar ea e zguduita din toti rarunchii si de aici despartirea lor ea incepe sa numai aibe incredere in el absolut deloc si probabil ca n-o sa mai vrea ea sa se maarite cu el.Haiiii ce frumos ar mai fi sa fie asa cum mi inchipui eu.Mi-as dori ca creativii sa o faca pe Khushi exact cum era Chote odata fara inima.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 1:55 pm

Si intr-adevar Barun avea ruj acolo unde la pupat Sanaya se vedea amprenta buzelor ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 22 Sept 2012, 1:56 pm

iulianagl a scris:Dupa cum s-a trezit Khushi si si-a amintit ultimul sarut parca nu mai e vis, si banuiesc ca ea a cedat in fata lui Chote si la nunta o lasa balta in fata altarului iar ea e zguduita din toti rarunchii si de aici despartirea lor ea incepe sa numai aibe incredere in el absolut deloc si probabil ca n-o sa mai vrea ea sa se maarite cu el.Haiiii ce frumos ar mai fi sa fie asa cum mi inchipui eu.Mi-as dori ca creativii sa o faca pe Khushi exact cum era Chote odata fara inima.

Nop nop, nu o vreau pe Khushi asa. Mie imi place de ea, asa bubbly. Si nu cred ca o paraseste Arnav. E in defavoarea lor, daca face asta pierde prea mult rating. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 1:59 pm

Alexa20 a scris:

Nop nop, nu o vreau pe Khushi asa. Mie imi place de ea, asa bubbly. Si nu cred ca o paraseste Arnav. E in defavoarea lor, daca face asta pierde prea mult rating. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754

Crezi?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 2:04 pm

Alexa ai 1,002 abonati! :drunken:


apropo se pare ca mishti nu va mai spune ce se va mai intampla de acum iss pe if...nu stiu daca renunta de tot sau numai pe if....

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 22 Sept 2012, 2:18 pm

Andreea_Miha a scris:Alexa ai 1,002 abonati! :drunken:


apropo se pare ca mishti nu va mai spune ce se va mai intampla de acum iss pe if...nu stiu daca renunta de tot sau numai pe if....


Mersi mersi frumos. Acum am vazut si eu cati abonati am. In general nu prea verific. Si am vazut si eu ca Mishti renunta la IF. Asta este, ii multumim si pentru cat ne-a ajutat pana acum cu spoilerele. Poate mai posteaza cate ceva pe twiit
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 2:20 pm

Melodia dansata de Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 2:22 pm

Alexa20 a scris:

Mersi mersi frumos. Acum am vazut si eu cati abonati am. In general nu prea verific. Si am vazut si eu ca Mishti renunta la IF. Asta este, ii multumim si pentru cat ne-a ajutat pana acum cu spoilerele. Poate mai posteaza cate ceva pe twiit

Dar vad ca ea mai mult activeaza pe tweet.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 2:28 pm

Alexa20 a scris:

Mersi mersi frumos. Acum am vazut si eu cati abonati am. In general nu prea verific. Si am vazut si eu ca Mishti renunta la IF. Asta este, ii multumim si pentru cat ne-a ajutat pana acum cu spoilerele. Poate mai posteaza cate ceva pe twiit

da ..nu stiu daca numai la if sau de tot si nu mai posteaza nicaieri..adevarul e ca si uni intrec masura..dupa ce ca le spunea trebuia si ei sa taca..

au fost deranjati ca de ce spune mereu de Barun ca pleaca de la filmari etc,din punctul de vederea a unora ca ii face o imagine proasta numai lui..

dar a zis si de Sanaya dar mai putin..ea a spus ca spune asta ca sa stim atunci cand vedem dubluri,si adevarul e ca se observa foarte bine cand sunt dublurile...nu trebuia nici ei sa caute nod dupa ce ea le zice...

eu am obs ca mereu cand intru pe pag apare sus in dreapta abonati vizualizari ....si cand am vazut la iss 1000 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 165638 ...si e jumate din cate sunt difuzate pana acum... 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 291660


:drunken:
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 2:29 pm


Si acum dansul lui Khushi. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 2:30 pm

iulianagl a scris:

Dar vad ca ea mai mult activeaza pe tweet.

da dar nu punea spoilers pe twitter..punea numai linkul catre pag if uneri...vad ca o roaga sa revina...
http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=3206875
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 2:32 pm

Atata de simpatica cand danseaza. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 2:33 pm

Andreea_Miha a scris:

da dar nu punea spoilers pe twitter..punea numai linkul catre pag if uneri...vad ca o roaga sa revina...
http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=3206875

Dar oare ce s-a intamplat?Stii ca a mai fost cineva care tot asa s-a lasat pagubasa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 2:35 pm

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Tumblr_maqvvcAmVd1ryiom0o2_500
Aici se vede bine rujul pe obrazul lui. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 2:37 pm

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Tumblr_maqpm5ASXl1rs94m4o5_250
Sa nu crede-ti ca lui Barun nu ia placut toate astea. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 2:38 pm

iulianagl a scris:

Dar oare ce s-a intamplat?Stii ca a mai fost cineva care tot asa s-a lasat pagubasa.

da ...
am scris mai sus lu Alexa...au inceput sa o acuze..ca de ce zice mereu de Barun ca pleaca/lipseste de la filmari ca ii face o imagine proasta..adevarul e ca a zis si de Sanaya dar mai putin...si ea a zis ca spune ca sa stim cand vedem dublurile...

eu cred ca nu trebuia sa caute si ei defecte..ca pana la urma ca lipseste se vede si cu ochiul liber cu dublurile chair daca nu spune...si don moment ce ea le zicea cate ceva gratis din placere nu trebuia sa caute si ei raul...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 2:42 pm

Andreea_Miha a scris:

da ...
am scris mai sus lu Alexa...au inceput sa o acuze..ca de ce zice mereu de Barun ca pleaca/lipseste de la filmari ca ii face o imagine proasta..adevarul e ca a zis si de Sanaya dar mai putin...si ea a zis ca spune ca sa stim cand vedem dublurile...

eu cred ca nu trebuia sa caute si ei defecte..ca pana la urma ca lipseste se vede si cu ochiul liber cu dublurile chair daca nu spune...si don moment ce ea le zicea cate ceva gratis din placere nu trebuia sa caute si ei raul...

Exact, dar si mie mi-a lasat impresia ca Barun lipseste mai edes ca Sanaya stii ca am mai vorbit noi odata despre asta si nici eu nu sunt de acord cu dublurile si nici n-ar trebui sa se de avoie cu ele asa de des.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 2:44 pm

Smile Ma uit la dansul lui Khuhsi se tine tare Barun daca a scapat el fara nici un incident pana acum.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 2:46 pm

iulianagl a scris:

Exact, dar si mie mi-a lasat impresia ca Barun lipseste mai edes ca Sanaya stii ca am mai vorbit noi odata despre asta si nici eu nu sunt de acord cu dublurile si nici n-ar trebui sa se de avoie cu ele asa de des.

exact iuli..si eu am obs ca lipeste ff des Barun si nu ca zice cineva ci ca ii vad dublura..eu nu inteleg de ce le da voie asa de des...ca ai fam sotie etc,sau ca vrei filme...pai lucrurile astea sa le sti cand semnezi contract...sunt mult prea dese dublurile...si isi pierde farmec cand vezi o scena...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 2:46 pm

iulianagl a scris: Smile Ma uit la dansul lui Khuhsi se tine tare Barun daca a scapat el fara nici un incident pana acum.

aaa...nu ma uit..ca am niste treaba si apoi ma uit la KMh..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 2:48 pm

Andreea_Miha a scris:

aaa...nu ma uit..ca am niste treaba si apoi ma uit la KMh..

Smile Smile ma uit si eu mai tarziu dupa ce aranjez pe toata lumea la locul lor ca sa nu ma deranjeze nimeni ca acum ba vine unul ba altul mai suna si telefoanele. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum