Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
Garo
corinagalit
Alexa20
Admin_dea05
petronela
lica54
anyta
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
14 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 2:53 pm

iulianagl a scris:

Smile Smile ma uit si eu mai tarziu dupa ce aranjez pe toata lumea la locul lor ca sa nu ma deranjeze nimeni ca acum ba vine unul ba altul mai suna si telefoanele. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754

aaa...pai eu sunt doar cu mama..dar ea e pe la bucatarie,maine pleaca iar la tara...apoi sapt viitoare cred ca eu sa vad...si daca vrea la calc o trimit la celalant 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 131747
iar sotul/prietenul cum e plecat ..copii nu am ...dar ma enerveaza calc..cum descarc imediat face figuri pica netu..nu stiu ce are.. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 2:56 pm

Andreea_Miha a scris:

aaa...pai eu sunt doar cu mama..dar ea e pe la bucatarie,maine pleaca iar la tara...apoi sapt viitoare cred ca eu sa vad...si daca vrea la calc o trimit la celalant 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 131747
iar sotul/prietenul cum e plecat ..copii nu am ...dar ma enerveaza calc..cum descarc imediat face figuri pica netu..nu stiu ce are.. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754

Pai daca-l muncesti atat o fi obosit si el saracul.Uite ai citit asta?Ce parere ai?
Ammu's prediction VS mine
Ammu watched today’s episode and came bursting into my room and said, very dramatically, “The marriage will be cancelled.”

I looked up and told her, “No ammu, I don’t think so. Infact I am positive he will marry Khushi.”

“No he won’t. In a fit of anger he will break the marriage and Khushi will leave. Then after he cooled down he will go to look for Khushi and find her gone. For years they will not meet. Khushi will have a child who looks and acts exactly like Arnav.”

After a pregnant pause I replied, “Oh really ammu, and how on earth do you know all these dire predeictions?”

Ammu said, “Because this is what they always do. That is why they showed the consummation of their marriage.”

Ok, now lets see who wins this bet: my intuition of Arnav or ammu’s intuition about the CVs!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 3:02 pm

Eu cred ca s-au inspirat din filmul Omkara ca am vazut in afara de dans niste scene asemanatoare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 3:06 pm

iulianagl a scris:

Pai daca-l muncesti atat o fi obosit si el saracul.Uite ai citit asta?Ce parere ai?
Ammu's prediction VS mine
Ammu watched today’s episode and came bursting into my room and said, very dramatically, “The marriage will be cancelled.”

I looked up and told her, “No ammu, I don’t think so. Infact I am positive he will marry Khushi.”

“No he won’t. In a fit of anger he will break the marriage and Khushi will leave. Then after he cooled down he will go to look for Khushi and find her gone. For years they will not meet. Khushi will have a child who looks and acts exactly like Arnav.”

After a pregnant pause I replied, “Oh really ammu, and how on earth do you know all these dire predeictions?”

Ammu said, “Because this is what they always do. That is why they showed the consummation of their marriage.”

Ok, now lets see who wins this bet: my intuition of Arnav or ammu’s intuition about the CVs!

Smile
Nu citisem aia.. eu am citit cateva scenari parca pe if nici nu mai stiu unde ca umblu si eu Smile
si era ceva asemanator..ca daca s-a intamplat nu va fi nunta (si eu cred asta ca tocmai ma gandesc ca a fost facuta cu un scop inainte si iar casatorie inceputa cu ura parca nu merge fie nu va fi fie crede in ea Arnav)...
si spunea ca se vor intalni peste ani cu un copil etc,tot asa ca vor avea un copil asemanator cu Arnav etc.....cand am citit asa ma gandeam la Asi...daca ar fi asa ma rog ca trecere acesor ani sa nu fie dusi la extrem de iss Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 3:10 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile
Nu citisem aia.. eu am citit cateva scenari parca pe if nici nu mai stiu unde ca umblu si eu Smile
si era ceva asemanator..ca daca s-a intamplat nu va fi nunta (si eu cred asta ca tocmai ma gandesc ca a fost facuta cu un scop inainte si iar casatorie inceputa cu ura parca nu merge fie nu va fi fie crede in ea Arnav)...
si spunea ca se vor intalni peste ani cu un copil etc,tot asa ca vor avea un copil asemanator cu Arnav etc.....cand am citit asa ma gandeam la Asi...daca ar fi asa ma rog ca trecere acesor ani sa nu fie dusi la extrem de iss Smile

Smile Exact si eu cu gandul tot acolo m-am dus.Chiar cate scenarii se fac si noi habar n-avem ce o sa se intample dar da ai dreptate si eu sunt de acosrd ca daca s-a intamplat ceva intre ei e facuta cu un scop anume dar parca iar sa sufere din nou Khuhsi pe o parte iar acum si Chote pe cealalta parte.Sigur ceva o sa se intample si la traducerea in engleza n-a mai dat promo de luni dar cand l-am vazut on line mi s-a parut ca Khushi inca nu este gata pentru nunta ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 22 Sept 2012, 3:11 pm

Buna !
Deci nu ducem lipsa de scenarii.. Smile care mai de care mai interesante... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 3:13 pm

iulianagl a scris:Eu cred ca s-au inspirat din filmul Omkara ca am vazut in afara de dans niste scene asemanatoare.

povestea din ce stiu eu e originala..dar stiu ca am citit pe undeva dar de mult,ca unele scene sunt inspirate din filme si seriale ...stiu ca ziceau cu casatoria ca e din nu stiu ce film..si e identica..si acolo mai spunea ca atunci cand el realizeaza greseala pleaca ea..si acolo el era avocat si ea o fata saraca si el banuiete ca il inseala cu cel mai bun prieten si o obliga sa se casatoreasca cu el si mai tarziu descopera adevarul etc...

dar e posibil sa se inspire din altele ca ei lucreaza la mai multe seriale casa de productie si unele se asemana ..multi au zis ca iss e dupa geet si ca geet nu stiu dupa ce serial ..ba ca dupa kmh..dar find ca au aceiasi unele scene se aseamana dar unele diferite total!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 3:13 pm

petronela a scris:Buna !
Deci nu ducem lipsa de scenarii.. Smile care mai de care mai interesante... Smile

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 517793
Smile Smile
asta a fost si copul lor .sa face scenari etc.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 22 Sept 2012, 3:16 pm

Andreea_Miha a scris:

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 517793
Smile Smile
asta a fost si copul lor .sa face scenari etc.
Incep sa cred ca aseara, ca nu a fost vis ..... Smile si nu din cauza scenariilor.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 3:17 pm

petronela a scris:
Incep sa cred ca aseara, ca nu a fost vis ..... Smile si nu din cauza scenariilor.. Smile

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 131747 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 131747 eu nu stiu ce sa mai cred...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 3:17 pm

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 198553_372816736128631_561632426_n20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 10597_495133777182449_682565179_n
De la poza asta incepe inchipuirea lui, asa pare.dar nu gasesc cu trezirea lui Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 3:18 pm

petronela a scris:Buna !
Deci nu ducem lipsa de scenarii.. Smile care mai de care mai interesante... Smile

Nu, deloc hai fa-l si pe al tau ca si tu trebuie sa fii in rand cu toata lumea. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 3:20 pm

Andreea_Miha a scris:

povestea din ce stiu eu e originala..dar stiu ca am citit pe undeva dar de mult,ca unele scene sunt inspirate din filme si seriale ...stiu ca ziceau cu casatoria ca e din nu stiu ce film..si e identica..si acolo mai spunea ca atunci cand el realizeaza greseala pleaca ea..si acolo el era avocat si ea o fata saraca si el banuiete ca il inseala cu cel mai bun prieten si o obliga sa se casatoreasca cu el si mai tarziu descopera adevarul etc...

dar e posibil sa se inspire din altele ca ei lucreaza la mai multe seriale casa de productie si unele se asemana ..multi au zis ca iss e dupa geet si ca geet nu stiu dupa ce serial ..ba ca dupa kmh..dar find ca au aceiasi unele scene se aseamana dar unele diferite total!

Eu am cautat melodia si sincer am avut un soc cand am vazut unele scene ca in Iss chiar incearca si vezi ca arata in melodie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 3:20 pm

iulianagl a scris:

Smile Exact si eu cu gandul tot acolo m-am dus.Chiar cate scenarii se fac si noi habar n-avem ce o sa se intample dar da ai dreptate si eu sunt de acosrd ca daca s-a intamplat ceva intre ei e facuta cu un scop anume dar parca iar sa sufere din nou Khuhsi pe o parte iar acum si Chote pe cealalta parte.Sigur ceva o sa se intample si la traducerea in engleza n-a mai dat promo de luni dar cand l-am vazut on line mi s-a parut ca Khushi inca nu este gata pentru nunta ei.

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2364036189 exact...asta ma gandesc si eu daca nu a fost un vis atunci are un scop inainte ca altfel puteau face acest lucru in noaptea nunti..dar poate a fost un vis...ooo...am si uitat de trad...acum am uit sa vad daca ai tradus ce au zis exact...ms kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 3:21 pm

Andreea_Miha a scris:

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2364036189 exact...asta ma gandesc si eu daca nu a fost un vis atunci are un scop inainte ca altfel puteau face acest lucru in noaptea nunti..dar poate a fost un vis...ooo...am si uitat de trad...acum am uit sa vad daca ai tradus ce au zis exact...ms kiss

As per NK, word by word!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 3:22 pm

iulianagl a scris:

Eu am cautat melodia si sincer am avut un soc cand am vazut unele scene ca in Iss chiar incearca si vezi ca arata in melodie.

eu nu am vazut filmul..ms de info..dar stiu ca am citit..dar nu imi aduc aminte numele filmlmului ala de care spuneam eu...of stupid

se inspira si ei..daca nu ne cauta pe noi ca le dam noi scenari.. Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 22 Sept 2012, 3:25 pm

Astia cu articolele sunt si mai bestiali...dispare Khushi in noaptea nuntii..deci ar avea loc nunta...sau mai au o varianta..nu mai are loc si dispare iar Khushi.. Smile
Deci e clar Khushi dispare, dar nu se stie cand... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 3:27 pm

Andreea_Miha a scris:

eu nu am vazut filmul..ms de info..dar stiu ca am citit..dar nu imi aduc aminte numele filmlmului ala de care spuneam eu...of stupid

se inspira si ei..daca nu ne cauta pe noi ca le dam noi scenari.. Smile

Nici eu n-am vazut filmul dara faza cu dansul ei de aseara si scenele cu ei doi sunt de acolo dar un pic diferite fara cerul instelat. Smile Deci mai pikueste si ei de colo de dincolo dar sunt frumoase.Chiar si dansurile lui Khushi de la sangeet-ul lui Payal au fost inspirate din alte filme.Pedro mai tii minte ca le-am pus si pe cele vechi si pe cele ale lui Khushi si facema diferenta cine danseaza mai furmos.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 22 Sept 2012, 3:28 pm

Andreea_Miha a scris:

da ..nu stiu daca numai la if sau de tot si nu mai posteaza nicaieri..adevarul e ca si uni intrec masura..dupa ce ca le spunea trebuia si ei sa taca..

au fost deranjati ca de ce spune mereu de Barun ca pleaca de la filmari etc,din punctul de vederea a unora ca ii face o imagine proasta numai lui..

dar a zis si de Sanaya dar mai putin..ea a spus ca spune asta ca sa stim atunci cand vedem dubluri,si adevarul e ca se observa foarte bine cand sunt dublurile...nu trebuia nici ei sa caute nod dupa ce ea le zice...

eu am obs ca mereu cand intru pe pag apare sus in dreapta abonati vizualizari ....si cand am vazut la iss 1000 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 165638 ...si e jumate din cate sunt difuzate pana acum... 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 291660


:drunken:


Da, si la mine apare sus in colt, doar ca sunt eu mai aeriana si nu ma uit. Smile Smile Dar oricum, sunt foarte happy ca am ajuns la episoadele astea care le postez, pentru ca imi plac foarteeee mult. Pana la nunta, dupa nu prea imi plac, dar asta este.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 3:29 pm

petronela a scris:Astia cu articolele sunt si mai bestiali...dispare Khushi in noaptea nuntii..deci ar avea loc nunta...sau mai au o varianta..nu mai are loc si dispare iar Khushi.. Smile
Deci e clar Khushi dispare, dar nu se stie cand... Smile

asta ma intreb si eu va fi nunta..adica sa faca toate ritualurile si nu nunta?
si apoi peste ani cand se impaca sa faca iar ..le da star plus atat buget??hmmm mai ales la ce rating are....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 22 Sept 2012, 3:30 pm

iulianagl a scris:

Nici eu n-am vazut filmul dara faza cu dansul ei de aseara si scenele cu ei doi sunt de acolo dar un pic diferite fara cerul instelat. Smile Deci mai pikueste si ei de colo de dincolo dar sunt frumoase.Chiar si dansurile lui Khushi de la sangeet-ul lui Payal au fost inspirate din alte filme.Pedro mai tii minte ca le-am pus si pe cele vechi si pe cele ale lui Khushi si facema diferenta cine danseaza mai furmos.
Stiu ca le-ai pus si le-am vazut...normal ca noua ne-a placut mai mult de Sanaya... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 3:30 pm

Alexa20 a scris:


Da, si la mine apare sus in colt, doar ca sunt eu mai aeriana si nu ma uit. Smile Smile Dar oricum, sunt foarte happy ca am ajuns la episoadele astea care le postez, pentru ca imi plac foarteeee mult. Pana la nunta, dupa nu prea imi plac, dar asta este.

aa..eu ma uit ..in general pe o pag cand intru verfic tot si reclame Smile
da si mie imi plac ep acum de la ty si ce da la iss la ei ..sa vad de sapt viitoare... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 3:30 pm

petronela a scris:Astia cu articolele sunt si mai bestiali...dispare Khushi in noaptea nuntii..deci ar avea loc nunta...sau mai au o varianta..nu mai are loc si dispare iar Khushi.. Smile
Deci e clar Khushi dispare, dar nu se stie cand... Smile

Smile Dispare dupa ce-si da seama ca Chote a parasit-o din nou la altar, n-ai vazut draga, ce o sa-i faca Chote?Dupa ce o joaca bine si ii arata stelele si cine stie ce-i mai face o paraseste simplu ca buna ziua.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 22 Sept 2012, 3:31 pm

Andreea_Miha a scris:

asta ma intreb si eu va fi nunta..adica sa faca toate ritualurile si nu nunta?
si apoi peste ani cand se impaca sa faca iar ..le da star plus atat buget??hmmm mai ales la ce rating are....
Nu imi mai bat capul cu nunta..atat am retinut..dispare Khushi..de cand astept asta..si sa nu o mai gaseasca...asa multi ani.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 3:32 pm

petronela a scris:
Stiu ca le-ai pus si le-am vazut...normal ca noua ne-a placut mai mult de Sanaya... kiss

Altfel nici ca se putea dar si dansul asta e mai bun a lui Sanaya decat a celeilalte bine nu zic ca si aia danseaza bine dar parca a lui Sanaya e altfel adica il are pe Barun in el. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum