Serialesitelenovelet
22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
AdrianaMatza
Lucica10
tiberici
anyta
lica54
Alexa20
iulianagl
petronela
12 participanți

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 06 Oct 2012, 9:14 pm

iulianagl a scris:Ce ma enerveaza ca toata lumea vorbeste numai despre Barun, dar de ce nu spun si de Sanaya ca Barun fara Sanaya nu facea nici doi bani in serial ce nu a mai jucat si cu alte actrite?
Da, vorbesc de el, in special fanii lui, care am vazut ca sunt mai multi pe IF, decat fanii Sanayei..tocmai pentru ca e nehotarat daca sa plece sau nu ..si sunt pareri controversate, unii ii spun pa, altora le pare rau...sa inchida odata subiectul si sa se hotarasca si sa vezi atunci ce vorbesc de el... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 06 Oct 2012, 9:17 pm

Alexa 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 517793 ..ma uit la TMLS..cum a fost ep ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 9:18 pm

petronela a scris:
Iuli nu te juca..m-ai speriat pe mine cu simptomele care le ai...ti-a dat ceva ? si spune acum la ai tai, pana nu faci alte complicatii..

Da mi-a dat pentru trei luni de zile iar pentru I love you toata viata dar stii ce simt de ieri, astazi ceva mai mult ca-mi cam amorteste mana stanga stii cum parca se duce amorteala din dreptul stang ca o vena pana in degetul mijlociu dar ma gandesc ca e doar imaginatia mea sper asa sa fie, pai daca le spun se panica foarte rau asa ca mai stau sa vad cum merge cu tratamentul.De aceea nici aici nu am mai stat asa mult si stii ce mi-a spus ca m-am ingrasat cu 9 kg intr-un an si a zis ca trebuie sa slabesc neaparat dar cum naiba ca nu mananc paine ciocolata manac cand simt ca ma apuca lesinul si din aia neagra foarte rar manaca cea cu lapte apoi mi-a facut eco la tiroida dar n-am nimic din punct de vedere eco si mi-a dat sa fac si analiza la tiroida dar cred ca n-am nimic.Stres n-am nicio de o culoare. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 9:19 pm

petronela a scris:Alexa 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 517793 ..ma uit la TMLS..cum a fost ep ?

La care te uiti?Sa ma uit si eu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 9:20 pm

petronela a scris:
Da, vorbesc de el, in special fanii lui, care am vazut ca sunt mai multi pe IF, decat fanii Sanayei..tocmai pentru ca e nehotarat daca sa plece sau nu ..si sunt pareri controversate, unii ii spun pa, altora le pare rau...sa inchida odata subiectul si sa se hotarasca si sa vezi atunci ce vorbesc de el... Smile

Exact si sa nu se uite ca din cauza acestu serial a strans fani si faima ca altfel, nu prea se auzea de el. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 9:22 pm

Mie daca pleaca stii de ce o sa-mi para rau?Doar de Sanaya si echipa cu care a lucrat ca de el nu-mi pare rau.Ca Sanaya chiar ca a fost o fata linistita si cand a castigat ceilalti premii ea chiar s-a bucurat pentru ei si nu a comentat absolut nimic.Sunt sigura ca stie ca multi o iubesc chiar daca nu se vorbeste despre ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 06 Oct 2012, 9:23 pm

iulianagl a scris:

Da mi-a dat pentru trei luni de zile iar pentru I love you toata viata dar stii ce simt de ieri, astazi ceva mai mult ca-mi cam amorteste mana stanga stii cum parca se duce amorteala din dreptul stang ca o vena pana in degetul mijlociu dar ma gandesc ca e doar imaginatia mea sper asa sa fie, pai daca le spun se panica foarte rau asa ca mai stau sa vad cum merge cu tratamentul.De aceea nici aici nu am mai stat asa mult si stii ce mi-a spus ca m-am ingrasat cu 9 kg intr-un an si a zis ca trebuie sa slabesc neaparat dar cum naiba ca nu mananc paine ciocolata manac cand simt ca ma apuca lesinul si din aia neagra foarte rar manaca cea cu lapte apoi mi-a facut eco la tiroida dar n-am nimic din punct de vedere eco si mi-a dat sa fac si analiza la tiroida dar cred ca n-am nimic.Stres n-am nicio de o culoare. Smile
Adica vrei sa zici ca iei tratamentul trei luni si abia dupa le spui..si daca nu are efect ?? de ce nu ti-a dat si regim daca tot zice ca te-ai ingrasat ? altfel nu reusesti sa slabesti singura..daca e neaparat nevoie sa faci asta...
Si zici ca nu esti stresata ??? glumesti, nu-i asa ? numai cu Barun cat stres... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 06 Oct 2012, 9:26 pm

iulianagl a scris:Mie daca pleaca stii de ce o sa-mi para rau?Doar de Sanaya si echipa cu care a lucrat ca de el nu-mi pare rau.Ca Sanaya chiar ca a fost o fata linistita si cand a castigat ceilalti premii ea chiar s-a bucurat pentru ei si nu a comentat absolut nimic.Sunt sigura ca stie ca multi o iubesc chiar daca nu se vorbeste despre ea.
Am vazut ca au incept sa vorbeasca si de ea ...de cand cu plecarile lui Barun...e apreciata, dar fanii ei sunt mai potoliti... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 9:28 pm

petronela a scris:
Adica vrei sa zici ca iei tratamentul trei luni si abia dupa le spui..si daca nu are efect ?? de ce nu ti-a dat si regim daca tot zice ca te-ai ingrasat ? altfel nu reusesti sa slabesti singura..daca e neaparat nevoie sa faci asta...
Si zici ca nu esti stresata ??? glumesti, nu-i asa ? numai cu Barun cat stres... Smile

Pai mi-a zis interdictie la tot.Eu cu ce traiesc cu apa? Smile Iar daca tratamentul nu da roade imi strang toate analizele si retetele imi fac bocceluta si plec mai departe. Smile Asta e omul traieste cat ii este dat sa traiasca eu de ce as face exceptie, nu? Smile Daca Dumnezeu a invartit rotita pana la un anumit punct si a setat ca acolo sa se opreasca pai se opreste nu sunt prima si nici ultima.Glumesc, imi revin eu am toata increderea in mine.Deja am inceput dieta.Dar stii ce, nu-mi vine sa mai beau cafea dimineata si asta parca imi pare rau ca ma bucuram de cafeluta mea de dimi daca-mi pun o cescuta micuta de cafea daca beau doua guri din ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 9:30 pm

petronela a scris:
Am vazut ca au incept sa vorbeasca si de ea ...de cand cu plecarile lui Barun...e apreciata, dar fanii ei sunt mai potoliti... Smile

Eu nu prea intru pe IF si de asta zic ca nu prea se vorbeste de ea si are si ea fani si eu cred ca ar trebui sa fie apreciata mai mult ca atunci cand a plecat el pentru filmul lui, ea a dus tot greul si s-a descurcat destul de bine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 06 Oct 2012, 9:35 pm

iulianagl a scris:

Pai mi-a zis interdictie la tot.Eu cu ce traiesc cu apa? Smile Iar daca tratamentul nu da roade imi strang toate analizele si retetele imi fac bocceluta si plec mai departe. Smile Asta e omul traieste cat ii este dat sa traiasca eu de ce as face exceptie, nu? Smile Daca Dumnezeu a invartit rotita pana la un anumit punct si a setat ca acolo sa se opreasca pai se opreste nu sunt prima si nici ultima.Glumesc, imi revin eu am toata increderea in mine.Deja am inceput dieta.Dar stii ce, nu-mi vine sa mai beau cafea dimineata si asta parca imi pare rau ca ma bucuram de cafeluta mea de dimi daca-mi pun o cescuta micuta de cafea daca beau doua guri din ea.
Gluma, gluma dar ma bucur ca ai incredere si faci tot ce depinde de tine, cand nu mai exista nimic ce poti sa faci tu, atunci poti sa spui..asta e, de acum ce-o fi... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 9:40 pm

petronela a scris:
Gluma, gluma dar ma bucur ca ai incredere si faci tot ce depinde de tine, cand nu mai exista nimic ce poti sa faci tu, atunci poti sa spui..asta e, de acum ce-o fi... kiss

Sa stii ca nu prea ma dau in laturi de la provocari deci de asta spun ca am incredere in mine ca pot face asta. Smile kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 9:48 pm

Someone give Sanaya a movie contract, girl is so much more talented than people like Kareena Kapoor!

Smile Ce tare e asta care a zis asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 9:49 pm


Woww Pedro si asta e faina.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 9:51 pm

Bollywood or TV? Duh, Bollywood right? You go Mr. Sobti! I hope you become so famous one day that I can show off and be all like ‘Ya i actually used to watch him on TV since 2011, I knew he was talented before he went mainstream (insert smug expression)’

Smile Si eu cam tot la fel o sa spun.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Sam 06 Oct 2012, 9:53 pm

iulianagl a scris:

Sa stii ca nu prea ma dau in laturi de la provocari deci de asta spun ca am incredere in mine ca pot face asta. Smile kiss

Ei iubire cemi aud urechile...imi pare nespus de rau sa aud asta...dar esti tanara puneti toata ambitia sa faci ce depinde de tine si sa gandesti cat mai pozitiv si cu incredere in bunul Dumnezeu ai sa depasesti aceste momente nefavorabile kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 9:56 pm

lica54 a scris:

Ei iubire cemi aud urechile...imi pare nespus de rau sa aud asta...dar esti tanara puneti toata ambitia sa faci ce depinde de tine si sa gandesti cat mai pozitiv si cu incredere in bunul Dumnezeu ai sa depasesti aceste momente nefavorabile kiss kiss


Dadi nu ma dau asa de usor batuta. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Sam 06 Oct 2012, 10:00 pm

iulianagl a scris:

Dadi nu ma dau asa de usor batuta. kiss

Nici nu trebue...viata este o lupta continua kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 10:01 pm

lica54 a scris:

Nici nu trebue...viata este o lupta continua kiss

Da aici ai mare drepatate. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 06 Oct 2012, 10:02 pm

iulianagl a scris:
Woww Pedro si asta e faina.
E superba ..o stiu.. e una din multe altele care le ascult mereu..cu mare placere.. kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 10:03 pm

petronela a scris:
E superba ..o stiu.. e una din multe altele care le ascult mereu..cu mare placere.. kiss

kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 10:09 pm

Cine a vazut TMLS 15? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 06 Oct 2012, 10:18 pm

iulianagl a scris:Cine a vazut TMLS 15? Smile
Acum vreau si eu sa-l vad..tocmai l-a pus Alexa ..cum e ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 10:20 pm

petronela a scris:
Acum vreau si eu sa-l vad..tocmai l-a pus Alexa ..cum e ?

E fain, vesel si actori frumosi.Imi place tu pe care l-ai vazut?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 10:22 pm

Auzi dar 14 nu cumva e cu Nakuul?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 26 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum