Serialesitelenovelet
23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
AdrianaMatza
petronela
costearamona
Alexa20
Garo
iulianagl
narcisa
Admin_dea05
12 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 18 Oct 2012, 2:32 pm

lica54 a scris:Bonjur dragalaselor!Iuliana cum mai stai cu sanatatea cum te mai simti?

Mai am de lucru la ea dar totusi stau binisor. 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155520
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 18 Oct 2012, 2:41 pm

iulianagl a scris:

E de apreciat de enervant ce este. 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754 Ma enerveaza barbatii care-si ridica nevasta in slavi. Evil or Very Mad

Mie chiar mi se pare sweet. Asa si KSG a participat la un concurs de dans si s-a despartit de prima nevasta, si s-a indragostit de partenera de dans. Iar Guru si Drashti, dupa ce au terminat filmarile la Geet si nevastasa a inceput sa stea pe capul lui, mai rau decat o musca extrem de enervanta. Mie chiar imi place de Barun ca vrea tot timpul sa ii arate lui nevastasa ca o iubeste si ca nu vrea sa faca ceva, care sa o deranjeze. Cat a fost necasatorit, s-a distrat cat a vrut, acum sa fie sanatos, s-a dus vremea distractiei.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 18 Oct 2012, 2:45 pm

Alexa20 a scris:

Mie chiar mi se pare sweet. Asa si KSG a participat la un concurs de dans si s-a despartit de prima nevasta, si s-a indragostit de partenera de dans. Iar Guru si Drashti, dupa ce au terminat filmarile la Geet si nevastasa a inceput sa stea pe capul lui, mai rau decat o musca extrem de enervanta. Mie chiar imi place de Barun ca vrea tot timpul sa ii arate lui nevastasa ca o iubeste si ca nu vrea sa faca ceva, care sa o deranjeze. Cat a fost necasatorit, s-a distrat cat a vrut, acum sa fie sanatos, s-a dus vremea distractiei.

Da, da!Las sa fie in continuare.Sincer nu-mi place si atunci cand au fost premiati can li s-a dat premiul el a plecat de langa ceilalti sa vorbeasca la telefon asta nu stiu mi se pare aiurea daca vroia sa-l felicite trebuia sa vina cu el n-am mai vazut pe cineva chiar mai mari actori decat el sa faca asta.In fine, chiar te apreciez ca-ti place de el. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 18 Oct 2012, 2:52 pm

iulianagl a scris:

Da, da!Las sa fie in continuare.Sincer nu-mi place si atunci cand au fost premiati can li s-a dat premiul el a plecat de langa ceilalti sa vorbeasca la telefon asta nu stiu mi se pare aiurea daca vroia sa-l felicite trebuia sa vina cu el n-am mai vazut pe cineva chiar mai mari actori decat el sa faca asta.In fine, chiar te apreciez ca-ti place de el. kiss

Mari actori stupid Nu ma atrage niciunul. Cat despre telefon si faptul ca nu apare Pashu la tv, nu stiu pe mine nu ma deranjeaza. Mai bine sa nu o vad deloc si sa stiu ca exista acolo undeva, decat sa o vad ca Debina. Nu, nu, nu. Doamne fereste ! 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 244732
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 18 Oct 2012, 2:54 pm

Alexa20 a scris:

Mari actori stupid Nu ma atrage niciunul. Cat despre telefon si faptul ca nu apare Pashu la tv, nu stiu pe mine nu ma deranjeaza. Mai bine sa nu o vad deloc si sa stiu ca exista acolo undeva, decat sa o vad ca Debina. Nu, nu, nu. Doamne fereste ! 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 244732

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 3891662330 Nu apare la televizor dar are centura de castitate zavorata.Nici pe mine nu ma deranjeaza ba chiar deloc, si daca n=as vedea poze cu ea pe fb ar fi si mai bine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 18 Oct 2012, 2:56 pm

Buna fetelor !
Alexa si eu sunt de acord cu tine..nu pot sa spun ca sunt topita dupa Barun, dar imi place mult comportamentul lui fata de sotie..
Iar daca nu mai au TRP nu e prea incantator, nu vor sti cat de rau ajunge serialul, avand in vedere ca nu tin cont de fani..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 18 Oct 2012, 2:57 pm

petronela a scris:Buna fetelor !
Alexa si eu sunt de acord cu tine..nu pot sa spun ca sunt topita dupa Barun, dar imi place mult comportamentul lui fata de sotie..
Iar daca nu mai au TRP nu e prea incantator, nu vor sti cat de rau ajunge serialul, avand in vedere ca nu tin cont de fani..

Buna.Deja a ajuns rau si o ia usor spre si mai rau.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 18 Oct 2012, 3:01 pm

iulianagl a scris:

Buna.Deja a ajuns rau si o ia usor spre si mai rau.
Stai, ca ei isi schimba ideile de pe o zi pe alta...poate avem o surpriza placuta cu noile intrari.. 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 359517
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 18 Oct 2012, 3:03 pm

petronela a scris:
Stai, ca ei isi schimba ideile de pe o zi pe alta...poate avem o surpriza placuta cu noile intrari.. 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 359517

Deja mi-am pierdut speranta si rabdarea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 18 Oct 2012, 3:03 pm

Intr-adevar vreau ceva nou dar nu astfel de noutati.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 18 Oct 2012, 3:06 pm

petronela a scris:Buna fetelor !
Alexa si eu sunt de acord cu tine..nu pot sa spun ca sunt topita dupa Barun, dar imi place mult comportamentul lui fata de sotie..
Iar daca nu mai au TRP nu e prea incantator, nu vor sti cat de rau ajunge serialul, avand in vedere ca nu tin cont de fani..

Pai daca in filmul asta, ei nu stiu deloc sa bage scene romantice. Doar funny, episoade de umplutura, drama cat curprinde, glicerina cat cuprinde. Muzica nu, dans nu, e logic sa scada ratingul. Ma asteptam la ziua lui Arnav, sa pregateasca ceva Khushi, dar a fost exact pe dos. Noaptea nuntii nu se stie daca a fost sau nu, toata lumea e confuza in privinta asta. Daca a avut loc inainte, sau deloc. Smile Nici in luna de miere nu s-au dus. La inceput cand s-au casatorit, bunica i-a trimis in bali si nu s-au dus. Acum, de ce nu ii mai trimite ? Pe deasupra, mai apare si un copil, si o noua actrita care are legatura cu viata lui Arnav in ce masura nu se stie. Toata lumea este revoltata pe noua aparitie. Si daca CV's face greseala sa il faca pe ASR jr, copilul lui Arnav, s-ar putea sa termine filmul inainte de decembrie. Pentru ca TRP va fi 0
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 18 Oct 2012, 3:07 pm

iulianagl a scris:

Deja mi-am pierdut speranta si rabdarea.
Iuli tu erai singura care nu ai fi renuntat pentru nimic la acest serial..inseamna ca intr-adevar e sfarsitul... Crying or Very sad
Mai bine ar semna Barun sa plece si s-ar termina serialul..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 18 Oct 2012, 3:08 pm

Alexa20 a scris:

Pai daca in filmul asta, ei nu stiu deloc sa bage scene romantice. Doar funny, episoade de umplutura, drama cat curprinde, glicerina cat cuprinde. Muzica nu, dans nu, e logic sa scada ratingul. Ma asteptam la ziua lui Arnav, sa pregateasca ceva Khushi, dar a fost exact pe dos. Noaptea nuntii nu se stie daca a fost sau nu, toata lumea e confuza in privinta asta. Daca a avut loc inainte, sau deloc. Smile Nici in luna de miere nu s-au dus. La inceput cand s-au casatorit, bunica i-a trimis in bali si nu s-au dus. Acum, de ce nu ii mai trimite ? Pe deasupra, mai apare si un copil, si o noua actrita care are legatura cu viata lui Arnav in ce masura nu se stie. Toata lumea este revoltata pe noua aparitie. Si daca CV's face greseala sa il faca pe ASR jr, copilul lui Arnav, s-ar putea sa termine filmul inainte de decembrie. Pentru ca TRP va fi 0

TRP, oricum o sa fie zero ca pana in decembrie numai dau au luat vacanta si ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 18 Oct 2012, 3:10 pm

Alexa20 a scris:

Pai daca in filmul asta, ei nu stiu deloc sa bage scene romantice. Doar funny, episoade de umplutura, drama cat curprinde, glicerina cat cuprinde. Muzica nu, dans nu, e logic sa scada ratingul. Ma asteptam la ziua lui Arnav, sa pregateasca ceva Khushi, dar a fost exact pe dos. Noaptea nuntii nu se stie daca a fost sau nu, toata lumea e confuza in privinta asta. Daca a avut loc inainte, sau deloc. Smile Nici in luna de miere nu s-au dus. La inceput cand s-au casatorit, bunica i-a trimis in bali si nu s-au dus. Acum, de ce nu ii mai trimite ? Pe deasupra, mai apare si un copil, si o noua actrita care are legatura cu viata lui Arnav in ce masura nu se stie. Toata lumea este revoltata pe noua aparitie. Si daca CV's face greseala sa il faca pe ASR jr, copilul lui Arnav, s-ar putea sa termine filmul inainte de decembrie. Pentru ca TRP va fi 0
Aici e problema..vor face umplutura, am inteles ca pana pe 17 decembrie nu e TRP..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 18 Oct 2012, 3:11 pm

iulianagl a scris:

TRP, oricum o sa fie zero ca pana in decembrie numai dau au luat vacanta si ei.

Da, am aflat si eu asta. In fine, vedem ce se intampla. Oricum, numai are viata lunga filmul.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 18 Oct 2012, 3:14 pm

Fetelor dar eu de ce nu mai am coloana sonora cand intru pe forum ??... sad sau nu mai e...???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 18 Oct 2012, 3:15 pm

petronela a scris:
Iuli tu erai singura care nu ai fi renuntat pentru nimic la acest serial..inseamna ca intr-adevar e sfarsitul... Crying or Very sad
Mai bine ar semna Barun sa plece si s-ar termina serialul..

Mi-a placut atat de mult acest serial si de actori dar cand vad cata porcarie baga si ar putea face scene frumoase si dialoguri bune, dar nu inteleg ce se intampla de nu vor asta parca cineva baga bete in roate.Iar pe Barun chiar il apreciam dar decand a plecat sa faca acel vestit film gata nu mai este in gratiile mele si pe deasupra am mai si auzit ca si-a dat notisul pentru doua luni doar ca sa faca filme atunci chiar ca orice nou proiect a lui n-o sa ma aibe ca audienta.Sa plece tata invartindu-se si sa faca filme si sa aibe succes cat o vrea.Nu-mi plac oamenii care incep ceva si pe parcurs lasa balta tot, doar pentru ceva care poate nici nu o sa fie, in fine el le stie pe ale lui dar admiratia mea pentru el a devenit zero.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 18 Oct 2012, 3:16 pm

petronela a scris:Fetelor dar eu de ce nu mai am coloana sonora cand intru pe forum ??... sad sau nu mai e...???

Mai da eroare din cand in cand. Smile O fi obosit si el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 18 Oct 2012, 3:21 pm

Alexa20 a scris:

Da, am aflat si eu asta. In fine, vedem ce se intampla. Oricum, numai are viata lunga filmul.

Pai cred ca nici numai are ce sa bage ca sa ne tina cu sufletul la gura, ca Gaga si ASR junior nu ma tin cu sufletul la gura.In schimb imi place scenele cu NK si Khushi cel putin alea din piata cu rapirea lui NK a fost super iti dai seama la traducere am frizat imaginea pentru tradus randul cand tipa NK si Khushi a facut fata aia comica de nu stia ce se intampla am zis ca mor de ras si mai laes ca sunt si ragusita stii ce fel se auzea daca eu ma auzeam naspa dar sotul meu de jos din living a venit sus intr-o fuga sa vada ce mi s-a intamplat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 18 Oct 2012, 3:24 pm

iulianagl a scris:

Mi-a placut atat de mult acest serial si de actori dar cand vad cata porcarie baga si ar putea face scene frumoase si dialoguri bune, dar nu inteleg ce se intampla de nu vor asta parca cineva baga bete in roate.Iar pe Barun chiar il apreciam dar decand a plecat sa faca acel vestit film gata nu mai este in gratiile mele si pe deasupra am mai si auzit ca si-a dat notisul pentru doua luni doar ca sa faca filme atunci chiar ca orice nou proiect a lui n-o sa ma aibe ca audienta.Sa plece tata invartindu-se si sa faca filme si sa aibe succes cat o vrea.Nu-mi plac oamenii care incep ceva si pe parcurs lasa balta tot, doar pentru ceva care poate nici nu o sa fie, in fine el le stie pe ale lui dar admiratia mea pentru el a devenit zero.
Eu inca nu mi-am schimbat atat de radical parerea despre el...si sper sa nu ajung sa spun si eu ca tine.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 18 Oct 2012, 3:26 pm

petronela a scris:
Eu inca nu mi-am schimbat atat de radical parerea despre el...si sper sa nu ajung sa spun si eu ca tine.. Smile

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 3891662330 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 1007734117 Mai vedem noi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 18 Oct 2012, 3:31 pm

iulianagl a scris:

Pai cred ca nici numai are ce sa bage ca sa ne tina cu sufletul la gura, ca Gaga si ASR junior nu ma tin cu sufletul la gura.In schimb imi place scenele cu NK si Khushi cel putin alea din piata cu rapirea lui NK a fost super iti dai seama la traducere am frizat imaginea pentru tradus randul cand tipa NK si Khushi a facut fata aia comica de nu stia ce se intampla am zis ca mor de ras si mai laes ca sunt si ragusita stii ce fel se auzea daca eu ma auzeam naspa dar sotul meu de jos din living a venit sus intr-o fuga sa vada ce mi s-a intamplat.
Dar de cand stie Khushi sa conduca?? sau nici nu mai conteaza, doar e fictiune.. Smile
Rolul lui Khushi m-a scos din sarite ieri...nimic nu era coerent, nici in vorbire, nici in comportament..nu stiu ce fac ..vor sa scoata in evidenta diferenta de clasa, cum ar trebui sa fie sotia lui ASR si au adus-o pe fufa asta....eu senzatia asta am avut-o ieri, de asta nici nu am vrut sa-l mai vad si cu subtitrare...sorry daca v-am suparat..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 18 Oct 2012, 3:33 pm

petronela a scris:
Dar de cand stie Khushi sa conduca?? sau nici nu mai conteaza, doar e fictiune.. Smile
Rolul lui Khushi m-a scos din sarite ieri...nimic nu era coerent, nici in vorbire, nici in comportament..nu stiu ce fac ..vor sa scoata in evidenta diferenta de clasa, cum ar trebui sa fie sotia lui ASR si au adus-o pe fufa asta....eu senzatia asta am avut-o ieri, de asta nici nu am vrut sa-l mai vad si cu subtitrare...sorry daca v-am suparat..

De la bun inceput n-ai vazut ca stia sa conduca si motorul si scuterul si tot.Iti mai aduci aminte cand a cazut Buaji in atasul motocicletei veciunului ei? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 18 Oct 2012, 3:34 pm

Auzi ma gandeam ca poate o s-o vedem si zburand cu paiul in gura ca porcul.Ca in Iss se posibil orice. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 18 Oct 2012, 3:37 pm

iulianagl a scris:

De la bun inceput n-ai vazut ca stia sa conduca si motorul si scuterul si tot.Iti mai aduci aminte cand a cazut Buaji in atasul motocicletei veciunului ei? Smile
Uitasem de scuter..dar masina e altceva..si cum adica stie sa conduca tot ??inseamna ca mi-a scapat mie asta.. stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 23.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum