Serialesitelenovelet
24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
lica54
narcisa
tiberici
Alexa20
Andreea_Miha
petronela
Admin_dea05
iulianagl
12 participanți

Pagina 14 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Urmatorul

In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 25 Oct 2012, 3:26 pm

iulianagl a scris:

Oh, La multi ani!Nu s-a auzit nimic de Karan daca ia spus ceva?

Asta vb cu Cryss un pic mai devreme..ea pe pag ei si cand a fost Karan in TMLS l-a mentionat pe pag ei si de ziua lui i-a urat La multi ani....(ca amandoi sunt nascuti in luna oct)

iar el cand a multumit celor care i-a urat..a trecut "Multumesc..x,..y..z" (x y z erau nume) numai pe ea nu a trecut-o ..el ii multumise chiar si lui KW!...

la putin timp in aceiasi zi ea a postat:
"Feelings come and feelings go. There is no need to fear them and no need to crave them. Let them come, and let them go. No feeling is your permanent reality, no matter how intense it is.."

iar azi de ziua ei el nu i-a zis nimic...numai cel care se ocupa de pagina lui i-a urat la multi ani...dar Karan nimic....urat din partea lui...

pag ei...gasesti mesajele ei pe pag ei...
https://www.facebook.com/Kritika.Kamra25
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 25 Oct 2012, 3:28 pm

iulianagl a scris:

Pai sigur va fi pozitiv la inceput si atunci ce o sa faca Chote, la Khushi nici nu ma mai gandesc.

da asa ma gandesc si eu si descopera apoi ca de fapt nu e fiul lui,...dar la cum vad ca reactioneaza Arnav ....hmmm...de Khushi va fi greu...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 25 Oct 2012, 3:29 pm

chiar iuli ai facebook sa te adaug la prieteni?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 25 Oct 2012, 3:30 pm

Andreea_Miha a scris:

Asta vb cu Cryss un pic mai devreme..ea pe pag ei si cand a fost Karan in TMLS l-a mentionat pe pag ei si de ziua lui i-a urat La multi ani....(ca amandoi sunt nascuti in luna oct)

iar el cand a multumit celor care i-a urat..a trecut "Multumesc..x,..y..z" (x y z erau nume) numai pe ea nu a trecut-o ..el ii multumise chiar si lui KW!...

la putin timp in aceiasi zi ea a postat:
"Feelings come and feelings go. There is no need to fear them and no need to crave them. Let them come, and let them go. No feeling is your permanent reality, no matter how intense it is.."

iar azi de ziua ei el nu i-a zis nimic...numai cel care se ocupa de pagina lui i-a urat la multi ani...dar Karan nimic....urat din partea lui...

pag ei...gasesti mesajele ei pe pag ei...
https://www.facebook.com/Kritika.Kamra25

E un nemernic atunci.Foarte urat din partea lui. Evil or Very Mad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 25 Oct 2012, 3:31 pm

Andreea_Miha a scris:chiar iuli ai facebook sa te adaug la prieteni?

Da Iuliana Dragan
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 25 Oct 2012, 3:32 pm

iulianagl a scris:

Da Iuliana Dragan

Nu te gasesc...de fapt am gasit mai multe si nu stiu care e...
uite acesta e al meu..dami tu cerere ...
https://www.facebook.com/andreea.deea.3367
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 25 Oct 2012, 3:33 pm

Andreea_Miha a scris:

da asa ma gandesc si eu si descopera apoi ca de fapt nu e fiul lui,...dar la cum vad ca reactioneaza Arnav ....hmmm...de Khushi va fi greu...

Foarte greu dar e culmea cum de numai ea isi da seama ca e posibil sa Aarav sa fie copilul lui Chote si Akash a mentionat ceva dar a lasat-o balta sunt curioasa ce va zice NK in afara de test.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 25 Oct 2012, 3:33 pm

Hai ca ti-am trimis e poza cu Tuba si Cansel.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 25 Oct 2012, 3:34 pm

iulianagl a scris:

E un nemernic atunci.Foarte urat din partea lui. Evil or Very Mad

chiar daca nu mai iubesti un om...macar din respect ii spui La multi ani...daca nu ii spui din inima...nici lu Cryss nu ii vine sa creada.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 25 Oct 2012, 3:35 pm

iulianagl a scris:Hai ca ti-am trimis e poza cu Tuba si Cansel.

da..am dat acceptul.. kiss kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 25 Oct 2012, 3:37 pm

Andreea_Miha a scris:

chiar daca nu mai iubesti un om...macar din respect ii spui La multi ani...daca nu ii spui din inima...nici lu Cryss nu ii vine sa creada.

Tu chiar crezi ca n-o mai iubeste?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 25 Oct 2012, 3:38 pm

iulianagl a scris:

Foarte greu dar e culmea cum de numai ea isi da seama ca e posibil sa Aarav sa fie copilul lui Chote si Akash a mentionat ceva dar a lasat-o balta sunt curioasa ce va zice NK in afara de test.

da ciudat ca inainte sa plec eu...stii ca vb noi sa aibe copii ei si unul sa semene cu el..si altul cu ea....dar exact asta cu asemanare si mi-ar fi placut sa nu fie copilul cu altcineva..si daca afla mai tarizu ca nu e copilul lui si va avea cu Khushi un copil care tot asa sa ii semene parca nu stiu deja au aratat scene cu un posibil copil a lui si asemnari...si nu va mai avea farmec...iarasi...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 25 Oct 2012, 3:40 pm

iulianagl a scris:

Tu chiar crezi ca n-o mai iubeste?

Nu stiu..pare ca si cum o evita..."fuge de ea"..nu stiu ce sa mai cred...el pare ca si cum nu stie ce vrea ca postase mai de mult pe pag lui ca oameni pleaca departe dar sentimentele nu..si era in acelasi timp in care s-a aflat de le si fufa asta...iar apoi presa a inceput sa vb de mesajele lui de pe pag..iar fani au inteles ca se refera la Kritika si l-a sters el mesajul...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 25 Oct 2012, 3:41 pm

Andreea_Miha a scris:

da ciudat ca inainte sa plec eu...stii ca vb noi sa aibe copii ei si unul sa semene cu el..si altul cu ea....dar exact asta cu asemanare si mi-ar fi placut sa nu fie copilul cu altcineva..si daca afla mai tarizu ca nu e copilul lui si va avea cu Khushi un copil care tot asa sa ii semene parca nu stiu deja au aratat scene cu un posibil copil a lui si asemnari...si nu va mai avea farmec...iarasi...

Nu stiu ce urmaresc dar nu e o alegere buna.Mi-ar fi placut ca Aarav sa fie copilul lui Chote dar cu Khushi nici decum cu proasta aia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 25 Oct 2012, 3:42 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu..pare ca si cum o evita..."fuge de ea"..nu stiu ce sa mai cred...el pare ca si cum nu stie ce vrea ca postase mai de mult pe pag lui ca oameni pleaca departe dar sentimentele nu..si era in acelasi timp in care s-a aflat de le si fufa asta...iar apoi presa a inceput sa vb de mesajele lui de pe pag..iar fani au inteles ca se refera la Kritika si l-a sters el mesajul...

Si asta ce crezi tu ca inseamna? cupidon
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 25 Oct 2012, 3:44 pm

iulianagl a scris:

Nu stiu ce urmaresc dar nu e o alegere buna.Mi-ar fi placut ca Aarav sa fie copilul lui Chote dar cu Khushi nici decum cu proasta aia.

exact..daca vroiau o Khushi geloaa si sa faca fufa probleme intre ei puteau si fara copil....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 25 Oct 2012, 3:45 pm

Andreea_Miha a scris:

exact..daca vroiau o Khushi geloaa si sa faca fufa probleme intre ei puteau si fara copil....

Exact si atunci ce vor sa faca cu asta unde vor sa ajunga?Ca nimic numai rasufla de la nimeni nici Mishti numai spune nimic.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 25 Oct 2012, 3:45 pm

iulianagl a scris:

Si asta ce crezi tu ca inseamna? cupidon

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 1450537109 sincer ...nu mai stiu ..nu mai inteleg...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 25 Oct 2012, 3:47 pm

iulianagl a scris:

Exact si atunci ce vor sa faca cu asta unde vor sa ajunga?Ca nimic numai rasufla de la nimeni nici Mishti numai spune nimic.

Nu stiu.. stupid

dar am inteles ca nici ea nu e sigura daca e copilul lui Arnav sau nu..poate nici de la iss nu sunt siguri ce vor face.. 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 25 Oct 2012, 3:47 pm

Andreea_Miha a scris:

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 1450537109 sincer ...nu mai stiu ..nu mai inteleg...

Inca o iubeste si de asta fuge de ea ca sa nu-si arate sentimentele.Dar ma bucur ca ea a putut trece peste asta si ar fi frumos sa-si gaseasca si un nou prieten nu neaparat iubit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 25 Oct 2012, 3:49 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu.. stupid

dar am inteles ca nici ea nu e sigura daca e copilul lui Arnav sau nu..poate nici de la iss nu sunt siguri ce vor face.. 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 2743637754

Foarte unpredictable sunt.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 25 Oct 2012, 3:53 pm

iulianagl a scris:

Inca o iubeste si de asta fuge de ea ca sa nu-si arate sentimentele.Dar ma bucur ca ea a putut trece peste asta si ar fi frumos sa-si gaseasca si un nou prieten nu neaparat iubit.

ce bine ar fi sa gaseasca si ea pe cineva ..ca si el a facut asa...si plus ca deja fac anul de cand s-au desp iar ea a stat cuminte....

iar pt mine mesajul acesta al ei ...pare fff interesant
""Feelings come and feelings go. There is no need to fear them and no need to crave them. Let them come, and let them go. No feeling is your permanent reality, no matter how intense it is..""
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 25 Oct 2012, 3:54 pm

Andreea_Miha a scris:

ce bine ar fi sa gaseasca si ea pe cineva ..ca si el a facut asa...si plus ca deja fac anul de cand s-au desp iar ea a stat cuminte....

iar pt mine mesajul acesta al ei ...pare fff interesant
""Feelings come and feelings go. There is no need to fear them and no need to crave them. Let them come, and let them go. No feeling is your permanent reality, no matter how intense it is..""

Uite vezi ea il cunoaste cel mai bine.Bine ia zis.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 25 Oct 2012, 3:58 pm

Buna fetelor!
Ce multe vesti controversate... 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 343827
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 25 Oct 2012, 4:02 pm

iulianagl a scris:

Uite vezi ea il cunoaste cel mai bine.Bine ia zis.

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 2364036189

Mie imi place de ea..ca nu se arunca in declaratie e cuminte..in banca ei...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum