Serialesitelenovelet
25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+9
anyta
tiberici
Lucica10
Alexa20
Admin_dea05
lica54
petronela
Andreea_Miha
iulianagl
13 participanți

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 01 Noi 2012, 5:06 pm

Andreea_Miha a scris:

Buna...e schimbarea de ora...deasta e la 16 jum... kiss kiss

Ohhh Smile Smile Ma gandeam eu, dar nu eram sigura.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 01 Noi 2012, 5:07 pm

Alexa20 a scris:

Daca nu spune Iuli, pot sa spun eu ? La mine a apus si soarele, a murit si speranta.
Cred ca sunt singura care mai spera... sad sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 5:07 pm

Alexa20 a scris:

Daca nu spune Iuli, pot sa spun eu ? La mine a apus si soarele, a murit si speranta.

Si la mine tot asa, dar chestia este ca parca ceva nu ma lasa sa plec, sunt mai rau ca un masochist. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 01 Noi 2012, 5:10 pm

iulianagl a scris:

Si la mine tot asa, dar chestia este ca parca ceva nu ma lasa sa plec, sunt mai rau ca un masochist. Smile

Smile Smile Foarte tare replica Smile Smile Stai linistita, o sa intru si eu in grup, cand o sa ajung la episoadele astea sa el pun subtitrarea Smile Pana atunci, mai trag de timp.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 01 Noi 2012, 5:11 pm

Ne auzim mai tarziu ... Am putina treaba 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 517793
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 5:11 pm

Sincer ma enerveaza ca Sheeta plange ca o tampa care nici macar n-are pic de farmec, Arnav este inca pierdut mai bine zis ratacit.Toti din Raizada parca au orbul gainilor si auzul tot la fel in schimb Aarav si Khushi au fost simpatici chiar se potriveste asta mic cu Khushi.Dar parca Akash nu pleca?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 5:12 pm

Alexa20 a scris:Ne auzim mai tarziu ... Am putina treaba 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 517793

Ok. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 5:12 pm

Alexa20 a scris:

Smile Smile Foarte tare replica Smile Smile Stai linistita, o sa intru si eu in grup, cand o sa ajung la episoadele astea sa el pun subtitrarea Smile Pana atunci, mai trag de timp.


Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 5:13 pm

Miha, Miha te rog vino cu ceva nou ca altfel ma scapi pe apa Sambetei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 5:16 pm

Ieri am vazut cum naiba ii spune filmului ala Doamne, Chidni Chowk to China cam asa ceva si acum imi rasuna in cap melodia My name is Sidhu! Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 5:17 pm

iulianagl a scris:Miha, Miha te rog vino cu ceva nou ca altfel ma scapi pe apa Sambetei.

kiss ..cat am cititr la pov mi-a ajuns...adica Arnav vede ca ceva nu e in regula sau mai bine zis ac Aarav e suparat si nu se poate concentra la birou si suna de o intreaba pe Khushi de el....dar de nevasta nimic....
25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Karanwahisushantsinghra
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 5:18 pm

A da ce crezi ca si-a revenit din ratacire?Nu, iubita still there.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 5:22 pm

iulianagl a scris:A da ce crezi ca si-a revenit din ratacire?Nu, iubita still there.


am vazut in povestire..dar parca agraveaza situatia...deja nu numai ca nu vede pe nevastasa........dar deja e fara intoarcere.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 5:23 pm

Andreea_Miha a scris:


am vazut in povestire..dar parca agraveaza situatia...deja nu numai ca nu vede pe nevastasa........dar deja e fara intoarcere.

E o cauza pierduta, Miha.Nu stiu ce ia spus cand a venit el si Khushi la Sheetal dar astept traducerea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 5:28 pm

iulianagl a scris:

E o cauza pierduta, Miha.Nu stiu ce ia spus cand a venit el si Khushi la Sheetal dar astept traducerea.

eu nu m-am uitat dar am inteles din pov ca i-au zis ca Aarav va intelege daca va vb cu el etc....

"Sheetal is standing alone and is very sad. Arnav and Khushi go to her. Sheetal apologizes to them for Aarav’s behaviour. Arnav says to her, if you don’t mind then can I tell you something? He says, I know there must be some reasons and that’s why you’re not telling him about his father, but it’s a big thing for someone with Aarav’s age not knowing about his father. Khushi also agrees with Arnav. Arnav says, we really feel if you tell Aarav about his father, then he will handle things in a better way. Khushi says, Aarav is understanding.. he will understand and now he has rights to know who is his father.. no matter who it is. Arnav also says, I am sure he will handle.
Sheetal says, when Aarav was young.. he wasn’t going to playground.. because everyone else’s dads were coming with them. So I set play area outside our home. I tried my best to be his mother and father as well…. but I failed.. I could never become his dad. And I know when Aarav finds out about his dad.. his problems will increase. Arnav says, I seriously feel that he will handle. Sheetal says, no I can’t tell about his father.. and my one decision will affect many people’s lives. I can’t spoil others lives for my happiness. Sheetal leaves from there."



deci din ce vad articole erau adevrate uite asta suna ca acela in care spunea ca Aarav va disparea/lipsi..
"Precap: Sheetal is on the phone with principal and tells her, I have sent money cheque with Aarav.. please collect it from him. She then says, what? Aarav didn’t come to school. Raizada family is shocked." 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 5:28 pm

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 387951_438993902802352_1415647573_n 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 5:29 pm

gata ma duc sa mai fac niste ep de la Alexa..ms pt ep kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 5:32 pm

Andreea_Miha a scris:

eu nu m-am uitat dar am inteles din pov ca i-au zis ca Aarav va intelege daca va vb cu el etc....

"Sheetal is standing alone and is very sad. Arnav and Khushi go to her. Sheetal apologizes to them for Aarav’s behaviour. Arnav says to her, if you don’t mind then can I tell you something? He says, I know there must be some reasons and that’s why you’re not telling him about his father, but it’s a big thing for someone with Aarav’s age not knowing about his father. Khushi also agrees with Arnav. Arnav says, we really feel if you tell Aarav about his father, then he will handle things in a better way. Khushi says, Aarav is understanding.. he will understand and now he has rights to know who is his father.. no matter who it is. Arnav also says, I am sure he will handle.
Sheetal says, when Aarav was young.. he wasn’t going to playground.. because everyone else’s dads were coming with them. So I set play area outside our home. I tried my best to be his mother and father as well…. but I failed.. I could never become his dad. And I know when Aarav finds out about his dad.. his problems will increase. Arnav says, I seriously feel that he will handle. Sheetal says, no I can’t tell about his father.. and my one decision will affect many people’s lives. I can’t spoil others lives for my happiness. Sheetal leaves from there."



deci din ce vad articole erau adevrate uite asta suna ca acela in care spunea ca Aarav va disparea/lipsi..
"Precap: Sheetal is on the phone with principal and tells her, I have sent money cheque with Aarav.. please collect it from him. She then says, what? Aarav didn’t come to school. Raizada family is shocked." 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754

Deci ce e asta?Da copilul fuge, asta am inteles dar ca distruge vietile altora pentru fercirea ei adica daca Arnav nu e tatal copilului de ce ar mai spune asta, nu?Iar daca Arnav nu e tatal copilului le-ar spune si n-ar mai distruge vietile altor oameni care oamenii aia sunt sigura ca sunt cei din Raizada.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 5:33 pm

De aia a ramas Khushi masca de ingrijorare.Iar lui Arnav nici macar nu ia trecut prin cap ce vrea sa spuna Sheeta si stii ca se auzea ca-l sperie zicand asta.Eu n-am vazut teama pe chipul lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 5:38 pm

iulianagl a scris:

Deci ce e asta?Da copilul fuge, asta am inteles dar ca distruge vietile altora pentru fercirea ei adica daca Arnav nu e tatal copilului de ce ar mai spune asta, nu?Iar daca Arnav nu e tatal copilului le-ar spune si n-ar mai distruge vietile altor oameni care oamenii aia sunt sigura ca sunt cei din Raizada.

Stai sa vedem daca spune sau nu...ca distruge vietele altora pai si Shyam a distrus...dar chiar daca nu e tatal copilului si isi "revine" pers Ak nu stiu pt mine toata aceasta poveste m-a obosit de nu ma mai atrage..stiind ca a avut un posibil copil..comportamentul lui inclusiv a lui Khushi...ma face sa nu mai atraga povestea...nu ma refer acum ci la o posibila revinire a pers....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 5:38 pm

De ce se comporta Arnav asa cu Khushi adica indiferent, e clar cred ca si el ascunde ceva de aceea se fereste de Khushi adica incearca sa o evite cat mai mult posibil.De ce nu m-am gandit la asta! stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 01 Noi 2012, 5:39 pm

Andreea_Miha a scris:

Stai sa vedem daca spune sau nu...ca distruge vietele altora pai si Shyam a distrus...dar chiar daca nu e tatal copilului si isi "revine" pers Ak nu stiu pt mine toata aceasta poveste m-a obosit de nu ma mai atrage..stiind ca a avut un posibil copil..comportamentul lui inclusiv a lui Khushi...ma face sa nu mai atraga povestea...nu ma refer acum ci la o posibila revinire a pers....

Gata m-ai bagat in ceata iar.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 01 Noi 2012, 5:41 pm

Andreea_Miha a scris:

Stai sa vedem daca spune sau nu...ca distruge vietele altora pai si Shyam a distrus...dar chiar daca nu e tatal copilului si isi "revine" pers Ak nu stiu pt mine toata aceasta poveste m-a obosit de nu ma mai atrage..stiind ca a avut un posibil copil..comportamentul lui inclusiv a lui Khushi...ma face sa nu mai atraga povestea...nu ma refer acum ci la o posibila revinire a pers....
Imi place mult cum ai punctat...si ai dreptate... kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 5:44 pm

petronela a scris:
Imi place mult cum ai punctat...si ai dreptate... kiss kiss


25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 517793 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 517793 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Noi 2012, 5:45 pm

iulianagl a scris:

Gata m-ai bagat in ceata iar.

cu povestea eu sunt de mult in ceata..dar pur si simplu a inceput sa nu ma mai atraga..sincer ...mie cam indiferent ce face aia etc..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum