Serialesitelenovelet
25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+9
anyta
tiberici
Lucica10
Alexa20
Admin_dea05
lica54
petronela
Andreea_Miha
iulianagl
13 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 04 Noi 2012, 11:29 pm

Te pomeni ca lui Barun i s-a urcat succesul la cap si d acum cauta nod in papura exact ca o fita din aia de doi bani. stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 04 Noi 2012, 11:38 pm

iulianagl a scris:Te pomeni ca lui Barun i s-a urcat succesul la cap si d acum cauta nod in papura exact ca o fita din aia de doi bani. stupid
Eu sper sa nu fie asa...l-am apreciat pentru seriozitate pana cand a inceput sa lipseasca din ce in ce mai des... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 04 Noi 2012, 11:40 pm

petronela a scris:
Eu sper sa nu fie asa...l-am apreciat pentru seriozitate pana cand a inceput sa lipseasca din ce in ce mai des... Smile

Si eu tot la fel dar daca e asa eu cred ca greseste ca daca era o actrita din aia rautacioasa poate nu era de acord cu plecarea lui sa-si faca filmul cum am inteles ca s-a petrecut pe la Punar in fine am spicuit ceva dar n-am fost atenta ca nu ma interesat, de multe ori Sanaya a dis searialul singura si a facut fata cu brio mi-as dori sa vad ca face asta si Barun.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 04 Noi 2012, 11:49 pm

Domnisorica eu iti spun noapte buna si ne auzim maine la inceput de saptamana. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 04 Noi 2012, 11:50 pm

iulianagl a scris:

Si eu tot la fel dar daca e asa eu cred ca greseste ca daca era o actrita din aia rautacioasa poate nu era de acord cu plecarea lui sa-si faca filmul cum am inteles ca s-a petrecut pe la Punar in fine am spicuit ceva dar n-am fost atenta ca nu ma interesat, de multe ori Sanaya a dis searialul singura si a facut fata cu brio mi-as dori sa vad ca face asta si Barun.
Dar eu ma intreb cum a putut madam Gul sa accepte plecarea lui pentru 45 de zile...ca l-a inceput se auzise ca doar 15 zile pleaca, apoi s-a prelungit...si oricum de atunci a inceput sa cada Iss...Sanaya a incercat, dar scenariul a fost o mare tampenie, nu au reusit sa gestioneze prea bine plecarea lui, cred ca au fost luati prin surprindere , au schimbat scenariul si ..cadere sigura...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 04 Noi 2012, 11:54 pm

petronela a scris:
Dar eu ma intreb cum a putut madam Gul sa accepte plecarea lui pentru 45 de zile...ca l-a inceput se auzise ca doar 15 zile pleaca, apoi s-a prelungit...si oricum de atunci a inceput sa cada Iss...Sanaya a incercat, dar scenariul a fost o mare tampenie, nu au reusit sa gestioneze prea bine plecarea lui, cred ca au fost luati prin surprindere , au schimbat scenariul si ..cadere sigura...

Au schimbat scenariul si caderea a fost sigura iar acum domnului nu-i mai convine, de ce?Asta s-a intamplat din cauza lui nicidecum a lui madam Gul, pentru ca stii ce si-a spus Gul perfect fa-ti filmul ca am eu ac de cojocul tau iar premiile pe care le-a castigat el pana acum au fost din cauza performantei dinaintea filmului care o sa vina.Ca daca era de dupa numai castiga el nici macar din trei pe cea mai lunga.Foarte bine pleaca si sa-l vad eu ce face dupa ce paraseste Iss.Crezi ca o sa aibe mare succes cu filmul lui?Eu nu prea cred.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 04 Noi 2012, 11:57 pm

Stii cum a fost Pedro cred ca madam Gul si-a dat seama ca n-o sa-l mai prea intereseze serialul dar a continuat poate si mai mult din cauza fanilor si a colegilor de echipa, ca dovada este ca nu-i mai pasa, lipsa lui mai mereu de la filmari.Si sincer dupa film mi s-a parut putin mai increzut are asa o aera de mare vedeta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 04 Noi 2012, 11:59 pm

Gata am plecat ca vad ca mie imi turuie gura iar tu te-ai pitulat. 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 155520
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 05 Noi 2012, 12:00 am

iulianagl a scris:

Au schimbat scenariul si caderea a fost sigura iar acum domnului nu-i mai convine, de ce?Asta s-a intamplat din cauza lui nicidecum a lui madam Gul, pentru ca stii ce si-a spus Gul perfect fa-ti filmul ca am eu ac de cojocul tau iar premiile pe care le-a castigat el pana acum au fost din cauza performantei dinaintea filmului care o sa vina.Ca daca era de dupa numai castiga el nici macar din trei pe cea mai lunga.Foarte bine pleaca si sa-l vad eu ce face dupa ce paraseste Iss.Crezi ca o sa aibe mare succes cu filmul lui?Eu nu prea cred.
Nu stiu cat succes va avea cu filmul..si nici nu ma prea intereseaza...imi pare rau ca nu-si respecta angajamentul cu Iss ..daca el chiar pleaca..
Te pupic si eu de noapte buna ! kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 12:02 am

petronela a scris:
Nu stiu cat succes va avea cu filmul..si nici nu ma prea intereseaza...imi pare rau ca nu-si respecta angajamentul cu Iss ..daca el chiar pleaca..
Te pupic si eu de noapte buna ! kiss kiss


kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 05 Noi 2012, 12:02 am

iulianagl a scris:Gata am plecat ca vad ca mie imi turuie gura iar tu te-ai pitulat. 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 155520
Nu m-am pitulat..chiar am o problema cu calc..se blocheaza..mai am deschise si altele si cred ca de asta... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 12:03 am

petronela a scris:
Nu m-am pitulat..chiar am o problema cu calc..se blocheaza..mai am deschise si altele si cred ca de asta... kiss

Si la mine si stii ce ma enerveaza. kiss 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 12:04 am

Mishti
I m nt scaring anyone.. Boring track thts y NO SPOILERS THTS IT..

Uite ce spune si Mishti, iti dai seama. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 05 Noi 2012, 12:06 am

iulianagl a scris:Mishti
I m nt scaring anyone.. Boring track thts y NO SPOILERS THTS IT..

Uite ce spune si Mishti, iti dai seama. Smile
Spune sigur Mishti ???..ca eu citisem ca e pacaleala si ca nu a spus ea asta...nu mai inteleg nimic... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 05 Noi 2012, 12:09 am

petronela a scris:
Spune sigur Mishti ???..ca eu citisem ca e pacaleala si ca nu a spus ea asta...nu mai inteleg nimic... Smile Smile

Asta este de pe tweet si e sigur.Nu din alta parte ca a spus ca a parasit IF si e numai pe tweet.Dar oricum are dreptate ca e plictis mare cu track-ul asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 05 Noi 2012, 12:10 am

iulianagl a scris:

Asta este de pe tweet si e sigur.Nu din alta parte ca a sous ca a parasit IF si e numai pe tweet.
Aduc fanii pe IF..si eu am citit asta astazi dar au aparut dupa si au spus ca nu e adevarat... Smile daca e adevarat nici nu mai am cuvinte.. Smile Smile

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=597
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum