Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
tiberici
narcisa
Garo
lica54
anyta
Lucica10
costearamona
12 participanți

Pagina 34 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Urmatorul

In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Noi 2012, 11:58 pm

petronela a scris:Sunt asa frumoase episoadele pana la nunta... 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 2691192546
Alexa multumesc ca iti faci timp sa le pui, nu mai spun ca nu reusesc sa tin pasul cu tine la cate pui zilnic... kiss

Vrea sa ajunga la zi ca o sa aibe treaba la facultate si o sa-i fie mai usor.Acum spune-mi unde n-ai inteles la interviu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Noi 2012, 12:07 am

iulianagl a scris:

Vrea sa ajunga la zi ca o sa aibe treaba la facultate si o sa-i fie mai usor.Acum spune-mi unde n-ai inteles la interviu?
Dupa ce s-a intrerupt de cateva ori..nu am inteles exact ce a raspuns la intrebarea cu plecarea lui Barun..pe la min 11...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 12:08 am

petronela a scris:
Dupa ce s-a intrerupt de cateva ori..nu am inteles exact ce a raspuns la intrebarea cu plecarea lui Barun..pe la min 11...

Stai ca n-am ajuns pe acolo sunt la min 3 si ceva este cu producatoarea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Noi 2012, 12:12 am

iulianagl a scris:

Stai ca n-am ajuns pe acolo sunt la min 3 si ceva este cu producatoarea.
La tine se aude bine ?? parca vorbesc in reluare...cu intreruperi..sau doar la mine e asa ciudat.. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 12:18 am

petronela a scris:
La tine se aude bine ?? parca vorbesc in reluare...cu intreruperi..sau doar la mine e asa ciudat.. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 2743637754

Eu am casti si se aude diferit si mult mai bine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Noi 2012, 12:24 am

iulianagl a scris:

Eu am casti si se aude diferit si mult mai bine.
Cred ca trebuie sa-mi iau casti...oricum se intrerupe legatura de cateva ori..o reiau...


Ultima editare efectuata de catre petronela in Sam 17 Noi 2012, 12:33 am, editata de 2 ori
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 12:29 am

Vorbeste la inceput despre spectacolul lo din Anglia si ce va face ea pe scena adica va avea doua dansuri iar Barun prezinta spectacolul cu ea.De Barun a spus ca nu stie deocamdata ce o sa faca ca ea repeta dansurile ei.
A intrebat-o ce simte despre Barun ca-si ia o vacanta mai lunga si ca serialul a fost sub lumina reflectoarelor din cauza asta.Si a pierdut semnalul.Dar o prinde din nou si spune ca normal ca se simte rau pentru ca Barun ea cu barun se simte confortabil ca au jucat impreuna ade 1 an si jumatate, dar el este prietenul ei si este decizia lui si spune ca este de fapt o vacanta dar nu se stie de cat timp si spune despre ce s-a intamplat cu fanii si cine a scos acele minciuni despre producatoarea lor ca nu este adevarat este trist sa auda aceste lucruri, nu trebuie sa se vorbeasca dspre producatoarea lor in felul asta pentru ca este o femeie minunata si este greu pentru sa ea sa lase un actor sa plece totusi oamenii au fost foarte rai cu ea si au spus multe lucruri urate despre ea, nimic nu este adevarat si chiar a vorbit cu ea ca ea nu trebuie sa se justifice nimanui pentru ca oamenii refuza sa creada deci nu se merita.Dar ea nu vrea sa spuna oamenilor ca tot ce s-a spus despre Gul nu este adevarat asta este decizia lui barun si el asta vrea sa faca.Iar producatoarea lor este minunata si il lasa sa faca asta pentru ca atltfel nu este asa de usor.
Reporterul ii spune ca si barun a spus ca sunt motivele lui personale si nu este din cauza producatoarei.
San:Da.Este trist ca motivele lui personale au dovedit a fi foarte grele pentru producatoarea lor.Si nu crede ca este corect ca toti fanii sa spuna ca serialul sa se termine pentru ca multi oameni lucreaza din greu la el si daca o persoana pleaca asta nu inseamna ca serialul nu exista pentru nimeni.Ea a sperat ca serialul a insemnat mult mai mult pentru ei decat Barun si sa nu mai dea vina pe producatoare ca este o femeie minunata.
Rep:Sanaya daca ai auzit de noul track care vine cand Barun pleaca?
Sanaya spune ca nu stie inca care va fi povestea dar cand se va stabili o sa fie informata si ca orice va fi spera ca va fi bine pentru serial si crede ca noi fanii n-ar trebui sa ne dam batuti ca nu este corect pentru oamenii care lucreaza in acest serial.
Rep o intreaba daca ea va fi in serial si nu pleaca si ea daca Barun pleaca.
Sanaya spune ca absolut va fi in serial si ca nu va pleca continua cu Iss in ciuda faptului ca oamenii vor ca serialul sa se termine.Sunt o multime cam 200 de oameni care lucreaza la serial si daca pleaca barun si noi vrem ca serialul sa se termine atunci ei vor ramane fara munca si nu este corect sa se intample asta pentru ca o mana de oameni vor doar sa-l vada pe Barun.
Rep spune ca Iss este inca numarul unu in India si chiar si in UK merge bine serialul.Si ca seialul nu se temine in Ianuarie?
San:Aceste sunt doar speculatii nu se termine in ianuarie dar ei s steapta la orice si orice ar fi este dat sa se intample.A pierdut linia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 12:51 am

Deci nu a fost informata ca serialul se va termina si deobicei aceste lucruri se informeaza.
Ce iubeste Sanaya mai mulr la caracterul Khushi.
Iubeste faptul ca Khushi vrea ca toata lumea sa fie fericita.
Ce ati folosit ca Barun paraste caracterul Arna.
Ca Arnav cred ca n-ar trebui sa plece pentru ca normal nimeni nu poate vreodata imagina serilaul fara el.Dar ca Barun si ca prietenul meu este ca daca asta vrea sa faca cred ca ar trebui sa continue s-o faca.
Ce a simtit cand ia spus barun a pleaca.
Nu a fost surprinsa ca, cand barun a semnat serialul el a fost foarte sigur ca lucreaza pentru o perioada scurta el a spus ca nu vrea sa lucreze mai mult de 1 an dar n-au avut idee ca serialul va fi atat de popular si dupa un an d zile si ca asta nu i-ar face pe actori sa plece dupa atata popularitate dar asta nu a fost pentru Barun deci sa ghicesc ca el a socat multi oameni dar dupa cum spun el este doar o lunga pauza.
rep:Daca este vreo sansa ca alt actor sa-l inlocuiasca cat pleaca el.
Sanaya nu cred ca cineva ar trebui sa joace rolul lui Arnav, ca Armav este Arnav.Si nu vede pe nimeni ca sa-l inlocuiasca pe Arnav.Nu.
Cineva o intreaba pe sanaya daca se casatoreste.
Sanaya cine eu, nu are planuri dar cand le va avea toata lumea va sti.
Cineva o intreaba lucrand 12 ore pe zi cum de arata asa de fresh.
Sanaya este machiajul.
Q:De ce-i va fi cel mai dor de la Barun?
S:Nu stiu, doar imi va fi dor de Barun, de nebunia lui de pe platou.
Q:Daca are planuri sanaya pentru Bollywood?
S:N-are planuri pentru Bolly.Nici nu s-a gandit la asa ceva si nici nu vrea sa se gandeasca.
Q:Daca este vreo actrita de la Bolly care ar juca bine rolul lui Khushi?
S:Nu stie.Cred ca Khushi sunt eu insumi.Ii place de Rania ca actrita
Am ajuns la minut 14, 17 continui maine vad ca-i pune niste intrebari cam stupide fanii.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Sam 17 Noi 2012, 12:53 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 12:51 am

Noapte buna. kiss Week-end placut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 12:52 am

petronela a scris:
Cred ca trebuie sa-mi iau casti...oricum se intrerupe legatura de cateva ori..o reiau...

Da se intrerupe dar se aude si naspa. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 12:53 am

Daca am facut greseli scuzele de rigoare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Noi 2012, 12:53 am

iulianagl a scris:Noapte buna. kiss Week-end placut.
Iuli multumesc mult..e destul ...m-am lamurit mai departe... kiss kiss
Noapte buna !
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Noi 2012, 1:36 am

Alexa este o problema cu ep 327..nu se deschide...nu exista..daca ai timp sa vezi ce se intampla..sau e doar la mine problema ...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 9:09 am

Buna dimi.
I:Daca iti place sa te uiti la filme de la Bolly pentru ca timpul nu-i permite.
S:Nu, nu se uita.Dar ii plac filmele si incearca sa-si faca timp.
I:Care a fost ultimul film pe care l-ai vazut?
S:Ouchh!Nu-mi pot aduce aminte.Care a fost ultimul film pe care la vazut?Nu stiu.Am vazut Burfi.
I:Cu cine mai este prietena pe platou in afara de Barun?
S:Barun, Akshay and Darljeet(cred ca e vorba despre Di), noi toti suntem chiar apropiati.
I:Care ar fi fost scenele preferate si daca are vreo una care ii este cea mai apropiata?
S:Nu.De fapt are o memorie proasta si cand oamenii intreaba astfel de intrebari merge in zona aia din care nu stie ce sa spuna.Chiar nu-si aminteste mult.Dar s-a bucurat de toate scenele ei in afara de cele in care a trebuit sa se ascunda.
I:Un lucru ce nu-i place la caracterul lui Khushi.
S:Un lucru ce nu-mi place la Khushi?Nu, nu este nimic ce nu mi-ar placea.Dar nu-i place sa planga cand trebuie sa faca asta.
I:Este vreo asemanare intre Sanya si Khushi sau tu esti diferita?
S:Da.Sunt o multime de asemanari cu exceptia ca Khushi este dintr-un oras mic dar amandoua suntem la fel de nebune, galagioase si oribile.
I:De ce tu si Barun nu socializati pe situri de internet.Daca are vreun plan sa mearga pe tweeter?
S:Nu.De fapt nu are timp si cand are timp ii place sa fie in spatiul ei personal.Tehnologic ia prea mult timp sa-ti faci pieteni si sa discuti cu ei.Ii place faca asta ii place sa intalneasca oameni in persoana de aceea ii place sa-si faca personal timp si nu-i place sa intre in astfel de lucruri.Pe langa faptul ca ce se intampla cu serialul nostru chiar acum nu-mi place ca voi oameni buni certati serialul nostru si producatorul nostru iar eu vreau sa stau departe de aceste lucruri.
I:Daca ai timp sa intri pe aemenea bloguri?
S:Nu si sincer chiar nu vreau.Nu vreau sa aud nimic despre mine si Barun si Barun tot la fel.Pentru ca asta nu este ceva pe care vrem sa auzim.Si nu stii niciodata cand vei citi ceva jicnitor despre tine insuti.Nu este ca n-ai putea suporta sa se spuna nimic jicnitor despre tine dar daca nu stii nu vorbi.Nu judeca daca nu stii, nu este corect.Sa judeci talentul tau, sa judeci performanta noastra, poti placea jocul nostru, poti uri jocul nostru dar Barun este o persoana eu sunt o persoana si producatoarea noastra este o persoana, tu nu stii pe cineva tu nu stii realitatea deci nu vorbi despre nimic.
I:Care este scena ta favorita cu Arnav?
S:Din nou nu-mi amintesc.Si nici nu-mi pot aduc aminte de nimic.Dar noi ne-am distrat tot timpul.Dar sa cred ca scenele comice au fost.
Prod.Scene comice?
S:Da.
I:Sa-mi spui buna sunt un fan din estul mijlociu numele lui Wass.
Sa:Buna.
I:Daca se termina serialul cu Sarun?Dar tu ai raspuns ca nu vrei ca serialul sa se termine, ca serialul este mai mult decat Barun sau mai mult decat caracterul lui Arnav.Nu-i asa?
S:Da.Nu vreau sa par ca Mama Tereza sau care predica.Dar singurul motiv care nu vreau ca serialul nostru sa se termine este ca o multime de oameni lucreaza din greu la acest serial si nu ste corect ca daca o persoana pleaca acest serial sa se termine.Noi meritam mult mai mult decat asta.Nu cred ca Barun a fost, de fapt cred ca producatorul nostru ar trebui sa fie felicitat ca el a creat caracterul si chiar i-am spus ca asta este cel mai mare compliment pentru tine ca tu ai creat caracterul care a inebunit lumea iar acum te jicneste pe tine ca Barun vrea sa plece din serial.Dar trebuie sa te gandesti ca ea a lucrat mult la serial si la caracter ca sa fie ce este astazi.Si din nefericire ar trebui sa stea in marca.
I:Care este imbracamintea ta favorita iti place sa porti sari sai iti place sa poti rochii
S:Normal port haine moderne.Imi place sa port rochii pentru ca India este mereu greu sa gasesti deci fac comanda oriunde.
I:Daca Sanaya ar schimba ceva la Khushi si ce ar fi asta?
S:Dupa cum am spus iubesc caracterul Khushi daca ar schimba unele lucruri ar fi plansul ar vrea sa panga mai putin comparativ cu alte femei de la tv.Si daca asta poate fi evitata ar dori sa planga si mai putin.
I:Dac ii place sa joace alt caracter din alte seriale si sa spuna ca, o mi-ar placea sa joc acest caracter?
S:De fapt nu ma uit la alte seriale si chiar nu.
Prod:Nu poti comenta.
I:Daca are vreo importanta ca nu castigi premii.
S:Nu.Sincer chiar nu conteaza.Iti spun ca de fiecare data cand ma intorc de la o premiera la care am fost nominalizata, directorul, colegii spun nu e corect cum de n-ai castigat sunt oamenii orbi?Cred ca asta este cel mai mare premiul pentru mine cand ai actori sau directori care-ti spun ca tu meritai chiar inseamna mult pentru mine.Dar daca as primi as fi super fericita ca-mi place sa le primesc.Dar nu este nimic de genul ca de ce n-am primit sau ca viata mea se termina.Nu.
Rep:Ce dragut.Ce lucru este care pretuiesti facand parte din serial?
S:Am lucrat si inainte in seriale si fac parte din aceasta industrie dar niciodata n-am intalnit o mai multa pozitivitate de grup de oameni pe care i-am intalnit in acest serial si nu vorbesc doar despre actori vorbesc de la actori la directori si unitatea noastra de productie.Ei sunt minunati.Serialul nostru a lucrat asa de bine din cauza pozitivitatii oamenilor din serial.Mi-am facut prieteni minunati Este trist ca serialul nostru cu atata pozitivitate are zilele astea mare negativitate.Daca vii pe platoul nostru o sa vezi ca nimic din tot ce s-a spus nu se inatmpla noi radem, noi radem in fiecare zi si daca oamenii te iubesc sau te jucnesc tu trebuie sa mergi mai departe.Da cred ca este energie pozitiva in acesti oameni minunati.
Rep:Adevarat!
I:Acum ca Barun pleaca si ca noul actor intra tu crezi ca o sa imparti acelasi legatura cu acea persoana care va fi noua dragoste in viata ta, adica in viata lui Khushi.
S:S-a pierdut legatura ce rau imi pare ca n-a raspuns la aceasta intrebare.
Rep:Sa canti Balwant Kaur.
S:Nu mi-l amintesc ca este un cantec ciudat.Nu-mi aduc aminte deloc.A fost greu pentru mine sa-l invat si nu mi-l amintesc.
I:Daca va imparti aceeasi chimie cu noul actor care il va inlocui pe Barun.
S:Asa sper.Normal nu am nicio problema cu nimeni si sper ca, cand va veni sper ca va fi un tip cool, distractiv sa speram ca va fi la fel.Scenele romantice ma fac sa ma simt foarte neconfortabil asa ca nu conteaza daca este Barun sau altcineva.Dar sunt sigura ca oricine va veni va fi destul de cool.
Rep:Daca conteaza cine va fi?
S:N-ar trebui sa conteze dar oricine va veni trebuie sa fie un actor bun asta conteaza.Pentru ca daca esti un actor bun tu trebuie sa joci orice ti se da.Tu spui oamenilor prin caracterul tau ce fel de om esti asta ii face pe oameni sa se indragosteasca de caracterul tau.Deci daca nu esti destul de bun sa convingi oamenii deci nu se merita.Nu trebuie sa fii un superstar doar trebuie sa fii un actor bun.
I:Daca ai vreu alt show la care lucrezi in afara de IPKKND?
S:Sincer nu am timp sa fac altceva in afara de IPKKND.Iar cand o sa am timp o sa-mi aleg viata mea personala.Voi alege sa fiu cu familia mea mai mult decat orice altceva in afara de show.Dar cand serialul se termina normal ca o sa fac altceva dar nu atat timp cat merge serialul.
Rep:Sa spui Buna fanilor din Pakistan sunt o multime acolo in Pakistan.
S:Bna Ravia din Pakistan.
Rep:Foarte frumos din partea ta.Multumesc Sanaya pentru timpul acordat a fost o placere.Tu vei fi aici in Birmingam pentru Star Parivat show.
S:Cu placere.Da voi fi acolo.
Rep:Sa speram ca te prindem in direct.
S:Bine.Sa speram.
Rep:Multumesc foarte mult si bafta cu serialul.
S:Multumesc.
Rep:Si continua sa ne dai fericire si sa ai succes ca acum.
S:Multumesc, multumesc foarte mult a fost o placere sa vorbesc cu tine.
Rep:Si eu.Multumim frumos lui Sanaya Irani din IPKKND actrita care o joaca pe Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 9:13 am

Sincer a fost un interviu minunat si ce am inteles ca nu se stie daca Barun se va intoarce inapoi si nu se stie cand va veni noua dragoste in viata lui Khushi deci se pare ca si Barun este indecis dar sunt sigura ca daca pleaca si va veni o noua intrare si mai tarziu o sa se adica o sa vrea sa se intoarca poate n-o sa mai aibe loc.Deci Sanaya este de alta parere si are dreptate serialul este mai mult decat Barun sau Arnav.Mi-a placut raspunsurile ei au fost foarte sincere si deschise.Asta inseamna sa fii un actor bun si ea este una de mare calitate o voi urmari in tot ce va juca de acum inainte ca stiu ca n-o sa ma dezamageasca.Bravo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 17 Noi 2012, 10:00 am

petronela a scris:Alexa este o problema cu ep 327..nu se deschide...nu exista..daca ai timp sa vezi ce se intampla..sau e doar la mine problema ...

Neata, da Petro am mai primit reclamatii, dar se pare ca acum star plus blocheaza unele videoclipuri, in toate tari. Am peste 25 de episoade in lista, care am fost nevoita sa le sterg, pentru ca au fost blocate in toate tari, si riscam sa imi stearga contul. Voi incerca sa le uploadez pe daily, dar nu am deloc incredere in site-ul ala.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 17 Noi 2012, 10:02 am

iulianagl a scris:Sincer a fost un interviu minunat si ce am inteles ca nu se stie daca Barun se va intoarce inapoi si nu se stie cand va veni noua dragoste in viata lui Khushi deci se pare ca si Barun este indecis dar sunt sigura ca daca pleaca si va veni o noua intrare si mai tarziu o sa se adica o sa vrea sa se intoarca poate n-o sa mai aibe loc.Deci Sanaya este de alta parere si are dreptate serialul este mai mult decat Barun sau Arnav.Mi-a placut raspunsurile ei au fost foarte sincere si deschise.Asta inseamna sa fii un actor bun si ea este una de mare calitate o voi urmari in tot ce va juca de acum inainte ca stiu ca n-o sa ma dezamageasca.Bravo.

Multumim pentru traducere, a fost o placere sa citesc raspunsurile lui Sanaya, si are dreptate serialul inseamna mult mai mult decat Barun. Si chiar si ea a spus, ca Barun cand a semnat contractul, nu stia ca serialul va dura mai mult de 1 an, cu alte cuvinte, el vreia ceva care sa se termine repede. Jos palaria pentru Sanaya, a dat niste raspunsuri uimitoare, fata de Barun care era doar I don't know, i don't remember Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 17 Noi 2012, 10:09 am

Deci pot sa va anunt ca este inceputul sfarsitului. Episoadele de la star plus, au inceput sa fie bloacate pentru toate tarile pe youtube. Inclusiv episoadele cu care nu am avut niciodata probleme (episoadele de la 1-200), au fost blocate o parte din ele, pe youtube. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 2743637754 Deci imi strica din nou ziua, si ma enervez 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 2743637754 De parca as castiga bani din activitatea asta, zgarciti ce sunt, cu restrictiile lor 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Lucica10 Sam 17 Noi 2012, 10:51 am

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 361157 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 361157 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 361157
Alexa20 a scris:Deci pot sa va anunt ca este inceputul sfarsitului. Episoadele de la star plus, au inceput sa fie bloacate pentru toate tarile pe youtube. Inclusiv episoadele cu care nu am avut niciodata probleme (episoadele de la 1-200), au fost blocat e o parte din ele, pe youtube. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 2743637754 Deci imi strica din nou ziua, si ma enervez 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 2743637754 De parca as castiga bani din activitatea asta, zgarciti ce sunt, cu restrictiile lor 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 2743637754
ALEXA imi pare asa te rau pt tine pt toate fetele care munciti si va sacrificati timpul pt noi 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 57855 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 57855 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 57855 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 57855 Ce frumos a vor vorbit Sunaya despre toti chiar merita sa o urmarim intot ceea ce va face si in continuare 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 517793 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 517793
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 10:52 am

Alexa20 a scris:

Multumim pentru traducere, a fost o placere sa citesc raspunsurile lui Sanaya, si are dreptate serialul inseamna mult mai mult decat Barun. Si chiar si ea a spus, ca Barun cand a semnat contractul, nu stia ca serialul va dura mai mult de 1 an, cu alte cuvinte, el vreia ceva care sa se termine repede. Jos palaria pentru Sanaya, a dat niste raspunsuri uimitoare, fata de Barun care era doar I don't know, i don't remember Smile Smile

Corect si mie mi-a placut si ai vazut ce a spus ca n-au stiut ca cu o asa mare popularitate un actor sa plece deci aici toata vina ii apartine lui Barun si e rusine pentru cei care zic ca daca pleaca Barun nu se mai uita la serial chiar spunea cineva pe fb ca nu o sa mai adapteze pagina de fb daca pleca Barun si daca apare vesti despre Barun atunci o sa le puna dar nu si restulsi stii ce i-am spus sa-si deschida alta pagina numai pentru Barun si sa puna acolo numai despre el daca vrea asta si ca m-a lamurit deci nu este fan Iss si Barun.Nu stiu ce s-a intamplat ca a schimbat admini.Ai vazut lucreaza o multime de oameni deci e pacat ca pentru Barun ei sa ramana fara munca.Hai ca ies pentru ca nepotelul meu imi face calculatorul. kiss 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 10:54 am

Lucica10 a scris: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 361157 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 361157 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 361157 ALEXA imi pare asa te rau pt tine pt toate fetele care munciti si va sacrificati timpul pt noi 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 57855 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 57855 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 57855 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 57855 Ce frumos a vor vorbit Sunaya despre toti chiar merita sa o urmarim intot ceea ce va face si in continuare 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 517793 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 517793

Luci eu am zis ca chiar daca ma enervez si-mi explodeaza creierii de nervi din cauza lui barun eu tot o sa ma uit la serial pentru ca este Sanaya, Mami, NK, Nani si chiar Di care acum este mult mai simpatica si mi-as dori ca sa se intoarca si Abash chiar daca a fost un rau mie mi-a placut de el cum a jucat. kiss pe toata lumea ma duc la gatit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Lucica10 Sam 17 Noi 2012, 11:03 am

Da Iuli ai dreptate ,ce faci papa venim si noi ?
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Noi 2012, 1:40 pm

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 945076uyzon4w470

am vazut si eu ep toate(doamne,cat de repede le-am vazut Smile )
Nu e copilul lui Arnav,am avut dreptate26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 1317309lsk5aj07xu....dar si asa nu ma mai atrage serialul...si-a pierdut stralucirea26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 1836529uy0u5jsdq5...sa fiu sincera chiar nu imi mai pasa daca pleaca Barun..nu Crying or Very sad dupa el...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 2:21 pm

Andreea_Miha a scris:26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 945076uyzon4w470

am vazut si eu ep toate(doamne,cat de repede le-am vazut Smile )
Nu e copilul lui Arnav,am avut dreptate26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 1317309lsk5aj07xu....dar si asa nu ma mai atrage serialul...si-a pierdut stralucirea26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 1836529uy0u5jsdq5...sa fiu sincera chiar nu imi mai pasa daca pleaca Barun..nu Crying or Very sad dupa el...

Buna iubita cum te simti?Nici eu nu pland si eu o sa ma uit incontinuare pentru toata echipa lor care intr-adevar este una minunata.Iar pe Barun vreau sa-l vad la anul pe timpul asta ce a mai facut dupa ce pleaca din serial.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Noi 2012, 2:24 pm

iulianagl a scris:

Buna iubita cum te simti?Nici eu nu pland si eu o sa ma uit incontinuare pentru toata echipa lor care intr-adevar este una minunata.Iar pe Barun vreau sa-l vad la anul pe timpul asta ce a mai facut dupa ce pleaca din serial.

Ceva mai bine acum.. in rest 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 2364036189 ..eu mi-as dori sa continuie un pic si fara el,stiu ca e ciudat cu un nou Arnav,dar daca se termina cu plecarea lui pai atunci se intelege ca e cel mai bun....fara el nimic..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 34 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum