Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
tiberici
narcisa
Garo
lica54
anyta
Lucica10
costearamona
12 participanți

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 2:27 pm

Andreea_Miha a scris:

Ceva mai bine acum.. in rest 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2364036189 ..eu mi-as dori sa continuie un pic si fara el,stiu ca e ciudat cu un nou Arnav,dar daca se termina cu plecarea lui pai atunci se intelege ca e cel mai bun....fara el nimic..

Eu cred ca n va fi nici un inlocuitor doar ca va fi o noua intrare dar nu vor sa-l inlocuiasaca pe Arnav vrea sa ramana la marca.Si eu doresc sa se filemze si fara el adica cu noua intrare sa vedem diferenta.Mie mi-a placut intrviul ei si sper sa ma fi facut inteleasa cu traducerea si imi doresc sa fie asa cum a zis Sanaya ca serialul sa nu se opreasca la Barun doar.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 2:32 pm

Dupa mine eu zic ca Sanaya ar fi sufletul serialului si nici decum Barun ea a filmat mai mult ca el si a tinut serialul pe picioare cat a plecat el la filmarile filmului si in vacante ca a mai fost plecat in vacanta el asa ca nu inteleg de ce se tot vaita ca mai multe vacante ca el n-a avut nimeni.In fine sa plece si 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 155656!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Noi 2012, 2:33 pm

iulianagl a scris:

Eu cred ca n va fi nici un inlocuitor doar ca va fi o noua intrare dar nu vor sa-l inlocuiasaca pe Arnav vrea sa ramana la marca.Si eu doresc sa se filemze si fara el adica cu noua intrare sa vedem diferenta.Mie mi-a placut intrviul ei si sper sa ma fi facut inteleasa cu traducerea si imi doresc sa fie asa cum a zis Sanaya ca serialul sa nu se opreasca la Barun doar.

eu nici nu m-am uitat/asc interviul,nu am avut starea necesara,am citit ceva parca de la ty si pe if ca uni o acuzau ca e rea bla bla ...am vazut ep si acum incerc sa iau sub de la Alexa ca am inteles ca sunt probleme iar cu star plus youtube 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754

E o posibila si o inlocuire ca cei din India sunt experti in asta...in DMG Rids a fost inlocuita de 3 ori ba o mai aduce pe Rids 1 spre final cu un nou pers..daca Barun pleaca si nu se termina serialul mie personal mi se pare mai plauzibila idea unei inlocuiri ca cu o nou intrare deja contureaza o alta poveste...si cred ca mutlti fani nu ar fi deacord cu cu o alta poveste...

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Noi 2012, 2:36 pm

iulianagl a scris:Dupa mine eu zic ca Sanaya ar fi sufletul serialului si nici decum Barun ea a filmat mai mult ca el si a tinut serialul pe picioare cat a plecat el la filmarile filmului si in vacante ca a mai fost plecat in vacanta el asa ca nu inteleg de ce se tot vaita ca mai multe vacante ca el n-a avut nimeni.In fine sa plece si 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 155656!

eu am sustinut intodeauna ca ea duce serialul mai departe si datorita ei Barun a a ajuns asa de faimos (parerea mea)..e un actor bun,foarte buna interpretarea lui Asr dar se pierde repede..m-am uitat la cateva secvente la acea emisiune in care a prezentat-o cu Jenny cu Karan K si nu mi-a placut deloc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 2:37 pm

Andreea_Miha a scris:

eu nici nu m-am uitat/asc interviul,nu am avut starea necesara,am citit ceva parca de la ty si pe if ca uni o acuzau ca e rea bla bla ...am vazut ep si acum incerc sa iau sub de la Alexa ca am inteles ca sunt probleme iar cu star plus youtube 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754

E o posibila si o inlocuire ca cei din India sunt experti in asta...in DMG Rids a fost inlocuita de 3 ori ba o mai aduce pe Rids 1 spre final cu un nou pers..daca Barun pleaca si nu se termina serialul mie personal mi se pare mai plauzibila idea unei inlocuiri ca cu o nou intrare deja contureaza o alta poveste...si cred ca mutlti fani nu ar fi deacord cu cu o alta poveste...


Ce a zis ca nu se stie dar Arnav nu va fi inlocuit si nici nu se termina serialul.Mi-a placut foarte mult cand a spus ca daca n cunosti omul nu-l judeca si are mare dreptate e si ea tot un om si cine suntem noi ma refer la cei care au criticat plecarea lui sa o judecam la fel e valabil si pentru Barun deci nu stii shhht, musca, nu vorbi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 2:38 pm

Andreea_Miha a scris:

eu am sustinut intodeauna ca ea duce serialul mai departe si datorita ei Barun a a ajuns asa de faimos (parerea mea)..e un actor bun,foarte buna interpretarea lui Asr dar se pierde repede..m-am uitat la cateva secvente la acea emisiune in care a prezentat-o cu Jenny cu Karan K si nu mi-a placut deloc...

Nici mie mi s-a parut fals chiar plin de ifose.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 2:48 pm

A si acum stii ce mai cred ca eu spre exemplu mi-am pierdut credibilitatea in el ce seriozitate mai prezinti tu can ai lumea la picioare iar tu dai cu piciorul ca te crezi tu buricul pamantului, urat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Noi 2012, 3:00 pm

iulianagl a scris:

Ce a zis ca nu se stie dar Arnav nu va fi inlocuit si nici nu se termina serialul.Mi-a placut foarte mult cand a spus ca daca n cunosti omul nu-l judeca si are mare dreptate e si ea tot un om si cine suntem noi ma refer la cei care au criticat plecarea lui sa o judecam la fel e valabil si pentru Barun deci nu stii shhht, musca, nu vorbi.

automat ca nu stim ce s-a intamplat si nu il judec dar sincer nici nu Crying or Very sad dupa el...daca pleaca pt nevastasa bye,daca vrea altceva tot la fel..daca a fost dat afara imi plare rau dar eu nu am ce sa fac si asta e....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 3:03 pm

Andreea_Miha a scris:

automat ca nu stim ce s-a intamplat si nu il judec dar sincer nici nu Crying or Very sad dupa el...daca pleaca pt nevastasa bye,daca vrea altceva tot la fel..daca a fost dat afara imi plare rau dar eu nu am ce sa fac si asta e....

Nu cred ca a fost dat afara Miha, este decizia lui ca vrea sa fie cu nevasta-sa si ricul el nu se astepta ca serialul sa se filmeze mai mult de 1 an si cu toate astea a avut succes serialul mai mult de un an si el pleaca, nu vezi ca si Sanaya a spus ca lui Gul ii este greu ca el pleaca.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 17 Noi 2012, 3:03 pm

Eu ies ne auzim mai tarziu. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Noi 2012, 3:08 pm

iulianagl a scris:A si acum stii ce mai cred ca eu spre exemplu mi-am pierdut credibilitatea in el ce seriozitate mai prezinti tu can ai lumea la picioare iar tu dai cu piciorul ca te crezi tu buricul pamantului, urat.

eu sincer iuli nu am nici o parere..cu ce mi-a zis petro inainte sa ajung acasa si cu ce am citit nimic nu se stie...sunt foarte incurcate toate lucrurile dar nu imi place deloc lipsa lui care a fost in serial de m-am saturat de dubluri..si plus ca a lasat serialul pt un film ..mie aceste lucuri m-au facut sa nu imi placa de el...daca e adevarat ca a semnat un contract doar pt un an atunci de ce a mai continuat dupa?

Nu judec poate un pic,nu Crying or Very sad dupa el..vrea sa plece asta e...nu stiu motivele lui..dar trebuia sa spuna clar ce se intampla ba pleaca ba nu pleca ba vacanta ba nu stiu ce...nu stiu ce se intampla acum dar judec lipsa lui din serial...pe if toti vb de Barun sa nu plece etc....dar uita ca nu el e baza serialului cred eu...daca nu ar fi Khushi,s-ar mai uita cu Asr doar?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Noi 2012, 3:11 pm

iulianagl a scris:

Nu cred ca a fost dat afara Miha, este decizia lui ca vrea sa fie cu nevasta-sa si ricul el nu se astepta ca serialul sa se filmeze mai mult de 1 an si cu toate astea a avut succes serialul mai mult de un an si el pleaca, nu vezi ca si Sanaya a spus ca lui Gul ii este greu ca el pleaca.

ti-am zis nu am ascultat interviul am citit doar in mare despre ce e vb..dar nu stiu ce se intampla acum dar eu judec/nu sunt de acord cu ce s-a intamplat inainte de acest "scandal" cu plecarea lui sau nu...faptul ca a lasat serialul pt un film,ca nu poate filma scenele romantice (ca il bufneste rasul...si ca inchide ochi etc) si dublurile lui etc...

In timp iss avea petrecere pt 100 de ep sanaya era acolo el era plecat cu nevasta nu stiu unde (stiam dar am uitat)..si tot asa...indiferent ce s-a intamplat bye...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 17 Noi 2012, 3:22 pm

Andreea_Miha a scris:

ti-am zis nu am ascultat interviul am citit doar in mare despre ce e vb..dar nu stiu ce se intampla acum dar eu judec/nu sunt de acord cu ce s-a intamplat inainte de acest "scandal" cu plecarea lui sau nu...faptul ca a lasat serialul pt un film,ca nu poate filma scenele romantice (ca il bufneste rasul...si ca inchide ochi etc) si dublurile lui etc...

In timp iss avea petrecere pt 100 de ep sanaya era acolo el era plecat cu nevasta nu stiu unde (stiam dar am uitat)..si tot asa...indiferent ce s-a intamplat bye...

Buna fetelor, eu cred ca Barun poate sa faca ce vrea cu viata lui, mie chiar nu imi pasa ce face el sau nu. Daca nu era Sanaya, poate nici nu ma uitam la serial. Intr-adevar Barun este frumos, si nu zic, ca nu imi placea de el cand era romantic cu Khushi, sau cand era furios pe ea. Pe mine ma enerveaza un singur lucru la el, in acest moment. El numai are chef sa transmita nimic, nici in serial, nici in afara camerelor. Adica, am vazut cateva secvente intre Khushi si Arnav, si sincer mi se pare ca el nu imi mai transmite nimic, sau poate ca numai are chef de rolul asta. Eu nu Crying or Very sad dupa el, este liber sa faca ce vrea el din partea mea. SAnaya nu a dat un interviu, in care ea sa apara in fata camerei, ci unul prin telefon, prin care a transmis tot ce era. Barun, nu mi-a transmis nimic in interviul lui, decat nu stiu Smile Smile Si eu nu vreau sa se termine filmul, pentru ca pleaca Barun. No way .... Eu vreau sa se termine, pentru ca episoadele sunt de umplutura, si numai are aceasi atractie si acel vino-ncoa.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Noi 2012, 3:31 pm

Alexa20 a scris:

Buna fetelor, eu cred ca Barun poate sa faca ce vrea cu viata lui, mie chiar nu imi pasa ce face el sau nu. Daca nu era Sanaya, poate nici nu ma uitam la serial. Intr-adevar Barun este frumos, si nu zic, ca nu imi placea de el cand era romantic cu Khushi, sau cand era furios pe ea. Pe mine ma enerveaza un singur lucru la el, in acest moment. El numai are chef sa transmita nimic, nici in serial, nici in afara camerelor. Adica, am vazut cateva secvente intre Khushi si Arnav, si sincer mi se pare ca el nu imi mai transmite nimic, sau poate ca numai are chef de rolul asta. Eu nu Crying or Very sad dupa el, este liber sa faca ce vrea el din partea mea. SAnaya nu a dat un interviu, in care ea sa apara in fata camerei, ci unul prin telefon, prin care a transmis tot ce era. Barun, nu mi-a transmis nimic in interviul lui, decat nu stiu Smile Smile Si eu nu vreau sa se termine filmul, pentru ca pleaca Barun. No way .... Eu vreau sa se termine, pentru ca episoadele sunt de umplutura, si numai are aceasi atractie si acel vino-ncoa.

kiss

Ce imi place cand pui punctul pe "i"...foarte bine zis.
Eu m-am uitat la utimile ep (ultim 2 sapt) si scenele romantice nu stiu parca si-a pierdut farmecul...poate sunt rea dar pare plictisit...
Mie dor de acel Arnav cand spunea "iesi afara " mi se facea pielea gaina (vb vine)..sau cand era furios si o prindea de mana si o privea in ochi ,parca era alt Arnav...ca spunea cineva ca acum e indragostit...scuze dar si cand a fost prima noapte inainte de nunta parca era altfel....

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 17 Noi 2012, 3:43 pm

Andreea_Miha a scris:

kiss

Ce imi place cand pui punctul pe "i"...foarte bine zis.
Eu m-am uitat la utimile ep (ultim 2 sapt) si scenele romantice nu stiu parca si-a pierdut farmecul...poate sunt rea dar pare plictisit...
Mie dor de acel Arnav cand spunea "iesi afara " mi se facea pielea gaina (vb vine)..sau cand era furios si o prindea de mana si o privea in ochi ,parca era alt Arnav...ca spunea cineva ca acum e indragostit...scuze dar si cand a fost prima noapte inainte de nunta parca era altfel....


Neahhh, nu e asta. Mie mi-a placut la filmul asta, dragostea lor cu nabadai. Adica tot timpul Arnav era ASR, fie ca o iubea sau nu. Este normal sa schimbe caracterul pe parcurs, sa il faca indragostit, etc etc .... Dar nu stiu, nu sunt rea. ca sa zic de Barun acum versi si uscate, ca vezi Doamne pleaca si ca sutn suparata, dar in dansul de la Karva Chaut, sincer nu mi-a transmis nimic. Nici iubire, nici ura, era asa trist, fara chef ...Era gen, hai sa facem si scena asta, sa mai treaca o zi Smile Chiar si dupa rapire, au avut secvente bune, Era si Arnav si ASr combinati. Era ASR care vreia sa o recucereasca pe Khushi cu orice pret, era Arnav, ca incerca sa fie dragastos cu Khushi. Dar acum ............
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Noi 2012, 3:52 pm

Alexa20 a scris:

Neahhh, nu e asta. Mie mi-a placut la filmul asta, dragostea lor cu nabadai. Adica tot timpul Arnav era ASR, fie ca o iubea sau nu. Este normal sa schimbe caracterul pe parcurs, sa il faca indragostit, etc etc .... Dar nu stiu, nu sunt rea. ca sa zic de Barun acum versi si uscate, ca vezi Doamne pleaca si ca sutn suparata, dar in dansul de la Karva Chaut, sincer nu mi-a transmis nimic. Nici iubire, nici ura, era asa trist, fara chef ...Era gen, hai sa facem si scena asta, sa mai treaca o zi Smile Chiar si dupa rapire, au avut secvente bune, Era si Arnav si ASr combinati. Era ASR care vreia sa o recucereasca pe Khushi cu orice pret, era Arnav, ca incerca sa fie dragastos cu Khushi. Dar acum ............

pe mine personal m-a obosit serialul si mi se pare ca Barun pare plictisit de pers si interpretare..ultimile ep nu mai vad acea stralucire ..in scenele romantice..sunt frumoase dar nu mai transmit cu aceiasi intensitate...si mie mi-a placut filmul foarte mult dar ba rapire ba shyam ba anjali Garima nani si domnita cealanta ba Aarav parca au incarcat foarte mult fara sens si m-a obosit..

Mi-a placut si mie acel Asr care vroia sa o recucereasca care o provoca etc,dar scenele romantice de acum mi se par unele frumoase dar pare farmecul pierdut (la mine)...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Noi 2012, 3:53 pm

Barun new pics from his upcoming movie Main Aur Mr. Right
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 311169_455948411108823_909940260_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Noi 2012, 3:56 pm

Buna !
De utima poza care ai pus-o Miha, ce spui ??? pe IF au fost ..super incantati ..oare de ce ??? stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Noi 2012, 4:04 pm

petronela a scris:Buna !
De utima poza care ai pus-o Miha, ce spui ??? pe IF au fost ..super incantati ..oare de ce ??? stupid

Smile
am vazut-o aseara pe if dar eram asa de obosita si nu ma simteam bine ca nu am realizat ca acolo e Barun Smile ...
acum am vazut-o pe facebook si am vazut ca scrie ca e Barun si apoi am analizat-o si am vazut ca e el... 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 813541
si noi care crede-am ca numai cu Sanaya se simte bine la filmari Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Noi 2012, 4:04 pm

si scuze daca a mai fost pusa ..nu am vazut-o la galeria poze si deasta am pus-o kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 17 Noi 2012, 4:05 pm

petronela a scris:Buna !
De utima poza care ai pus-o Miha, ce spui ??? pe IF au fost ..super incantati ..oare de ce ??? stupid

Cum de ce sunt incantari, doar este BARUNNNNNN Smile Smile Doamne cata mediatizare, cata nebnie pentru un actor.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Noi 2012, 4:07 pm

si cei de pe if vor sa nu plece Barun ...dau email presa star plus casa de productie.....si suna la star plus... 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 539466

deci chiar sunt "disperati" sa nu plece Barun...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Noi 2012, 4:09 pm

Alexa20 a scris:

Cum de ce sunt incantari, doar este BARUNNNNNN Smile Smile Doamne cata mediatizare, cata nebnie pentru un actor.

Smile deasta ma amuzam si eu pe if acum....urgent sa sune la Star plus ..uni au sunat de nu stiu cate ori,alti ca sa nu se mai uite dupa ce iese Barun,dar aproape toti numai Barun vede....dar Sanaya? 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Noi 2012, 4:11 pm

Alexa20 a scris:

Cum de ce sunt incantari, doar este BARUNNNNNN Smile Smile Doamne cata mediatizare, cata nebnie pentru un actor.
Pe mine nu m-a incantat cu nimic poza aia...sau eu nu mai pot fi incantata de Barun.. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 343827 nu spun ca nu imi place de el...dar ...pana la a semna petitii pentru un actor, sa nu plece din serial...??!!! Smile semnam o petitie pentru Abhaas... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 17 Noi 2012, 4:13 pm

Andreea_Miha a scris:si cei de pe if vor sa nu plece Barun ...dau email presa star plus casa de productie.....si suna la star plus... 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 539466

deci chiar sunt "disperati" sa nu plece Barun...

Vai Miha nu imi mai spune te rog, ca sunt satula de petitiile lor. Deci au fost 5 zile, in care nimeni nu discuta performanta serialului, doar sa nu plece Barun, sa faca miting, sa sune l a SP. Vai ce a fost cat ai fost u pleacata. Nici pe forum nu imi mai venea sa intru.
Una a zis, ca daca pleaca Barun din film, se sinucide, alta ca numai vrea sa aibe niciun iubit, daca pleaca Barun din film ... Deci crede-ma, ai fost o fericita, ca nu ai citit nebuniile lor Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum