Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
costearamona
petronela
anyta
Lucica10
lica54
narcisa
tiberici
11 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 9:20 pm

petronela a scris:
Daca iei doar pauza, exista sanse sa revii, nu ??? 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 1007734117


Nu se stie!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 22 Noi 2012, 9:33 pm

iulianagl a scris:


Nu se stie!
Nici la tine nu se stie ???!! cred ca te-ai molipsit de la Barun... Smile
Gata, nu te mai deranjez ..te las sa traduci linistita... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 9:34 pm

petronela a scris:
Nici la tine nu se stie ???!! cred ca te-ai molipsit de la Barun... Smile
Gata, nu te mai deranjez ..te las sa traduci linistita... kiss

Nu ma deranjezi ca si asa e destul de plictisitor. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 22 Noi 2012, 9:38 pm

iulianagl a scris:

Nu ma deranjezi ca si asa e destul de plictisitor. Smile
Nu te mai plange, sa vezi ce episoade palpitante vin.... pacat ca nu stim inca despre ce vor fi..moartea lui Arnav...o noua dragoste...finalul ..???!! uite ce multe variante avem... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 9:41 pm

petronela a scris:
Nu te mai plange, sa vezi ce episoade palpitante vin.... pacat ca nu stim inca despre ce vor fi..moartea lui Arnav...o noua dragoste...finalul ..???!! uite ce multe variante avem... stupid

Pana acum ce am inteles este ca vor s-o schimbe pe Khushi adica nu stiu daca sa ajunga ca ASR dar ai vazut ca cea mai mare provocare pentru Sam mentorul este ea asta este bine ca sincer mi-as dori sa o vad pe Khushi in haine dragute cum a fost blugii si camasa rosie chiar arata super.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 22 Noi 2012, 9:52 pm

iulianagl a scris:

Pana acum ce am inteles este ca vor s-o schimbe pe Khushi adica nu stiu daca sa ajunga ca ASR dar ai vazut ca cea mai mare provocare pentru Sam mentorul este ea asta este bine ca sincer mi-as dori sa o vad pe Khushi in haine dragute cum a fost blugii si camasa rosie chiar arata super.
Varianta asta mi-a scapat.... Smile
Ma uitam la video tradus de Alexa.. Mehndi ....ce frumos e ..si versurile si melodia...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 9:53 pm

petronela a scris:
Varianta asta mi-a scapat.... Smile
Ma uitam la video tradus de Alexa.. Mehndi ....ce frumos e ..si versurile si melodia...

Da stiu.Dar cred ca vor sa introduca ceva de genul cum a fost si cu Tuba in Gonulcelen ceva Mayfer Lady, nu crezi?Mai putin partea cu cantatul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 22 Noi 2012, 9:57 pm

iulianagl a scris:

Da stiu.Dar cred ca vor sa introduca ceva de genul cum a fost si cu Tuba in Gonulcelen ceva Mayfer Lady, nu crezi?Mai putin partea cu cantatul.
Asta ca sa mai lungeasca povestea...in lipsa de alte idei...si sa nu spui ca se si indragosteste de profesorul ei ??? si asa il uita pe Arnav ??? m-am pierdut.. 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 3478558767
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 9:58 pm

petronela a scris:
Asta ca sa mai lungeasca povestea...in lipsa de alte idei...si sa nu spui ca se si indragosteste de profesorul ei ??? si asa il uita pe Arnav ??? m-am pierdut.. 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 3478558767

Si ce daca, daca Arnav o abandoneaza ea ce sa faca sa-l caute disperata asa cum la cautat cand a fost rapit?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 22 Noi 2012, 10:06 pm

iulianagl a scris:

Si ce daca, daca Arnav o abandoneaza ea ce sa faca sa-l caute disperata asa cum la cautat cand a fost rapit?
O abandoneaza ..?? sau ce se intampla ?? gata nu mai fac nici un scenariu.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 10:07 pm

petronela a scris:
O abandoneaza ..?? sau ce se intampla ?? gata nu mai fac nici un scenariu.. Smile

Pai daca moare si nu-i arata corpul si apoi apare si el in ultimul episod!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 22 Noi 2012, 10:11 pm

iulianagl a scris:

Pai daca moare si nu-i arata corpul si apoi apare si el in ultimul episod!!
Sa nu ne grabim..ei se gandesc si se razgandesc...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 10:13 pm

petronela a scris:
Sa nu ne grabim..ei se gandesc si se razgandesc...

Da ai mare dreptate acum chiar ca nu trebuie sa ne mai grabim fie ce o fi. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Noi 2012, 11:26 pm

petronela a scris:
Nici eu nu ma mai agit..dar .... la ce ma mai uit ????? 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 600626 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 600626
Eu chiar acum am urmărit episoadele cu marea deconspirare a lui Shyam de după răpire și mi-am dat seama că episoadele au fost făcute cu mare atenție, chiar a fost verosimilă toată situația, dialogurile au fost excepționale iar tactica lui Shyam parcă a fost făcută într-adevăr de un avocat. Și totuși au uitat un mare detaliu, Chote știa deja că Shyam o iubește la nebunie pe Khushi, că ea e nebunia lui, viața lui etc. Și atunci de ce nu a reacționat mai devreme, de ce l-a lăsat pe Shyam să spună tot ce a spus despre Khushi? Poate au lăsat o portiță pentru cea de-a doua deconspirare, pentru o altă dramă. De fapt ce voiam eu să spun e că privit în masă serialul are o anumită logică așa că încă mai am speranțe de bine. Deci nu abandona ideea, poate vom mai vedea lucruri interesante. Să le mai dăm o șansă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 11:26 pm

Stiti ceva, 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Tumblr_mduzv257bZ1rrgj1w, cat despre serial acum chiar ca 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Tumblr_mdwr95UNkU1rrgj1w, fie ce o fi si basta. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Noi 2012, 11:29 pm

Gata Iuli, pleci la nani? Noapte bună și odihnă plăcută, meriți că ești o fată muncitoare și nu ne lași fără traducere. cheers
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 11:30 pm

narcisa a scris:Eu chiar acum am urmărit episoadele cu marea deconspirare a lui Shyam de după răpire și mi-am dat seama că episoadele au fost făcute cu mare atenție, chiar a fost verosimilă toată situația, dialogurile au fost excepționale iar tactica lui Shyam parcă a fost făcută într-adevăr de un avocat. Și totuși au uitat un mare detaliu, Chote știa deja că Shyam o iubește la nebunie pe Khushi, că ea e nebunia lui, viața lui etc. Și atunci de ce nu a reacționat mai devreme, de ce l-a lăsat pe Shyam să spună tot ce a spus despre Khushi? Poate au lăsat o portiță pentru cea de-a doua deconspirare, pentru o altă dramă. De fapt ce voiam eu să spun e că privit în masă serialul are o anumită logică așa că încă mai am speranțe de bine. Deci nu abandona ideea, poate vom mai vedea lucruri interesante. Să le mai dăm o șansă.


Este foarte adevarat ce spui si sunt sigura ca si tot ce se intampla acum in serial are o logica dar inca nu ne dam seama dialogurile din episodul de astazi chiar mi-au placut in ciuda faptului ca au uitat un detaliu si de ce?Detaliu a fost presa de unde stia presa de Khushi ca ea s-a inregistrat ca Kumari Gupta si nu Singh Raizada?Si nu mi-a placut ca a facut-o pe Khushi prea dusa rau ccu pluta adica mancacioasa, lenesa ea nu era asa.Sper sa aibe o logica astea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 11:31 pm

narcisa a scris:Gata Iuli, pleci la nani? Noapte bună și odihnă plăcută, meriți că ești o fată muncitoare și nu ne lași fără traducere. cheers

Vroiam ca numai aveam cu cine discuta dar daca mai ramai tu putin mai stau si eu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Noi 2012, 11:37 pm

iulianagl a scris:.


Este foarte adevarat ce spui si sunt sigura ca si tot ce se intampla acum in serial are o logica dar inca nu ne dam seama dialogurile din episodul de astazi chiar mi-au placut in ciuda faptului ca au uitat un detaliu si de ce?Detaliu a fost presa de unde stia presa de Khushi ca ea s-a inregistrat ca Kumari Gupta si nu Singh Raizada?Si nu mi-a placut ca a facut-o pe Khushi prea dusa rau ccu pluta adica mancacioasa, lenesa ea nu era asa.Sper sa aibe o logica astea.
Eu nu am văzut până acum episoadele cu răpirea lui Barun că am fost plecată astă vară dar văzându-le acum îmi dau seama că totuși au reușit să-l mențină prezent și pe Barun în film, nu i-am dus dorul, episoadele chiar au fost frumoase, e mult mai greu când aștepți câte un episod, eu, îți spun sincer chiar am rămas plăcut surprinsă de desfășurarea filmului (în situația dată, forțați de filmările lui Barun) și de modul în care au gestionat situația cei de le Iss. E drept că puteau face lucruri mult mai frumoase, cu idei mai bune dar la câte resurse au avut tot a ieșit bine
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 11:41 pm

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 3686_440266139367311_1258615965_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Noi 2012, 11:46 pm

iulianagl a scris:27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 3686_440266139367311_1258615965_n
Ce e asta? Cine sunt persoanele din poză?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 11:47 pm

narcisa a scris:Ce e asta? Cine sunt persoanele din poză?

N-ai vazut episodul?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 11:56 pm

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 390256_264021460387858_1740345019_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Noi 2012, 11:56 pm

iulianagl a scris:

N-ai vazut episodul?
Încă nu. M-am uitat la Madhu, apoi am văzut ep cu dezvăluirea lui Shyam și pe urmă te-am văzut pe forum și nu m-am putut stăpâni să nu-mi spun părerea despre ep. Că tot mi-am adus aminte de Madhu, tre să zic ceva și de Vivian. Recunosc că e frumușel și are niște ochi și o privire de te bagă în boale dar frate, e țeapăn de parcă ar avea un băț înfipt undeva și nici nu-mi place tonul vocii, nu o nuanțează deloc, mai mult strigă decât vorbește. Nu știu de ce dar mereu am impresia că are ceva la bord când interpretează. Poate mă amețește privirea lui. confused
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 11:57 pm

Iar aici ce sa spun deci ne miram de nebunia lui Khushi dar toata Raizada e o nebunie curata, drept dovada scena cu KK, de se intreba saracul om unde a aterizat?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum