Serialesitelenovelet
29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+13
Andreea_Miha
petronela
costearamona
mayya54
DENISA
anyta
Alexa20
tiberici
Lucica10
Garo
lica54
Admin_dea05
narcisa
17 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 13 Dec 2012, 10:53 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 13 Dec 2012, 10:54 pm

iulianagl a scris:

Eu am impresia ca Mandhura s-a bagat peste ei.

Nu stiu..nu te uiti la the serial dar multi vb ca sara ar interpreta-o pe ea pe domnita..iar in the serial sara se baga peste karan kritika o acuza de multe si chiar spune ca ar vrea sa il sarute pe karan (astea nu stiu ca nu le-am vazut dar mi-a povestit cryss)

dar cum e viata Sara sotia inselata sa o interpreteze chiar pe ea??
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 13 Dec 2012, 10:54 pm

narcisa a scris:Bună seara fetele. Bine ai venit Miha. kiss

Buna..ms kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 13 Dec 2012, 10:57 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu..nu te uiti la the serial dar multi vb ca sara ar interpreta-o pe ea pe domnita..iar in the serial sara se baga peste karan kritika o acuza de multe si chiar spune ca ar vrea sa il sarute pe karan (astea nu stiu ca nu le-am vazut dar mi-a povestit cryss)

dar cum e viata Sara sotia inselata sa o interpreteze chiar pe ea??

Smile Da intr-adevar nu ma uit dar mie una asa mi s-a parut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 13 Dec 2012, 10:59 pm

iulianagl a scris:

Smile Da intr-adevar nu ma uit dar mie una asa mi s-a parut.

la inceput nu crede-am dar acum am inceput si eu sa cred asta.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 13 Dec 2012, 11:05 pm

Andreea_Miha a scris:

la inceput nu crede-am dar acum am inceput si eu sa cred asta.

Cine face asta nu ajunge prea bine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 13 Dec 2012, 11:05 pm

Mă bag și eu ca musca în lapte în discuție dar mie Karan mi se pare un tip prea puțin serios în timp ce Kritika e o finuță și se vede pe fața ei că încă ține la Karan. Iar el nu pare tipul care să o facă fericită. A călcat strâmb o dată, are potențial să o mai facă o dată.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 13 Dec 2012, 11:10 pm

narcisa a scris:Mă bag și eu ca musca în lapte în discuție dar mie Karan mi se pare un tip prea puțin serios în timp ce Kritika e o finuță și se vede pe fața ei că încă ține la Karan. Iar el nu pare tipul care să o facă fericită. A călcat strâmb o dată, are potențial să o mai facă o dată.


Si eu cred ca ar mai fece-o data daca se iveste ocazia. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 13 Dec 2012, 11:10 pm

narcisa a scris:Bună seara fetele. Bine ai venit Miha. kiss
Buna !
S-a dat adunarea... parca s-a mai insufletit pe aici...noroc de Miha cu noutatile... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 13 Dec 2012, 11:12 pm

narcisa a scris:Mă bag și eu ca musca în lapte în discuție dar mie Karan mi se pare un tip prea puțin serios în timp ce Kritika e o finuță și se vede pe fața ei că încă ține la Karan. Iar el nu pare tipul care să o facă fericită. A călcat strâmb o dată, are potențial să o mai facă o dată.
Poate invata din greseala facuta...si nu o mai repeta...decat cu prima ocazie.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 13 Dec 2012, 11:16 pm

iulianagl a scris:


Si eu cred ca ar mai fece-o data daca se iveste ocazia. Smile
O dată, de două ori...... că tot a prins gustul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 13 Dec 2012, 11:19 pm

narcisa a scris:Mă bag și eu ca musca în lapte în discuție dar mie Karan mi se pare un tip prea puțin serios în timp ce Kritika e o finuță și se vede pe fața ei că încă ține la Karan. Iar el nu pare tipul care să o facă fericită. A călcat strâmb o dată, are potențial să o mai facă o dată.

inca nu stim detalilie...ce s-a intamplat..dar daca a calcat stramb nu vreau sa se mai impace..cred in chestia ca se poate repeta...

Cu mai putin serios nu stiu ce sa zic asa e uneori dar in public nu s-a sfiit pana la desp lor sa arate ca o iub
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 13 Dec 2012, 11:20 pm

petronela a scris:
Buna !
S-a dat adunarea... parca s-a mai insufletit pe aici...noroc de Miha cu noutatile... kiss
Eu sunt foarte însuflețită Petro, tocmai am văzut dansul a la Salman Khan a lui Arnav de la Sangeet și dansul super erotic a lui Khushi plus noaptea nunții dinaintea nunții. Mai am 50 de episoade și filmul îmi place tot mai mult. Abia acum i-am descoperit farmecul. Miha are mare dreptate când nu vrea să se uite la filme la care încă se filmează. Mi-am otrăvit sufletul cu tot felul de știri contradictorii pe parcursul filmărilor, acum, în sfârșit mă pot bucura cu adevărat de film. 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 13 Dec 2012, 11:20 pm

petronela a scris:
Buna !
S-a dat adunarea... parca s-a mai insufletit pe aici...noroc de Miha cu noutatile... kiss

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 131747 kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 13 Dec 2012, 11:27 pm

narcisa a scris:Eu sunt foarte însuflețită Petro, tocmai am văzut dansul a la Salman Khan a lui Arnav de la Sangeet și dansul super erotic a lui Khushi plus noaptea nunții dinaintea nunții. Mai am 50 de episoade și filmul îmi place tot mai mult. Abia acum i-am descoperit farmecul. Miha are mare dreptate când nu vrea să se uite la filme la care încă se filmează. Mi-am otrăvit sufletul cu tot felul de știri contradictorii pe parcursul filmărilor, acum, în sfârșit mă pot bucura cu adevărat de film. 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516
Oooo !!!! daca te uiti la acele episoade chiar esti insufletita....eu inca nu am nici timp, nici dispozitia sa revad nimic...dar mi-as face daca ar fi altceva..nou... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 13 Dec 2012, 11:31 pm

Andreea_Miha a scris:

inca nu stim detalilie...ce s-a intamplat..dar daca a calcat stramb nu vreau sa se mai impace..cred in chestia ca se poate repeta...

Cu mai putin serios nu stiu ce sa zic asa e uneori dar in public nu s-a sfiit pana la desp lor sa arate ca o iub
Ai dreptate că nu știm ce-a fost cu adevărat și eu mă feresc să judec lucrurile pe care nu le cunosc, ce-am afirmat a fost prima impresie după ce-am văzut clipul cu ei doi la concert. Dar ea pare capabilă să-l ierte și nu cred că el va ști să aprecieze cum se cuvine asta.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 13 Dec 2012, 11:37 pm

petronela a scris:
Oooo !!!! daca te uiti la acele episoade chiar esti insufletita....eu inca nu am nici timp, nici dispozitia sa revad nimic...dar mi-as face daca ar fi altceva..nou... Smile
Mie deja mi se pare altceva Smile iar ura pe care o simt pentru Shyam e foarte ..... nouă. Uitasem de el. Are ochii injectați în episoadele astea, chiar e cumplit. Oricum nu mai sper la nimic mai bun decât a fost. Nici Madhu nu-mi intră la suflet. sad
Chiar, de Abhas se mai știe ceva? Are vreun proiect? Sigur n-am să mă uit, mi-a ajuns Shyam pentru 100 de vieți.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 13 Dec 2012, 11:39 pm

narcisa a scris:Mie deja mi se pare altceva Smile iar ura pe care o simt pentru Shyam e foarte ..... nouă. Uitasem de el. Are ochii injectați în episoadele astea, chiar e cumplit. Oricum nu mai sper la nimic mai bun decât a fost. Nici Madhu nu-mi intră la suflet. sad
Chiar, de Abhas se mai știe ceva? Are vreun proiect? Sigur n-am să mă uit, mi-a ajuns Shyam pentru 100 de vieți.
Parca am citit ceva la un moment dat ca ar incepe un nou proiect...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 13 Dec 2012, 11:41 pm

narcisa a scris:Ai dreptate că nu știm ce-a fost cu adevărat și eu mă feresc să judec lucrurile pe care nu le cunosc, ce-am afirmat a fost prima impresie după ce-am văzut clipul cu ei doi la concert. Dar ea pare capabilă să-l ierte și nu cred că el va ști să aprecieze cum se cuvine asta.

daca a inselat-o sper sa nu il ierte..dar sper ca ei nu s-au desp ca a inselat-o...cel putin el a recunoscut ca e vina lui de desp cu calatorile lui nu si-au mai acordat timp unul altuia acest lucruri ducand catre neantelegeri si certuri si ar fi preferat sa se desp..iar el intre timp cam la 6 luni dupa a gasit pe altcineva...

ce s-a intamplat ei stiu ...dar daca sunt desp pt ca a inselat ..nu vreau sa il ierte...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 13 Dec 2012, 11:44 pm

Dragelor discutii placute, noapte buna. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 13 Dec 2012, 11:45 pm

iulianagl a scris:Dragelor discutii placute, noapte buna. kiss
Ce repede fugi la nani... 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 4154806035
Noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 13 Dec 2012, 11:47 pm

Andreea_Miha a scris:

daca a inselat-o sper sa nu il ierte..dar sper ca ei nu s-au desp ca a inselat-o...cel putin el a recunoscut ca e vina lui de desp cu calatorile lui nu si-au mai acordat timp unul altuia acest lucruri ducand catre neantelegeri si certuri si ar fi preferat sa se desp..iar el intre timp cam la 6 luni dupa a gasit pe altcineva...

ce s-a intamplat ei stiu ...dar daca sunt desp pt ca a inselat ..nu vreau sa il ierte...
Adică pentru noua achiziție avea timp? Sau avea nevoie de o parteneră? Timpul ne va arăta ce va fi mai departe, eu oricum le doresc numai de bine, e mai plăcut să vezi oameni fericiți.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 13 Dec 2012, 11:49 pm

petronela a scris:
Parca am citit ceva la un moment dat ca ar incepe un nou proiect...
Să mă ții la curent dacă apare ceva, nu mă uit dar tot sunt curioasă și despre el.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 13 Dec 2012, 11:50 pm

narcisa a scris:Adică pentru noua achiziție avea timp? Sau avea nevoie de o parteneră? Timpul ne va arăta ce va fi mai departe, eu oricum le doresc numai de bine, e mai plăcut să vezi oameni fericiți.

poate domnitei ii convenea sa il vada rar...ii aduce un plus la faima restul mai conta?..adevarul e ca calatorea foarte mult el...si -a pus meseria pe primul loc...


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Joi 13 Dec 2012, 11:50 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 13 Dec 2012, 11:50 pm

A slabit madam Pompadu sau eu am impresia asta ???? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum