Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
anyta
narcisa
iulianagl
Alexa20
petronela
lica54
tiberici
Andreea_Miha
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 11:52 am

narcisa a scris:Era clar ca Deepali va roi in jurul lui RK, cred ca ii place tare sa fie umilita. Mai si nu pare proasta dar nici indragostita, ce naiba o fi vrand de la el?

Cred ca vrea sa continue ce a inceput acum cativa ani buni in urma cand Rk era doar un pustan iar Sikki isi facea debutul in indistruia filmului.Ca pentru Sikki ea la parasit pe RK ca el era un nimeni pe atunci iar Sikki era pe cale sa-si ia zborul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 13 Feb 2013, 11:54 am

iulianagl a scris:

Poti sa te uiti sa vezi cum e dar una nu-mi place aia din puscarie incearca sa o omoare ca ea a fost condamnata ca a omorat fiul unui mare bastan, nu stiu am inteles ca a incercat sa faca si altceva si nu contest ca poate nu joaca bine Tuba dar subiectul filmului nu ma incanta cate odata stau si ma intreb dupa ce s-au luat dupa documentarele alea singur printre straini de pe discovery sau nat geografic?
Mie imi plac filmele politiste gen CSI.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 11:55 am

narcisa a scris:Mie imi plac filmele politiste gen CSI.

Alea si mie imi plac dar asta nu e genul ala. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 11:58 am

http://www.rangmunch.tv/index.php/writers-gully/newsbar/item/2737-twist-in-tales

Ia uite ce spune aici de Madhu RK cand se trezeste dimineata strica Nevasta a uitat ca a alungat-o. Smile
Vorbim mai tarziu ca mi-a venit copila de la scoala. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 13 Feb 2013, 12:02 pm

iulianagl a scris:

Cred ca vrea sa continue ce a inceput acum cativa ani buni in urma cand Rk era doar un pustan iar Sikki isi facea debutul in indistruia filmului.Ca pentru Sikki ea la parasit pe RK ca el era un nimeni pe atunci iar Sikki era pe cale sa-si ia zborul.
A pierdut trenul, nici nu-mi fac griji din cauza ei se vede ca nu mai are nici o putere asupra inimii lui (pe care nici n-o are RK), cel putin pentru Madhu nu e un pericol. Dar e interesant de urmarit ce-i mai poate creierasul sa faca pentru distractie.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 13 Feb 2013, 12:07 pm

iulianagl a scris:http://www.rangmunch.tv/index.php/writers-gully/newsbar/item/2737-twist-in-tales

Ia uite ce spune aici de Madhu RK cand se trezeste dimineata strica Nevasta a uitat ca a alungat-o. Smile
Vorbim mai tarziu ca mi-a venit copila de la scoala. kiss
Era de asteptat, s-a simtit mult prea bine in preajma ei ca si planurile de razbunare pot aduce satisfactie foarte mare - sa-l vad acum pe cine mai planuieste sa mai distruga ca doar asta e activitatea lui preferata.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mier 13 Feb 2013, 3:27 pm

si mie imi plac filmele politiste cum castle


Ultima editare efectuata de catre vittoria in Mier 13 Feb 2013, 3:28 pm, editata de 1 ori

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 6:44 pm

Vai ce mult m-a intristat vorbele spuse de RK lui Radha.Chiar nu a iubit-o nici macar un pic?Daca e asa apoi sa-l bata Bagwan a lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 13 Feb 2013, 7:29 pm

iulianagl a scris:Vai ce mult m-a intristat vorbele spuse de RK lui Radha.Chiar nu a iubit-o nici macar un pic?Daca e asa apoi sa-l bata Bagwan a lui.


Off ce episod enervant 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 2743637754 Imi aminteste de ipkknd si de Di di di di di sad sad Ce episoade enervante au fost si acolo, m-au scos din sarite o saptamana. Si la Madhu 2 saptamani de un asemenea cosmar ? sad Beah. Si numai inteleg nimic, in promo-ul de maine, cand Radha il intreba pe Rk daca nu a iubit-o deloc pe Madhu, pentru o clipa parea ca regreta tot ce a facut, apoi si-a schimbat privirea si i-a spus ca nu a iubit-o niciodata, nici pe Madhu nici pe masa.
Ce ordinar, imi vine saii dau una in cap. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 2743637754 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 7:50 pm

Alexa20 a scris:


Off ce episod enervant 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 2743637754 Imi aminteste de ipkknd si de Di di di di di sad sad Ce episoade enervante au fost si acolo, m-au scos din sarite o saptamana. Si la Madhu 2 saptamani de un asemenea cosmar ? sad Beah. Si numai inteleg nimic, in promo-ul de maine, cand Radha il intreba pe Rk daca nu a iubit-o deloc pe Madhu, pentru o clipa parea ca regreta tot ce a facut, apoi si-a schimbat privirea si i-a spus ca nu a iubit-o niciodata, nici pe Madhu nici pe masa.
Ce ordinar, imi vine saii dau una in cap. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 2743637754 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 2743637754
Iar pe fb se vorbește despre întâlnirea lor de Ziua Idragostitilor ca o sa se întâlnească Rk cu Madhu așa inopinant.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mier 13 Feb 2013, 9:26 pm

narcisa a scris:Chiar incepuse sa-mi placa filmul, mi-am faurit atatea vise de razbunare si sa dau cu piciorul la tot, nu-mi convine. Sper sa fie doar zvonuri si actorii sa-si bage mintile in cap si sa-si faca treaba cu seriozitate. Eu n-am prea urmarit video off screen dar parca mi s-a parut ca se inteleg. Si apoi ce naiba au de impartit? Nu se cearta destul in film le mai trebuie si in realitate? Sau poate e doar o repetitie ca sa intre mai bine in pielea personajelor. stupid
VD si DD in realitate se inteleg foarte bine,sunt buni prieteni.
nici unul nu are nimic impotriva altuia ca sa se certe,ba chiar ei isi fac farse pe platourile de filmare,se distreaza,se joc cu totii.
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 9:39 pm

anyta a scris:VD si DD in realitate se inteleg foarte bine,sunt buni prieteni.
nici unul nu are nimic impotriva altuia ca sa se certe,ba chiar ei isi fac farse pe platourile de filmare,se distreaza,se joc cu totii.

Asa si trebuie sa fie.Mie imi place cand este intelegere in echipa si tin unul cu altul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mier 13 Feb 2013, 9:42 pm

iulianagl a scris:

Asa si trebuie sa fie.Mie imi place cand este intelegere in echipa si tin unul cu altul.
oricum chiar VD si DD au spus ca ei isi fac farse unul altuia la filmari,mai ales VD le face la toti.Asa se mai recreeaza si ei
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 9:44 pm

anyta a scris:oricum chiar VD si DD au spus ca ei isi fac farse unul altuia la filmari,mai ales VD le face la toti.Asa se mai recreeaza si ei

Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 13 Feb 2013, 9:55 pm

sad sad sad ce episod dureros ce am plans si eu cand madhu incepu sa tipe imi rupsa inima.vai fetelor eu nu mai stiu cum vor mai ajunge impreuna ei doi dupa tot ce facu nesimtitu asta de rk.ii doresc sa aiba numai cosmaruri cu madhu sa o vada peste tot sa nu mai poata respira fara ea, Evil or Very Mad imi este scarba de el.

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty melodia din madhu de asta seara

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 13 Feb 2013, 9:56 pm


Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 9:58 pm

Nicole.RB.Givens a scris: sad sad sad ce episod dureros ce am plans si eu cand madhu incepu sa tipe imi rupsa inima.vai fetelor eu nu mai stiu cum vor mai ajunge impreuna ei doi dupa tot ce facu nesimtitu asta de rk.ii doresc sa aiba numai cosmaruri cu madhu sa o vada peste tot sa nu mai poata respira fara ea, Evil or Very Mad imi este scarba de el.

Ce zici tu Nicole eu nici nu l-am vazut si tot am plans problema mea este ca una cand fac ceva deja imi imaginez cum se petrece actiunea si a doua sunt foarte emotiva.Deci daca as mai vedea si episodul cred ca as cadea in depresie.In schimb m-am uitat la promo cel cu Radha.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mier 13 Feb 2013, 10:00 pm

deja o sa o vada peste tot pe madhu,in ep de maine s-ar putea sa vedem cum se trezeste el si incepe sa strige dupa madhu nevasta
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 10:01 pm

anyta a scris:deja o sa o vada peste tot pe madhu,in ep de maine s-ar putea sa vedem cum se trezeste el si incepe sa strige dupa madhu nevasta

Da asa cica dar sa vedem, chiar mi-ar placea sa-l vad macar un pic ca sufera si tanjeste dupa ea. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mier 13 Feb 2013, 10:52 pm

da eu nu cred ca rk e fericit ca la inceput daca el se razbuna pe madhu avea sa sarbatoreasca sa faca o petrecere dar acum nici nu a deschis o sticla de sampanie

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 10:53 pm

vittoria a scris:da eu nu cred ca rk e fericit ca la inceput daca el se razbuna pe madhu avea sa sarbatoreasca sa faca o petrecere dar acum nici nu a deschis o sticla de sampanie

A venit Deepali cu vodka. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mier 13 Feb 2013, 10:59 pm

Telebuzz is back to give all you fans some latest new dope on your favorite show Madhubala Ek Ishq Ek Junoon. We recently saw how RK refused to accept Madhu as his wife and Padmini and Madhu returned to their chawl. Life of Madhu has come to standstill as she has got back to the chawl and is presently looking for a job to live her own life. On the other hand, the ruthless RK feels that he has done the right thing by removing Madhu from his life. Well guys amidst this shocking twist there is going to be a tinge of love and romance between Madhubala and RK. With Valentine's Day fast approaching, will the love life of RK and Madhu get a new lease of life?
Categoria
Intrattenimento
Licenza
Licenza YouTube standard

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 13 Feb 2013, 11:29 pm

Buna fetelor!Episodul din seara asta a fost superb mai ales melodia de inceput imbinata cu acele momente din viata lor am simtit ca mi se face pielea de gaina cand m-am uitat....frumos regizat! 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 780376
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 11:30 pm

Admin_dea05 a scris:Buna fetelor!Episodul din seara asta a fost superb mai ales melodia de inceput imbinata cu acele momente din viata lor am simtit ca mi se face pielea de gaina cand m-am uitat....frumos regizat! 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 780376

Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 13 Feb 2013, 11:43 pm

iulianagl a scris: Smile
Razi tu dar parca nu-i rasul tau... Crying or Very sad 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 600626
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum