Serialesitelenovelet
6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Qubool Hai - Accept!

+10
tiberici
costearamona
Lucica10
victoria
lica54
Admin_dea05
iulianagl
petronela
mayya54
narcisa
14 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 14 Iun 2013, 12:07 am

si la Iss nu ai vazut ce ingrijorat o intreba Arnav ,dupa,daca se simte bine?! cred ca voia sa afle de fapt daca a fost multumita Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 14 Iun 2013, 12:09 am

narcisa a scris:



E bine că au liber în același timp, altfel nu-i vedeam bine. Nu știu de ce dar nu prea-mi place de nevastă-sa.
6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 2364036189 ura!!! nici mie ! mi se pare ca-l cam tine sub papuc!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Vin 14 Iun 2013, 12:09 am

mita baston a scris:Smile   cred ca i-au intrat nasturii la apa!! ce naspa o fi tu sa te arati super inamorat ,si aia pe margine sa strige sau sa mestece guma impasibili ! n-am vazut decat primele 4 min. dar nenea ala cu codita mi s-a parut cam dubios?!

Dubios de negru. Smile Eu nu prea l-am băgat în seamă deși mai am încă în minte ce țignal are.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Vin 14 Iun 2013, 12:12 am

mita baston a scris:


Smile  stai ca ea s-a jelit apoi pret de vreo 3 episoade,apoi s-a enervat Saras inca 3,acum mai au 3 si naste Smile   abia au programat nunta,e la pachet cu botezul cred,fac economie la buget!

Chiar vorbești serios, așteaptă barza? Și se și căsătoresc? Că originalul avea parcă altă poveste. Deci chiar trebuie să mă uit.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 14 Iun 2013, 12:17 am

Smile
  mai trag cate un ochi la videoclipul cu pantalonii problema !! dar nici actorul nu s-a sinchisit sa opreasca filmarea sa-si ia alte izmene Smile


nu s-a declarat gravida,doar s-a jelit ca a facut-o de rusine pe maman,el s-a enervat ca de ce se simte "pacatoasa'',ca doar a fost de comun acord "pacatul",mama soacra cea frumoasa vrea sa le strice combinatia,si cred ca o sa reuseasca ,inainte de nunta oficiala,si o tot lungesc...
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Vin 14 Iun 2013, 12:17 am

mita baston a scris:si la Iss nu ai vazut ce ingrijorat o intreba Arnav ,dupa,daca se simte bine?! cred ca voia sa afle de fapt daca a fost multumita Smile

Smile Smile Smile
Tocmai am văzut pe LookTV  la emisiunea Cenzurat cum se bate femeia la arabi. Și de asta nu pot să-mi imaginez că pe bărbații indieni (chiar dacă nu sunt arabi mi se par la fel de înapoiați în gândire) îi interesează dacă partenera a fost mulțumită.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Vin 14 Iun 2013, 12:19 am

mita baston a scris:


6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 2364036189 ura!!! nici mie ! mi se pare ca-l cam tine sub papuc!

Și mie mi se pare la fel. Și vorbesc de toți patru: Gurmeet, Barun, Karan  și Vivian. De aici și superîndrăgosteala lor. Am să-mi iau și eu niște papuci cu cinci numere mai mari să văd, dacă îmi țin soțul sub un papuc mai mare, mă iubește mai tare?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 14 Iun 2013, 12:24 am

narcisa a scris:



Și mie mi se pare la fel. Și vorbesc de toți patru: Gurmeet, Barun, Karan  și Vivian. De aici și superîndrăgosteala lor. Am să-mi iau și eu niște papuci cu cinci numere mai mari să văd, dacă îmi țin soțul sub un papuc mai mare, mă iubește mai tare?
Smile pai e actor?! ca asta e dichisul cu papucii Smile
 citisem si eu niste "sfaturi"de batut nevasta la arabi:era  ''indicata " chiar si o ranga,cu conditia sa nu lase urme in zonele expuse vederii??!! stupid
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Vin 14 Iun 2013, 12:25 am

mita baston a scris:Smile
  mai trag cate un ochi la videoclipul cu pantalonii problema !! dar nici actorul nu s-a sinchisit sa opreasca filmarea sa-si ia alte izmene Smile


nu s-a declarat gravida,doar s-a jelit ca a facut-o de rusine pe maman,el s-a enervat ca de ce se simte "pacatoasa'',ca doar a fost de comun acord "pacatul",mama soacra cea frumoasa vrea sa le strice combinatia,si cred ca o sa reuseasca ,inainte de nunta oficiala,si o tot lungesc...

A văzut prea târziu, deja filmase și știi cum e la ei cu economia, au lăsat secvența și în film, l-a văzut tot mapamondul, adică cine s-a uitat la Triunghiul iubirii, parcă pentru filmul ăsta au dansat.

Mai bine se jelea înainte și nu o mai făcea de rușine pe maman, acum degeaba mai jelește, are dreptate Saras să se enerveze. Știi cumva în ce episod e păcatul ăsta?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 14 Iun 2013, 12:29 am

narcisa a scris:



A văzut prea târziu, deja filmase și știi cum e la ei cu economia, au lăsat secvența și în film, l-a văzut tot mapamondul, adică cine s-a uitat la Triunghiul iubirii, parcă pentru filmul ăsta au dansat.

Mai bine se jelea înainte și nu o mai făcea de rușine pe maman, acum degeaba mai jelește, are dreptate Saras să se enerveze. Știi cumva în ce episod e păcatul ăsta?
din  29 mai! nici nu-ti dai seama de ceea ce s-a intamplat,daca ea n-ar fi jelit,n-ar fi aflat nici Saras Smile   si nici noi!!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Vin 14 Iun 2013, 12:30 am

mita baston a scris:


Smile pai e actor?! ca asta e dichisul cu papucii Smile
 citisem si eu niste "sfaturi"de batut nevasta la arabi:era  ''indicata " chiar si o ranga,cu conditia sa nu lase urme in zonele expuse vederii??!! stupid
Mai joacă teatru uneori, se pune? Smile 
Cred că vorbim de același lucru, mi-a spus soțul că e și pe internet video. Mi l-a recomandat cu căldură încă de acum câteva zile dar nu m-am uitat. Și azi l-au dat la televizor. Se vede puterea dorinței. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 14 Iun 2013, 12:33 am

narcisa a scris:





A văzut prea târziu, deja filmase și știi cum e la ei cu economia, au lăsat secvența și în film, l-a văzut tot mapamondul, adică cine s-a uitat la Triunghiul iubirii, parcă pentru filmul ăsta au dansat.



e mai degraba Triunghiul Bermudelor ! mori de rassi geografic si anatomic si :fashion style"  Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 14 Iun 2013, 12:36 am

narcisa a scris:


Mai joacă teatru uneori, se pune? Smile 
Cred că vorbim de același lucru, mi-a spus soțul că e și pe internet video. Mi l-a recomandat cu căldură încă de acum câteva zile dar nu m-am uitat. Și azi l-au dat la televizor. Se vede puterea dorinței. Smile
Smile  da' lasa, ca noi doar ce nu vrem,nu pricepem,asa ca.....Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Vin 14 Iun 2013, 12:38 am

mita baston a scris:


din  29 mai! nici nu-ti dai seama de ceea ce s-a intamplat,daca ea n-ar fi jelit,n-ar fi aflat nici Saras Smile   si nici noi!!

Smile Atunci a făcut bine c-a jelit, și bărbatul trebuie să-și asume responsabilitatea și săracul cum ar fi știut altfel că a comis-o? Dar ce repede s-au mișcat, să fie de bun augur, dacă tot au început atât de devreme poate repetă figura. Să fie una și în contul Marmeladului că dacă așteptăm după el așteptăm degeaba. Dacă totuși se întâmplă sper să aflăm dintr-un cuplet al Zoyei că oricum nu prea pare tipul care să se jelească.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Vin 14 Iun 2013, 12:41 am

mita baston a scris:




e mai degraba Triunghiul Bermudelor ! mori de rassi geografic si anatomic si :fashion style"  Smile

Te referi la film sau la prohab? Filmul nu l-am văzut dar crăpătura din pantalonii lui m-a trimis mai mult cu gândul la Groapa Marianelor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Vin 14 Iun 2013, 12:42 am

mita baston a scris:


Smile  da' lasa, ca noi doar ce nu vrem,nu pricepem,asa ca.....Smile

Smile Așa este. Și eu uneori tare sunt grea de cap. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 14 Iun 2013, 12:46 am

narcisa a scris:



Smile Atunci a făcut bine c-a jelit, și bărbatul trebuie să-și asume responsabilitatea și săracul cum ar fi știut altfel că a comis-o? Dar ce repede s-au mișcat, să fie de bun augur, dacă tot au început atât de devreme poate repetă figura. Să fie una și în contul Marmeladului că dacă așteptăm după el așteptăm degeaba. Dacă totuși se întâmplă sper să aflăm dintr-un cuplet al Zoyei că oricum nu prea pare tipul care să se jelească.
Smile  n-o sa-i mai arda Zoyei de cuplete dupa! sper!! sau le face motana o demonstratie,sa adune 1 cu 1 si sa le dea tot 1!!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 14 Iun 2013, 12:49 am

narcisa a scris:



Te referi la film sau la prohab? Filmul nu l-am văzut dar crăpătura din pantalonii lui m-a trimis mai mult cu gândul la Groapa Marianelor.
Smile  filmul nu l-am vazut !!  aia e mai rar explorata,comparativ cu Triunghiul Bermudelor Smile  geografic, vorbind 6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 2263181061
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Vin 14 Iun 2013, 12:52 am

mita baston a scris:


Smile  n-o sa-i mai arda Zoyei de cuplete dupa! sper!! sau le face motana o demonstratie,sa adune 1 cu 1 si sa le dea tot 1!!

Smile Motana știe cel mai bine că și ea s-a adunat cu unul și i-a dat ăla unu' de nu mai scapă de el.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Vin 14 Iun 2013, 12:56 am

mita baston a scris:


Smile  filmul nu l-am vazut !!  aia e mai rar explorata,comparativ cu Triunghiul Bermudelor Smile  geografic, vorbind 6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 2263181061
Dar în Triunghiul Bermudelor poți să te pierzi, geografic vorbind ....... și nu numai. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 14 Iun 2013, 12:59 am

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 2074734341 ma tem ca te "traduc" ! imi pare rau ca nu mai pot sta !  ma bucur ca te-am  vazut ,chiar mi-a facut mare placere kiss 
 p.s. sper sa dea faliment casa de productie a lui Madhu,sa veniti mai des pe aici 6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 2114215497
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 14 Iun 2013, 1:01 am

narcisa a scris:


Dar în Triunghiul Bermudelor poți să te pierzi, geografic vorbind ....... și nu numai. Smile
una e mai intinsa,alta e mai adanca....e rau cu geografia asta Smile    noapte buna si multumesc! kiss
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Vin 14 Iun 2013, 1:03 am

mita baston a scris:6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 2074734341 ma tem ca te "traduc" ! imi pare rau ca nu mai pot sta !  ma bucur ca te-am  vazut ,chiar mi-a facut mare placere kiss 
 p.s. sper sa dea faliment casa de productie a lui Madhu,sa veniti mai des pe aici 6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 2114215497

Și eu mă pregăteam de somn, m-am distrat cam mult pentru o singură seară. Noapte bună și vise plăcute kiss. Că tot am vorbit de vise, am citit la voi că cineva l-a omorât pe tatăl bebelușului motanei sau am visat eu ceva?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 14 Iun 2013, 3:25 pm

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 648483

SPOILERS BY MISHTI (A CONFIRMED SOURCE)



-Asad and Zoya Nikaah Will Happen.6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Smiley4
-No Love triangle between Asad,Zoya,Ayaan.



.FlamingDesire.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 14 Iun 2013, 6:51 pm

narcisa a scris:

Și eu mă pregăteam de somn, m-am distrat cam mult pentru o singură seară. Noapte bună și vise plăcute kiss. Că tot am vorbit de vise, am citit la voi că cineva l-a omorât pe tatăl bebelușului motanei sau am visat eu ceva?





nu,e bine mersi,a avut "ocazia" sa -l sinucida Ayaan,dar a scapat!  ma enerveaza pagina noua! nu mai stiu unde sa scriu??!!!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum