Serialesitelenovelet
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Qubool Hai - Accept!

+9
narcisa
lica54
Alexa20
mita baston
costearamona
mayya54
Admin_dea05
iulianagl
petronela
13 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 12:17 pm

http://forum32.com/2013/07/10/wishing-all-of-you-ramadan-mubarak-a-treat/
oare de ce o fi asa de plouat? sper sa afle adevarul despre motana 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 244732 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 244732 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 244732  cu toate ca intr-una din ipostaze zambeste,sper sa fie doar catre cameraman,si nu parte din scenariu !
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 10 Iul 2013, 12:18 pm

mita baston a scris:salutare tuturor! uite ca se poate si mai stiintifico fantastic decat ne asteptam! ce teleportare,cred ca motana a inventat alta metoda de strabatut timpul si spatiul,dar de data asta a luat-o pasager si pe Zoya! oare cum s-au strecurat ele pe langa Jeleu,sau cum au devenit ele invizibile pentru el,in mijlocul platoului ala,de altfel plin de oameni care priveau scena ,e ceva de domeniul lui Shireen! ar trebui sa o intrebam,precis o sa ne lamureasca!  sa zicem ca n-am nimic de obiectat la adresa fularului ala zburator,sau cum a ajuns Motana,din mijlocul pietei fix in varful dealului(am o banuiala ca salul ei cel rosu e facut din acelasi material ca mantia lui Superman) ,in spatele Zoyei,poate pe acolo era drumul catre aeroport,cosmodrom,etc. ,dar ma enerveaza ca nici unul din tampitii  familiei nr.2 nu o cauta pe bunica! chiar nu-si pun problema unde putea sa plece fara sa dea nici un semn?! si hai sa zicem ca motana a asteptat perioada necesara pentru a "realiza" ca e gravida si de aceea nu i-a anuntat sa se pregateasca (si) de botez,dar cum Rashid a lasat-o pe Dilshad,nu cu unul ci cu doi copii,Asad n-ar putea face la fel? mi-a placut scena cu fotografia de la logodna lui Ayan,sparta,si cum se reflectau ochii Humairei in cioburile alea.si cam atat.

Good point. Si eu stau si ma gandesc, cum a ajuns motana imediat ce a primit mesajul lui Zoya pe telefonul lui Asad. Este ceva SF, si daca stam sa o luam logic, daca in filmele indiene nu ar fi putin SF pai atunci unde mai e distractia ? Daca tin eu minte, si in ipkknd au fost multe fenomene SF, cum ar fi faza cand Arnav s-a batut cu 10 oameni si i-a doborat pe toti, desi toti huliganii aia era peste el Smile Dar totusi, pe mine nu ma deranjeaza asta. Enervanta a fost faza cand erau ele doua in mijlocul multimii aceleia, iar Asad nu vedea nu auzea nimic. Asta a fost ciudat. Ori au iesit prin spatele hotelului ori altfel nu imi explic. Cat despre deal, cred ca este aproape de hotel, ca si Zoya a ajuns repede acolo si plus de asta in episodul de azi, Valul ala din mana lui Asad zboara la Zoya si nu cred ca zboara kilometri intregi Smile  Cel putin asa sper.
Referitor la partea care am subliniat-o mai sus, nu cred ca Asad ar lasa-o pe Tanveer singura stiind ca este insarcinata, pentru ca el insusi a crescut fara tata si stie cat de greu i-a fost. Dar nu imi fac griji, cat timp e Zoya acolo, o sa o puna ea la punct pe Tanveer. Smile 
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 10 Iul 2013, 12:21 pm

mita baston a scris:http://forum32.com/2013/07/10/wishing-all-of-you-ramadan-mubarak-a-treat/
oare de ce o fi asa de plouat? sper sa afle adevarul despre motana 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 244732 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 244732 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 244732  cu toate ca intr-una din ipostaze zambeste,sper sa fie doar catre cameraman,si nu parte din scenariu !


Sincer, eu nu cred ca afla adevarul asa de curant, chiar daca Zoya se intoarce ea stie ca trebuie sa o demaste pe Tanveer cu inteligenta, altfel nimeni nu o sa o creada. As presupune mai mult, ca Tanveer ii spune ca este insarcinata cu copilul lui, iar el de suparare se duce in locul unde "si-a distrus viata".  Atat de mult ma enerveaza 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Animated_Dancing_Cat_1incat imi vine sa ii bag creionul si in celalalt ochi 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 2743637754 Ce naiba ca in filmul asta mai multe personaje negative decat pozitive.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 12:27 pm

Alexa20 a scris:


Sincer, eu nu cred ca afla adevarul asa de curant, chiar daca Zoya se intoarce ea stie ca trebuie sa o demaste pe Tanveer cu inteligenta, altfel nimeni nu o sa o creada. As presupune mai mult, ca Tanveer ii spune ca este insarcinata cu copilul lui, iar el de suparare se duce in locul unde "si-a distrus viata".  Atat de mult ma enerveaza 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Animated_Dancing_Cat_1incat imi vine sa ii bag creionul si in celalalt ochi 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 2743637754 Ce naiba ca in filmul asta mai multe personaje negative decat pozitive.

Smile Smile  buna faza cu creionul!! sa fie din ala de tamplarie,sau unul de 0,7 cu mina de otel sa fim sigure ca-i ajunge la creierul ala malefic! sa sti ca acum am vazut ca e tot la depozitul ala,bine macar ca l-au ras,cred ca m-au auzit ca m-am plans Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mier 10 Iul 2013, 12:30 pm

Buna!Nu-mi vine sa cred ce am citit o schimba pe Zoya.Sper sa fie falsa stirea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 10 Iul 2013, 12:31 pm

mita baston a scris:

Smile Smile  buna faza cu creionul!! sa fie din ala de tamplarie,sau unul de 0,7 cu mina de otel sa fim sigure ca-i ajunge la creierul ala malefic! sa sti ca acum am vazut ca e tot la depozitul ala,bine macar ca l-au ras,cred ca m-au auzit ca m-am plans Smile 

Un creion cat mai puternic. Nu ma pot increde in pisica asta turbata. Doamne cat de josnica poate fi stupid Acum vrea sa ii puna si copilul in carca stupid  Dar daca analizam bine filmul, se pare ca in ambele familii Khan, exista 2 vipere si 2 persoane care incearca sa le descopere intentiile in fata tuturor. Razia- Badi Bi; Tanveer- Zoya Smile 
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 12:33 pm

iulianagl a scris:Buna!Nu-mi vine sa cred ce am citit o schimba pe Zoya.Sper sa fie falsa stirea.
cu cine ,cu Jenny? sa fie poporul multumit ca o s-o pupe Karan?! hai ca ar fi chiar tampiti stupid


Ultima editare efectuata de catre mita baston in Mier 10 Iul 2013, 12:33 pm, editata de 1 ori
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 10 Iul 2013, 12:33 pm

iulianagl a scris:Buna!Nu-mi vine sa cred ce am citit o schimba pe Zoya.Sper sa fie falsa stirea.

Neah nu cred asa ceva. Si plus de asta, Surbhi nu pare a fi o figuranta sau ceva de genul, mi se pare chiar naturala. Si cine ar putea sa o inlocuiasca pe Surbhi in film ? Si Gul e constienta de lucrul asta, ca pierde audienta si abia ce si-a ridicat trp la 3.4
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 10 Iul 2013, 12:34 pm

mita baston a scris:
cu cine ,cu Jenny? sa fie poporul multumit ca o s-o pupe Karan?! hai ca ar fi chiar tampiti stupid

Smile Smile Smile Smile 
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 12:35 pm

Alexa20 a scris:

Un creion cat mai puternic. Nu ma pot increde in pisica asta turbata. Doamne cat de josnica poate fi stupid Acum vrea sa ii puna si copilul in carca stupid  Dar daca analizam bine filmul, se pare ca in ambele familii Khan, exista 2 vipere si 2 persoane care incearca sa le descopere intentiile in fata tuturor. Razia- Badi Bi; Tanveer- Zoya Smile 

cei buni au pierdut deocamdata partida,sa vedem cum o sa fie meciul nr.2. si sa vad cum o "des-paralizeaza"pe bunica ,tare sunt curioasa!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 12:38 pm

mai rau te enervezi citind si vazand spoilerele astea!ori iti reduc surpriza la vizionarea episodului,ori te lasa cu ochii-n soare,ca mai taie ei la montaj,diverse scene aratate in avans!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mier 10 Iul 2013, 12:39 pm

Eu cred ca spun asta doar gurile rele.Surbhi vad ca se descurca destul de bine pentru o incepatoare nu înțeleg de ce apar chestii din astea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mier 10 Iul 2013, 12:41 pm

mita baston a scris:mai rau te enervezi citind si vazand spoilerele astea!ori iti reduc surpriza la vizionarea episodului,ori te lasa cu ochii-n soare,ca mai taie ei la montaj,diverse scene aratate in avans!
E mult mai bine sa nu știi si eu sunt de aceeași părere.Si madam ar face bine sa-i mai ferchezuiasca puțin pe cei doi frați ca prea urat arata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 12:44 pm

iulianagl a scris:Eu cred ca spun asta doar gurile rele.Surbhi vad ca se descurca destul de bine pentru o incepatoare nu înțeleg de ce apar chestii din astea.
o fi Saras,cel cu zvonurile,ca la ei taman ce s-au despartit Smile  pai ar trebui sa puna Madam un avertisment inaintea fiecarui serial-"atentiune,actorii principali sunt inlocuiti la jumatatea filmului"-sa stim si noi la ce sa ne asteptam! poate unii vor sa se uite de la coada la cap stupid
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 12:51 pm

Alexa20 a scris:

Good point. Si eu stau si ma gandesc, cum a ajuns motana imediat ce a primit mesajul lui Zoya pe telefonul lui Asad. Este ceva SF, si daca stam sa o luam logic, daca in filmele indiene nu ar fi putin SF pai atunci unde mai e distractia ? Daca tin eu minte, si in ipkknd au fost multe fenomene SF, cum ar fi faza cand Arnav s-a batut cu 10 oameni si i-a doborat pe toti, desi toti huliganii aia era peste el Smile Dar totusi, pe mine nu ma deranjeaza asta. Enervanta a fost faza cand erau ele doua in mijlocul multimii aceleia, iar Asad nu vedea nu auzea nimic. Asta a fost ciudat. Ori au iesit prin spatele hotelului ori altfel nu imi explic. Cat despre deal, cred ca este aproape de hotel, ca si Zoya a ajuns repede acolo si plus de asta in episodul de azi, Valul ala din mana lui Asad zboara la Zoya si nu cred ca zboara kilometri intregi Smile  Cel putin asa sper.
Referitor la partea care am subliniat-o mai sus, nu cred ca Asad ar lasa-o pe Tanveer singura stiind ca este insarcinata, pentru ca el insusi a crescut fara tata si stie cat de greu i-a fost. Dar nu imi fac griji, cat timp e Zoya acolo, o sa o puna ea la punct pe Tanveer. Smile 
chiar asa,uit esentialul,ca e film,si inca unul indian,de ce oi fi asa de carcotasa?! si daca dealul era in interiorul hotelului,musai ca aveau ambele dudui o conditie fizica mai ceva ca Usain Bolt!adica bietul Jeleu cat astepta el frumos si cuminte,fetele se paruiau verbal si fizic,aude el ecoul(adus de vulturul ala ratacit,sac!) dar nu le aude cum tipau una la alta?? dar ce sa zic ,"zborul" Zoyei a fost frumos! cred ca s-a distrat !
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 1:04 pm

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 57652  de ce n-o fi fost sabia aia mai ascutita putin,sau mai aproape de blana motanei,ca scapam de mieunatoare mai repede! uite cum face Madam din om ,neom ,ba chiar unul cu intentii criminale 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 1696271434 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 1:14 pm

si oare de ce sunt asa de speriati de sari-ul Humairei,Asad nu i-a daruit Zoyei nenumarate modele pana acum?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 1:26 pm

"i need feminism because when jesus does a magic trick it’s a goddamn miracle but when a woman does a magic trick she gets burned at the stake"
anonima nesemnata!

dar Razia si Tanu meritau arse pe rug!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 3:20 pm

mai am o (sper)ultima nemultumire:nu-mi plac nici balerinii Zoyei,purtati si la piata si la nunta,dar nici cum ii vin pantofii aia albi motanei,zici ca merge pe varful ghearelor!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 3:33 pm

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Tumblr_mk4xfyTHk71r4xwhio1_500

vreau s-o vad pe motana asa! Question 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de lica54 Mier 10 Iul 2013, 5:02 pm

Buna!

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Inghetata
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 5:25 pm

lica54 a scris:Buna!

Smile Smile Smile  nu inghetata,mai bine matraguna,e prea bine tratata motana! sau poate avem noroc si ii degera limba Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de lica54 Mier 10 Iul 2013, 5:53 pm

mita baston a scris:

Smile Smile Smile  nu inghetata,mai bine matraguna,e prea bine tratata motana! sau poate avem noroc si ii degera limba Smile 

Sa degere si sa intre in fibrilati sa nu mai aiba puterea de a face rau...


7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Poze-haioase-pisici-papuci-caini
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 5:59 pm

lica54 a scris:

Sa degere si sa intre in fibrilati sa nu mai aiba puterea de a face rau...


7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Poze-haioase-pisici-papuci-caini
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 244732 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 244732 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 244732 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Iul 2013, 6:44 pm

mi-e dooooor de Arnav Singh Raizada! ce pereche ar fi facut el cu Zoya!cupidon  cred ca Madam a facut-o mai" barbata" pe Zoya,decat pe Asad stupid 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum