Serialesitelenovelet
30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+11
Garo
mita baston
Elly
lica54
Criss Criss
Admin_dea05
iulianagl
petronela
Andreea_Miha
costearamona
narcisa
15 participanți

Pagina 3 din 11 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 04 Aug 2013, 10:18 pm

petronela a scris:
Ei spun ca inlocuirea personajului principal, dar nu cred ca asta e motivul...cu Anuj am vazut ca amandoi incep sa fie indragiti si fac chimie buna pe ecran...cred ca scenariul lasa de dorit..

eu nu m-am uitat deloc de pe 16 mai inainte sa fie inlocuit pers principal dar am urmarit ratingul mereu ...sincer de cand a intrat noul a scazut...dar stii ca si iss erau ffff indragiti pe net si acum sunt numai ca ratingul a scazut..Important e cum percep cei de acasa care privesc.Ar fi prea mare coincidenta sa strice povestea exact cand a intrat noul actor....eu cred ca oamenilor nu le plac schimbarile si sa le dai drama ...

Super samnatura 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 04 Aug 2013, 10:32 pm

Andreea_Miha a scris:

eu nu m-am uitat deloc de pe 16 mai inainte sa fie inlocuit pers principal dar am urmarit ratingul mereu ...sincer de cand a intrat noul a scazut...dar stii ca si iss erau ffff indragiti pe net si acum sunt numai ca ratingul a scazut..Important e cum percep cei de acasa care privesc.Ar fi prea mare coincidenta sa strice povestea exact cand a intrat noul actor....eu cred ca oamenilor nu le plac schimbarile si sa le dai drama ...

Super samnatura 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516 
Imi pare rau de Sanaya..dar poate reusesc sa salveze..daca nu, alt proiect...
Multumesc! imi plac amandoi mult si nu am rezistat sa nu-i pun la semnatura!30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 2691192546..de fapt sunt cuplurile mele favorite din serialele pe care le-am urmarit ...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 04 Aug 2013, 10:57 pm

petronela a scris:
Imi pare rau de Sanaya..dar poate reusesc sa salveze..daca nu, alt proiect...
Multumesc! imi plac amandoi mult si nu am rezistat sa nu-i pun la semnatura!30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 2691192546..de fapt sunt cuplurile mele favorite din serialele pe care le-am urmarit ...

Si mie imi pare rau dar in general la sony nu prea au succes mare seriale lor..stiu ca imi spunea criss ca e un serial de la ei care are 1 si ceva parca...e singurul cu rating mai mare ...unul cu un cuplu mai invarsta.

Am observat ai Geet Iss si Kmh...30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516 
Toti "la un loc " sunt si cuplurile mele favorite...30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Criss Criss Dum 04 Aug 2013, 11:22 pm

Andreea_Miha a scris:

Si mie imi pare rau dar in general la sony nu prea au succes mare seriale lor..stiu ca imi spunea criss ca e un serial de la ei care are 1 si ceva parca...e singurul cu rating mai mare ...unul cu un cuplu mai invarsta.

Am observat ai Geet Iss si Kmh...30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516 
Toti "la un loc " sunt si cuplurile mele favorite...30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516 

Serialul cu cuplul mai invarsta, avea rating mare de 3 si ceva pana mai de curand...acum a inceput sa aiba rating de 1.2, dar pana acum era unul din cele mai urmarite seriale din India. Bade acche lagte hai se numeste. Si serialele care au fost inainte de serialul Sanayei s-au terminat repede din cauza rating-ul slab. Dar aveau rating mai slab decat are Chanchan.
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 04 Aug 2013, 11:28 pm

Criss Criss a scris:

Serialul cu cuplul mai invarsta, avea rating mare de 3 si ceva pana mai de curand...acum a inceput sa aiba rating de 1.2, dar pana acum era unul din cele mai urmarite seriale din India. Bade acche lagte hai se numeste. Si serialele care au fost inainte de serialul Sanayei s-au terminat repede din cauza rating-ul slab. Dar aveau rating mai slab decat are Chanchan.

Ms kiss 
Stiam ca mi-ai zis tu ceva de acel serial...si ca e singurul cu rating mai mare la sony.Dar mai au seriale de fapt in marea aprte care au rating slabut dar le tin un timp..ciudati mai sunt indieni cu gusturile lor.Sa avem noi in Romania un canal cu seriale lor atunci sa ne vezi ..ce harnicute am fi..Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 09 Aug 2013, 6:30 pm


pe 8 aug a fost ziua lui Lalit Mohan.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 15 Aug 2013, 5:37 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Smile 
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Aug 2013, 7:32 pm

Mi-a placut si episodul din seara asta imi plac felul cum filmeaza iar povestea cred ca o sa fie interesanta.Ce fel cauta el portofelul si acum la naiba crede ca ea ia facut-o inadins sa se razbune pe el.Smile Parintii lui sunt cam tafnosi iar lui i s-a intamplat ceva cu fata aia de tot se gandeste la ea cand alearga cu greutatile alea la maini si picioare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 27 Aug 2013, 7:53 pm

Buna!
Imi place ca am revenit la Iss..chiar daca e sezon 2...kiss 
Eu am crezut ca si-a pus fundite la maini si la picioare, asa arata...Smile inca nu pot sa spun ca-mi plac...el se chinuie sa-i iasa privirea salbatica...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Aug 2013, 7:57 pm

petronela a scris:Buna!
Imi place ca am revenit la Iss..chiar daca e sezon 2...kiss 
Eu am crezut ca si-a pus fundite la maini si la  picioare, asa arata...Smile inca nu pot sa spun ca-mi plac...el se chinuie sa-i iasa privirea salbatica...
Mie mi se pare ca ii ies toate scenele chiar si privirea salbatica.Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 27 Aug 2013, 8:03 pm

iulianagl a scris:Mie mi se pare ca ii ies toate scenele chiar si privirea salbatica.Smile 
E chiar prea salbatica....e de-a dreptul fioros si cu barba aia...Smile sa vad cat rezista sa fie asa...in tren a fost prea linistit ascultand tantele ...dar tine prea putin, nu apuc sa ma lamuresc ce se intampla si gata...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Aug 2013, 8:06 pm

petronela a scris:E chiar prea salbatica....e de-a dreptul fioros si cu barba aia...Smile sa vad cat rezista sa fie asa...in tren a fost prea linistit ascultand tantele ...dar tine prea putin, nu apuc sa ma lamuresc ce se intampla  si gata...
Nu tine normal dar inca nu apucam noi sa savuram tot ce se intampla am inteles ca e tradus in engleza si curand va fi si in limba noastra.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Aug 2013, 8:09 pm

Eu zic ca sunt scene frumoase deocamdata dar daca incep cu soacra, nora si bunica, care tot isi vara coada acolo unde nu trebuie eu una ma las pagubasa dar deocamdata ce vad imi place.Actrita este ata de finuta si simpatica, o prinde rolul si la fel si pe el cu toate ca are barba trebuie sa apreciem ca e una ba chiar foarte ingrijia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 27 Aug 2013, 8:42 pm

iulianagl a scris:Mi-a placut si episodul din seara asta imi plac felul cum filmeaza iar povestea cred ca o sa fie interesanta.Ce fel cauta el portofelul si acum la naiba crede ca ea ia facut-o inadins sa se razbune pe el.Smile Parintii lui sunt cam tafnosi iar lui i s-a intamplat ceva cu fata aia de tot se gandeste la ea cand alearga cu greutatile alea la maini si picioare.
30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 648483 
acum ma duc si eu sa il vad...observ ca cei de pe if sunt ceva mai multumiti de ep de azi...dar ma amuza ca Iss 1 are zero vizionari la reluare si tot ei sar in sus ca cat de bun si urmarit e iss 1..
vad ca spun ca in Uk la ora asta a avut rating bun fata de alte seriale..


The second season of Iss Pyar Ko Kya Naam Doon on Star Plus has made a decent start in the UK, according to exclusive data obtained.

The show, which returned with new actors, pulled in a respectable 108,500 viewers at 18:00 " peaking at 123,400 viewers. It beat old shows like Saathiya (70,700), Meri Bhabhi (88,200), Ek Hazaaron Mein Meri Behna Hai (60,400) and Ek Ghar Banaunga (52,300).

Pyar Ka Dard Hai was on top of the UK Asian TV ratings with 210,700 viewers, followed by Veera with 180,500 viewers and SaraswatiChandra with 143,300 viewers. Yeh Rishta Kya Kehlata Hai was in fourth with 142,800 viewers and Diya Aur Baati Hum in fifth with 112,700 viewers.

On Star Life Ok, Savitri repeat at 23:30 was top with 12,400 viewers, followed by Geet (re-run) with 10,000 viewers and Do Dil Ek Jaan in third with 7,900 viewers. Iss Pyar Ko Kya Naam Doon in Hindi at 14:00 got zero rating and the English dubbed at 18:00 got 1,000 viewers.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 27 Aug 2013, 8:43 pm

iulianagl a scris:Mie mi se pare ca ii ies toate scenele chiar si privirea salbatica.Smile 
sunteti deja doua tu si criss...ep de ieri si eu ma alatur voua ..sa va azi..Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 27 Aug 2013, 9:20 pm

L-am vazut placut ..numai presupusul tatal lui nu imi place..cu chelia lui si asa mare mi se pare cam "fioros"...Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 27 Aug 2013, 11:44 pm

Aici puteti vota numele noului cuplu din Iss 2 kiss 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Aug 2013, 12:12 am

Criss Criss a scris:Aici puteti vota numele noului cuplu din Iss 2 kiss 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ms kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de costearamona Mier 28 Aug 2013, 1:10 am

are o privire salbatica foarte sexyyyyyyyyyy 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516  si sunt frumosi amandoi 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 229917 
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Aug 2013, 7:16 am

Buna dimi, ma mie chiar imi place inceputul e promitator da intr-adevar tatal lui e chiar scary dar deocamdata nu stim in ce ape se scalda sa vedem ce ne ofera partea buna sau cea rea?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Aug 2013, 3:05 pm

Buna!
Cu traducere parca e altfel...imi place actorul, spre deosebire de Barun, care nu mi-a placut la inceput, Avinash are un avantaj...si barba...Smile


Ultima editare efectuata de catre petronela in Mier 28 Aug 2013, 3:24 pm, editata de 1 ori
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Aug 2013, 3:10 pm

petronela a scris:Buna!
Cu traducere parca e altfel...imi place actorul, spre deosebire de Barun care nu mi-a placut la inceput Avinash are un avantaj...si barba...Smile 
Barba ingrijita.Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Aug 2013, 3:36 pm

petronela a scris:Buna!
Cu traducere parca e altfel...imi place actorul, spre deosebire de Barun, care nu mi-a placut la inceput, Avinash are un avantaj...si barba...Smile
30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 648483 

Smile  se zvoneste ca o sa ii schimbe infatisarea lui..barba jos..dar e zvon doar...sa vedem kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Aug 2013, 3:55 pm

Andreea_Miha a scris:30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 648483 

Smile  se zvoneste ca o sa ii schimbe infatisarea lui..barba jos..dar e zvon doar...sa vedem kiss 
Daca mai taraganeaza mult s-ar putea sa ma obisnuiesc cu barba lui si n-o sa-mi placa fara...Smile 
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Aug 2013, 4:50 pm

petronela a scris:Daca mai taraganeaza mult s-ar putea sa ma obisnuiesc cu barba lui si n-o sa-mi placa fara...Smile 
Smile  mie imi place si asa cum arata ...nu ii sta rau...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 11 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum