Serialesitelenovelet
22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

+4
axxa246
Camelia_Monica
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 2 din 44 Înapoi  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Urmatorul

In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 10:43 am

bună VIC ! face figuraţie de nu apare prin poză nici măcar un picior de a lui 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Brk_Plate_Sausage_HBrounds_3b
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 10:45 am

cine stie , Denisa .Dar daca nici acum nu apar poze ... nu stiu ce sa mai spun . Inteleg ca este cu munca ...shi vrea sa fie recunoscut pentru asta . dar pana apare filmul ala , in martie , suntem deja batrani . Crying or Very sad

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2dke0bp
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 10:51 am

e bine să apară şi în martie dar eu cred că perioada de post producţie va dura mai mult .22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pork-tocino-drink
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 10:52 am

asha au spus . ca-n martie . probabil ca asha va fi . vom avea atunci cateva poze . daca !!!!!!! shi apoi cine stie ce va face Engin . a spus ca nu vom ashtepta mult . daaaaaa , clar . ca shi stim cum trece la e timpul . 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Ridttv
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 10:56 am

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Halo-halo-640x640px_122. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Buchi-lotus-cream-2-pcs22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Wanton-noodles_122. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Beef-noodles_122. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Tofu

ca să îl cunoască cineva doar prin munca lui ar trebui să şi muncească dar el şomează de un an , acum avem memoria mai scurtă , ce nu vedem uităm , ne resetăm mai des nu are rost să ne încărcăm memoria cu ceva ce vedem din an în paşte .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 10:58 am

da . ai dreptate . dar se pare ca el nu gandeste asha . nu-i pasa .
cica filmul ala cu Kivanc , Farah shi partenerul Berenei din ultimul ei dizi ...este nominalizat la Oscar . Bravo lor . Astia nu au mai obosit . Nu s-au mai dat lovitzi in aripa .

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Xp791l
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 11:02 am

nu ştiu despre ce film e vorba dar Kivanc nu şomează , mereu e prin presă şi nu doar cu lucruri bune dar mereu e prezent în media .

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Grandenachoburger
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 11:04 am

da . pentru ca stie ca asta trebuie sa faci . daca nu , dispari la un moment dat . oricat de fideli ar fi fanii . Pe ce mai pot tine fideleala ? pe amintiri de acum 3 ani ? ahaha , stai , stai ... dar te plictisesti . Mai vrei shi tu o poza . Un cuvant . Nu cred ca este cine stie ce . Adica ... poate pune el o poza pe net . Un multumesc . shi apoi se poate intoarce la leneveala lui .
shi in rest lasa PR-ul sa-shi faca treaba . nici nu se complica . dar gashi asta la turci ? stupid 
22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 21brlhw
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 11:11 am

ei încă nu au aflat că există mai nou lumea virtuală care e net superioară presei scrise , e destul dacă ar posta măcar lunar câte ceva despre el dacă tot are pretenţia că e o persoană publică , vor apare alţii poate mult mai buni şi mai ancoraţi în cotidianul virtual şi care au aflat că imaginea contează şi ajută la rontujirea contului ptr o persoană publică.

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Strawberrycrepescombo22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Chickenfriedsteakandeggs22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Strawberrybananasupremeft22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Ultimateskillet
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 11:15 am

corect . ai punctat super .
la Keanu , la corean , la multi altzii ... nici nu trebuie sa se complice cateodata . apare managerul pe net . spune : este in vacantza . baga o poza , spune cat de mult se gandeste respectivul actor la fani . le multumeste pentru suport . baga un VA IUBESTE PE TOTZI ... shi sa vezi fericire pe fani . da deh ...orgoliul shi nepasarea turceasca , intrec orice . Crying or Very sad shi cat de simplu ar fi .

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Nlv2pt
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 11:24 am

orgoliu  ???  nu cred  ,  nu  ştiu  valoare  unui  PR  şi cei isteţi  sunt propriul lor  PR nu  nevoie  să  plătească unul, cei care  îşi  cunosc  interesul  ,  ieri  am dat  peste un  forum  sârbesc  şi l-am răsfoit  sperând că  găsesc  ceva  despre  serialele  turceşti, nu am  găsit decât  un topic  cu  Berguzar  Korel  în  schimb  era  plin de telenovele şi  actori  latini  ,  ăia nu au  nevoie  să  fie  paparaţaţi,  spun  singuri  şi  ce  au  mâcat  la  cina  în seara  anterioară, nu mai  spun de  poze  ,  apariţii  în show-ri TV, în reviste   ,making-of' uri de  la  seriale , bloopers  de la  filmări  .


22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Slowroastedturkey22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Chickenfriedsteak
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 11:27 am

daca vor sa mai evadeze cateodata ( ca pana la urma sunt shi ei oameni ) ar fi bun shi un PR . Conteaza . Dar turcii nu vor nici PR nici promovare de sine statatoare . nu stiu ce ar vrea Engin . chiar nu stiu . vrea sa aiba succes , dar fara fanii bagacioshi . fara poze , fara promovare ... ca deh , omul vrea sa stea ascuns . cica nu are ce sa spuna cand nu are proiect . pai vaz ca acu nu spune nimic ... shi are proiect , CULMEA . stupid 

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Nl4cae


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 04 Sept 2013, 11:28 am, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 11:28 am

Acelaşi lucru îl vrea şi Murat dar au greşit reţeta
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 11:31 am

DENISA a scris:Acelaşi  lucru  îl  vrea  şi  Murat  dar  au greşit  reţeta
DA , MAI . Se amestecara ingredientele . stupid  vor liniste shi pace , shi contracte multe dar pe tacute . sa nu care cumva sa vada fani . stupid hai ca Murat este mai deshis . Dar la Engin tuna shi fulgera . sau este de un calm enervat .

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 34nmk9f22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 34nmk9f22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 34nmk9f


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 04 Sept 2013, 11:33 am, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 11:32 am

am mai spus doar aparent e deschis , cred că e cam introvertit
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 11:34 am

DENISA a scris:am mai  spus  doar  aparent  e  deschis  ,  cred  că  e cam introvertit
dar cred ca sunt multi introvertitzi . dar daca au ales sa fie actori ... asta pe langa jocul scenic mai presupune shi altceva . dar degeaba ne suparam noi . nu are rost .

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 5wxyds
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 11:42 am

mă  inervez  doar  pe  moment  , încet  încet  în  lipsă  de  proiecte  mă  detaşez,  oricum nu mai  am    avântul ce  îl  aveam  prin  2009  şi  asta  cu  ajutorul  lor .

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Southwestsalad22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Grownupgrilledcheese22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Imagescale.aspx?image=images%5CProductDetail%5Cimg-Cappuccino-Almond-Fudge1
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 11:45 am

probabil ca asta shi vor . sa fie lasati in pace .

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2coshmo
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 11:54 am

or să fie lăsaţi în pace dar or să li se " lase " şi buzunarele şi conturile , serialele deja au fost difuzate în multe ţări şi mai mult ca sigur nu au preţul pe care îl aveau atunci când erau difuzate în Turcia şi în paralel şi în alte ţări .

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Smokehouse_Combo
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 11:57 am

dar ce ? ei mai primesc bani dupa ce au terminat de filmat ? eu am inteles ca nu . serialul apartine casei de productie ...shi atata .
oricum ar putea sa mai cashtige shi din reclame . modeling . dar se pare ca nu sunt interesati . li s-o parea ca un barbat nu trebuie sa faca asta . nu sunt fotomodei ... vorba lu Engin .
22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 1zcnuba
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 12:05 pm

Murat a lăsat să se înţeleagă că mai primesc ceva dar puţin ca valoare probabil de aceea li se măresc salariile la început de sezoane , acum depinde şi ce contracte îşi fac cu casele de producţie .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 12:08 pm

aha . de asta ar shi trebui sa joace mereu . sa se zbata pentru roluri . sa lucreze mai tot timpul . cel putin acum . pana la 40 de ani . dupa accea ce roluri de loveri mai primesc ei ? in serialele turcilor .

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Anmr83
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 12:16 pm

vor primi dar de babalâci amorezaţi de adolescente
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 12:18 pm

DENISA a scris:vor  primi  dar de  babalâci  amorezaţi  de  adolescente
Smile Smile Smile 

suna pervers . Smile shi nu cred ca accepta ei asha roluri .

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Wv2tj5

axxa , cred ca se intelege foarte bine cu "mama" . au multe poze impreuna .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 12:20 pm

ba vor accepta când le vor ţipa buzunarele
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 44 Înapoi  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum