Serialesitelenovelet
22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

+4
axxa246
Camelia_Monica
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 3 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 12:22 pm

in loc sa joace acum cat sunt in forma . ce or ashtepta ?

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 N3mb5z
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 12:26 pm

mama ?? dar pare sorsa....

aşteaptă marele proiect pe care să îl facă din fotoliu de acasă dar îl vor aştepta mult şi bine
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 12:29 pm

DENISA a scris:mama ?? dar  pare  sorsa....

aşteaptă marele  proiect  pe care  să îl facă  din  fotoliu de  acasă  dar  îl  vor  aştepta  mult  şi  bine
asha arata ei . tineri pana tarziu .
a fost mama lui intr-un film care se numeste sunflower . shi intr-un serial . ala din care sunt imaginile din semnatura . chiar ziceai ca-i mama lui . se uita la el cu atat dragoste .

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 11buccp22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 15o7cjd

dac. marele proiect . va ciocani la usha lor . stupid 
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 12:31 pm

poate râvnea la prospeţimea lui
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 12:32 pm

DENISA a scris:poate  râvnea  la prospeţimea  lui
mai stii ...
dar chiar par in relatzii bune .22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 264o0pg
de adimirat ca ei dupa ce termina un proiect tin legatura . se duc la premiera filmului celuilalt . se duc la filmari .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 12:39 pm

bravo lor  !!!  ştiu  să  întreţină  relaţiile  de  prietenie
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 12:43 pm

DENISA a scris:bravo lor  !!!  ştiu  să  întreţină  relaţiile  de  prietenie
da . shi sunt un zambet pe la filmari . pe la premiere . glumesc unii cu altzii .
nu am vazut asta la turci . acolo fiecare pe cont propriu . se mai pupa shi ei la final . parca asha am vazut la Ask i memnu . Dar la Ezel parca erau serioshi . La Gullie ziceai ca sunt la carciuma de la coltz .

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 142ajph
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 12:51 pm

gata !!
am plecat . vorbim mai pe seara kiss

spor la treburi . poate apar astazi poze cu Engin . 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 244732

o zi buna !! kiss 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Xaul2h
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Mier 04 Sept 2013, 6:32 pm

Buna fetelor!!

...Denisa filme cu Fernando Colunga am vazut si eu cand eram tanara Smile ...pe atunci nu se stia de turci sau altii....acum serios telenovelele mexicane pe langa cele turcesti mi se par false , trase de par....dar pe atunci ce ne mai placeau Smile  ..nu pierdeam un ep.

....singura telenovela mexicana care mi-a placut mult a fost Inima Salbatica cu Edith Gonzales si Eduardo Paloma!!!...si Sortilegio dar nu ft. mult!

....pai de aia suntem noi fani turci , nici mie nu-mi plac blonzii Smile ..

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 48591 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 48591 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 48591 
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 7:48 pm

bună  seara !!  şi  eu am  văzut  Monica  Inimă  sălbatică  cu  Eduardo  Palomo  , pe  vremea  aceea  eram  la  şc generală  şi  aveam  în  grila  de  progr TV  Italia  4  şi  ei transmiteau  telenovele  ,  la  vremea aceea  îmi  plăcea  italiana  şi  căscam ochii la telenovelă dar  acum nu  mai am răbdare  să mă  uit  plus  că  de  când  cu  turcii  îmi  place  să  mă  chinui  să  sufăr  ce  atâta  amore  ,  durere  şi lacrimi  frate  , astea  îmi  plac  . stupid 



Murat`s interview in ‘XAI’ magazine

4 septembrie 2013 la 20:08




First of all; all thanks to Popi Tzou & Bessie Gr for translation & to Murat Yıldırım International Fan Club for sharing!!



“I wish Greek women keep on loving me”

After an invitation made by UNESCO Site of Argolis, supported by the international organization, (Murat Yıldırım) came to speak about the book, being prepared at this time, entitled “Murat Yıldırım - Bridge of civilizations”. This is about a tour to the monuments of UNESCO World Heritage in Greece and Anatolia, where the handsome actor was born and grown up. Besides being very handsome is also very sociable and he opened his heart in an interview on all the matters. You may enjoy!

By Evi Tsolaki and Achilleas Sakkas
Interview : Anna Tsiolta
Translator: Maria Kioseoglou

‘XAI’ : How has your career started on television, while your studies were completely different?

MY : I was very interested in theater, when I was studying at the University. We also had theater there, and I remember I have attended a Shakespeare’s play which affected me so much, to work on a professional basis

‘XAI’ : Did your family support you on this decision? Knowing that in Turkey things are difficult in this field…

MY : At the beginning it was like a hobby. Besides, they didn’t have the opportunity to follow me in theater. First time they saw me on TV and they have supported me so far. They had no problem with my choice.


‘XAI’ : Did your first role come easy? Was it a matter of effort or luck?

MY : At first I liked comedy. Although my first role has been in a drama, when I started saying my first words, everyone was laughing and me as well (laughing). Then I started working out myself in every role I had.

‘XAI’ : In Greece, your roles in “Asi” and “Aşk ve Ceza” were very successful. How did all this affect you in your life? Did you take any advantage of that?

MY : Not at all… It did not affect me in my personal life. Of course, you may add some things of your personal life, your desires, but this does not mean, that in your private life, you keep on being just as in your role. A role is something different than Murat.

‘XAI’ : Do you wish to keep your personal life away of publicity?

MY : Of course. These are completely different things. Of course, sometimes you bring work problems at home, but this does not happen all the time.

‘XAI’ : How long does a shooting last?

MY : Scenes are a bit difficult. Shooting lasts 90 to 100 minutes, something that doesn’t happen in any other country. Every day I try to do my best.

‘XAI’ : If you had an offer from a Greek Channel to perform in a series, would you accept?

MY : I have never thought of this, but I don’t think I could manage that. If I played a Turkish guy, for sure I could handle it, but to play a Greek guy, you make it difficult to me (laughing).

‘XAI’ : What do you think is the secret of your success?

MY : There are many reasons, it is difficult to put them in rank and say this or that, but what helps me the most is that I have been very close to my family and I always have their support.

‘XAI’ : In our country (Greece) you have a very big fan club, young girls and women. How do you receive all this love?

MY : Being loved is very nice and this is my strength. I will continue to do my best and I wish they keep on loving me.


‘XAI’ : About the book being prepared, entitled “Murat Yıldırım - Bridge of civilizations”. It is about a tour to the monuments of UNESCO World Heritage in Greece and Anatolia. Which are you goals?

MY : We have still been in the beginning and under research… I wish it turns out to be good… but for sure, when it is over I will give you a clearer view.

‘XAI’ : Would you like to end this nice conversation with a favorite phrase of yours in Greek ?

MY : Ellada s’agapo (Greece I love you)



https://www.facebook.com/notes/murat-yildirim-the-best-ever/murats-interview-in-xai-magazine/544434795622299

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 543461_544436178955494_1334504377_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 8:57 pm

Buna seara !!

ce amintiri !!!!  eu la kassandra m-am uitat . la Inger salbatic . La Clona . La Sclava Isaura ...dar nu-mi mai amintesc nimic . eram prea mica . la Por tu amor . shi cam atata . dar vorba Monicai ... ce trase de par sunt . Smile atunci nu simteam asta . Smile

tot cu brunetzi shi tu ? Smile 
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Mier 04 Sept 2013, 9:24 pm

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 648483 Vic!

....si eu le-am vazut toate ce le-ai scris tu Smile ....erau la moda ,tin minte ca daca nu vedeam un ep. ma trezeam noaptea sa-l vad reluare!Smile 

...si eu is cu brunetzii!Smile 
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 9:27 pm

bună VIC !!!

măi fetelor nu vi se pare niţel " suspect " faptul că în niciun interviu de la greci nu a fost întrebat ce proiecte are pe viitor, dacă are vreo ofertă, se ştie că şomează de 9 luni , un actor cu pretenţii , tânăr , nu şomează , ci filmează la foc continuu.

Monica mi-ai reamintit şi m-am pus pe revăzut câteva secvenţe din Corazon salvaje .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 9:28 pm

OFFFFFFFF . shi blonzii ce sa mai faca ? Smile

buna , Monica kiss

buna , denisa kiss asta mi s-a parut shi mie suspect . nimic despre vreun proiect . stupid 
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Mier 04 Sept 2013, 9:31 pm

...o fi intrebare tabu Denisa!!stupid 

Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 9:33 pm

oare chiar pe nimeni nu a interesat ce va face ?? îl fac acum narator că de scris cu mânuţa lui sigur nu va scrie , auzi la el preferă să fie " Profet " în ţara lui , greşit în ziua de azi dacă ar fi să performeze la Hollywood ar trebui să-l onoreze, ar fi bine dacă ar primi o invitaţie , piaţa de desfacere e net superioară Europei, ar fi o mare bilă albă ptr el .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 9:38 pm

de 6 ani e acelaşi " reumatism " mierea s-a topit iar laptele s-a amărât cel puţin asta se vede din exterior . când s-a însurat el în 2008 nu prea ştia el ce sunt fanii şi ce valoare au , abia atunci au pătruns pe piaţa externă serialele lor .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 9:41 pm

pai nu cred ca vor ei Hollywood Denisa . ei nu vor nici dizi . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 9:46 pm

Halit  a jucat  în  filme  americane  ,  şi  are  un  accent  foarte  bun ,  vorbeşte  o  engleză  curată.

Curcinela  îl  înţelege  , de  aceea  l-a  sufocat  5  ani  .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 9:47 pm

vorbesc de astia . ai nostrii . Smile Smile

da . shi in intelegere este SUFOCARE . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 04 Sept 2013, 9:47 pm

când  o  fi  ajuns  la  concluzia  că  viaţa  e  frumoasă  înainte  sau  după  vizita  în  grup  de  la  "  MUZEU  " ?

Murat şi Engin au adevărate " cariere " de lene în vene .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mier 04 Sept 2013, 9:57 pm

salut, ladies! kiss 

salut, Kiiiiiiim! 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 afro 

Denis, cum poti sa crezi ca l-am lasat de izbeliste pe Kim? era Vic acasa! i l-am lasat ei!
nu se pricepe nimeni mai bine sa il bibilească si sa ii caute fotografii!

si io am vazut inima salbatica, dar in reluare, la cativa ani de la difuzarea initiala. Si mi-a placut.
am mai vazut catev telenovele, dar azi imi vine sa ii pau la bataie pe ăia care joaca in ele, inclusiv in prostiile ălea romanesti.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 9:57 pm

DENISA a scris:când  o  fi  ajuns  la  concluzia  că  viaţa  e  frumoasă  înainte  sau  după  vizita  în  grup  de  la  "  MUZEU  " ?

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3891662330 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3891662330 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3891662330 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3891662330 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3891662330 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3891662330 
a cugetat mult .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mier 04 Sept 2013, 9:59 pm

pai cand s-a vazut el la muzeu, a constientinzat ce frumos e afara!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Sept 2013, 10:00 pm

axxa246 a scris:salut, ladies! kiss 

salut, Kiiiiiiim! 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 afro 
vezi ca maine plec in vacantza . 4 zile . il tii in baie ? Smile 

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 648483  Axxa !! 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 20sj9g0
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum