Serialesitelenovelet
3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+15
iulia1965
milia
rodica
vioricas
andradamaria
teodora_roman
Motzişor
windy_day
michiper68
Admin_dea05
vali1cluj
DENISA
iulia80
pissycutz
clio 24
19 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 3:35 pm

ciof marioara a scris:Daca,este ziua NY,sa-i spunem si noi ..sa se intoarca acolo unde avea acele angajamente ,ca atunci cand o vedem langa Murat ne vine sa reactionam asa d/ in rest sa fie sanatoasa si sa se ocupe de propria-i familie,ca in film n-a convins de loc pe aceasta tema. flower flower flower 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 517793
MARIOARAA!!! kiss Gand la gand, am dat drumul la mesaj si dupa acea am vazut ca amandoua ii dorim cam acelasi lucru Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de andradamaria Vin 26 Mar 2010, 3:43 pm

SA stii Windy ca am aceeasi perceptie despre 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 756436 .mare lucru nu-i de capul ei,tot ce declara suna atat de fals ,si naiba stie am senzatia ca si cele mai nevinovate cuvinte puse in gura ei, capata un sens peiorativ,este atat de increzuta incat are impresia ca succesul lui Muri i se datoreaza,dar aici are si el partea lui de vina ca prea i-a dat apa la moara.SA inceapa oare sa separe apele?cam asta se vede ..dar sa mai asteptam,poate ii poarta noroc casa de productie Smile Smile kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 3:51 pm

ciof marioara a scris:SA stii Windy ca am aceeasi perceptie despre 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 756436 .mare lucru nu-i de capul ei,tot ce declara suna atat de fals ,si naiba stie am senzatia ca si cele mai nevinovate cuvinte puse in gura ei, capata un sens peiorativ,este atat de increzuta incat are impresia ca succesul lui Muri i se datoreaza,dar aici are si el partea lui de vina ca prea i-a dat apa la moara.SA inceapa oare sa separe apele?cam asta se vede ..dar sa mai asteptam,poate ii poarta noroc casa de productie Smile Smile kiss
daca tot suntem la urari, pentru Murat sa incepem de pe acum sa dorim sa ii poarte "noroc" in casnicie casa de productie? Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de andradamaria Vin 26 Mar 2010, 3:56 pm

Smile Smile Tot la noroc in ghilimele ma refeream si eu dar am uitat sa le puuuuuuun!!!!
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 4:00 pm

Sincer, in general ma feresc sa fac aprecieri la adresa fizicului sau gusturilor oamenilor si nu am dorit niciodata ca un cuplu sa se separe. Astia doi insa, in ultimul timp, par precum sinele de tren, paraleli si tot asa cum sinele de tren sunt unite doar de traverse si astia parca mai stau unul langa altul numai fiindca se tin de mana. :nh8:
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 4:13 pm

[quote="pissycutz"]
windy_day a scris:

Exact cum ai zis si tu parca s-ar fi intalnit la jumatatea drumului Smile iar tanti are niste gusturi la haine de te da pe spate (si nu din placere), sper din tot sufletul sa nu fie asa cum se spune ca Murat ii alege hainele ca 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Smilie_earlybronco01
A si Pssy nu te supara pe el daca este adevarat, ca mai toti barbatii nu pot asocia nuantele culorilor cu denumirile lor (nu stiu cati stiu cum arata lila-ul, frez-ul, care este diferenta dintre mov si indigo), putini le au cu asortatul (de regula in tinutele reusite ascund un sfatuitor in ale imaginii sau o sotie cu mult bun gust) iar cand vine vorba despre moda ... crezi ca le pasa ca anul asta se poarta maneca bufanta sau chimono, ca se poarta scurt sau lung???, neeeah, nici pe departe. Daca nu are cine sa ii sfatuiasca scot cardul si platesc orice le baga sub nas vanzatoarea. Poate la bijuterii le mai nimeresc cat de cat dar la haine???
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de andradamaria Vin 26 Mar 2010, 4:14 pm

windy_day a scris:Sincer, in general ma feresc sa fac aprecieri la adresa fizicului sau gusturilor oamenilor si nu am dorit niciodata ca un cuplu sa se separe. Astia doi insa, in ultimul timp, par precum sinele de tren, paraleli si tot asa cum sinele de tren sunt unite doar de traverse si astia parca mai stau unul langa altul numai fiindca se tin de mana. :nh8:
Doua jucarii stricate?????Chiar daca sunt tineri? dar dupa cum declara insusi Murat ...omul se casatoreste si la...35 de ani ,nu-i asa?dar pentru asta trebuie sa divorteze la 31.... Smile Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Vin 26 Mar 2010, 4:17 pm

windy_day a scris:
A si Pssy nu te supara pe el daca este adevarat, ca mai toti barbatii nu pot asocia nuantele culorilor cu denumirile lor (nu stiu cati stiu cum arata lila-ul, frez-ul, care este diferenta dintre mov si indigo), putini le au cu asortatul (de regula in tinutele reusite ascund un sfatuitor in ale imaginii sau o sotie cu mult bun gust) iar cand vine vorba despre moda ... crezi ca le pasa ca anul asta se poarta maneca bufanta sau chimono, ca se poarta scurt sau lung???, neeeah, nici pe departe. Daca nu are cine sa ii sfatuiasca scot cardul si platesc orice le baga sub nas vanzatoarea. Poate la bijuterii le mai nimeresc cat de cat dar la haine???

Ei asa putea eu sa ma supar pe Muri? In nici un caz ... dar as vrea sa cred ca sta mai bine cu simtul frumosului decat ea, pe de alta parte cine se aseamana se aduna Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 4:18 pm

ciof marioara a scris:Doua jucarii stricate?????Chiar daca sunt tineri? dar dupa cum declara insusi Murat ...omul se casatoreste si la...35 de ani ,nu-i asa?dar pentru asta trebuie sa divorteze la 31.... Smile Smile Smile

Stricate??? Nu, nu cred. Mai curand doua piese apartinand unor "jocuri" diferite, puse alaturi din greseala
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 4:21 pm

pissycutz a scris:

Ei asa putea eu sa ma supar pe Muri? In nici un caz ... dar as vrea sa cred ca sta mai bine cu simtul frumosului decat ea, pe de alta parte cine se aseamana se aduna Smile

Chiar daca ar sta mai bine la capitolul gusturi, tu chiar il vezi, la cat de agitat pare, stand cu orele intr-un magazin uitandu-se la calitatea materialelor, a croielii, intreband despre ultimele tendinte in moda king , pai cred ca se urca pe pereti dupa prima rochie probata de madamme iar pentru el inhata ce ii vine la indemana si este mai comod la purtare si adio!
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 4:29 pm

Dragele mele 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 517793 ,
Sa nu dati prea tare in Muri ca e si el mai tolomacel, da' nu cred ca e baiat rau. 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 155656
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de andradamaria Vin 26 Mar 2010, 4:33 pm

Eu il vad super....vorba bancului,..daca l-ai vedea cu ochii mei...... kiss kiss flower flower flower cicekuri pentru tine!
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia1965 Vin 26 Mar 2010, 6:30 pm

windy_day a scris:
iulia1965 a scris:Eu nu inteleg un lucru la filmul asta...
Sabanci e un regizor foarte bun, foarte atent la detalii.
Scena cu propunerea din BBG a fost filmata de zeci de ori pana a iesit cum a vrut, si nici nu a fost singura scena filmata de n ori. Dar acum, in filmul asta, parca scenele cu Nurguloaica au fost filmate o singura data, cu ochii inchisi! Si nu i-a pasat ca tipa e total inexpresiva...

Buna Iulia,
Si daca a filmat de mai multe ori si asta este tot ce a putut obtine???? ca doar nu pot sta un an la o scena pana o aduc pe ea la viata. Eu nu pot intelege altceva cum de a ales-o pe Nurgula pentru rol. Si cu cata zbatere ca din ce a scris presa ea era prinsa in alt proiect, ala facut special pentru ea, si mai luase si bani. Deci a avut de luptat nea Sabanci sa o ia in serial. O fi semnat un contract de acum ii vine si lui sa planga, fiindca vad ca asta se imbraca dupa gustul ei, se "aranjeaza" dupa gustul ei, cred ca le face niste fitze de le vine
stupid d/
Nu cred ca el a ales-o pt rol...Mai degraba cred ca i s-a bagat pe gat..
Si mai cred ca nu se intelege deloc bine cu ea,altfel ar fi incercat s-o faca sa-si merite banii...
Probabil tipa e atat de plina de ea,incat...Kudret 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 2743637754 !! O fi zicand ca ea n-are nevoie de duble... Pt ca TREBUIE sa fie ceva de capul ei ca actrita...Altfel n-ar fi atat de "cotata"....Nu ??
Ma intreb...din echipa de filmare...chiar nu transpira nimic ??
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Vin 26 Mar 2010, 6:58 pm

13 . Bölüm Özeti Yasemin, Savaş’tan evlenme teklifi alana kadar oğlu Ömer’i gizlemeye kararlıdır. Savaş, Yasemin’e evlenme teklifi edememenin sıkıntısı yaşar. Eski nişanlısı Mehmet, Yasemin’in kalbini tekrar kazanmaya niyetlidir. Ajans patronu Bora’yla kaçamak yapan Savaş’ın ablası Nazan, Çiçek’ten yardım ister. Bora ajansın parasıyla borsada yatırımlar yapar. Aşk acısı çeken Cem, Nadya’yla ilgili önemli bilgiler öğrenir.

Savaş’ın kayın pederi Ahmet yeni bir tehditle geri döner. Çiçek’in yakın ilgisi Savaş’ı zor durumda bırakmaktadır. Savaş’la balayı gibi bir hafta sonu yaşayan Yasemin bir haberle sarsılır…
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 8:18 pm

vivi a scris:3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 2uixb2c

Nu ma pot abtine sa nu comentez. Cata "traire", ce "sentimente" degaja poza asta!!! Oau stati sa imi revin. Acum serios vorbind Nurgula este PRAAAAF , uitati-va la chipul ei are expresia aia pierdut imbufnata, zici ca iar au fortat-o astia sa joace tocmai cand ea nu avea chef!!! Iar Murat pare desprins total de ea. Nu stiu poate in contextul scenei respective totul se va dovedi OK dar pe ansamblu imaginea reda fidel "situatia" acestui "cuplu".
Si revin, sa concedieze cineva echipa de la costume ca merg astia din gafa in gafa. Pe Nurgula nu o scot din jeansii aia model adolescentin (daca asta este ideea marii vedete poate ca ar trebui sa isi ia cineva inima in dinti sa ii spuna ca nu mai are corp pentru asa ceva) iar pantalonii aia albi lui Murat sunt bestiali (zici ca este gay, sorry fetele) . Ca Nurgula nu are gusturi hai, ca Murat nu da pe dinafara OK dar ca au la costume o echipa varza asta nu mai este vina decat a regizorului si producatorului. Am eu asa o senzatie ca astia nu mai apuca sezonul 2 in formula data, daca nu schimba ceva pe ici pe colo prin punctele esentiale nu mai apuca sezonul 2 deloc!!!
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 26 Mar 2010, 8:21 pm

vai de mine windy..su eu care ma gandeam ce mumos ii sade lu murat cu pluoverul acesta!
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 26 Mar 2010, 8:26 pm

SUMMARY OF EPISODE 13

Savaþ is decisive on divorcing Çiçek!

Yasemin decides not to tell about Ömer to Savaþ until she gets a proposal. Savas is upset because he cannot propose to Yasemin. Mehmet tries to win Yasemin's heart back (just because she is rich now). Nazan asks çiçek for help about her relationship with Bora. Bora starts spending his money on the stock market. Cem learns new information about Nadya. Ahmet Moran returns back to Savaþ with another THREAT! Çiçek acts really close to Savaþ which makes him feel uneasy. Yasemin spends a weekend like a perfect honeymoon with Savaþ but she will be shocked with the news she receives on her return…

Will Yasemin be able to hide her son from savaþ? Will savaþ be able to divorce Çiçek? What will Þahnur ask çiçek to do?
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 26 Mar 2010, 8:28 pm

ATV HAS CLOSED THE LIVE VIEW DUE TO COPYRIGHT ISSUES.

so everyone abroad has to wait for someone to upload the series.
I will be adding the links as soon as parts are downloaded in the translations page...
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 26 Mar 2010, 8:29 pm

DENISA a scris:SUMMARY OF EPISODE 13

Savaþ is decisive on divorcing Çiçek!

Yasemin decides not to tell about Ömer to Savaþ until she gets a proposal. Savas is upset because he cannot propose to Yasemin. Mehmet tries to win Yasemin's heart back (just because she is rich now). Nazan asks çiçek for help about her relationship with Bora. Bora starts spending his money on the stock market. Cem learns new information about Nadya. Ahmet Moran returns back to Savaþ with another THREAT! Çiçek acts really close to Savaþ which makes him feel uneasy. Yasemin spends a weekend like a perfect honeymoon with Savaþ but she will be shocked with the news she receives on her return…

Will Yasemin be able to hide her son from savaþ? Will savaþ be able to divorce Çiçek? What will Þahnur ask çiçek to do?
draga denisa..multumim!
nu cred ca el va divorta...si ea iar va disparea in ceata putin..precum strutul cu capul in nisip!
si dupa cred ca va aparea copilul cel frumos din 1001 nopti....si iar o luam de la capat!
paprea mea! kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 26 Mar 2010, 8:30 pm

DENISA a scris:ATV HAS CLOSED THE LIVE VIEW DUE TO COPYRIGHT ISSUES.

so everyone abroad has to wait for someone to upload the series.
I will be adding the links as soon as parts are downloaded in the translations page...
ce oameni rai! sad
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 8:38 pm

iulia80 a scris:vai de mine windy..su eu care ma gandeam ce mumos ii sade lu murat cu pluoverul acesta!
kiss
Cu puloverul nu am nimic, jeansii albi sunt groaznici (puteau si ei sa ii puna alt tip de pantaloni sport)
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de andradamaria Vin 26 Mar 2010, 8:40 pm

windy_day a scris:
vivi a scris:3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 2uixb2c

Nu ma pot abtine sa nu comentez. Cata "traire", ce "sentimente" degaja poza asta!!! Oau stati sa imi revin. Acum serios vorbind Nurgula este PRAAAAF , uitati-va la chipul ei are expresia aia pierdut imbufnata, zici ca iar au fortat-o astia sa joace tocmai cand ea nu avea chef!!! Iar Murat pare desprins total de ea. Nu stiu poate in contextul scenei respective totul se va dovedi OK dar pe ansamblu imaginea reda fidel "situatia" acestui "cuplu".
Si revin, sa concedieze cineva echipa de la costume ca merg astia din gafa in gafa. Pe Nurgula nu o scot din jeansii aia model adolescentin (daca asta este ideea marii vedete poate ca ar trebui sa isi ia cineva inima in dinti sa ii spuna ca nu mai are corp pentru asa ceva) iar pantalonii aia albi lui Murat sunt bestiali (zici ca este gay, sorry fetele) . Ca Nurgula nu are gusturi hai, ca Murat nu da pe dinafara OK dar ca au la costume o echipa varza asta nu mai este vina decat a regizorului si producatorului. Am eu asa o senzatie ca astia nu mai apuca sezonul 2 in formula data, daca nu schimba ceva pe ici pe colo prin punctele esentiale nu mai apuca sezonul 2 deloc!!!
Unde erai ...pe vremea gumarilor din Asi.acolo recuzita,frate!!!!! Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 26 Mar 2010, 8:42 pm

ciof marioara a scris:Unde erai ...pe vremea gumarilor din Asi.acolo recuzita,frate!!!!! Smile Smile
f tare marioara! si cizmele de cauciuc si bocancii! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 26 Mar 2010, 8:55 pm

windy_day a scris:
iulia80 a scris:
DENISA a scris:
iulia80 a scris:
ce oameni rai! sad

fetele spun că s-ar putea să fie probleme şi cu urcarea pe net , la Tv ele văd ATV-ul.
vai de noi..chiar sunt oameni rai! 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 2743637754

Nu cred ca va fi problema cu urcatul pe NET. Am vazut ca pana si americanii reusesc sa urce seriale pe net, problema este ca dupa doua-trei zile trebuie sterse datorita atentionarilor venite de la posturile Tv.
si mai este si urcatul pe mega care nu cred ca va disparea asa usor
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 8:58 pm

iulia80 a scris:
ciof marioara a scris:Unde erai ...pe vremea gumarilor din Asi.acolo recuzita,frate!!!!! Smile Smile
f tare marioara! si cizmele de cauciuc si bocancii! Smile
Am pierdut, chiar ca acolo a fost apogeul in costume, si nu numai. Am vazut serialul mult dupa voi si am ras cu lacrimi la cate gafe au putut face si aia.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 39 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum