Serialesitelenovelet
20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

5 participanți

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Mar 28 Noi 2017, 9:11 pm

ee , hai , mai , denisa ...ca esti tu prea pretentioasa . daca era sa apara murat acu ceva ani asa ...cum apare acu ...cred ca erai in al noualea cer ...si chiar mai sus . spune tu ca nu-i asa ? cred ca s-a dus vraja marii pe stramtoare . cand ai vrut tu nu s-a putut ...si cand se poate nu te mai atrage vraja . cred . nu ? Smile oricum ...mai bine mai tarziu decat niciodata . si-au dat si ei seama ca parca asa trebuie sa fie treaba /situatia ... eu mai stiu . si-or fi zis si ei ; hai , mai , turcule , ca parca nu ne papa nimeni daca facem si putina plimbare prin lumina blitzurilor ... ''
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mar 28 Noi 2017, 9:13 pm

da  de  apărea  atât  de  des  și  să  fi  fost  atât  de  deschis  vizzavi de  presă  ,  de  fani  eram  leșinată  ,  alergam  după o  poză  de  mă  usturau  ochii pe  pag  sau  îmi  umpleam  căsuța  de  e mail  
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Mar 28 Noi 2017, 9:19 pm

DENISA a scris:da  de  apărea  atât  de  des  și  să  fi  fost  atât  de  deschis  vizzavi de  presă  ,  de  fani  eram  leșinată  ,  alergam  după o  poză  de  mă  usturau  ochii pe  pag  sau  îmi  umpleam  căsuța  de  e mail  
hahahahaha
aparea cate o poza la evenimente speciale ? eee .... de unde stii tu ca toata aceasta ''situatie misterioasa'' nu este exact ceea ve te-a tinut langa el atata timp ???? ai ? ai ?? Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mier 29 Noi 2017, 2:34 pm

Bună   fetele  !!!     Bună   Vic  !!!


20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Giphy




20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Eszterhazy-cake20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 P2_i_569d14fdeec4320. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 64-home_default


Sincer   Vic  nu  știu  ce  m-a  atras  la  ei  ...   poate  că  era  ceva  diferit  de  poveștile  siropoase  din  clasicele  telenovele ,


unii  turcaleți  mi-au  stârnit  interesul   cu  privirea  lor ,  foarte   grăitoare ,  tăcerea  lor   ilustra  foarte  multe  trăiri  sufletești, 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 9e75f99a39ab02c608a55942e9642ce920. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Interior-designs-clipart-christmas-220. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Christmas


trăiri ce  nu  le  exteriorizau  prin  cuvinte ,  majoritatea  dintre  ei  foarte  carismatici  ,  frumușei,     la prima  vedere  chiar  


timizi,   poate m-a  intriga  și  finalizarea  poveștilor  de  iubire  , la  final  majoritatea  în  loc de  clasica  frază ”  și au trăit 


fericiți  până la  adânci  bătrâneți  ”  aici  se  termina  cu  moartea  unuia  dintre  personajele  principale ,  totul  era  o  jale  ,  


când  evoluau  într-o  relație  brusc  îi  îmbolnăveau  de ceva  crunt    , ori  murea  careva ,   la  ei  totul  era ”  lapte  și  pelin ”  


PROBABIL  LA  EI  NU    EXISTĂ  MIERE...  pelinul  și  bocetele  sunt la putere   ..... nu  mai  spun  că trebuia  să  ajungă la 


ultimul  episod  al  serialului  să  văd  un pupic   și  acela  pe  nas  sau  în  cel mai  fericit  caz   pe  obraz  ..








20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Panettone-oro-4-PICCOLO-TRASPARENTE20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Senza_latte_uova_cornettocioccolato_ingr_tab20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 210628220. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Mango%20Flavor-600x400
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mier 29 Noi 2017, 2:45 pm

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 24296505_1514390762009124_4695543300181100246_n20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 23916010_1514390855342448_2032163188781160641_n20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 24059022_1514390788675788_431682650428854624_n20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 23915987_1514390775342456_3358725204631829287_n20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 24067812_1514390748675792_1367618441649134309_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Camelia_Monica Joi 30 Noi 2017, 3:33 pm

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 648483 fetele kiss kiss

Vic bine ai revenit kiss ...iaca mai ne intalnim dupa un an de zile ...ca la turci Smile

Ne pregatim de sarbatori!

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 335706_8924f
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Dec 2017, 10:56 am

daaaaaaaa , monica :D  EXACT CA LA TURCI ...OBOSISEM SI EU . TREBUIA VACANTA MULTA . nu-i asa  ?
era o problema ...nu mai mai lasa forumul sa intru . de fapt calculatorul cum ca nu este sigura treaba . poate se saturase si el de turci . tu ce mai faci ? tot cu turcii ? tot cu turcii ? denisa s-a descarcat de suferinte ...mi-a spus tot . spune-mi si tu . hai , spune-ne , descarca-te ...suntem aci pentru tine . cine muri la final ? el sau ea ? sau ei ??? ai ? Smile

LA MULTI ANI !!!!!!!!!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Camelia_Monica Vin 01 Dec 2017, 6:48 pm

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 648483

..nu Vic mai putin cu turcii ...sunt in criza de timp

...si pe mine ma avertizeaza antivirusul de cate ori intru ,pe pag principala cred ca este o poza virusata 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 343827
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Dum 03 Dec 2017, 9:09 am

Camelia_Monica a scris:20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 648483

..nu Vic mai putin cu turcii ...sunt in criza de timp

...si pe mine ma avertizeaza antivirusul de cate ori intru ,pe pag principala cred ca este o poza virusata 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 343827

o poza cu vreun turc ...clar .
hai , mai .... nu mai ai tu timp de ei ?
offff , ce dor imi este de perioada SILA ...atunci parca am renascut iar ...si cat am vorbit , vorbit si scris si scris ... era superb si cum s-au dus anii .
poate la un moment dat ...poate . hm ? kiss Smile oricum ...

am fost cu juniorul la filmul asta . mai , sa ma ia plansul pe acolo ....


victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Lun 04 Dec 2017, 6:37 pm

Bună  seara  fetele  !!!!20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Christmas_PNG17253


  văz  că  e invazie  de   drame  turcești la  kannal D ro  ,   acasă Tv.  happy  etc 


toată  lumea e  în  extaz  ,   Kanal D   începe  seriale  fără număr  și  apoi   cică 


le  întrerup  brusc  (  chipurile  le  dau  pe sezoane   cu  pauze  lungi  de  difuzare  


intre  sezoane de  uită lumea  acțiunea )  am  văzut  și eu  câteva  secvențe  din 


Mireasă  din  Istanbul  dar  nu  m-a  prins  ,  la  mine  numai au  priză  
turcaleții   ...  o  fi  ștecherul  stricat  ...  o  fi  greșită  percepția mea  vizavi  de   ”  amorul  lor  lacrimogen ” . 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 343827 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 343827




20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Christmas-decorations-clipart-telenovely-info-decoration-recent-transparent-stockings-png_pictures-of-christmas-decorations_home-office-modern-house-architecture-furniture-_1080x44020. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 8uQHibT
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 04 Dec 2017, 8:01 pm

se strica , deniso . se strica de tot ... asta este . repari ceva ? sau este pierdut pe vecie ? lasa , ca poate apare enginel cu o mega productie de ne reinvie stecheru' ...sau ce-o mai fi de resuscitat cu tarie . trebuie sa fie ceva strong la un moment dat ...ceva sa ne ratuteasca grav de cap si sa uitam de somn . hm , sau s-o intoarce Mehmetu' dupa atata amar de vreme tot intr-o ceva de iubire a la turci ... cum altfel ...dar tot de prins rau . ufff , ca dor imi este de zilele alea ...sau noptile . cand se violau ei ...sau ce-si mai faceau . de stateam pana dimineata sa despicam firul in 100 ...si tot ne iesea cu virgula turceasca . off si cat mai scriam ...scriam de nervi , normal . ca altfel nu se putea ...dar eram prinse rau . rau . rau . analizam noi tot ... cum stateau ei cu tot familionul pe langa ei , de ne lua disperarea ca pupatul ala ...nu este chiar ca-n trailer ...si cand era mai altfel ...puneau ei norisori in cadru , mai cadea cate un cuier ...si tot nu era ca-n vise . dar era ...si noi tot analizam si analizam ... fisierele trecutului stau martore pe acilisa .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Dec 2017, 1:18 pm

Bună  fetele  !!!!   20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 314240_original




Vic  să  știi  că uneori  duc  dorul  tumultului  acelor  zile  când  urmăream câte  un serial,  toată  ziua  în  fiecare  clipă  liberă  


alergam  după  câte ceva  pe  net  amu   e  liniște  și pace  ,  e  puțin  tristuț  când în jurul meu se comentează  seriale  iar  eu  


habar  nu  am  .    




20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Mos%20Nicolae
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Mar 05 Dec 2017, 6:58 pm

eee , hai mai , deni .... nici chiar asa , desi poate este chiar asa . offff si chiar ca alergam , mai ales cand era cate o impuscatura si nu stiam ce se va intampla ...ca astia mor , mor .... nu se joaca . adica ai sanse juma -juma ...ori traiesc fericiti pana la adanci batraneti cu familionul pe cap ...ori adio si te-am iubit tot cu familionul pe langa ei . lasa , lasa ...ca poate la un moment dat se va reaprinde valvataie napastioasa si ia iar foc inima corazon salvaje . va fi bine . pana atunci eu ma bucur ca am iar ocazia sa vorbesc cu voi . kiss Sila a fost ultima traire apasionamente . GUZEL ...chiar ca asa ...
in rest : axxa , lica , lumile alelalte ce mai fac ? mai stiti ceva ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Dec 2017, 10:49 pm

Bună  seara  !!!  20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 328715_72e3f20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Hc_boots




eu  nu  știu  nimic  de fete  


20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 AtnKJGM
20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Bijoux-Grande-Open20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 16568910.6rg0t5bq7a.W665


  VIC  sincer  nu  știu cam  cum ar trebui  să  arate    20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 359517 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 359517 personajele principale  ale  unui serial  ptr  a mă  


                                                                                                                                               zăpăci     iară  de  cap  .....
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Mar 05 Dec 2017, 11:02 pm

da , trebuie mai intai sa le vezi !!!!!!!!!!!!!!
apoi sa vezi daca poti sa suferi dupa ele . Smile
hei , ati fost cuminti ??? kiss



victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Dec 2017, 5:42 pm

Bună  seara  !!!  20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 B0aa4f2ff111cf31a4144ba4a830057b




  Daaaa.....  am  fost  cuminte  ....  Moșul  cred  că  a pierdut  nuielușele  până  să  ajungă  la mine  ....




 Astă  seară  se  anunță mare  premieră....   „Steaua Sufletului”   




Fikret Karakaya, unul dintre cei mai bogati si influenti oameni din regiunea Cappadocia, vrea sa se casatoreasca cu tanara 


si  frumoasa Zühre.  Tatal fetei isi aduce fata la conacul de la Niğde pentru nunta.  Zühre provine dintr-o familie foarte


 saraca  stie ca tatal ei o „vinde” pentru o bucata de pamant, pentru a-si putea intretine familia,  insa tanara nu accepta, 


sub nicio forma  o astfel de casatorie. Odata cu ajungerea ei la conac, Zühre incepe lupta pentru eliberare si ... 


supravietuire. Intamplarea face  ca  in imprejurimile conacului tanara sa-l cunoasca pe Seyit, un tanar chipes 


care locuieste in vecinatate, cu familia. Drama  prin care trece Zühre ajunge la urechile lui Seyit care, de indata 


ce o zareste pe tanara, se indragosteste iremediabil de aceasta. 

 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Seyit-steaua-sufletului20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Zuhre-si-fikret-in-steaua-sufletului20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Zuhre-in-steaua-sufletului20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Zuhre-1-in-steaua-sufletului



20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 ACwAAAAAAQABAAACADs=
Clasica  poveste  ..  fata  săracă  obligată  de  tată  să  se  căsătorească  cu    băiatul  bogat    doar  ptr  a își scoate  familionul  


din  sărăcie...   și ce  să  vezi  că  apare  Făt  frumos  de care   culmea  ea se  amorezează  .....




20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Source20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Bc8fb10520. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Source

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 ACwAAAAAAQABAAACADs=
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Dec 2017, 5:52 pm

Engin Akyürek çizgi film konusu oldu! Engin Akyürek sevgisi Amerika kıtasına yayıldı!




https://televizyongazetesi.com/engin-akyurek-cizgi-film-konusu-oldu-engin-akyurek-sevgisi-amerika-kitasina-yayildi/176002



20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 24775143_1672765309452576_5920473214808948224_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Dec 2017, 5:56 pm

care moare in final , deniso ? hahahaha
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 07 Dec 2017, 12:22 pm

Bună fetelor! Ați fost cumințele ? A venit moșul?

Em mă uit la *În numele fericirii* , PRO2 ....are de toate...și râzi și plăngi , treci cu ușurința de la o stare la cealaltă. Cel mai mult îmi place de tata Bayram.



Hülya + Kerim | HUMOR!



Încă nu a fost faza aceasta. Să te trezești din somn și să nu ști cine este lăngă tine    Smile  Smile  Smile
Hayat Şarkısı - Hülya'dan Kerim'e Peruklu Şaka


Smile  Hayat Şarkısı 54. Bölüm - Hülya faka basıyor!



Hayat Şarkısı 26. Bölüm - Çok edepsizsin!



Hayat Şarkısı 56. Bölüm - Hülya ile Kerim'in intikam oyunu! Smile Smile Smile



Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 07 Dec 2017, 12:51 pm

“In numele fericirii" un nou serial turcesc de success vine din 25 octombrie, de la 19:00, la PRO 2!
https://www.facebook.com/pro2.ro/videos/1456304701073251/
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Joi 07 Dec 2017, 10:37 pm

dea , ne bucuram pentru tine kiss
dar nu vezi ca noua ne-a scazut drastig turcismul ???? Smile


buna seara !!!
a fost darnic mosul ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 09 Dec 2017, 3:03 pm

victorelalove a scris:dea , ne bucuram pentru tine kiss
dar nu vezi ca noua ne-a scazut drastig turcismul ???? Smile


buna seara !!!
a fost darnic mosul ?
darnic!!! 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 971055390
20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 1921278045 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 3938118123 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 118990994 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 3419287948 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 3167289626 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 3734867927
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 09 Dec 2017, 6:18 pm

eee , inseama ca am fost buni , dea kiss kiss
wow ... imi era dor de forumul asta . kiss
doamne , ce m-am speriat prima data cand o vazui pe fomeia aia plina de faina sau ce a fi ...am crezut ca-i fantoma . Smile

mai , si mai ... hai ca pana la urma tot ma prinse iar un serial . face ce face sexy kim ...mai ...si-si ia un cate un serial si rol de te lasa masca . incepu acu ...vad ca deja romanii il tradusera . deci primele 2 episoade ... hai ca primul fuse asa , zic ... hai sa ma uit . dar al doilea episod . 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 395327 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 85344 are un rol asa de calm . terapie . filmara in slovenia ...peisaje de peisaje si o muzica si neste castele .
as vrea sa vad asa ceva la turci . si ei singuri ...nu cu neam si fratii neamului pe cap , nu cu matusi mucadese , nu tu parinti disperati ca pe cine iubeste asta micu' ... singuri , fratilor . toata ziua si ziua urmatoare . Smile cam cum statu' aga cu sila cand fuse ziua ei . dar rara clipa in 3000 de episode . in rest cu tot clanul peste ei . tineti minte aia nu faceau nimic fara consimatamantul agai . cred ca si izmane isi cumparau cand le spunea aga .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 11 Dec 2017, 9:23 am




Aseară Tuba s-a întălnit cu Engin .
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mar 12 Dec 2017, 1:24 pm

bună  fetele  !!   
20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 CarolSinging.crop_939x704_30,0.preview
20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Christmas_carol-singers

  Dea  pe  mine  nikkk  nu  mă  mai  prinde  ...  nu mai au  turcaleții  lipiciul  bun  






Ce  vesel  e Enginel  ....  ce  l-o  fi  entuziasmat  atât de tare  ??? 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 343827


20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 24909687_1677936708935436_5124050708613845279_n
Închide













20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 24862198_1677936742268766_1473032793741902602_n




ENGİN AKYÜREK PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜL TÖRENİ-2017



[ltr]




20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 25158255_1677936998935407_2244849310772107705_n20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 25158067_1677938942268546_668917300492714157_n20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 24900118_1677938895601884_2152617739402538506_n20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 24862573_1677939525601821_5580462429210376276_n20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 24991592_1677939012268539_7396304061796474986_n20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 24900053_1677939702268470_3244272974671717938_n20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 24909739_1677940388935068_6078750254636549362_n20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 24899914_1677940772268363_8350815125051770945_n20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 24774767_1677940898935017_4354398902442589650_n
[/ltr]
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 5 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum