Serialesitelenovelet
7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

5 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 24 Oct 2019, 10:39 pm

They said they worked really hard today for this scene to be perfect 😏 But why separate ways? Something must have happened they fought about Azize. Then the two dumb fucks thought they can live without each other for 5 sec and then BOOM,a hard, angry,passionate kiss 💏 #Hercai
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Joi 24 Oct 2019, 10:45 pm

tot  degete   pupă  și  acum  pe  pod  ???


  dacă  e  tot  o  amintire  și  sărutul e  pierdere  de  timp  ..  prezentul  contează
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Joi 24 Oct 2019, 10:45 pm

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Ea25
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Joi 24 Oct 2019, 10:52 pm

Admin_dea05 a scris:They said they worked really hard today for this scene to be perfect 😏 But why separate ways? Something must have happened they fought about Azize. Then the two dumb fucks thought they can live without each other for 5 sec and then BOOM,a hard, angry,passionate kiss 💏 #Hercai
Ei au spus că au muncit mult astăzi pentru ca această scenă să fie perfectă. Dar de ce   separat ? Ceva s-a   întâmplat că  s- au certat  pentru Azize. Apoi, cei doi au crezut că pot trăi unul  fără  altul   mai   mult de 5 secunde și apoi BOOM, un sărut   apăsat ,  , pasional  
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Joi 24 Oct 2019, 10:57 pm

Admin_dea05 a scris:

So Miran and Reyyan are riding horses and they go separate ways but just as they about to leave the bridge Miran gets angry turns around and Reyyan is running with her horse towards him too. Then they meet and started KISSING...😭🙌:7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 244732:
 Deci  , Miran și Reyyan călăresc  merg   în direcții   opuse   ca și  cum sunt pe punctul de a părăsi podul, Miran se înfurie și se întoarce   iar   Reyyan aleargă cu calul ei și spre el. Apoi s-au întâlnit și au început să   se  sărute  




PS   eu  cred  că  e  fantezia  unuia  după  acolo  
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Joi 24 Oct 2019, 11:01 pm

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Z1t_TBRp6x07.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 GQcN9I2aUmY7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 HICwQtjpKPc
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 24 Oct 2019, 11:09 pm

DENISA a scris:tot  degete   pupă  și  acum  pe  pod  ???


  dacă  e  tot  o  amintire  și  sărutul e  pierdere  de  timp  ..  prezentul  contează
nu e trecutul...Miran e fara breton...acum nu inteleg faza cu calul..si cum sunt ei separați de unul vine pe o parte și celălalt pe cealaltă....eu nu cred ca ea iar pleacă de la el....posibil doar să se fi certat înainte.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 24 Oct 2019, 11:11 pm

DENISA a scris:
Admin_dea05 a scris:

So Miran and Reyyan are riding horses and they go separate ways but just as they about to leave the bridge Miran gets angry turns around and Reyyan is running with her horse towards him too. Then they meet and started KISSING...😭🙌:7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 244732:
 Deci  , Miran și Reyyan călăresc  merg   în direcții   opuse   ca și  cum sunt pe punctul de a părăsi podul, Miran se înfurie și se întoarce   iar   Reyyan aleargă cu calul ei și spre el. Apoi s-au întâlnit și au început să   se  sărute  




PS   eu  cred  că  e  fantezia  unuia  după  acolo  
sa vedem 🤣🤣🤣🤣 e prea frumos sa fie adevarat.....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Joi 24 Oct 2019, 11:21 pm

se  rupe  lanțul  de  iubire  ,  vine  ciclonul,  podul  cred  că  va  abia  peste  vreo  2 saptămâni
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Joi 24 Oct 2019, 11:31 pm

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 UoGZro4CgPU
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Vin 25 Oct 2019, 5:19 am


Neața! cafea
Se pare că Firat face o alegere buna...Azize.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 25 Oct 2019, 6:57 am

Am adaugat Capitole la carte. Incerc sa pun si poze acolo unde mi se pare mie ca se potrivesc secventele ca in film.

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t933-hercai-carte#464764

Buna dimineata! cafea
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 25 Oct 2019, 7:33 am

Ma gandesc ca cearta poate li se trage de la aeroport....Poate Azize pune ceva la cale ca Miran sa-i vada la aeroport pe Azat cu Reyyan...si de aici Miran turbat.... Smile ...din nou vor fi probleme de incredere....asta diserat ca o pierde....poate un pic si posesiv....si din nou o supara pe Reyyan.....Reyyan a vrut sa-i spuna ca se duce la aeroport, poate Miran nu-i raspunde atunci la telefon pentru ca e cu treaba...ca nici Reyyan nu cred ca pleaca asa fara sa-i dea instiintare lui Miran... Smile ...gata scenarist ma fac.... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 25 Oct 2019, 8:13 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Vin 25 Oct 2019, 8:16 am

Admin_dea05 a scris:Ma gandesc ca cearta poate li se trage de la aeroport....Poate Azize pune ceva la cale ca Miran sa-i vada la aeroport pe Azat cu Reyyan...si de aici Miran turbat.... Smile ...din nou vor fi probleme de incredere....asta diserat ca o pierde....poate un pic si posesiv....si din nou o supara pe Reyyan.....Reyyan a vrut sa-i spuna ca se duce la aeroport, poate Miran nu-i raspunde atunci la telefon pentru ca e cu treaba...ca nici Reyyan nu cred ca pleaca asa fara sa-i dea instiintare lui Miran... Smile ...gata scenarist ma fac.... Smile
Pai sincer, e posibil orice in acest serial, după cum i-ar spus și ea că nu știe cum să facă să fie înțeleasă, Miran este dificil.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Vin 25 Oct 2019, 8:18 am

Și e evident că se vor despărți că multe scene din episodul trecut ne-a cam arătat asta.






https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t934-8-hercai-inima-schimbatoare-comentarii-comments-about-serial-and-actors#464773
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.   Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 7. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum