Serialesitelenovelet
1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

+2
Roxana.
Admin_dea05
6 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 24 Mar 2019, 7:51 pm

Titlu original: Hercai
Titlu romana: Inima schimbătoare
Gen: Dramă
Episoade:
Produs de:  MIA Yapim
Distribuitor:  ATV
Primul episod:  15 martie 2019

Roluri principale:
Akin Akinözü – Miran Aslanbey
Ebru Sahin – Reyyan Sadoglu
Gülçin Santircioglu – Sultan Aslanbey
Serhat Tutumluer – Hazar Sadoglu
Ayda Aksel – Azize Aslanbey
Macit Sonkan – Nasuh Sadoglu
Oya Unustasi – Gönül Aslanbey
Ahmet Tansu Tasanlar – Azat Sadoglu
Serdar Özer – Cihan Sadoglu
Gülçin Hatihan – Handan Sadoglu
Ilay Erkök – Yaren Sadoglu
Feride Çetin – Zehra Sadoglu

HERCAI - recenzia cartii

Povestea generală
Reyyan, este una dintre nepoatele familiei Sadoğlu, care este una dintre cele mai puternice familii din Midyat. Deşi tatăl ei Hazar şi unchiul ei Cihan au un cuvânt de spus în administraţia tribală, capul familiei este bunicul ei, Nasuh. Reyyan, spre deosebire de vărisoara sa , Yaren, se simte ca intr o inchisoare în conacul în care a crescut , pentru că Nasuh era tot timpul furios pe inca din copilărie iar pe Yaren o trata intotdeauna cu dragoste si intelegere . Motivul acestui comportament este că Reyyan nu este sange din sangele lui in timp ce Yaren este Reyyan, care nu este conştienta de acest lucru, este implicata cu Miran într-un accident cu maşina lui într-o dimineaţă când se duce în secret la călărie. Calul speriat o aruncă pe Reyyan de pe şa. Văzându-o pe Reyyan zăcând inconştienta pe pământ, Miran încearcă s-o ducă în maşina lui şi să meargă la spital. Trezindu-se pe drum ( spre spital) Reyyan vrea să se întoarcă la conac.
Când Miran o lasă pe Reyyan la conac, îi face o ofertă lui Nasuh agha şi îi spune că vrea să se căsătorească cu Reyyan. Nasuh Agha, care crede că Miran va fi un bun mire pentru ei, vrea să l căsătorească cu Yaren. Yaren, care s-a îndrăgostit de Miran de mult timp, este foarte fericita să audă această veste.
Miran are, de fapt, o soție, Gönül, dar care a fost prezentata ca sora lui, și împreună cu mama ei au venit la conac pentru ceremonia de propunere pentru fata. Miran face o mişcare care îi va surprinde pe toţi şi le va spune că vrea să se căsătorească cu Reyyan şi nu cu Yaren. Nasuh Agha este obligat să accepte această situație, chiar dacă el nu este fericit. În timp ce Yaren promite să se răzbune pe Reyyan pentru că l-a luat pe bărbatul pe care-l iubeşte, nunta lui Miran şi a lui Reyyan s-a facut deja .
Miran şi Reyyan se duc la conacul lor pentru a-şi începe noua viaţă , dar cu toate astea , dimineaţa de după prima lor noapte, Reyyan este abandonat de Miran. Pentru că , cu mulţi ani în urmă, Tatăl lui Reyyan, Hazar, i-a ucis pe mama şi tatăl lui Miran iar acesta a fost crescut de bunica lui pentru a se răzbuna pentru trecut.
Reyyan abandonata, în disperare, se întoarce la conacul Sadoğlu. Toţi locatarii , în special Yaren, încep să-o chinuie pe Reyyan, pe care o văd ca fiind dezonorata . După o vreme, s-a decis, cu contributia lui Yaren, Reyyan va fi data unui om mai în vârstă ca a doua soție. Miran vrea să se întâlnească cu Reyyan fata în faţa în ziua nunţii, dar Reyyan nici măcar nu vrea să-i vadă faţa lui Miran. De fapt, această căsătorie a fost planificată de Miran pentru a o răpi pe Reyyan de la conac. Reyyan, cu toate acestea, neştiind de toate acestea, spune în timpul nunţii că ea nu si a dat acordul pentru această nuntă. Cu această ocazie, execuţia lui Reyyan este data . Hazar vrea ca Azat să efectueze execuţia ştiind că Azat este îndrăgostit de fiica sa. Azad o scoate pe Reyyan din conac pentru execuţie, dar îI propune să fugă pentru a-şi construi o nouă viaţă cu el. Miran, care a auzit că Reyyan urma să fie executata, vine şi se confruntă cu Reyyan şi Azat cerandu i lui Reyyan să vină cu el. Reyyan care se simte prins la mijloc între Azad şi Miran găseşte soluţia în a se arunca în râu. În timp ce Azat nu îndrăzneşte să sară în râu pentru a-o salva pe Reyyan, Miran sare în râu fără să ezite şi o salveaza pe Reyyan

Miran o aduce pe Reyyan la conacul lui şi o inchide într-o cameră. După un timp, se pare că Reyyan este însărcinată, iar această situaţie provoacă şi mai multă furie faţă de ea. Toţi cei din conac o urăsc pe Reyyan şi copilul ei nenăscut. Gönül va face totul pentru a o face pe Reyyan să-şi piardă copilul..
După acest punct, Reyyan şi Miran vor trebui să trăiască în acelaşi conac fără să mărturisească că sunt în dragoste unul cu celălalt. Mama lui Reyyan, regretand situația fiicei sale, va merge la Miran sI recunoaste că Reyyan nu este fiica biologică a Hazar Sadoğlu; Când Hazar, care nemaiputand indura chinurile prin care trece Reyyan, decide să-l omoare pe Miran, el va afla că el este Propriul său fiu. De-a lungul timpului, toate secretele trecutului vor apărea; Reyyan şi Miran vor încerca să-şi apere dragostea în ciuda tuturor obstacolelor cu care se confruntă



1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Aaaaaa15


####################################

Personajul principal masculin din Hercai Miran Aslanbey este jucat de actorul Akin Akinozu
" Într-o parte a inimii mele este dragostea şi in cealalta parte este răzbunarea."
Viața lui este în nuanțe de negru și gri. Nu e nici-o culoare în sufletul lui. Voia doar să se răzbune şi să-i distrugă pe cei care i-au distrus familia. Miran are o furie profundă în el, iar planurile lui încep cu Reyyan.

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Aaaaaa11


#############################

Personajul principal din Hercai este jucat de actrița Ebru Sahin.
"Pentru a fi liber să visezi" - Reyyan Sadolgu căruia îi place primăvara şi florile în special margaretele .Adoră fluturii pentru că sunt liberi. Genul de libertate pe care şi-o doreşte este să fie liberă ca un fluture.

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Aaaaaa17

///////////////////////





SILA /2006/ verus  HERCAI /2019/
https://www.facebook.com/377022136121224/videos/346737959301111/

Serialul Hercai abia a inceput . E superb. Nu cunosc actorii dar imi aduce aminte de Sila si Boran.


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Lun 13 Mai 2019, 8:44 am, editata de 2 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Roxana. Lun 25 Mar 2019, 11:08 am

e si pe kanal d?
Roxana.
Roxana.
vip
vip

Mesaje : 460
Data de inscriere : 13/10/2013
Varsta : 28
Localizare : Istanbul

http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 25 Mar 2019, 12:32 pm

Admin_dea05 a scris:SILA /2006/ verus HERCAI /2019/
https://www.facebook.com/377022136121224/videos/346737959301111/

Serialul Hercai abia a inceput . E superb. Nu cunosc actorii dar imi aduce aminte de Sila si Boran.

Tot despre serialul Hercai.

https://www.facebook.com/140485926109426/posts/1245054375652570/
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 25 Mar 2019, 12:33 pm

Roxana. a scris:e si pe kanal d?
Nu. Dar sunt pe internet traduse.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 25 Mar 2019, 7:25 pm

buna seara !!
ce mai faceti ??

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors D2CmH6jXQAEb6x_
ha ha ha cat de teama ne-a fost de unchiu' ... ha ha ha si cand colo a fost super omu' . :D
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Roxana. Mier 27 Mar 2019, 6:48 am

Victo, ai reusit sa te inregistrei la mine pe forum?
Roxana.
Roxana.
vip
vip

Mesaje : 460
Data de inscriere : 13/10/2013
Varsta : 28
Localizare : Istanbul

http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 28 Mar 2019, 8:32 am

victorelalove a scris:buna seara !!
ce mai faceti ??


Eu cu noul serial .. Hercai... 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors 248946 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors 248946 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors 248946

Inceput promitator. Acum sa vedem pe parcurs ce va fi

Nunta la Mardin
Sila VS Hercai



https://www.youtube.com/watch?v=TimlobbBezc
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Joi 28 Mar 2019, 8:40 am

mai , dea . dar tu chiar esti perseverenta . deloc nu te lasi de suferinta turceasca . Smile kiss

:(roxana


ce ne-o spune ?? https://www.instagram.com/p/BvhDjWAD3PY/
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Joi 28 Mar 2019, 8:42 am

HAI , CA PRIMA DATA NU VAZUSEM SALIVARILE , DEA Smile
si apoi zic : la ce saliveaza dea noastra ? am vazut bine ? what is going on ?? o multime de intrebari :D
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 28 Mar 2019, 8:46 am

victorelalove a scris:HAI , CA PRIMA DATA NU VAZUSEM SALIVARILE , DEA  Smile
si apoi zic : la ce saliveaza dea noastra ? am vazut bine ? what is going on ?? o multime de intrebari :D

Poate corup si eu pe cineva cunoscut sa se uite la film.... Smile Smile

Am deschis si topic separat.... o sa fie si tradus in romana serialul.... deja s-au apucat de el......locatii cunoscute din Sila, acelasi conac ....

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t913-hercai
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Joi 28 Mar 2019, 8:51 am

Admin_dea05 a scris:

Poate corup si eu pe cineva cunoscut sa se uite la film.... Smile Smile

Am deschis si topic separat.... o sa fie si tradus in romana serialul.... deja s-au apucat de el......locatii cunoscute din Sila, acelasi conac ....

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t913-hercai

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors 131747

EEE , radem ??
adica sa mai radem si noi , ca de plans... . 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors 281600
sau face bine si descarcarea ??


victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 28 Mar 2019, 9:00 am

victorelalove a scris:
Admin_dea05 a scris:

Poate corup si eu pe cineva cunoscut sa se uite la film.... Smile Smile

Am deschis si topic separat.... o sa fie si tradus in romana serialul.... deja s-au apucat de el......locatii cunoscute din Sila, acelasi conac ....

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t913-hercai

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors 131747

EEE , radem ??
adica sa mai radem si noi , ca de plans... . 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors 281600
sau face bine si descarcarea ??



1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Tumblr_pow1h3XG4S1sug9kko5_540
1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Tumblr_pow1h3XG4S1sug9kko6_r1_540

asta e drama deci ..multe batiste o sa-mi pregatesc.....

Nenea vine la Mardin sa se razbune pe familia fetei.. el insurat cu una care nici nu a atins-o pana acum ...e crescut de bunica care i-a bagat in cap inca de mic numai razbunare....cum ca din cauza familie fetei i-a murit parintii...hopa cere fata...bunicul fetei accepta ca dee baiatul e de la Istambul cu finante multe..deci un bun ginere.....la inceput fata nu accepta dar nenea de la Istambul o da pe brazda fara sa-si dea seama ca si el se indragosteste lulea......dar na razbunarea e mai importanta...are loc ziua nuntiii... seara hai sa o facem si noi ..iar apoi ii da cu flit fetei .....jale mare ..si el plange si ea...dar dee importanta e razbunarea...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Joi 28 Mar 2019, 6:47 pm

olelei , dar ce repede se intampla toate .
adica deja incepu razbunarea ? deci tot un fel se sila . si apoi fug unul dupa altul 10 ep ??
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 10. Camera 309 - NO:309

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 28 Mar 2019, 10:32 pm

victorelalove a scris:olelei , dar ce repede se intampla toate .
adica deja incepu razbunarea ? deci tot un fel se sila . si apoi fug unul dupa altul 10 ep ??
pai răzbunarea lui .... bunica-sa numai asta i-a băgat în cap de 27 de ani..... nu-i ca Sila ca dl deja era însurat.....Dar cică prima nu se pune ca nu-i consumată căsătoria....😂😂😂😂

Mâine abia e ep3..să vedem ce se întămplă.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Vin 29 Mar 2019, 10:45 am

bună  fetele  !!!!
   specific  turcaleților  ,  orice  poveste  de  ”  iubire ”   începe cu cu  o răzbbunare  ......ăștia  nu  au  auzit de  iubire  ????   totul  e cu  răzbunare,  cutume .....  vendete............




  recunosc ...  amu  greu mă  las  ispitită....
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Roxana. Sam 30 Mar 2019, 12:37 pm

fetelor, va astept la mine pe forum
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk
Roxana.
Roxana.
vip
vip

Mesaje : 460
Data de inscriere : 13/10/2013
Varsta : 28
Localizare : Istanbul

http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 30 Mar 2019, 6:52 pm

DENISA a scris:bună  fetele  !!!!
   specific  turcaleților  ,  orice  poveste  de  ”  iubire ”   începe cu cu  o răzbbunare  ......ăștia  nu  au  auzit de  iubire  ????   totul  e cu  răzbunare,  cutume .....  vendete............




  recunosc ...  amu  greu mă  las  ispitită....
aici se lasa si cu impuscaturi..... Smile
vinerea viitoare trage in el....
https://www.facebook.com/serialesitelenovele/videos/264805074463412/

am pus de o ora cu traducere si deja am 10 distribuiri Smile ....n-am mai avut de pe vremea lui Kiralik Ask asa vizualizari la clipuri !!!..... Smile
https://www.facebook.com/serialesitelenovele/videos/264805074463412/


//////

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Tumblr_pp5d7515P81sug9kko2_540
1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Tumblr_pp5d7515P81sug9kko8_r1_540

episodul de aseara... 3.... primul in top
inceputul...ea isi da foc dar e salvata de baba numai ca sa fie facuta de ras la tot satul...
https://www.facebook.com/serialesitelenovele/videos/350052648941851/
sfarsitul...ea se arunca de pe pod iar el dupa ea... stupid
https://www.facebook.com/serialesitelenovele/videos/1226676460818449/
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Mar 02 Apr 2019, 2:41 pm

eee ...este altceva , dea . daca este cu impuscaturi ... deja . Smile parca altfel vedem treaba . parca ne imbie , nu am mai pomenit asa ceva la turci . ce au ?? auzi si tu ...impuscaturi !!??? altfel sta treaba . Smile mai ca ma intreb ce s-a intamplat cu ei , ca nu-i mai recunosc . ne invatasera cu atata iubire incat acu ca o dadura pe impuscare suna altfel . mai modern , mai ''omoratic'' . parca am pierde cateva ore de suparare plangacioasa ...
ete la denisa , deja nu mai poate . cand aude de impuscaturi , fuge la dantelariile de acu ani buni . se ''tuleste'' toata . se zburleste toata . abia asteapta . Smile  o napadesc amintirile trecutului . cum simte ea ca ar mai trai o razbunare adevarata si o casatorie neconsumata . mai ca are ochii in lacrimi de crocodila . o redusesi la viata . CPR adevarat . pusa la aparata si scoasa de la ele in aceiasi zi . toata se trezeste la viata . o impuscatura si o apuca dorinta . turceasca .
offf , cum au zburat anii !!!  ce am mai da noi sa avem simtamintele de alta data . dar ne-am lecuit . sau am imbatranit .
ca de o lupta cu denisa tot sper ca o mai punem in curand . sau in viitorul stralucitor al necunoscutului efemer .


aaaa , si furkan este la galeria de art . :D

https://www.instagram.com/p/BvwEIHgFvUV/
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Roxana. Mier 03 Apr 2019, 11:41 am

ce mai faceti?
Roxana.
Roxana.
vip
vip

Mesaje : 460
Data de inscriere : 13/10/2013
Varsta : 28
Localizare : Istanbul

http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mier 03 Apr 2019, 11:58 am

bună fetele  !!! 


offff   Vic  cred  că  m-am  imunizat... am  încercat  să mă uit  la  cateva  secvențe  din  serialele  turcești  dar  nimic  nu  mă  incintă  .. parcă le  lipsește  acel  ceva.....




Dea  m-am uitat  puțintel la  primul ep....  actorilor parcă le  lipsește   acel  ceva  ....  cred  că  mama tipei  e  soața/ cumnata lui  Murat  din Așk  ve  Ceza.....   in  Sila   Boran  era   pe  cal  și a ieșit  în fața  mașinei lui  Sila  aci  e  invers...  multe neamuri  și pe acilea  ...  toate  au ceva de spus...
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Mier 03 Apr 2019, 6:48 pm

uite , retraim trecutul , roxana . daca ai sti ce batalii au fost pe aci acu un secol . Smile

deniso , deloc nu te resuscitasi ?? sa nu mai ai tu un simtamant in tine ?? o traire ? o emotie uman turcasca ?? nimic ?? nici tul nu ai mai cumparat . nici lesinata langa fiscusul din sufragerie nu te-am mai gasit de ceva vreme . de cand se udau gazoanele noaptea . ce vremuri !!! traim din amintiri . nu te mai incita pe tine neamurile ?? de cand , mai ??? ma dezamagesti . nu-ti place tie conglomeratia familiara de la turci ??? cand stau cate 30 pe 40 . si mai vin si cate 4-5 vecine in vizita cu cozonaci . de impuscaturi nici nu mai vorbim ...erau de vis . deci aci tot cu calu' . dar la ea . ee , zici si tu ca n-ai mai vazut asta .
da , cumnata/soata prin unire a lui Savas este .
nici asta nu ti-a trezit amintiri ?? un fel de parfum care iti trezeste creierul .
offf , nu stiu ce sa ne mai facem cu tine !! bine , eu zic asa ... dar nici pe mine nu m-a mai trezit nimic pe la turci . ca-i stim cum sunt . iti dau cu scenariul in cap cand ti-e mai drag . 100 de episoade se chinuie sa se impace . si cand o fac ... apare fostul /fosta/actual viitoare /fosta exa / si viitorul ex ...ceva de genul .
imi place de dea ca si-a gasit iar dragoste . kiss
bravo , dea . si sa ne mai spui si noua ce se intampla din cand in cand . dar sa fie cu impuscaturi . ca noi nu putem altfel cu turcii .
deniso , si ai terminat episodul pana la urma ??
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Vin 05 Apr 2019, 12:06 pm

bună  fetele  !!!!  


Offf  Vic se  cunoaște  de  când  l-am lăsat de izbeliște  pe  Furkănel  ...  l-a  părăsit  și  frizerul....


nimikkkkk   Vic  nu  mă  mai  sensibilizează... 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors 343827   ori  eu  am  devenit  imună  ori  producătorii  au  uitat  rețeta  succesului.. 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors 343827


  nu  , nu am  răușit  să  văz  tot  primul  episod  ......   1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors 1450537109


  ce  tiuluri  ??/  ce  dantele  ??   aștia  nu  mă  incită  nici  măcar  să  le  caut    în    cufărul  cu  dantelării  letale  ...




 personajul principal masculin o fi el tuciuriu  dar  nu  îmi place  , nu  mă  dă  pe spate  ,  ține la  integritatea  mea  corporală ,  că  de picam la  orizontală  1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors 3008458866   îmi  fracturam  ceva ...
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Apr 2019, 1:27 pm

hahahahaha
vai , cat am ras !!! denisa , de mult nu am mai ras asa de tare pe forumul asta . cred ca de anul trecut de cand eram cu camera .
auzi si tu ... nu te mai da nimic pe spate . dar nimic , nimic ??? batranetile sa fie de vina ? desi nu cred , ca tu esti vesnica tanara si frumoasa . ei nu mai stiu cum sa te acapareze . si tulu' s-o ofilit in dulap de cand astepti resuscitare turceasca . mai da-le o sansa . poate , poate . te ia iar durerea de inima cand vezi impuscaturi . astepti iar cu nerabdare nedumerirea zvarcolitico turceasca . nu se stie niciodata . te napadeste iar naduful noptilor nedormite , te ia iar valul otoman . de na stii ce sa mai faci . ai devenit tu prea dura , prea selectiva . sau ai suferit prea mult .
ee , stai ca incepe acu serial nou . poate altul este lookul lui furkan . desi poate asta o fi . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Vin 05 Apr 2019, 11:06 pm

Vic  de  mă  ia  cu  leșin  ... ( asta doar de  la  mirobolanta  poveste  de  amor_) ce  să  vezi  că  nu are  cine  să mă  resusciteze,  nic un mascul nu e  pe  placul  meu,,  din puținul din care  l-am  văzut  ptr  niciunul nu  mi s-au  scurtcicuitat   becurile... cam urâței  , mai  toți  sunt  adolescenți de   70+..  ațoși  ,  burtoși,  supărați  rău pe viață  
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Roxana. Sam 06 Apr 2019, 11:35 am

va astept la mine pe forum
Roxana.
Roxana.
vip
vip

Mesaje : 460
Data de inscriere : 13/10/2013
Varsta : 28
Localizare : Istanbul

http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum