Serialesitelenovelet
1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

+2
Roxana.
Admin_dea05
6 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 3:04 pm

victorelalove a scris:pe bune ???
serios ??  90 ???
la ei trec 3 ani intr-un an .
ce-l mai schimba barba..dar acum am o dilema cum a ajuns asa brunet... Smile ...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 3:07 pm

Admin_dea05 a scris:
 ce-l mai schimba barba..dar acum am o dilema cum a ajuns asa brunet... Smile ...

de nervi !!

ce-i drept si aga avea undeva la 28 de ani in sila . si ii dadeai mai mult .mardinu' este de vina .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 3:07 pm

victorelalove a scris:
Admin_dea05 a scris:
ai rabdare daca mi-l arata de la inceput se pierdea tot farmecul..asa sa-l vad odata cu  Reyyan...sa salivam amandoua Smile ....

Smile
normal , eu zic ca cel mai bine este prin episodul 34 spre 40 si ceva  . si asa ...de la distanta .
...nu cred aici astia se misca repede...consider ca a aratat prea mult si din prima noapte


alt clip dragut

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 3:08 pm

victorelalove a scris:
Admin_dea05 a scris:
 ce-l mai schimba barba..dar acum am o dilema cum a ajuns asa brunet... Smile ...

de nervi !!

ce-i drept si aga avea undeva la 28 de ani in sila .  si ii dadeai mai mult .mardinu' este de vina .
da, dar ala era brunet ...asta din blond cum naiba a ajuns un tuciuriu.... stupid
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 3:09 pm

lasa-ma cu repedele tau . ca asa si-n camera 309 . au facut copil din prima ...si cat au tras apoi de actiune ...

Smile
te ia repede , te nauceste primele episoade . si de la 12 in sus ... stau despartiti si certati cu anii .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 3:10 pm

Admin_dea05 a scris:
da, dar ala era brunet ...asta din blond cum naiba a ajuns un tuciuriu.... stupid

hai , ca nu-i chiar blond . un saten inchis cel mult . Smile Smile Smile
si exista vopsele .exista cenusa de tuci . gasesc ei .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 3:16 pm

dea , tu nu te lua dupa mine si denisa .
noi suntem doua femei care si-au pierdut licarul din minte si ochi . s-a dus pe valea sambetei toata trairea ce exista odata . fuse , fuse si se duse . acum suntem mereu cu neincredere si neinduplecare . nu mai simtim nimic . s-a uscat martzul de la poarta si dorinta din inima cand vine vorba de turci . ne-au mintit de multe ori , ne-au facut sa visam si ne-au luat fericirea cand ne era si noua mai draga lumea turceasca . pai mintite de atatea ori ...cat sa mai speram si noi ??? cat ?? asa ca am renuntat , si acu' ne uitam cu neincredere la tot ce vine de la ei . dar noi te ascultam si ne face placere sa vorbim cu tine si cu entiziasmul tau superb . tu povesteste-ne si noi citim . analizam . judecam din umbra . oameni care si-au piedut sclipirea din celule cand vine vorba de turcisme . dar tu spune-ne .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 3:17 pm

victorelalove a scris:lasa-ma cu repedele tau . ca asa si-n camera 309 . au facut copil din prima ...si cat au tras apoi de actiune ...

Smile
te ia repede , te nauceste primele episoade . si de la 12 in sus ... stau despartiti si certati cu anii .
sa vedem..primul sezon se termina in mai... trebuie sa ne dea multe ca din toamna sa se uite turcii cu miile .... Smile ... ca de nu e jale cu atatea seriale inchise peste noapte....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 3:19 pm

Admin_dea05 a scris:
sa vedem..primul sezon se termina in mai... trebuie sa ne dea multe ca din toamna sa se uite turcii cu miile .... Smile  ... ca de nu e jale cu atatea seriale inchise peste noapte....
Smile sa va bucurati si voi de vacanta kiss

cred ca pana si ei s-au saturat de ei .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 3:21 pm

victorelalove a scris:dea , tu nu te lua dupa mine si denisa .
noi suntem doua femei care si-au pierdut licarul din minte si ochi . s-a dus pe valea sambetei toata trairea ce exista odata . fuse , fuse si se duse . acum suntem mereu cu neincredere si neinduplecare . nu mai simtim nimic . s-a uscat martzul de la poarta si dorinta din inima cand vine vorba de turci . ne-au mintit de multe ori , ne-au facut sa visam si ne-au luat fericirea cand ne era si noua mai draga lumea turceasca . pai mintite de atatea ori ...cat sa mai speram si noi ??? cat ?? asa ca am renuntat , si acu' ne uitam cu neincredere la tot ce vine de la ei . dar noi te ascultam si ne face placere sa vorbim cu tine si cu entiziasmul tau superb . tu povesteste-ne si noi citim . analizam . judecam din umbra . oameni care si-au piedut sclipirea din celule cand vine vorba de turcisme . dar tu spune-ne .  

Smile Smile Smile ..da ..da..nu va las...

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Tumblr_ppl9npu1m31qc4ey6o1_540
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 3:24 pm

victorelalove a scris:
Admin_dea05 a scris:
sa vedem..primul sezon se termina in mai... trebuie sa ne dea multe ca din toamna sa se uite turcii cu miile .... Smile  ... ca de nu e jale cu atatea seriale inchise peste noapte....
Smile  sa va bucurati si voi de vacanta kiss

cred ca pana si ei s-au saturat de ei .
asa repede...pai abia au inceput .... Smile

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Tumblr_pokss6J4Rq1sug9kko2_4001. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Tumblr_pokss6J4Rq1sug9kko4_4001. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Tumblr_pokss6J4Rq1sug9kko6_400
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 3:24 pm

Admin_dea05 a scris:

Smile Smile Smile  ..da ..da..nu va las...


Smile Smile kiss kiss

da-ne din doza ta de entiziasm .
mai spune-ne tu cum se impusca . cu pasiune .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 3:25 pm

Admin_dea05 a scris:
asa repede...pai abia au inceput .... Smile


zic asa de-a lungul anilor . cu toata suferinta lor .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 3:27 pm

victorelalove a scris:
Admin_dea05 a scris:

Smile Smile Smile  ..da ..da..nu va las...


Smile Smile kiss kiss

da-ne din doza ta de entiziasm .
mai spune-ne tu cum se impusca . cu pasiune .

cum se arunca de pe pod... Smile

fragment tradus de mine
https://www.facebook.com/serialesitelenovele/videos/398135600768506/
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 3:31 pm

se arunca si de pe pod ??? ee ...deja ne invartim in cercuri distincte .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 3:49 pm

victorelalove a scris:se arunca si de pe pod ??? ee ...deja ne invartim in cercuri distincte .
s-a saturat de viata ... Smile ....


astia de la Kanal D nu au stat pe ganduri si repede au cumparat serialul....cred ca s-a grabit ca le era frica ca vine concurenta Smile

http://www.ranini.tv/haber/36168/1/hercai-dizisinin-ilk-yurt-disi-satisi-gerceklestirildi?fbclid=IwAR2HqDTSVkTkhZZgHTfJrN4Fso3shbu-QRaQ3rxIlQHwyuJo0WJp1mGwDZ0
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 5:34 pm

ce concurenta ??
aaa . gen sa nu ia altii serialul . trinc !!

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 6:27 pm

victorelalove a scris:ce concurenta ??
aaa . gen sa nu ia altii serialul . trinc !!

.... pai nu inteleg atunci de unde asa graba... e abia la ep 4 Smile

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 8:41 pm

Admin_dea05 a scris:
.... pai nu inteleg atunci de unde asa graba... e abia la ep 4 Smile

o avea vreo fana in televiziune serialul . Smile  a zis sa-l prinda .

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 D3gORuqWkAEtkv-
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Lun 08 Apr 2019, 10:47 pm

offffffff.....   nu  dați tare  dar  mie  nu  îmi place  Miran  ..  are  ochii  roșii,, nu.....  nu  îmi  place, ea  pare  foarte  expresivă...  mi  se  pare   hilar,   la  ei    agăii  moștenitori  dar  și cei ce  râvnesc la  moșteniri . fac pe  gigi  durul  doar  în fața  nevestelor  sau a  femeilor  că  în rest  sunt  niște  lași . nu  sunt  în stare  să își  apere  nevestele  în fața  căpeteniilor  din clan ,  sângele  le  curge  aleatoriu  prin vene......


până  îl dau  ai noștri în toamnă ne  plictisim  și  nu  m=aș  mira  să fie  și terminat  la  turcaleți ,  s-au  dus  vremurile  în care  filmau  câte  doi  ani la  un serial,,,  au  cam  dispărut  și  masculii  letali  de  la  ei....


Vic te  uiți  și  tu ??
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 10. Camera 309 - NO:309

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 11:31 pm

DENISA a scris:offffffff.....   nu  dați tare  dar  mie  nu  îmi place  Miran  ..  are  ochii  roșii,, nu.....  nu  îmi  place, ea  pare  foarte  expresivă...  mi  se  pare   hilar,   la  ei    agăii  moștenitori  dar  și cei ce  râvnesc la  moșteniri . fac pe  gigi  durul  doar  în fața  nevestelor  sau a  femeilor  că  în rest  sunt  niște  lași . nu  sunt  în stare  să își  apere  nevestele  în fața  căpeteniilor  din clan ,  sângele  le  curge  aleatoriu  prin vene......


până  îl dau  ai noștri în toamnă ne  plictisim  și  nu  m=aș  mira  să fie  și terminat  la  turcaleți ,  s-au  dus  vremurile  în care  filmau  câte  doi  ani la  un serial,,,  au  cam  dispărut  și  masculii  letali  de  la  ei....


Vic te  uiți  și  tu ??

Ii s-a scurs privirea prea mult după Reyyan...😂😂😂... Da, am observat și eu dar m-am obisnuit cu ochii lui.....Da aici moșul și baba au ultimul cuvânt dar din cate am observat își iubesc nepoții numai că Reyyan nu-i nepoata lui ....primul sezon se termină la sfârșitul lui mai așa că nu cred ca o să devină plictisitor .
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Mar 09 Apr 2019, 7:43 am

DENISA a scris:


Vic te  uiți  și  tu ??

neata !
nu , nu ma uit . nu mai vreu suferinta de la turci .
dar imi place entiziasmul deei . pasiunea ei nebuna , faptul ca dupa atatia ani de suferinta inca mai poate cu turcii si dramele lor . imi place cum povesteste ea cand se arunca lumile de pe poduri inalte si cum se impusca insurateii ca sa-si dovedeasca iubirea . cum cica el va fugi dupa ea 2-3 ani ca-n final sa o cucereasca si apoi cine stie ce o sa se intample si toata fuga sa fie in zadar .
deci sa inteleg ca tu ii dai cate o sansa . am vazut si ea asa . trailer si cateva clipuri . dar se pare ca toata pasiunea turceasca s-a dus . 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Tenor
poate tu mai ai o sansa sa fii resuscitata .

vaiii , pai bine , mai , dea ... daca face ochii rosii de la uitat dupa ea .... cum ii va avea peste cateva episoade ??? Smile


1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 D3iiu2mX4AA7YSh

foarte bine aleasa fetita . este simpatica foc .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 09 Apr 2019, 8:06 am

victorelalove a scris:
DENISA a scris:


Vic te  uiți  și  tu ??

neata !
nu , nu ma uit . nu mai vreu suferinta de la turci .
dar imi place entiziasmul deei . pasiunea ei nebuna , faptul ca dupa atatia ani de suferinta inca mai poate cu turcii si dramele lor . imi place cum povesteste ea cand se arunca lumile de pe poduri inalte si cum se impusca insurateii ca sa-si dovedeasca iubirea . cum cica el va fugi dupa ea 2-3 ani ca-n final sa o cucereasca si apoi cine stie ce o sa se intample si toata fuga sa fie in zadar .
deci sa inteleg ca tu ii dai cate o sansa . am vazut si ea asa . trailer si cateva clipuri . dar se pare ca toata pasiunea turceasca s-a dus . 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Tenor
poate tu mai ai o sansa sa fii resuscitata .

vaiii , pai bine , mai , dea ... daca face ochii rosii de la uitat dupa ea .... cum ii va avea peste cateva episoade ??? Smile


1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 D3iiu2mX4AA7YSh

foarte bine aleasa fetita . este simpatica foc .

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 701711266 Neata! ...In dimineata asta mi s-a impaienjenat si mie ochii cand i-am deschis ...a trebuit sa recuperez doua episoade din hercai....asa ca m-a prins dimineata....s-a ajuns sa filmeze un ep 2:30 min....mama ce mult.....sunt tare curioasa cat o sa ma tina asta cu vazut serialul cap coada fara sa dau pe sarite..... 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 539466 ...ultimul pentru mine cap coada a fost Kiralik Ask ...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Mar 09 Apr 2019, 8:13 am

stai , stai , deo ... cum adica mai aveai 2 de vazut ??? pai nu sunt 2 cu toatele ?? Smile
asta i-ar place denisei . sa dea ea pe repede inainte . si ar fi si aflat sfarsitul pana acu' .

deci si aci este cu barbatul puternic dar cand spune soata ceva nu mai conteaza . exact ce-i place denisei . NU !!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Roxana. Mar 09 Apr 2019, 9:32 am

neataa
ce mai faceti?
Roxana.
Roxana.
vip
vip

Mesaje : 460
Data de inscriere : 13/10/2013
Varsta : 28
Localizare : Istanbul

http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum